FIFA zahájila předprodej vstupenek na mistrovství světa v Kataru

19.01.2022 12:46 - Aktuality
 
Mezinárodní fotbalová federace FIFA dnes zahájila první fázi předprodeje vstupenek na mistrovství světa, které od 21. listopadu bude hostit Katar. V nabídce jsou nejen lístky na jednotlivé zápasy od úvodního utkání až po finále, ale i různé balíčky.

Fanoušci mohou získat vstupenky na všechny zápasy vybraného týmu v základní skupině, mohou si ale objednat i zvláštní sérii lístků a shlédnout ve čtyřech po sobě jdoucích dnech zápasy na čtyřech různých stadionech.

Ve hře o postup na šampionát jsou stále i čeští reprezentanti, které v březnu čeká semifinále play off se Švédskem. V případě postupu narazí svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého ve finále baráže na lepšího z dvojice Rusko - Polsko.

Fanoušci mohou ode dneška lístky předobjednávat na webu FIFA do 8. února. V případě, že bude zájemců více než vstupenek, bude se o ně po uzávěrce rezervací losovat. O tom, zda byla objednávka úspěšná, bude jasno do 8. března.
Autor: ČTK
Komentáře (4 / 0 nových)
Stannis Baratheon
19.01.2022 14:17
#
Asi jediné plus pořadatelství Kataru je absence dlouhého cestování mezi zápasama pro fanoušky i hráče.

Alkohol tam ale asi bude tabu, co?
kilobyte
19.01.2022 15:04
#
Před MS 2014 FIFA donutila Brazílii zrušit zákaz alkoholu na stadionech. Ale po turnaji pak sami mluvili o zákazu. Takže těžko říct, ale určitě to bude ve prospěch většího balíku peněz.
Ale docela by mě zajímalo jestli se to nějak řeší.
Kily
19.01.2022 18:50
#
pivo bude stát tolik, že si ho jen tak někdo nedá, před několika lety tam proběhlo MS v silniční cyklistice, kamarád tehdy pracoval ještě jako mechanik naší reprezentace a pak mi říkal, že na hotelu vyšla třetinka na dvanáct eur
12janjde
20.01.2022 00:40
#
V 1995.už tam bylo MS do 20 let
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.