Bendtner si po hattricku pochvaloval excelentní výkon

26.03.2015, 15:53
Aktuality
Ve Wolfsburgu Nicklas Bendtner na své šance čeká na lavičce náhradníků, v dánské reprezentaci ale stále patří do základní sestavy a dokáže být hodně platným členem. Ukázal to včera, kdy se hattrickem podepsal pod výhru 3:2 nad Spojenými státy americkými...

"Dařilo se mi držet míče a měl jsem spoustu šancí. Jiného dne bych možná dal ještě o jeden gól více, dnes se mi to nepovedlo. I tak si myslím, že to bylo excelentní," nešetřil někdejší útočník Arsenalu sebechválou.

Dánové přitom na stadionu v Aarhusu museli dvakrát dotahovat. V 19. minutě poslal USA do vedení Jozy Altidore, v 66. minutě pak hostím vrátil jednobrankový náskok Aron Jóhannsson.

Bendtner se poprvé prosadil ve 33. minutě, další dva zásahy si pak schoval na závěr. V 83. minutě srovnal na 2:2, vítěznou branku pak dal v první minutě nastavení.

Autor: Tomáš Pavlík / soccerway.com