Posledni Kovboj

ty ho musis mit strasne malyho

kilobyte

"Budeme je chtít pokřtít nějakým skvělým výsledkem." Teď se jim vráti to, jak jezdí na otevírání stadiónů si zastřílet a dostanou na křest bůra.

Zcela vážně si myslím, že když budou hrát zápas jako na Zenitu, tak mají šanci. V Rusku To byl možná nejlepší výkon Slávie za poslední dekádu.

wyqinac

akorat ten klid v koncovce pridat no..

naprostý souhlas a přidat efektivitu z Genku

Sevilla není Bohemians. To není jako porazit tým, který trénuje trenér atletiky a ne fotbalu, který se na veřejnosti dokonce chlubí že nezná pravidla.

No možná bych nezapomněl zmínit, že Sevilla bude útočit na nejlepší obranu v celé EL.

Hm...…………………

Potrápit???

COUFAL je vynikající fotbalista a bezkonkurenčně nejlepší krajní bek ligy, jen je zbytečně skromný. Naše SLAVIA má na to Sevillu porazit. A tipuji že se ta stane...……………...

Rarášek

Děkuji za hodnotnou reakci pane RARÁŠEK...………………..

neurážej ho, je to fajn kluk

Urážím, to jako já??? Tou urážkou myslíte slovo děkuji, reakce nebo rarášek???

Paní MARTO, jste poněkud popletená, ale nevadí...………...

Rarášek

Nemáš zač, rád tě vycitrónuju i příště, když budeš chtít.

jseš rád, že jsem se tě zastala?

Rarášek

Samozřejmě, ikdyž vůbec netuším, kdo jsi.

Liquid

Liberec na ně uměl, Slavia má teď fakt kliku, že na Sevillu naráží právě teď, tipuju 1:1, byť je Sevilla velký favorit

Hele osmifinále je super. Ani majitele nečekají víc, vědí, že na takové zápasy je třeba investovat v létě. A ne koupit dalších 5-6 hráčů, ale jednoho pořádného. I když Masopust se zatím lidem tady na EF celkem vysmívá svými výkony, ale je to začátek. Já bych zkusil po Kloppovsku prvních 15 minut na Sevillu vlítnout, protože tohle určitě nečekají a Španělé potřebuji klid, jasně riskujeme gól, ale Španělsky týmy se hrozně těžko vyrovnávaji s presingem, můžu potvrdit u Barci.

tak jako fanda Barcy by jsi měl vědět, že ona (ještě City a pár týmů) to i při presingu umí vyťukat a tím poměrně záhy přečíslit soupeře.. Bavíme se tu o šestinásobným majiteli evropského poháru..

Jasně, je důležité hrozně během těch 15 minut presingu dát gól. Takhle na nás vletnul Juve, běhali jak šílenci, napadali, dali brzy gól a my jsme z toho byli v háji.

andrew96

"Doma jsme je měli na lopatě, dostali jsme gól až úplně na konci. Přéma Kovář dostal asi v 80. minutě červenou kartu a pak jsme dostali gól z brankové čáry. Možná to bylo za čárou, nikdo nechápal, jak to mohlo projít,"