Životopisy

 

"Votrok" Jiří Hledík

Dnes, když se Hradec Králové více než často peleší ve druhé lize a jen tu a tam nakoukne do té první, působí povídání o tom, že kdysi vyhrál ligu a slavně remizoval s Barcelonou, jako čirá fikce. Stejně jako příběh jednoho z nejslavnějších hráčů v černobílém dresu. Některé příhody jeho kariéry působí tak bizarně, že oprávněně vzbuzují pochybnosti, zda se skutečně staly. Ale v 50. letech bylo možné vše...  
30.10.2014 | Životopisy | 29 komentářů
 

Jan Říha - Nedoceněný

"Po Bicanovi to byl náš největší fotbalista, nebyl však nikdy doceněn," prohlásil o tomto píseckém rodákovi jiný velikán - Vlasta Kopecký. Jan Říha, jemuž spoluhráči přezdívali "Hansi", byl báječný hráč. Nepolapitelné křídlo jak vystřižené z učebnice moderního fotbalu, s perfektním klamáním tělem, extrémně rychlý, technicky zcela mimořádně vybavený, gólový.  
07.10.2014 | Životopisy | 65 komentářů
 

Duncan Forbes, stavební kámen moderního Norwiche

Býval by to byl docela obyčejný den. Stoke se zkrátka přijel do Norwiche prát s domácími o oboustranně potřebné body k vylepšení vyhlídek na záchranu elitní příslušnosti. Pro Kanárky však to samé sobotní odpoledne mělo zvláštní symboliku - v jeho rámci se pořádala sbírka na podporu muže, který v roli kapitána jako vůbec první hráč Norwiche vkročil na prvoligový trávník...  
11.03.2014 | Životopisy | 43 komentářů
 

Gerard Cieślik - Gienek

Vlajky na chorzowských úřadech byly staženy na půl žerdi, na Domu kultury visel obrovský billboard s podobiznou legendy chorzowského fotbalu a nápisem "Dziękujemy", po celý týden byly v Chorzowě slouženy zádušní mše sv. za muže, který odešel na věčnost 3. 11. a k jehož rakvi, vystavené na stadionu Ruchu, proudily davy truchlících fanoušků...  
16.11.2013 | Životopisy | 25 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Všechno nejlepší, Venco!

Narodil se 1. listopadu roku 1983 v Třinci a dostal jméno Václav. Ano, tímhle datem se zrodil hráč, který by se bez nadsázky už teď dal považovat za legendu Baníku Ostrava.  
01.11.2013 | Životopisy | 77 komentářů
 

Andrej Kvašňák - Šéf

"Fotbal jsem miloval, klidně bych ho hrál zadarmo i dnes," prohlásil způsobem sobě vlastním jeden z nejlepších československých hráčů historie. Ve Spartě si dokonce odhlasovali, že v jejich klubu lepší fotbalista nikdy neběhal. I když "neběhal"... To je příliš silné slovo. S Andrejovým běháním to nebylo zas tak žhavé, ale postupně.  
05.09.2013 | Životopisy | 139 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Rudolf Kučera - Zmarněný supertalent

Kariéru byl nucen ukončit vinou těžkého zranění jako 22letý, přesto jej po letech zařadil italský časopis Calcio do nejlepší světové jedenáctky ... Podle Josefa Masopusta neměl z našich hráčů nikdo takový náběh na Zlatý míč, jako právě on. Člověka až mrazí při pomyšlení, kam až to mohl tento rodák z moravské Spytihněvi (1941) dotáhnout...  
09.06.2013 | Životopisy | 159 komentářů
 

Ivo Viktor - Víťa

Plánička, Viktor, Čech. To je trio naprostých suverénů mezi třemi tyčemi české, resp. československé branky, nejlepší gólmani, jaké tato země zrodila. A že jich byla fůra opravdu hodně dobrých. A právě prostřední z nich se dnes dožívá 71 let a nedávno byl uveden do Síně slávy - Ivo Viktor vulgo Víťa.  
21.05.2013 | Životopisy | 57 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Nat Lofthouse, ten nejangličtější z Angličanů

Je jedním z těch, kdo nás vždy budou nutit k úvahám o vývoji kopané. První jeho slavný gól by vůbec nekorespondoval se zvyklostmi většiny současných hráčů v poli, ten druhý zase s přehnanou péčí o komfort dnešních brankářů. V 50. letech nicméně Nat Lofthouse ztělesňoval ideál ostrovního fotbalisty...  
12.05.2013 | Životopisy | 74 komentářů
 

Alfredo di Stéfano - Světlovlasý šíp

Alfredo di Stéfano. Jméno, jež je synonymem pro celou jednu fotbalovou epochu, symbolem své doby a fotbalové dokonalosti. Patří jednomu z největší géniů této hry, muži, jenž dosáhl nejvyšších pater fotbalového kumštu, která jsou vyhrazena jen úzkému okruhu těch nejlepších z nejlepších.  
04.03.2013 | Životopisy | 236 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Předčasná úmrtí IV. - František Svoboda

Když počátkem 20. let minulého století vyprávěli otcové svým synům o bájném Koškovi a jeho bombách trhajících sítě, tajil se synům dech. Když povyrostli, vzpomínali na vyprávění svých otců se shovívavým úsměvem. Až do doby, než se na fotbalových hřištích objevil František Svoboda. Tehdy synové svým otcům uvěřili.  
05.02.2013 | Životopisy | 22 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Předčasná úmrtí III. - František Kloz

Nenapadá mě žádný jiný náš fotbalista, na nějž by sedělo "ulitěji" pořekadlo, že jsou hráči, kterým to kope jen v jednom mužstvu. V obou pražských "S" shořel jak papír, ale jakmile se vrátil na Kladno, nezastavil ho nikdo. V jeho dresu nastřílel 175 branek ve 184 zápasech. Není divu, že po něm Kladeňáci pojmenovali svůj stadion.  
15.01.2013 | Životopisy | 50 komentářů
 

Předčasná úmrtí II. - Antonín Kaliba

Jeho životní příběh patří k těm nejsmutnějším. Brankář, kvůli jehož uměním šíleli diváci po celém světě, a který za krátkou dobu klesl nejen svou vinou z vrcholu až na samé dno, a to doslova, a zemřel v bídě a zapomnění.  
26.12.2012 | Životopisy | 70 komentářů
 

Předčasná úmrtí - Karel Steiner

Čas od času probleskne médii zpráva o smrti mladého vrcholového sportovce. V tomto miniseriálu bych se chtěl vrátit ke čtyřem fotbalistům, kteří v meziválečném období patřili přinejmenším nějaký čas ke hvězdám tuzemských trávníků. Prvním z nich bude Karel Steiner, pamětníky považovaný za jednoho z nejlepších obránců naší historie.  
20.12.2012 | Životopisy | 29 komentářů
 

Sir Bobby Charlton - Gentleman fotbalu

Dnes (11.10.) i v následujících dnech se bude v Manchesteru, potažmo celé Anglii pít jak v Rusku. Bude se připíjet na zdraví nejslavnějšího fotbalisty Kolébky kopané, symbolu fotbalu jako takového a ztělesnění rytířského pojetí hry, který právě slaví 75 let.  
11.10.2012 | Životopisy | 151 komentářů
23.03. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek přátelského mezistátního utkání: Nigérie - Senegal 1:1 (83. z penalty Iheanacho - 54. Sow).
23.03. Francie se připravovala bez Kimpembeho
Presnel Kimpembe se neúčastnil dnešního tréninku Francie. Mladý obránce Paris Saint-Germain kvůli svalovým problémům absolvoval pouze individuální přípravu a zatím není jasné, zda bude moci nastoupit do sobotního kvalifikačního utkání o postup na mistrovství světa 2018 s Lucemburskem. (lequipe.fr)
23.03. Bell prodloužil kontrakt s Mainzem
Mainz si pojistil Stefana Bella. 25letý obránce, jenž měl smlouvu do konce nadcházející sezóny, se falckému klubu upsal až do roku 2020. (transfermarkt.de)
23.03. Hertha zanedlouho opět s Dudou
Ondrej Duda by se měl možná už po reprezentační přestávce vrátit do sestavy Herthy BSC. Slovenský záložník si před týdnem na tréninku berlínského mužstva poranil stehenní sval, místo původních třech až čtyřech týdnů by však měl nakonec chybět pouze dva. (sport.sme.sk)
23.03. Wilmots chce přemluvit k návratu Tourého
Yaya Touré od vítězství na Africkém poháru národů 2015 nenastoupil za reprezentaci Pobřeží slonoviny, to by však nemuselo být definitivní. Nový lodivod afrického mužstva Marc Wilmots se chystá se zkušeným záložníkem Manchesteru City promluvit a chtěl by ho přesvědčit k návratu. "Viděl jsem jeho poslední dva zápasy za Manchester City na místě defenzivního záložníka. Pokaždé byl skvělý a je na tom dobře po fyzické stránce," chválil zkušeného záložníka Wilmots. "Vím, jak je důležité, mít v týmu zkušené hráče. Pokusit se přemluvit Yayu Tourého k návratu bude jedna z mých prvních misí," ujistil bývalý kouč Belgie. (lequipe.fr)
23.03. Neapol se prý zajímá o Cragna
Alessio Cragno podává za Benevento dobré výkony, za což by se mu brzy mohlo dostat odměny. Podle italských médií se o mládežnického reprezentanta a kmenového brankáře Cagliari zajímá Neapol, která hledá náhradu za Pepeho Reinu. (transfermarketweb.com)
23.03. Höfler stále na marodce Freiburgu
Freiburg se nadále připravuje bez Nicolase Höflera. Sedmadvacetiletý záložník Freiburgu má od zápasu s Augsburgem (1:1) zraněné koleno a jeho možné využití proti Brémám zůstává nejisté. (transfermarkt.de)
23.03. Chapecoense mělo zájem o Ronnyho
Ronny nedávno podepsal smlouvu s Fortalezou, mohl však klidně oblékat dres jiného brazilského klubu. Zájem o bývalého záložníka Herthy mělo Chapecoense, krátce poté ale havarovalo letadlo s celým týmem a tím z chystaného transferu sešlo. (transfermarkt.de)
23.03. Reina možná nestihne ani Juventus
Neapol čeká po reprezentační přestávce utkání s Juventusem, které dost možná vynechá Pepe Reina. Ten kvůli zranění lýtka odcestoval ze srazu španělské reprezentace, během příštího týdne ho pak čekají další vyšetření, které odpoví, zda bude na zmíněný šlágr připravený. (football-italia.net)
23.03. Frankfurt chce vykoupit Rebiče
Ante Rebić by měl i po skončení letošní sezóny zůstat hráčem Eintrachtu Frankfurt. Ten má chorvatského křídelníka vypůjčeného z Fiorentiny, součástí hostování je však předkupní opce, kterou chce hesenský celek využít. "Máme to ve svých rukou. Chceme pokračovat ve společné práci," prohlásil sportovní ředitel Bruno Hübner. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.03.
Papua Nová Guinea - Tahiti
1:3
23.03.
Čína - Korejská republika
1:0
23.03.
Sýrie - Uzbekistán
1:0
23.03.
Irák - Austrálie
1:1
23.03.
Thajsko - Saúdská Arábie
0:3
23.03.
SAE - Japonsko
0:2
23.03.
Katar - Írán
0:1
23.03.
Kolumbie - Bolívie
info
00:00
Paraguay - Ekvádor
info
00:00
Uruguay - Brazílie
info
00:30
Argentina - Chile
info
00:30
Venezuela - Peru
info
18:00
Gruzie - Srbsko
info
18:00
Turecko - Finsko
info
20:45
Rakousko - Moldavsko
info
20:45
Irsko - Wales
info
20:45
Itálie - Albánie
info
20:45
Lichtenštejnsko - Makedonie
info
20:45
Španělsko - Izrael
info
20:45
Chorvatsko - Ukrajina
info
20:45
Kosovo - Island
info
25.03.
Trinidad a Tobago - Panama
info
25.03.
Mexiko - Kostarika
info
25.03.
Fidži - Nový Zéland
info
25.03.
USA - Honduras
info
25.03.
Švédsko - Bělorusko
info
25.03.
Andorra - Faerské ostrovy
info
25.03.
Švýcarsko - Lotyšsko
info
25.03.
Kypr - Estonsko
info
25.03.
Bosna a Hercegovina - Gibraltar
info
25.03.
Bulharsko - Nizozemsko
info
25.03.
Lucembursko - Francie
info
25.03.
Portugalsko - Maďarsko
info
25.03.
Belgie - Řecko
info
Kompletní výsledky
23.03.
Curaçao - Salvador
1:1
23.03.
Keňa - Uganda
1:1
23.03.
Bahrajn - Tádžikistán
1:1
23.03.
Afghánistán - Singapur
2:1
23.03.
Jordánsko - Hongkong
4:0
23.03.
Nigérie - Senegal
1:1
17:00
Rusko - Pobřeží slonoviny
info
19:00
Tunisko - Kamerun
info
20:00
Maroko - Burkina Faso
info
?
Mauretánie - Benin
info
?
Libye - Togo
info
?
Mozambik - Lesotho
info
25.03.
Jihoafrická rep. - Guinea Bissau
info
25.03.
Tanzánie - Botswana
info
25.03.
Alžírsko - Súdán
info
25.03.
Guinea - Gabon
info
Kompletní výsledky
23.03.
Německo - Kypr
2:1
23.03.
Polsko - Turecko
1:0
23.03.
Nizozemsko - Finsko
1:0
23.03.
Srbsko - Slovensko
1:0
23.03.
Švédsko - Belgie
1:2
23.03.
Chorvatsko - Portugalsko
1:2
23.03.
Ukrajina - Řecko
2:0
23.03.
Irsko - Itálie
2:0
11:00
Rakousko - Maďarsko
info
15:00
Španělsko - Anglie
info
15:00
Norsko - Bělorusko
info
16:30
Izrael - Bosna a Hercegovina
info
17:00
Česko - Skotsko
info
19:00
Francie - Bulharsko
info
25.03.
Německo - Srbsko
info
25.03.
Řecko - Finsko
info
25.03.
Švédsko - Irsko
info
25.03.
Chorvatsko - Polsko
info
25.03.
Itálie - Belgie
info
25.03.
Slovensko - Kypr
info
25.03.
Nizozemsko - Ukrajina
info
25.03.
Turecko - Portugalsko
info
Kompletní výsledky
23.03.
Německo - Arménie
10:1
23.03.
Švédsko - Ukrajina
1:2
23.03.
Anglie - Česko
5:3
23.03.
Finsko - Turecko
1:4
23.03.
Izrael - Norsko
0:3
23.03.
Rusko - Maďarsko
1:2
23.03.
Slovinsko - Bosna a Hercegovina
0:0
23.03.
Rakousko - Francie
1:1
25.03.
Německo - Finsko
info
25.03.
Francie - Ukrajina
info
25.03.
Turecko - Arménie
info
25.03.
Anglie - Slovinsko
info
25.03.
Bosna a Hercegovina - Česko
info
25.03.
Švédsko - Rakousko
info
Kompletní výsledky
17:00
Belgie - Řecko
info
19:00
Francie - Rusko
info
25.03.
Dánsko - Norsko
info
25.03.
Wales - Bosna a Hercegovina
info
25.03.
Německo - Itálie
info
25.03.
Anglie - Polsko
info
Kompletní výsledky
23.03.
Fortuna Hjørring - Manchester City
0:1
23.03.
Bayern Mnichov - Paris SG
1:0
23.03.
VfL Wolfsburg - Olympique Lyon
0:2
Kompletní výsledky
25.03.
Swindon Town - Millwall FC
info
25.03.
AFC Wimbledon - Southend United
info
25.03.
Bury FC - Fleetwood Town
info
25.03.
Chesterfield FC - Rochdale AFC
info
25.03.
Coventry City - Bristol Rovers
info
25.03.
Gillingham FC - Peterborough United
info
25.03.
Northampton Town - Oxford United
info
25.03.
Oldham Athletic - Sheffield United
info
25.03.
Shrewsbury Town - Bolton Wanderers
info
25.03.
Port Vale - Milton Keynes Dons
info
25.03.
Accrington Stanley - Grimsby Town
info
25.03.
Barnet FC - Cheltenham Town
info
25.03.
Blackpool FC - Hartlepool United
info
25.03.
Cambridge United - Stevenage FC
info
25.03.
Carlisle United - Crewe Alexandra
info
25.03.
Colchester United - Luton Town
info
25.03.
Crawley Town - Leyton Orient
info
25.03.
Exeter City - Yeovil Town
info
25.03.
Morecambe FC - Mansfield Town
info
25.03.
Wycombe Wanderers - Notts County
info
25.03.
Portsmouth FC - Newport County
info
25.03.
Lincoln City - Forest Green Rovers
info
25.03.
Bromley FC - Chester FC
info
25.03.
Dagenham & Redbridge - York City
info
25.03.
Eastleigh FC - Gateshead FC
info
25.03.
Guiseley AFC - Dover Athletic
info
25.03.
Macclesfield Town - Aldershot Town
info
25.03.
Solihull Moors - Barrow AFC
info
25.03.
Southport FC - Boreham Wood
info
25.03.
Sutton United - North Ferriby
info
25.03.
Tranmere Rovers - Braintree Town
info
25.03.
Woking FC - Maidstone United
info
25.03.
Wrexham FC - Torquay United
info
Kompletní výsledky
25.03.
Real Valladolid - Gimnástic
info
25.03.
CD Numancia - Rayo Vallecano
info
25.03.
UD Almería - AD Alcorcón
info
25.03.
RCD Mallorca - Levante UD
info
25.03.
Real Oviedo - Girona FC
info
25.03.
UD Mutilvera - Coruxo FC
info
25.03.
Real Sociedad B - Athletic Bilbao B
info
25.03.
SD Leioa - Rayo Majadahonda
info
25.03.
SD Amorebieta - UD Socuéllamos
info
25.03.
Real Madrid Castilla - Barakaldo CF
info
25.03.
Levante UD B - Atlético Saguntino
info
25.03.
UE Llagostera - CE Sabadell FC
info
25.03.
Espanyol B - Villarreal CF B
info
Kompletní výsledky
25.03.
AS Cittadella - Spezia Calcio
info
25.03.
Benevento Calcio - Trapani Calcio
info
25.03.
AS Viterbese - AS Lucchese Libertas
info
25.03.
AS Pro Piacenza - Lupa Roma
info
25.03.
US Cremonese - US Pontedera
info
25.03.
Alessandria Calcio - Racing Roma
info
25.03.
Carrarese Calcio - AC Siena
info
25.03.
AC Prato - AS Livorno
info
25.03.
AC Tuttocuoio - Olbia Calcio
info
25.03.
Giana Erminio - AC Renate
info
25.03.
Pordenone Calcio - AC Lumezzane
info
Kompletní výsledky
25.03.
Hansa Rostock - SC Paderborn
info
25.03.
Sonnenhof Großaspach - FSV Zwickau
info
25.03.
Hallescher FC - Fortuna Köln
info
25.03.
FSV Frankfurt - Sportfreunde Lotte
info
25.03.
Preußen Münster - VfR Aalen
info
25.03.
Holstein Kiel - 1. FC Magdeburg
info
25.03.
Rot-Weiß Erfurt - Mainz II
info
25.03.
Chemnitzer FC - MSV Duisburg
info
25.03.
Jahn Regensburg - VfL Osnabrück
info
25.03.
VfB Lübeck - VfB Oldenburg
info
25.03.
Egestorf/Langreder - SV Eichede
info
25.03.
SV Meppen - TSV Havelse
info
19:00
SC Verl - Rot-Weiß Essen
info
25.03.
Oberhausen - M'gladbach II
info
25.03.
Sportfreunde Siegen - Wiedenbrück
info
25.03.
SG Wattenscheid - TSG Sprockhövel
info
25.03.
Dortmund II - Viktoria Köln
info
25.03.
Schalke 04 II - Wuppertaler SV
info
19:00
Hessen Kassel - TSV Steinbach
info
25.03.
Teutonia - TSG Hoffenheim II
info
25.03.
Astoria Walldorf - Eintracht Trier
info
25.03.
FK Pirmasens - FC Nöttingen
info
25.03.
SSV Ulm 1846 - FC 08 Homburg
info
25.03.
TuS Koblenz - Kaiserslautern II
info
25.03.
Kickers Offenbach - SV Elversberg
info
25.03.
VfB Stuttgart II - Mannheim
info
25.03.
Wormatia Worms - S. Kickers
info
18:30
FV Illertissen - Wacker Burghausen
info
19:00
1. FC Schweinfurt - Unterhaching
info
25.03.
FC Memmingen - VfR Garching
info
25.03.
Schalding-Heining - Ingolstadt II
info
25.03.
1. FC Norimberk II - TSV Buchbach
info
25.03.
Bayern Hof - SV Seligenporten
info
25.03.
Greuther Fürth II - TSV Rosenheim
info
25.03.
FC Augsburg II - SpVgg Bayreuth
info
Kompletní výsledky
25.03.
MFK Chrudim - Jiskra Domažlice
info
25.03.
FK Litoměřicko - SK Benešov
info
25.03.
FC Písek - FK Štěchovice
info
25.03.
Olympia HK - Slavoj Vyšehrad
info
25.03.
FK Králův Dvůr - MAS Táborsko B
info
25.03.
FK Tachov - FK Dobrovice
info
25.03.
FK Hořovicko - SK Převýšov
info
25.03.
Odra Petřkovice - Spartak Hulín
info
25.03.
1. HFK Olomouc - Sigma Olomouc B
info
25.03.
HFK Třebíč - SK Líšeň
info
25.03.
Kroměříž - Vel. Mez.
info
25.03.
FK Mohelnice - FC Hlučín
info
25.03.
Aritma Praha - 1. FC Karlovy Vary
info
25.03.
Motorlet Praha - FK Ostrov
info
25.03.
Sokol Čížová - Mar. Lázně
info
25.03.
SK Klatovy - FC Rokycany
info
25.03.
MFK Dobříš - Č. Krumlov
info
25.03.
SK Doubravka - TJ Malše Roudné
info
25.03.
Sokol Libiš - Sokol Houstoň
info
25.03.
Baník Most - SK Kladno
info
25.03.
SK Štětí - SK Český Brod
info
25.03.
FC Chomutov - SK Úvaly
info
25.03.
Neratovice-Byš. - Polaban Nymburk
info
25.03.
Tatran Rakovník - FC Nový Bor
info
25.03.
Slovan Velvary - Meteor Praha
info
25.03.
Sokol Kratonohy - FK Pardubice B
info
25.03.
SS Ostrá - Spartak Chrastava
info
25.03.
FK Letohrad - FK Pěnčín-Turnov
info
25.03.
SK Vysoké Mýto - FK Náchod
info
25.03.
Př. Kopanina - Sparta Kutná Hora
info
25.03.
Sokol Živanice - FK Čáslav
info
25.03.
Slovan Bzenec - MSK Břeclav
info
25.03.
SFK Vrchovina - Slavoj TKZ Polná
info
25.03.
SFK Holešov - Bystřice nad Pern.
info
25.03.
ČSK Uherský Brod - Stará Říše
info
25.03.
FC Dolní Benešov - SK Hranice
info
25.03.
Nové Sady Ol. - Jiskra Rýmařov
info
25.03.
TJ Nový Jičín - Petrovice
info
25.03.
SFC Opava B - SC Pustá Polom
info
25.03.
DFC Hradec Králové - Dukla Praha
info
25.03.
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
info
Kompletní výsledky
20:00
US Avranches - AS Lyon-Duchère
info
20:00
CS Sedan - Pau FC
info
20:00
US Créteil - Les Herbiers VF
info
20:00
Paris FC - SAS Épinal
info
20:00
CA Bastia - US Quevilly
info
20:00
Consolat - LB Châteauroux
info
20:00
ASM Belfort - US Boulogne
info
20:00
AS Béziers - FC Chambly
info
25.03.
USL Dunkerque - US Concarneau
info
Kompletní výsledky
23.03.
Spartak Moskva II - Baltika K.
1:2
Kompletní výsledky
25.03.
Greenock Morton - Dunfermli.
info
25.03.
Hibernian FC - Falkirk FC
info
25.03.
Ayr United - Dumbarton FC
info
25.03.
Raith Rovers - Queen S.
info
25.03.
Brechin City - East Fife FC
info
25.03.
Livingston FC - Airdrieonians FC
info
25.03.
Peterhead FC - Stranraer FC
info
25.03.
Stenhousemuir FC - Albion Rovers
info
25.03.
Alloa Athletic - Queen's Park FC
info
25.03.
Annan Athletic - Cowdenbeath FC
info
25.03.
Arbroath FC - Montrose FC
info
25.03.
Clyde FC - Stirling Albion
info
25.03.
Edinburgh City - Elgin City
info
25.03.
Forfar Athletic - Berwick Rangers
info
Kompletní výsledky
20:30
Oud-Heverlee Leuven - AFC Tubize
info
Kompletní výsledky
23.03.
Agrotikos Asteras - Apollon Smyrnis
0:1
25.03.
PAS Lamia 1964 - AO Chania
info
Kompletní výsledky
18:00
Podbeskidzie - Stomil Olsztyn
info
25.03.
Wisła Puławy - Chojnice
info
25.03.
GKS Tychy - Bytovia Bytów
info
25.03.
Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
info
25.03.
Stal Mielec - Wigry Suwałki
info
Kompletní výsledky
25.03.
Cork City - Dundalk FC
info
25.03.
Galway United - Derry City
info
25.03.
St. Pat's - Shamrock Rovers
info
25.03.
Drogheda United - Bohemians Dublin
info
25.03.
Bray Wanderers - Limerick FC
info
25.03.
Finn Harps - Sligo Rovers
info
25.03.
Waterford United - Wexford Youths
info
25.03.
Athlone Town - Shelbourne FC
info
25.03.
Cabinteely FC - Cobh Ramblers
info
25.03.
UC Dublin - Longford Town
info
Kompletní výsledky
20:45
Glentoran FC - Carrick Rangers
info
25.03.
Portadown FC - Dungannon Swifts
info
25.03.
Cliftonville FC - Ballymena United
info
25.03.
Ballinamallard United - Linfield FC
info
25.03.
Coleraine FC - Crusaders FC
info
25.03.
Ards FC - Glenavon FC
info
Kompletní výsledky
25.03.
Cardiff MU - Bala Town
info
25.03.
Connah's Quay FC - Bangor City
info
25.03.
The New Saints FC - Carmarthen Town
info
25.03.
Aberystwyth Town - Cefn Druids
info
25.03.
Llandudno FC - Airbus UK FC
info
Kompletní výsledky
23.03.
Fram Reykjavík - Breidablik UBK
0:1
25.03.
KA Akureyri - Keflavík
info
25.03.
ÍR Reykjavík - HK Kópavogur
info
25.03.
Thór Akureyri - Valur Reykjavík
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
 
přestup
 
12,000,000 €
 
přestup
 
2,600,000 €
 
přestup
 
10,000,000 €
 
přestup
 
8,500,000 €
 
Všechny přestupy
23:00
Fotbal (Mezinárodní přátelský zápas Německo - Anglie)
00:00
Fotbal (Ligue 1, 30. kolo, nejskvělejší okamžiky)
00:25
Argentina – Chile (Přímý přenos jihoamerické části kvalifikace na Mistrovství světa ve fotbale 2018)
Kompletní TV program
Anketa
Vrátí se Slavia po osmi letech na český trůn?
Hlasovat
Anketa
Kdo vyhraje letošní ročník Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!