Do televize se nám nedaří dostat Petra Čecha s Pavlem Nedvědem, prozrazoval Svěcený

02.04., 08:27
Rozhovory
Petr Čech a Pavel Nedvěd (© AFP)

Málokdo je s televizním vysíláním fotbalu v Česku spojený tak jako Petr Svěcený. Dlouhá léta komentoval největší zápasy na České televizi a aktuálně působí na O2 TV Sport, kam nastoupil hned po vzniku stanice. Kromě zápasových studií moderuje už sedm let oblíbený pořad TIKI-TAKA, který nedávno dvakrát po sobě vyprodal O2 Universum a tím rozhodně nehodlá končit. Jak se dělá fotbalová zábava a jak těžké je vytvářet pozitivní mediální obraz kolem národního týmu, jsme probrali právě s Petrem Svěceným.

Oblíbený televizní moderátor oslaví v červnu padesátiny. Do České televize nastoupil v době, kdy mu bylo 16, a po štacích v Mladé Boleslavi a na na tehdejším Českomoravském fotbalovém svazu zakotvil v roce 2015 na nově vznikající stanici O2 TV Sport. Jeho pořadem TIKI-TAKA prošlo za posledních sedm let přes 400 osobností.

"Nemůžeme se pořád sladit s Leošem Marešem. Z fotbalových osobností se nám nedaří dostat k nám Petra Čecha s Pavlem Nedvědem, ale tam jde především o to, že žijí v zahraničí. Ale u těchto dvou jmen cítím jakýsi dluh vůči divákům," říká Petr Svěcený.

V úterní epizodě podcastu Livesport Daily jsme také řešili:

- mediální obraz národního týmu

- komunikaci Ivana Haška

- zkušenost s českými novináři

Všechny díly Livesport Daily najdete také na oblíbených podcastových platformách - Apple Podcasts a Google Podcasts.

Autor: Livesport.cz

Komentáře (216)

Přidat komentář
r.mrazik

A není hlavně problém, že tam prostě jen Čech nechce sedět vedle Kohaka a podobných?

Reagovat
Uwe háže buly

tyhle hostí ten pořad úplně shazují. Minule tam byl nějaky vylizany zápasník, co neměl vůbec o fotbale páru.

Reagovat
PL28

No je to podobný jako když si vloni na Sport 1 při závodu F1 pozvali Libora Boučka a nejen jako hosta do studia, ale i jako jednoho ze dvou komentátorů závodu to bylo prostě moc, když borec nepozná ani červenou gumu od žluté

Reagovat
Sigma Olomouc

Počkej jako komentátora? Ty si děláš srandu doufám.

Reagovat
PL28

Ne nedělám už nevím co to bylo za závod, ale vím že to komentoval spolu s Richterem jako byl to nářez

Vůbec nechápu co to je za marketingový tahy, že si někdo v TV myslí, že znalý divák toho sportu ocení komenty od člověka, kterému se jako F1 líbí (asi protože ty auta jezdí rychle) a to je tak vše. Jinak o tom nic neví, když se sám v TV většinu času věnuje nějakým estrádám a šaškárnám s Kotkem, Prachařem a spol. a ty ho pak máš poslouchat při závodu F1

Reagovat
Rock

Tak po stránce marketingu je to samozřejmě naprosto pochopitelné, může k tomu sportu přitáhnout i lidi, kteří se na F1 nedívají pravidelně. Jaká je sledovanost F1? Jako šipky???

Reagovat
inferno08

Jako nic proti Boučkovi, ale fakt by jeho osoba dokázala přitáhnout diváky ke sportu, který jinak do té doby nesledovali? To pohybuju. A co se týče šipek, tak tam si troufnu tvrdit, že ta sledovanost bude mnohem větší. Tedy v rámci ČR.

Reagovat
inferno08

*pochybuju

Reagovat
Neutron

tvl kto si pusti F1 kvoli Bouckovi?

vsak by ma to este odradilo

Reagovat
didosh

Reagovat
xjert02

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
Ferreira

To jsi v nějaké fotbalové bublině

F1 je teď v poslední době strašně populární a taky mezi mladýma napříč všemi pohlavími. Klidně bych řekl, že v ČR je ve sledovanosti v TOP 5 sportech. A celosvětově zažila neskutečný boom a už je populární nejen v Evropě a v Latinské Americe, ale i v USA, Asie atd.

Reagovat
Talker

Tak lidi, kteří jsou fanoušci si to pustí tak jako tak. Možná vypnou zvuk nebo budou nadávat na toho komentátora, jakej je to debil, ale to je tak všechno.

Když tam pozvou nějakou osobnost (pro nějakou část populace maybe a asi nebyl nikdo zajímavější...?), tak možná přitáhnou nějaké další diváky nebo to pro ně udělají zajímavější...? Zvlášť pro ty, kteří nemají o formuli šajna, tudíž ten pohled experta jim je nějak šumák a chtějí vidět rychlá auta.

Reagovat
lorik

To jsem přesně já, většinou vůbec nepobírám o čem mluví...

Reagovat
fabec1222

Zrovna Bouček byl ale výborně připravenej a teoretické znalosti o sportech, o které se zajímá, má určitě větší, než mnoho aktivních sportovců z daného sportu. To porovnání je úplně mimo. Jeho styl moderování se ale pochopitelně ke sportu nehodí.

Reagovat
PL28

No to bych neřekl, ale každého názor

Reagovat
didosh

Reagovat
xjert02

Reagovat
Mr.Mike

Reagovat
Lemond Laws

Tak TT nemá být pořad o profi analýzách všech zápasů expertama.. Jde spíš o zábavní projekt, kde je právě zajímavé, jak se na některé situace koukají lidí, kteří se v tom nepohybují...

Ale jako souhlas, že občas jsou ty hosti ústřel mimo... ale ne každý se může povést

Reagovat
inferno08

To jo, ale když tam máš jako hosta například Báru Štěpánovou nebo Sagvana Tofiho, kterej byl podle mě sjetej, tak tě absolutně nezajímá, jak se na některé situace dívají oni. Tofi tam tenkrát furt dokola mlel jen to, že fotbal a divadlo je jedno a to samý...

Reagovat
Lemond Laws

tvl štěpánová tam byla jednou před jakou dobou? Je to pořad který je každé pondělí..

Reagovat
inferno08

Tak to byl příklad. Pak tam máš různý kuchaře, MMA zápasníky, kteří fotbal nesledují, Pokornýho, kterej minimálně jednou připomene, že fandí Liverpoolu... Nevadí mi, když tam jsou například hokejisté. Ti k tomu fotbalu kolikrát řeknou víc, než Švancara. Nebo třeba jako hosté úplně mimo sport mi nevadili ani ti lovci z novy. Kalkulátor atd. Ti aspoň umí mluvit, že to dá hlavu i patu.

Reagovat
7kaka7

hodně zbytečný přidavný jméno na adresu jednoho z našich nejlepších sportovců, Jiřího Procházky. Ale jinak souhlas, do pořadu o fotbale bych ho taky nezval.

Reagovat
srandamač

Všechna čest Jiřímu, ale jeho vyjadřovací schopnosti jsou děsný.

Reagovat
Lemond Laws

Reagovat
7kaka7

Ok, ale nazývat ho 'vylízanecem' je hodně mimo, zvlášť ve fotbalovém prostředí Zrovna Jirka to má v hlavě srovnané jako málokdo. A s tím, co má naděleno, zachází dobře (jak fyzicky, tak intelektuálně).

Reagovat
Sosi

Reagovat
Radin

Načetl si pár knížek, ale jestli ti přijde inteligentní, tak si moc inteligentních nepotkal...Opakuje dokola to samé :) Guma jak většina zápasníků. Vždyť se mlátil po diskotékách a když není chlap mlátička, tak je pro tyhle gumy slaboch :)

Reagovat
Kiss Me Polka!

Reagovat
Lemond Laws

Kolik ti je tvl? 65? Že máš takovýhle názor

Reagovat
didosh

nic proti Jirine...

Reagovat
7kaka7

Kde píšu, že mi připadá inteligentní? Píšu, že s tím intelektem, co mu byl nadělen z hůry, zachází dobře. 99,9% takových právě zůstane na těch diskotékách a v životě žádnou knihu neotevřou.... Takže trefovat se zrovna do něj, za jeho intelekt, mi přijde jako vyjadření nejistoty ve vlastní inteligenci. Takže svým způsobem ano, moc inteligentních lidí, co by používali výrazy jako "vylízanec" nebo "guma", jsem nepotka

Reagovat
ACSeRw!n

no dyt mensi IQ je pro nej vyhoda

Reagovat
xjert02

Reagovat
Sosi

A co tam mel predvest? Co tam od nej jako cekali?

Reagovat
srandamač

Já se bavím všeobecně, především o podcastech.

Reagovat
-R2D2-

Názor.

Reagovat
Lemond Laws

Jako Koháka nedávám no...

Reagovat
r.mrazik

Reagovat
janinho

skoda ze ho ten vinnie jones v eurotripe nedobehol

Reagovat
viteezy

Reagovat
ACSeRw!n

taky ne, ten smazi dokonce vic nez ja

Reagovat
Mimalu

Reagovat
belerek1987

Radši přežiju jednou za čtvrt roku Koháka, než skoro každý díl Švancaru, který se snaží být za každou cenu vtipný a hraje si na chytrého. Bohužel na něm postavili společně se Šmicrem celý pořad. Naopak bych třeba častěji uvítal Jana Šmída a podobné.

Reagovat
Joe.Cole

Nesouhlasím. Švancara je ještě zlatý. Vždyť tam je každý druhý díl nějaký bizár typu František Ringo Čech nebo Bára Štěpánová. Kdyby odstranili tohle, tak to aspoň místy nepřipomíná nějakou přiblblou estrádu. Další problém je ale Svěceného tendence zabíhat do povrchních debat o hovně, ale možná to je právě tím koho tam má za hosty.

Reagovat
Uwe háže buly

vždycky tam je minimálně jeden host nalevo, který to celý zkurví. Pak se ho debilni Svěcený začne ptát jak to dělají v herecké šatně nebo zpěváci před koncertem a celý pořad je okamžitě v hajzlu. Přitom by se na to jinak dalo dívat.

Reagovat
KingMaster13

Na tuhle otázku jsem úplně alergickej. Je to pořad o fotbale a fakt mě nezajímá jak se připravují herci na vystoupení

Reagovat
Lemond Laws

Právě, že to nemá být čiště o fotbale

Reagovat
kilobyte

"Zábavná talk show TIKI-TAKA z vlastní produkce stanice O2 TV Sport hodnotí, analyzuje a glosuje dění na českých i světových trávnících."

Tohle je popis od O2. Mě z toho vyplývá, že to má být čistě o fotbale.

Reagovat
didosh

Reagovat
Lemond Laws

Tak to mně ani právě ne

Reagovat
kilobyte

Kde v tom popisu vidíš, že by se měli bavit třeba o té herecké šatně? Pokud v té šatně není trávník, tak nevidím důvod.

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
Spalovač šancí

Mně z toho vyplývá, že to má být o zahradničení. O fotbalu tam není ani slovo.

Reagovat
kilobyte

Reagovat
Mr.Mike

Sem chtel tip na to, jakou sekacku na zahradu si poridit

Reagovat
belerek1987

Samozřejmě, Ringo atd. to je úplný konec. Ale u těch to člověk nějak přežije jednou za uherský rok. Švancara by byl fajn jako zpestření jednou za 5 dílů, ale ne každý díl. Pak by mi asi nevadil, ale už je prostě všude přešvancarováno. Zas takový odborník to není, a jako zábavný prvek můžou hodit někoho jiného

Reagovat
Joe.Cole

Jo, tomu rozumím, že ti přijde, že je všude

Reagovat
Zephyr

Reagovat
Koba

Bez Švancary to pro mě není to pravé ořechové, ale to je věc názoru.

Reagovat
didosh

Pro mě taky...ale jinak Švanci je neskutečně hloupý...

Reagovat
Lemond Laws

naopak.. je moc chytrej. Zaměřil se na humor pro hloupější část publika a očividně mu to funguje

Reagovat
kilobyte

Ten fakt chytrej není.

Reagovat
Lemond Laws

No v tomhle jo... viděl jak se jeho buranskej humor na burany osvědčil tak ze sebe dělá většího debila než je

Reagovat
kilobyte

Já si teda myslím, že to moc nehraje. On prostě takový je.

Reagovat
Bakary3

čistá přirozenost

Reagovat
didosh

jj znám ho

Reagovat
fabec1222

Blbej je totálně. Ale dokázal ze své nevýhody udělat výhodu. A pak už se ho chytil solidní management, kterej ho dokázal vypucovat a vytěžit co to pude. Třeba Limberský nebo Řepka jsou blbý tak, že ze svý nevýhody udělali ještě větší nevýhodu.

Reagovat
didosh

Reagovat
kilobyte

Hlavně když už je tam Švančara, který už je spíše komik než nějaký fotbalový "expert", tak je blbost tam dávat ještě další 2 lidi mimo fotbal. Protože pak si tam ještě pozvou nějakého fotbalistu, který je spíše introvert a najednou už tam řeší jen píčoviny.

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
Mr.Mike

Me Svanci bavi kdyz v rozhovorech kde se bavi jen s nejakym moderatorem...to se casto smeju a je to dost fajn

v podobnych poradech, kde je vice hostu, tak mi to prijde od nej moc na silu kolikrat a za kazdou cenu ze musi neco "vtipnyho" rict

Reagovat
doshcz

jeste by mohli konecne odstranit toho kreslire, vysvobodit ho, vsak ten uz se ani nesnazi, jen tam na kazdyho nakresli ceduli s nejakou hlaskou a jako chapu to, kreslit tri roky kazdej tejden Svancaru musi byt na hlavu

Reagovat
KingMaster13

Že nemá někde nachystanou předlohu Já tohle dělat tak si jen vždycky vytisknu Švancaru se Svěceným a kreslím jen ostatní.

Reagovat
doshcz

Reagovat
kilobyte

Možná by stačilo tam nakreslit 6 cedulí a dopsat tam "hlášky".

Reagovat
GrimeBaller98

Souhlas i kdyz Kohak byl vcera celkem v pohode a prekvapil me. Byvaji tam mnohem horsi pripady jako treba namachrovanej Kolecko, polsky farar, Babeta z Ordinace a daslsi

Reagovat
r.mrazik

ja chapu,ze ten porad je nastavenim uplne jinde...ale pak se Sveceny nemuze divit

Reagovat
patas92

Reagovat
Koba

No tak když mohl bubnovat s kapelou toho vyfetovaného koštěte Žampy, tak by Koháka hodinu vedle sebe snad snést mohl.

Reagovat
r.mrazik

vubec neznam

Reagovat
Pablos

Udivuje mě, kolik lidem to vadí a přitom to sledují ...já osobně to prostě kvůli tomu přestal sledovat. Naposled jsem se chtěl asi po 2 letech podívat ...a prostě jsem to do konce nedal ani, v půlce jsem byl šíleně unuděnej a to jsem si to pouštěl v práci jen jako žrout času

Reagovat
Uwe háže buly

Já si to pouštěl taky v práci jako kulisu. Teď už ani to ne.

Reagovat
r.mrazik

tak to nemuzu posoudit...vzdycky vidim akorat max nejaky ukazky z toho

ale asi to sledovanost ma

Reagovat
Pablos

Určitě to sledovanost má... mně spíš zaráží, že jim to, ale zároveň vadí přitom v jakém duchu je to uděláno

Reagovat
mistr129

Reagovat
Pablos

OT: https://twitter.com/Be11akindofthng/status/1774843058552451299

Tak ty mají štěstí, že nemůžou mít v repre č.44

Reagovat
PL28

To jo ale i tak to vypadá hrozně

Ještě zrovna Němci, to jsou fakt slepí nebo to nikoho nenapadne při tom designu?

Reagovat
Pony Slaystation

Tak zakladatel Adidas byl v NSDAP, tak udělali ty dresy jako tribute

Reagovat
ratusek

Reagovat
Greaber

Reagovat
xjert02

Reagovat
didosh

Reagovat
Mr.Mike

Tak prechazej k Nike tak jim to dal Adidas na rozlozcenou

Reagovat
Mass

Reagovat
fabec1222

Úspěch ve fotbale by ale neměl být automatickou pozvánkou do TV. Stačí se podívat do Kollera, kterej je prostě v TV naprosto nepoužitelnej. Nemyslim si, že by zrovna Nedvěd přinesl něco světoborného.

Reagovat
Freedo

Když jsem občas Kollera viděl v Tiki Taka, tak mi nepřišel tak strašnej, i když nějakej velkej rétor to určitě není.

Reagovat
Uwe háže buly

Zlepšil se. A chodí i na jiný tv stanice.

Reagovat
Sigma Olomouc

Velkej určitě je.

Reagovat
kilobyte

Aspoň řekne občas něco zajímavého. A jednou za čas, proč ne? Určitě by bylo lepší, kdyby tam zvali víc fotbalistů a trenérů.

Reagovat
Kucka

Reagovat
didosh

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
Zephyr

Reagovat
Mistřizbystří

Reagovat
Mass

S Petrem Radou byla vždycky sranda.

Reagovat
ACSeRw!n

Jedna je v pohode

Reagovat
didosh

Dino se za poslední roky v tomhle hodně zlepšil.

Reagovat
inferno08

Asi na sobě hodně zapracoval v tomhle.

Reagovat
Zephyr

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
nafukovaci.tucnak

Nejlepší bylo jak DINO byl na lovu

Reagovat
Koba

Koller je náhodou super, už mluví líp, je to skromný kluk z vesnice, tak evidentně to není žádný raketový inženýr, ale ve fotbale něco dokázal a ta jeho milá, srdečná povaha vyvažuje ty nedostatky, řekněme v inteligenci.

Reagovat
Vlkoslav

Reagovat
didosh

souhlas

Reagovat
Mistřizbystří

Dina mám naopak rád, sice není zrovna nejlepší rétor, ale je to prostě osobnost. Člověk, kterej se sám vypracovat na vrchol a přitom si udržel lidskost.

Reagovat
Pablos

Reagovat
Mr.Mike

Je fajn ale taky to je i tim ze tam je jednou za pul roku, kdyby tam byl kazdejch 14 dni, tak by lidi zacal taky stvat casem dost pravdepodobne

Reagovat
didosh

přesně z vesnice na vrchol

Reagovat
Lemond Laws

Více na HeroHero is coming...

Reagovat
zurix_new

Jako že by Livesport chtěl/potřeboval prachy z Herohero jo?

Reagovat
Lemond Laws

Livesport vyrábí ten pořad?

Reagovat
zurix_new

Jo myslíš Tiki-Taka, už chápu, pardon

Reagovat
Lemond Laws

Reagovat
PL28

Je dobrý když si ti hosté ve studiu hlavně vzájemně nelezou někam a nebojí se říct rozdílné názory. Na Canalu+ při komentování zápasu PL je občas nějaký ten teoretik alias Hošek a vedle sedí Poborak nebo Bednář

A to je fajn sledovat. Jednou tam Roman, který hrál PL, dobře setřel Karla Tvaroha ohledně práce útočníka, kdy mu na jeho názor řekl: No to si myslíš ty zvenku, ale vůbec to tak není To bylo přesně něco ve stylu: Nehrals to, tak mlč vole

Reagovat
ratusek

Reagovat
GrimeBaller98

Canal+ ma super studia a i ty byvali hraci jsou tam vzdycky zajimavy a maji prehled

Reagovat
Mass

Reagovat
Abstinence

Tiki-Taku mám rád, ale poslední dobou mi přijde, že z toho Svěcený chce dělat trochu bulvár.. a nejvíc mi je líto, když si tam pozvou nějakou ženu, to je fakt ostuda co tam někteří předvádí

Reagovat
St. Pauli

Na zenu velmi kvalitni hodnoceni.

Reagovat
didosh

Reagovat
inferno08

Reagovat
GabrielBatistuta

To byl Čapoun, ne?

Reagovat
St. Pauli

Reagovat
kilobyte

Reagovat
-R2D2-

Reagovat
Euphael

Reagovat
Mass

Reagovat
JeséRodriguez

Reagovat
Maximm9

A kdo v dnesni dobe nedela bulvar ? Takova je doba. A muzeme si za ni sami, kdyz kazdemu klikame na kazdou picovinu

Mne se ten odlehceny format treba libi. Obcas tam jsou debilni vtipy, ale je super, ze nejaky takovy porad je, kde se obcas nekdo neboji rict na plnou hubu, jak se veci maji.

Ale musim souhlasit s vetsinou tady, ze ten 5 host je uplne k hovnu, kdyby tam byl nekdo taky z fotbalu, tak to bude rozhodne lepsi.

Reagovat
Abstinence

Srandu mám rád a to, že tam říkají co si myslí, je revoluční v české TV a proto to má takový úspěch.

Spíš mi přijde, že poslední cca rok Svěcený když položí nějakou třaskavější otázku, tak už často o naznačí co by chtěl slyšet nebk vyloženě odpoví za hosta.. nevybavim si teď nic konkrétního, ale stylem:

"Co si ty myslíš o tomto simulování? To přece nikdo z nás nechce vidět a ten hráč akorát ztrapňuje sám sebe, ne?" .. trochu blbý příklad, ale snad jde pochopit co myslím

Reagovat
Fernando_Torres

Schopnost Svěcenýho ptát se v podstatě odpovědí je podle mně už docela legendární Občas už se ani nesnaží, aby to aspoň vypadalo jako otázka, a rovnou tam pošle oznamovací větu a pak jen dodá: Nebo?

Reagovat
ACSeRw!n

O2

Reagovat
LyEX

Nech sa nehnevá, ale kto je on aby u týchto českých legiend hovoril o dlhu voči divákom

Reagovat
Vsadim gule

On mysli dluh z jeho strany, ne od těch dvou

Reagovat
LyEX

Takto, moźno ja ako slovák som to pochopil trochu inak len z tej vety. tak to áno

Reagovat
Lemond Laws

jeho dluh vůči divákům.. aby je do toho pořadu dostal

Reagovat
Lovecour42

Reagovat
Jordi Alba

Reagovat
-R2D2-

tvl

Reagovat
PISTOLERO

Tiki Taká se už minimálně rok nedá sledovat

Reagovat
Lemond Laws

Reagovat
Stannis Baratheon

Dýl

Reagovat
ian.rush

Tvl Tiki Taka co to je? Nějaké povědomí o tom, že ten pořad existuje mám, ale jak tak tady čtu ty komentáře, tak jsem rád, že jsem to nikdy neviděl. To už mi pomalu přijde jak srovnávání s tím přiblblým pořadem Máme rádi Česko, co sleduje manželka.

Děkuji nechci.

Reagovat
Lovecour42

Takže jsi nám přišel říct, že nesleduješ pořad, o kterém nic nevíš a že tvoje žena sleduje Máme rádi Česko.

Tak děkujeme za info

Reagovat
Zephyr

Reagovat
wyqinac

Reagovat
Pablos

píše, že nechce děkovat

Reagovat
xjert02

Reagovat
Sosi

Reagovat
Lovecour42

Reagovat
-R2D2-

Reagovat
Edgar Davids

Reagovat
pobody's nerfect

souhlasím s tebou. neviděl jsem jediný díl. Bohužel taková je doba. Většina lidí více ocení pořad typu estrády, kdy budou hosté známí, kteří sice o fotbale nemusí vědět lautr nic, ale utáhnou pořad na něčem jiném, než kdyby se jednalo opravdu o propracovaný pořad o fotbale, analýzy zápasů, rozestavení, silných a slabých stránek jednotlivých týmů a podobně. Bojím se, že sledovanost opravdu seriózního pořadu by byla tristní.

Reagovat
Abstinence

Mít tak vyhraněný názor a hned v druhé větě napsat, že si neviděl ani díll ... Použiju tvůj výraz - bohužel, taková je doba.. Všichni jsou odborníci na všechno, obzvlášť však na to, o čem nic neví

Mě na Tiki Taka baví hlavně ty vážné kauzy, jako byly nějaké sebevraždy českých fotbalistů nebo kauza Hloušek, kauza Berbr nebo ten rozhodčí co ovlivnil match nedávno v nižší lize apod. Jinak ty Švancaroviny mě už nebaví a třeba neustále řešení chyb rozhodčích je taky docela otravný už (ty fakt do očí bijicí chyby nepočítám, to je fajn, že vytáhnou).

Reagovat
Mr.Mike

Nevidels to, ale tak aspon ze vis jak by to melo vypadat

Reagovat
Mercury

Jak se chtěl pochlubit, že jeho manželka má funkční oči..

Reagovat
KingMaster13

Spíš, že má ženu

Reagovat
Lemond Laws

Reagovat
Csaplárova past

Unikát je v tomto Berger - ten nejde nikam a nikomu se nevyjadřuje. Jediný článek o něm byl akorát v souvislosti s tím, že utopil miliony v té nevydařené investici

Reagovat
kilobyte

Třeba začne chodit, když teď bude potřebovat peníze.

Reagovat
Csaplárova past

Já mám dokonce pocit, že on se nestýká ani s ostatními fotbalisty. Chodí jen na ryby a žije úplně odloučený

Reagovat
kilobyte

Jestli neinvestoval úplně všechno, tak má nádherný život.

Reagovat
kilobyte

Je to velká částka. Ale nevíš, kolik si vydělal a kolik utratil. Může mít i jiné investice, které mu vynáší. Nebo na nich může taky tratit.

Reagovat
Csaplárova past

Proto rikam, posud sam. Ja si na to netroufam

Reagovat
Bakary3

Tak když to řeknu, ikdyby měl "jen" 10m a měl to někde, kde se mu to malinko zhodnocuje, tak mu to pár desítek tisíc za měsíc udělá, sem tam natočí nějakou reklamu, někde se ukáže .... A když není joo nakladnej, nějak přežije

Reagovat
LFC & STEVEN 8

Premier club > Tiki-Taka

Reagovat
Sosi

Protoze to jsou borci, kteri se nepotrebuji zesmesnit v tomto druhu poradu

Reagovat
Kiss Me Polka!

to se jako fakt najdou TISÍCE lidí, kteří tuto totální sračku jdou sledovat do haly a ještě za to zaplatí? já fakt žasnu, nad tím extrémním nevkusem společnosti, když si čtu, kdo všechno vyprodá o2 atd

Reagovat
Lemond Laws

Tak možná seš divnej ty to tě nenapadlo?

Reagovat
Kiss Me Polka!

soudě dle těch podrážděný reakcích na jakoukoli kritiku té sracky, budeš jeden z těch lidí ne?

jinak ono to, že mainstream je často totální blbost není nic nového, přesto snad není zakázáno nad tím žasnout ne?

Reagovat
Lemond Laws

Nene na live TT jsem nebyl.. ani nikdy na natáčení. V TV většinou koukám.

Ale líbí se mi, jak když mně se něco nelíbí, tak je to automaticky sračka a jenom to moje je nejlepší

Reagovat
Kiss Me Polka!

a co jiného než bulvární sracka to je, kdyz tam v hlavní roli vystupují klauni, jako je svancara

retardovaný humor pod úrovní dokonce takového kozuba a všudypřítomné buranství. normální diskuze nepřítomná, protože vždy se tam najde několik kreténu, kteří buď fotbalu vůbec nerozumí a nebo se pokouší o ten trapnohumor..

Reagovat
lorik

Že to říká zrovna fanoušek Eurovize...

Reagovat
wyqinac

myslim, ze ma 4k kapacitu a vyprodali to dokonce 2 dny po sobe, respektive to vyprodali tak rychle, ze pridali druhy termin.

Me jako tiki taka celkem bavi, ale na tohle bych teda nesel

Reagovat
Salfovic

Já už ani nežasnu.

Reagovat
10adam

Včera jsem to dal jen do reklamy a bez toho vocasa z Brna je to mnohem lepší… navíc souhlasím s názorem, že poslední dobou jde kvalita dolů, dívám se už jen dle hostů a včera se to dalo. Jednu dobu jsem čekal, kdy se tam objeví uklízečka ze slavie, už se tam od nich protočili všichni, snad mimo Řeháka, který stěží složí kloudnou větu

Reagovat
Freedo

Dalo se to, protože jsi tam měl Sparťánky. Já když jsem viděl sestavu, tak jsem naopak vynechal - Němeček a Kohák, to fakt nepotřebuju.

Reagovat
10adam

Koháka nemusím, ale včera nebyl špatný. Němeček je super, umí být i kritický vůči Spartě a neschovává se za fráze

Reagovat
Uwe háže buly

Němeček je jeden z nejlepších

Reagovat
10adam

Jo, i když se nám nedařilo, tak se to nebál říct. Ne jak alibista Šmicer

Reagovat
kilobyte

Kohák je teď plzeňák. To je taková putovní trofej ze zápasu Sparta - Plzeň.

Němeček je dost zaujatý, ale je na něm zas dobrý, že se nebojí něco zkritizovat. Ale když odebereš tu zaujatost, tak podle mě není špatný. Třeba u Limby, když odebereš zaujatost, tak ti nezůstane nic.

Reagovat
John Obi Mikel

Kohák převlékl kabát?

Reagovat
kilobyte

Ne. Ale když se Plzni dařilo, tak tam byl párkrát vidět. Taky točil s plzeňáky reklamy atd., takže s nimi párkrát "slavil".

Tak si dělali srandu, že se v zápase Sparta - Plzeň hraje o putovního Koháka. Ale pořád fandí Spartě.

Reagovat
monty25

Mám za to, že autorem je Ondřej Zlámal, nebo aspoň jsem to u něj viděl poprvé.

https://twitter.com/OndraZlamal/status/661934362557087744

Reagovat
kilobyte

Reagovat
Mr.Mike

Ono zalezi na hostech..podld toho se pak vetsinou odviji celej dil

Reagovat
GEGE

Svěcený je chytrý tipek a skvělý moderátor proto je mi záhadou, že to postavil na takovém troubovi jako je Svancara...A to, že tam zve takové burany typu Němeček a spol tak hodně snižuje úroveň... Ale evidentně to svoje fanoušky má a není jich zrovna málo takže asi ta naše fotbalová komunita je s takovými lidmi spokojena...

Reagovat
kilobyte

Němeček je možná buran, ale nebojí se říct i jiný názor než jaký by měl mít. Ten tam podle mě má svoje místo. Protože když chceš třeba rozebírat nějaké rozhodnutí sudích, tak je vždy lepší tam mít i opačný názor, protože jinak se tam budou jen všichni plácat po zádech, jak mají pravdu.

Reagovat
GEGE

Jo úplně mě zajímá názor takového hnupa, který ani nezná pravidla a myslí si že je rok 1990...

Reagovat
kilobyte

Pravidla nezná skoro nikdo. On má myšlení tak půlky fanoušků, takže je určitě dobře, že to v debatě zazní a můžou o tom diskutovat.

Reagovat
Talker

Tak ono za každou cenu říkat jiný názor není zrovna dobře.

Ono to je vidět na společnosti, kde potom máš individua, která tvrdí naprostou píčovinu a pak říkají, že jejich názor není reprezentovaný. Přitom to je naprostá stupidita (viz země je placatá).

Reagovat
kilobyte

Nejde o to za každou cenu říkat jiný názor. Ale třeba u penalt se často lidi neshodnout jestli byla a nebo nebyla. Jsou takový ty penalty 50/50. Jenže když takovou rozebírají, tak se nakonec většinou shodnou na jednom závěru. Takový to "Jo, asi máte pravdu. Asi to penalta byla." Přitom ty argumenty pro to nejsou ani nějak pevné a nevyvrací jeho původní myšlenku. Takže mi přijde takové podléhání většině špatné.

Zrovna placatá Země není názor. To je jen tupě šířená lež. Pokud by to byl něčí názor, tak "Ok, přijď o tom diskutovat. Dokaž, že je Země placatá aniž by sis musel vymýšlet další věci, které nemůžeš dokázat a mi s tebou budeme debatovat". Jenže to nikdo nepřijde, protože to zaprvé není jejich názor a zadruhé není žádná reálná vysvětlení a důkazy.

Je prostě rozdíl mezi tím tvrdit, že Země je placatá a že nějaký "faul" není na penaltu. Protože jedno je opak faktu a druhé je často o úhlu pohledu.

Reagovat
Mr.Mike

Reagovat
Biozdenda

Ta fotka

Reagovat
John Obi Mikel

Pavla Karocha prosime!

Reagovat
doocetung

Jak to tady čtu tak to fakt skoro nikomu nedochází, že Švancara akorát hraje , že je tak hloupej ? jako jo, někdy trapnej je , ale ono nejde říct 10/10 věcí vtipných.. já ho mám naopak rád, protože mám rád lidi, kteří si umí udělat srandu sami ze sebe a mnohdy je ten "buranský" humor daleko vtipnější než nějaký intelektuální..

Reagovat
Uwe háže buly

určitě to hraje. Ale všeho moc škodí, kdyby ho párkrát vynechali a dali tam třeba Horviho apod tak to bude lepší.

Reagovat
kilobyte

Spíše to nedochází tobě. Kdyby to jenom hrál, tak by občas řekl i něco inteligentního. Neříkám, že je úplně blbej, ale není to žádný Einstein a toho hloupého nehraje. Maximálně to trošku přihrává, ale jinak prostě takový je.

Reagovat
Geordies

K těm komentátorům, máte taky někdo nervy na Sport 1/2? Je tam nějaký Hroník, který se fakt nedá poslouchat. Celý zápas vede monotónní projev a zní jakoby nikdy neuzavřel větu, poslední slovo vždy prodlouží. Nic horšího jsem nikdy neslyšel, jak to rve uši

Reagovat
Salfovic

To se ani nedivím, tahle kokotina je pod jejich úroveň.

Reagovat
Rohlik se šunkou

Mi se ten pořad líbil, ale pak jsem si všiml, že se tam vždycky mluví jen o pražských klubech a když náhodou ne, tak Čechách. Třeba o Baníku vždy jen doslova "ztratili slovo", semtam Slovácko bo hrajou dobře. Hosti, kteří tam nepřišli mluvit o fotbale nebo nedejbože z jiného sportu, který se pak 15 minut řešil, mě odradili úplně. Ze začátku to ale fakt bylo hodně o fotbale a bylo to zajímavé. Ale poslouchat ty herce co byli ještě k tomu fakt docela hloupí a pak 20 minut tvl o bohemce... smutne BP

Reagovat
Radin

Na Čechovi se mi líbí, že nejde s tou fotbalovou scénou tady, ptž ví, že je to samej debil a nemá zapotřebí se víc zviditelnit :)

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele