Dárdai potřetí končí jako trenér Herthy, z klubu se ale nechystá

19.05., 12:56
Aktuality
Pál Dárdai (© Hertha BSC)

Hertha dnes odpoledne nastoupí na půdě Osnabrücku a na její lavičce se naposledy objeví Pál Dárdai. Maďarský trenér nedostane novou smlouvu, jeho konec v Berlíně to ale neznamená, ujme se nějaké funkce ve vedení.

"Hertha je moje rodina. Strávil jsem zde třicet let a na hřišti znám každé stéblo trávy," prohlásil.

"Během letošní sezony se nám společnými silami povedlo něco vybudovat a na to jsem pyšný. Jedna věc se nikdy nezmění - Hertha je mojí součástí, navždy zůstane a klubu do budoucnosti přeji jen to nejlepší," dodal.

48letý Dárdai do hlavního města Německa přišel v lednu 1997 a strávil v něm drtivou většinu aktivní kariéru, v dresu berlínského celku před dvanácti lety také pověsil kopačky na hřebík a rychle se vrhl na trenérské řemeslo.

Po několika letech v mládežnické akademii se v únoru 2015 ujal kormidla áčka a následně se do funkce v aktuálně druholigovém celku hned dvakrát vrátil, naposledy loni v dubnu.

Autor: Tomáš Pavlík / transfermarkt.de

Komentáře (2)

Přidat komentář
St. Pauli

Jen pal dal, ty, Dardaji.

Reagovat
GrimeBaller98

Celej klan Dardaiu by mohl jit, nedokazu si na profi urovni predstavit, ze me trenuje fotr a jeste je taak protezoval, az to bylo trapny.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele