Fotbalistovi v druhé anglické lize soupeř prorazil loktem lebku

10.11.2008, 19:05
Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (9)

Přidat komentář
smazaný uživatel

anglická liga není fotbal ale rugby

Reagovat
smazaný uživatel

Přesně, La Liga je nejlepší liga světa

Reagovat
smazaný uživatel

Přesně, Rono!

Reagovat
smazaný uživatel

od rugby se to liší pouze helmou... vlastně ničim, protože na fot. hřištích už taky běhaj hráči s helmou... (ta je ale vlastně dobrovolná...)

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
r.mrazik

hm,to mne z podobneho zakroku loktem zarazil protihrac lícní kost,takze mi ji museli vytahovat hakem...a to nepiskl rozhodni ani faul...jen kdyz jsem smrkal,tak jsem mel tvar jak balonek

Reagovat
smazaný uživatel

barbaři...

Reagovat
smazaný uživatel

Snad nebude mít žádné nepříjemné následky. Bylo mi líto, že odešel z Leicesteru do Barnsley a teď mě to mrzí dvojnásob. Je to dobrý hráč.

Reagovat
danko10

Zažil som niečo podobné. Ja som, na rozdiel od Humea, mal to šťastie, že som otočil hlavu a dostal som to "iba" do lícnej kosti, ktorú som mal na tri kusy a ako pamiatku mám v xichte oceľovú platničku.

Get well soon, Ian..

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele