didosh

mayday

Co provedl?

Jen nedal penaltu.

"Dvanáct minut před koncem byl faulován Dao a rozhodčí nařídil druhý pokutový kop v zápase. Ani Srdjanu Plavšićovi se ale penalta nepovedla, když první střelu vyrazil brankář Ward a dorážku poslal srbský záložník nad branku.

Srdjan se nakonec dočkal odměny za aktivní výkon, když tři minuty před koncem Dao posadil ve vápně obránce na zadek zasekávačkou a míč následně došel až k Plavšićovi, jenž propálil brankáře a poslal Spartu do vedení 1:0."

mayday

Jo takhle.

Rarášek

Tak ta penalta ok, to se stát může, mě štvala ta dorážka . Ale smaozřejmě v pohodě, jako pořád se to stát může.

Já jsem to neviděl, jen jsem hledal co se stalo. Čekal jsem že napsal něco na twitter, že chce třeba pryč (ale nenapsal).