Životopisy

 

Zinedine Zidane - Droit au But 3/3

Ačkoliv se hnedle v prvé sezóně po zisku prvenství v Lize mistrů podařilo Realu Madrid a Zidanovi uspět na domácí půdě, roky následující byly v trikotu Blancos nedobré a neúspěšné. Ani Zidanova skvělá fazóna v údobí rozkolů a chaosu Realu nepomohla, přesto se mohl rozloučit krásnou trofejí...  
26.08.2012 | Životopisy | 133 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Zinedine Zidane - Droit au But 2/3

Druhé pojednání načne postupné strádání v Itálii, kdy se Zizou po veleúspěšném mistrovství světa začal na kolbištích loudat, z čehož rezultovaly nepatrné psychické potíže, pocit malého zadostiučinění a ve výsledku i přestup do Realu Madrid. S Los Galácticos ponejprv přichází úspěchy, v závěrečném oddílu ovšem zjistíme, že projekt Florentina Péreze neuspěl a selhal...  
24.08.2012 | Životopisy | 49 komentářů
 

Zinedine Zidane - Droit au But 1/3

Kdesi v ústraní přistěhovaleckých sídlišť, nevábných končin situovaných na severní okraj Marseille, vzešel z chudoby a asketického života mládí již pátý syn dvou alžírských imigrantů z kmene Kabylů, aby zanedlouho uchvacoval obyvatelstvo této planety svými finesami, perfektním fotbalovým myšlením, svou osobností, ale i kontroverzemi.  
22.08.2012 | Životopisy | 254 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Jimmy Greaves - Mašina na góly

Jedna z největších postav dějin anglického fotbalu. Muž s takřka až nadpřirozenými střeleckými schopnostmi, které prokazoval úplně všude, kde hrál. Tuzemští fanoušci znají možná spíše jiné anglické hráče, ale co se gólů týče, málokdo před ním či po něm je na Ostrovech dával s takovou lehkostí a grácií jako on.  
21.07.2012 | Životopisy | 64 komentářů
 

Jan Lála, ten, co uhlídal Genta

Kdyby se měla vyhlašovat nejlepší jedenáctka slávistické historie, zřejmě by v ní nechyběl. Vynikající pravý bek, rychlý, důrazný, technicky skvěle vybavený, hrající navíc jako první náš obránce dosti útočně, hlavně však jeden ze strůjců slavného chilského stříbra.  
14.07.2012 | Životopisy | 52 komentářů
 

Preben Elkjær-Larsen - Bizon

Toto jméno těm mladším asi moc neřekne, ale pamětníci si snad vzpomenou. Není to tak dávno, co byl postrachem soupeřových obran a největší údernou silou Dánského dynamitu. Říkali mu všelijak - Blázen z Lokerenu, Býk utržený ze řetězu, ale nejčastěji Bizon.  
15.05.2012 | Životopisy | 88 komentářů
 

Peter Dubovský - Nedokončená

Možno sa sporiť o tom, či bol najlepším slovenským futbalistom, alebo "len" jeden z najlepších. Nikdy si nezahral na majstrovstvách sveta ako Adamec, Jokl či Kuna, ani na majstrovstvách Európy ako Ondruš, Jurkemik či Masný, a predsa ho mnohí radia do spoločnosti týchto slovenských velikánov.  
07.05.2012 | Životopisy | 134 komentářů
 

Viliam Schrojf - Černá kočka

I kdyby kromě veleslavného MS v Chile nepředvedl už zhola nic, přesto by patřil mezi nejslavnější brankáře čs. historie. Právě s Chile je jeho jméno spojováno nejvíc, ač výborné výkony podával i v jiných zápasech. A asi jen díky éře svého nástupce v reprezentační brance - vynikajícího Ivo Viktora - upadl tak trochu v zapomnění.  
08.03.2012 | Životopisy | 56 komentářů
 

Svatopluk Pluskal - Sváťa

"Bez něj bych se nikdy nestal tím, čím jsem," prohlásil na sklonku kariéry Josef Masopust o spoluhráči, s nímž vytvořil fantastickou záložní dvojici, při jejímž vyslovování zahraniční odborníci zelenali závistí a soupeři bledli strachem. Svatopluk Pluskal patřil ve své době k nejužší světové špičce.  
01.03.2012 | Životopisy | 73 komentářů
 

Jozef Adamec - Hatrlo

Na ihrisku bol ako oheň a voda. Chrlil plamene okolo seba, nadával protihráčom a rozhodcom a nemohol zniesť krivdu. Jeho temperament vychádzal z komplikovanej povahy. Na druhej strane takmer vždy spoľahlivo vykonával pozíciu vodcu mužstva, dokázal usmerniť mladších spoluhráčov, vynikal prefíkanosťou ako lišiak...  
28.02.2012 | Životopisy | 111 komentářů
 

Miroslav Wiecek - Největší z chacharů

Když měl kdysi Josef Masopust uvést tři nejnepříjemnější protihráče, odpověděl: "Wiecek, Law a Puskás." Mirek Wiecek, autor 174 ligových gólů, čtyřnásobný král ligových střelců, vynikající kanonýr, který však pouze jednou reprezentoval... Zcela určitě nejlepší fotbalista baníkovské historie.  
14.02.2012 | Životopisy | 209 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Denis Law - The King

"Jsou tři druhy gólů: snadné, těžké a ty, které střílí Denis Law," napsal druhdy jeden novinář o hráči, jenž naplňoval jako snad nikdo před ním či po něm zásadu svých keltských předků: "Jestliže v této bitvě nemůžeme vyhrát, ještě to neznamená, že nebudeme bojovat."  
02.02.2012 | Životopisy | 151 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Ladislav Přáda - Prochlastaný talent

Možná se někomu bude tento výraz zdát až příliš expresivní, ale "propitý" by dostatečně nevystihlo životní příběh fotbalisty, jenž byl jedním z největších talentů, jaký se kdy v této zemi narodil. Jeho nadání bylo vskutku mimořádné, měl na to předčít své generační souputníky (byl ročník 1932) v čele s Masopustem.  
24.01.2012 | Životopisy | 168 komentářů
 

Oldřich Nejedlý - Král střelců MS

Bezesporu jeden z nejlepších útočníků historie našeho fotbalu. "Dovedl všechno, co má umět fotbalista nejvyšší třídy," píše ve svém životopisu Ladislav Ženíšek. Báječný technik, znamenitý střelec, hráč s výtečnou přihrávkou a dvojími plícemi. Stal se nejlepším střelcem MS 1934 a byl prvním Čechem, který hrál ve vybraném mužstvu světa.  
10.01.2012 | Životopisy | 82 komentářů
 

Dneska hraje Káďa

"Byl to nejfantastičtější hráč, proti kterému jsem kdy hrál," prohlásil Santiago Bernabeu. Jmenoval se vlastně Karel Pešek, ale celý svět ho znal jako Káďu a uznával za nejlepšího středního záložníka své doby. "Vidět Káďu a umřít," psávali tehdy italští novináři o muži, při jehož posledním zápase fanoušci plakali.  
26.12.2011 | Životopisy | 168 komentářů
23:17 Pizarro by chtěl ještě rok působit v Brémách
Claudio Pizarro ještě nehodlá končit s kariérou a i v příští sezóně by chtěl hrát za Werder Brémy. Peruánský útočník o svém záměru již informoval klubové vedení, problém ovšem možná bude v Pizarrově platu - ten momentálně činí 2,5 milionu eur, což je na brémské poměry nemalá suma. (kicker.de)
22:56 Celta by si ráda pojistila Radoju
Nemanja Radoja figuruje v dlouhodobých plánech Celty Vigo, galícijský klub chce srbskému záložníkovi o dva roky prodloužit smlouvu a zavázat si ho tak až do června 2021. (transfermarketweb.com)
22:41 Ligue 1 - výsledek
Výsledek dnešního utkání francouzské ligy: Angers - Lyon 1:2 (49. Ndoye - 17. Valbuena, 42. Fekir).
22:38 Serie A - výsledek
Dnešní výsledek italské ligy: Atalanta - Juventus 2:2 (45. Conti, 89. Freuler - 50. vlastní Spinazzola, 83. Alves).
22:36 LaLiga - výsledek
Dnešní výsledek španělské ligy: Villarreal - Gijón 3:1 (33. Soldado, 47. a 59. Bakambu - 73. Douglas).
22:29 Malli přijde o duel proti Bayernu
Yunus Malli se neobjeví v sestavě Wolfsburgu pro zítřejší utkání s Bayernem, turecký záložník automobilového celku má problém se zády. (kicker.de)
22:20 Bundesliga - výsledek
Dnešní výsledek německé ligy: Leverkusen - Schalke 1:4 (69. Kießling - 6. a 50. Burgstaller, 10. Höwedes, 18. Schöpf).
22:10 Česká liga - výsledky
Dnešní výsledky české nejvyšší soutěže: Jihlava - Brno 3:0 (50. Zoubele, 75. Fulnek, 89. Ikaunieks), Příbram - Sparta 1:2 (45. Rezek - 4. a 90. Šural).
21:55 Basilej poosmé v řadě švýcarským mistrem
Obránce Marek Suchý a brankář Tomáš Vaclík slaví s Basilejí obhajobu titulu ve švýcarské lize. Nedostižný náskok mají šest kol před koncem díky dnešní výhře 2:1 v Lucernu. Basilej je domácím mistrem poosmé v řadě a celkově už podvacáté. Suchý zažívá s Basilejí zlaté oslavy počtvrté, Vaclík potřetí. (ČTK)
21:38 Je to obrovská ostuda, zlobil se Habanec
Zbrojovka nezvládla zápas na hřišti do té doby poslední Jihlavě a Svatopluk Habanec neskrýval rozčarování. "Je to obrovská ostuda prohrát tady 0:3. Takový obrovský výkyv v našem výkonu jsem na jaře ještě nezažil. Jediný, kdo snesl měřítko, byl Přichystal. Všechny ty řeči jsme si nechali v kabině a na hřišti jsme to nepoužili," zlobil se brněnský trenér. (ČTK)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
29.04.
Paris Saint-Germain - FC Barcelona
info
29.04.
Olympique Lyon - Manchester City
info
Kompletní výsledky
27.04.
A. Mineiro - Club Libertad
2:0
27.04.
FBC Melgar - Indep. Medellín
1:2
27.04.
CA Paranaense - CR Flamengo
2:1
27.04.
CA Peñarol - SE Palmeiras
2:3
00:30
Club Nacional - ACF Chapecoense
3:0
00:30
Zulia FC - CA Lanús
1:1
02:00
CS Emelec - CA River Plate
1:2
02:45
Sport Boys - CD Godoy Cruz
1:3
02:45
Grêmio FBPA - Club Guaraní
4:1
Kompletní výsledky
27.04.
CF Pachuca - Tigres UANL
1:0
Kompletní výsledky
27.04.
Manchester City - Man. Utd
0:0
29.04.
Southampton FC - Hull City
info
29.04.
Stoke City - West Ham United
info
29.04.
Sunderland AFC - AFC Bournemouth
info
29.04.
W. B. A. - Leicester City
info
29.04.
Crystal Palace - Burnley FC
info
20:45
Cardiff City - Newcastle United
0:2
29.04.
Barnsley FC - Burton Albion
info
29.04.
Birmingham City - Huddersfield Town
info
29.04.
Blackburn Rovers - Aston Villa
info
29.04.
Derby County - Wolverhampton
info
29.04.
Fulham FC - Brentford FC
info
29.04.
Ipswich Town - Sheffield Wednesday
info
29.04.
Leeds United - Norwich City
info
29.04.
Preston - Rotherham United
info
29.04.
Q. P. R. - Nottingham Forest
info
29.04.
Reading FC - Wigan Athletic
info
29.04.
Brighton - Bristol City
info
29.04.
Accrington Stanley - Luton Town
info
29.04.
Barnet FC - Grimsby Town
info
29.04.
Cambridge United - Crawley Town
info
29.04.
Cheltenham Town - Hartlepool United
info
29.04.
Doncaster Rovers - Exeter City
info
29.04.
Leyton Orient - Colchester United
info
29.04.
Mansfield Town - Portsmouth FC
info
29.04.
Morecambe FC - Wycombe Wanderers
info
29.04.
Notts County - Blackpool FC
info
29.04.
Plymouth Argyle - Crewe Alexandra
info
29.04.
Yeovil Town - Stevenage FC
info
29.04.
Carlisle United - Newport County
info
29.04.
Aldershot Town - Braintree Town
info
29.04.
Barrow AFC - Dover Athletic
info
29.04.
Chester FC - Boreham Wood
info
29.04.
Dagenham & Redbridge - Woking FC
info
29.04.
Gateshead FC - Bromley FC
info
29.04.
Guiseley AFC - Solihull Moors
info
29.04.
Macclesfield Town - Sutton United
info
29.04.
Maidstone United - Tranmere Rovers
info
29.04.
Southport FC - Lincoln City
info
29.04.
Torquay United - North Ferriby
info
29.04.
York City - Forest Green Rovers
info
29.04.
Eastleigh FC - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
27.04.
Deportivo Alavés - SD Eibar
0:0
27.04.
Sevilla FC - Celta Vigo
2:1
27.04.
Athletic Bilbao - Real Betis
2:1
20:45
Villarreal CF - Sporting Gijón
3:1
29.04.
Real Sociedad - Granada CF
info
29.04.
Real Madrid - Valencia CF
info
29.04.
UD Las Palmas - Atlético Madrid
info
29.04.
Espanyol Barcelona - FC Barcelona
info
20:00
Elche CF - UD Almería
2:3
29.04.
UCAM Murcia - CD Tenerife
info
29.04.
Levante UD - Real Oviedo
info
29.04.
Real Valladolid - CD Numancia
info
29.04.
Real Zaragoza - Getafe CF
info
29.04.
Coruxo FC - Racing Ferrol
info
29.04.
UD Mutilvera - CD Izarra
info
29.04.
Athletic Bilbao B - CF Fuenlabrada
info
29.04.
Zamudio SD - Rayo Majadahonda
info
29.04.
Arenas Club - SD Amorebieta
info
29.04.
FC Barcelona B - AE Prat
info
29.04.
UE Llagostera - Lleida Esportiu
info
29.04.
CE Sabadell FC - CE L'Hospitalet
info
29.04.
La Roda CF - CP Ejido
info
Kompletní výsledky
20:45
Atalanta Bergamo - Juventus FC
2:2
29.04.
Turín FC - UC Sampdoria
info
29.04.
US Latina - Ascoli Calcio
info
29.04.
Ternana Calcio - Carpi FC
info
29.04.
AS Cittadella - AC Cesena
info
29.04.
US Pro Vercelli - Perugia Calcio
info
29.04.
FC Bari 1908 - Pisa Calcio
info
29.04.
Spezia Calcio - SPAL 2013
info
29.04.
Trapani Calcio - Virtus Entella
info
29.04.
Lupa Roma - Alessandria Calcio
info
29.04.
AS Viterbese - AC Arezzo
info
29.04.
Lucchese - Carrarese Calcio
info
29.04.
AC Renate - Calcio Como
info
29.04.
AS Livorno - US Cremonese
info
29.04.
AC Prato - Giana Erminio
info
29.04.
US Pontedera - Piacenza Calcio
info
29.04.
Racing Roma - AC Pistoiese
info
29.04.
Olbia Calcio - AC Siena
info
29.04.
AS Pro Piacenza - AC Tuttocuoio
info
Kompletní výsledky
20:30
Bayer Leverkusen - Schalke 04
1:4
29.04.
Borussia Dortmund - 1. FC Köln
info
29.04.
1. FSV Mainz 05 - Mönchengladbach
info
29.04.
Werder Brémy - Hertha BSC
info
29.04.
SV Darmstadt - SC Freiburg
info
29.04.
RB Lipsko - FC Ingolstadt 04
info
29.04.
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
info
18:30
FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim
3:0
18:30
VfL Bochum - Dynamo Drážďany
4:2
18:30
Union Berlín - SV Sandhausen
2:1
29.04.
1. FC Norimberk - VfB Stuttgart
info
29.04.
Karlsruher SC - Kaiserslautern
info
29.04.
Arminia Bielefeld - Greuther Fürth
info
19:00
Fortuna Köln - SC Paderborn
0:1
29.04.
Chemnitzer FC - Rot-Weiß Erfurt
info
29.04.
Jahn Regensburg - Holstein Kiel
info
29.04.
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
info
29.04.
Großaspach - Werder Brémy II
info
29.04.
Hallescher FC - 1. FC Magdeburg
info
29.04.
FSV Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 II
info
29.04.
VfR Aalen - MSV Duisburg
info
29.04.
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
info
19:30
Droch. / Assel - Hannover 96 II
4:1
29.04.
VfL Wolfsburg II - SV Eichede
info
29.04.
Eintracht Norderstedt - TSV Havelse
info
29.04.
VfB Lübeck - Lupo-Martini
info
18:00
SV Babelsberg 03 - Energie Cottbus
2:1
18:00
Carl Zeiss Jena - RB Lipsko B
1:1
19:00
Hertha BSC II - FSV Luckenwalde
2:2
29.04.
ZFC Meuselwitz - Berliner FC Dynamo
info
29.04.
Budissa Bautzen - FC Schönberg 95
info
18:30
Rot Weiss Ahlen - Schalke 04 II
2:1
19:30
Wuppertaler SV - TSG Sprockhövel
0:1
29.04.
SC Verl - Borussia Dortmund II
info
29.04.
M'gladbach II - Alemannia Aachen
info
29.04.
Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
info
29.04.
Viktoria Köln - Oberhausen
info
29.04.
Rot-Weiß Essen - Siegen
info
29.04.
SV Rödinghausen - 1. FC Köln II
info
19:00
TSV Steinbach - Wormatia Worms
1:1
19:30
FC 08 Homburg - Astoria Walldorf
2:1
29.04.
SSV Ulm 1846 - Kickers Offenbach
info
29.04.
TSG Hoffenheim II - TuS Koblenz
info
29.04.
SV Waldhof Mannheim - Teutonia
info
29.04.
SV Elversberg - FK Pirmasens
info
29.04.
Kaiserslautern II - Saarbrück.
info
29.04.
Hessen Kassel - VfB Stuttgart II
info
18:15
Bayern Hof - SpVgg Unterhaching
2:4
18:30
FV Illertissen - TSV 1860 Rosenheim
2:3
18:30
FC Augsburg II - Bayern Mnichov II
3:3
19:00
TSV Buchbach - FC Ingolstadt 04 II
0:2
19:00
1. FC Schweinfurt - FC Memmingen
3:4
19:00
Wacker Burghausen - SpVgg Bayreuth
1:0
29.04.
SV Seligenporten - Mnichov 1860 II
info
29.04.
Schalding-Heining - Fürth II
info
Kompletní výsledky
18:00
Jihlava - Zbrojovka Brno
3:0
20:15
1. FK Příbram - Sparta Praha
1:2
29.04.
Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav
info
29.04.
Viktoria Plzeň - Dukla Praha
info
18:00
Sigma Olomouc - Baník Sokolov
2:0
18:00
České Budějovice - Vlašim
odl.
29.04.
FK Pardubice - 1. SK Prostějov
info
29.04.
Viktoria Žižkov - Baník Ostrava
info
29.04.
MAS Táborsko - SFC Opava
info
29.04.
MFK Vítkovice - Ústí nad Labem
info
29.04.
FK Varnsdorf - 1. SC Znojmo FK
info
18:00
FK Hořovicko - FC Písek
1:5
29.04.
Olympia HK - FK Litoměřicko
info
29.04.
Slavoj Vyšehrad - Viktorie Jirny
info
29.04.
Loko Vltavín - FK Dobrovice
info
29.04.
FK Králův Dvůr - Benátky n/J
info
29.04.
SK Benešov - Jiskra Domažlice
info
29.04.
Sigma Olomouc B - Spartak Hulín
info
29.04.
Kroměříž - Fastav Zlín B
info
29.04.
FK Mohelnice - 1. HFK Olomouc
info
29.04.
FC Hlučín - Odra Petřkovice
info
29.04.
FK Blansko - 1. FC Slovácko B
info
29.04.
SK Líšeň - Viktoria Otrokovice
info
29.04.
Motorlet Praha - MFK Dobříš
info
29.04.
Č. Krumlov - 1. FC Karlovy Vary
info
29.04.
TJ Malše Roudné - Admira Praha
info
29.04.
Mariánské Lázně - FC Rokycany
info
29.04.
SK Doubravka - Tatran Sedlčany
info
29.04.
SK Jankov - Sokol Čížová
info
29.04.
FK Ostrov - Aritma Praha
info
29.04.
FC Chomutov - Sokol Libiš
info
29.04.
Neratovice-Byškovice - FK Souš
info
29.04.
Polaban Nymburk - Tatran Rakovník
info
29.04.
Slovan Velvary - SK Štětí
info
29.04.
SK Český Brod - SK Kladno
info
29.04.
Sokol Kratonohy - SK Vysoké Mýto
info
29.04.
Kutná Hora - Spartak Chrastava
info
29.04.
FK Pardubice B - FK Letohrad
info
29.04.
MFK Trutnov - FK Kolín
info
29.04.
Sokol Živanice - Př. Kopanina
info
29.04.
Ústí n. Orl. - Dvůr Králové
info
29.04.
FK Náchod - FK Pěnčín-Turnov
info
29.04.
SFK Holešov - Slovan Bzenec
info
29.04.
FC Žďár nad Sázavou - FC Brumov
info
29.04.
ČSK Uherský Brod - Sokol Tasovice
info
29.04.
FSC Stará Říše - Velká Bíteš
info
29.04.
RSM Hodonín - SFK Vrchovina
info
29.04.
Bystřice nad Pern. - MSK Břeclav
info
29.04.
Slovan Rosice - Slavoj TKZ Polná
info
29.04.
V. Karlov. - TJ Nový Jičín
info
29.04.
FK Jeseník - Jiskra Rýmařov
info
29.04.
SK Hranice - Viktorie Přerov
info
27.04.
1. FK Příbram - Dukla Praha
3:4
Kompletní výsledky
27.04.
DAC Dunajská Streda - FK Senica
1:0
18:00
AS Trenčín - MŠK Žilina
2:1
29.04.
Banská Bystrica - MŠK Martin
info
29.04.
Spartak Trnava B - ŠK Svätý Jur
info
29.04.
FK Haniska - FK Poprad
info
29.04.
Rimavská Sobota - Odeva Lipany
info
27.04.
Lokomotíva Košice - MFK Skalica
2:2
29.04.
MŠK Žilina B - Sp. Nová Ves
info
29.04.
Liptovský Mikuláš - FC Nitra
info
29.04.
Partizán Bardejov - FK Pohronie
info
29.04.
Šamorín - Lokomotíva Zvolen
info
Kompletní výsledky
20:45
Angers SCO - Olympique Lyon
1:2
29.04.
AS Monaco - Toulouse FC
info
29.04.
Montpellier HSC - Lille OSC
info
29.04.
SC Bastia - Stade Rennes
info
29.04.
FC Nantes - FC Lorient
info
29.04.
EA Guingamp - AS Saint-Étienne
info
29.04.
FC Metz - AS Nancy-Lorraine
info
20:00
Amiens SC - AC Ajaccio
2:1
20:00
Bourg Péronnas - FC Sochaux
0:1
20:00
GFCO Ajaccio - Valenciennes FC
1:0
20:00
Nîmes Olympique - AJ Auxerre
0:1
20:00
Chamois Niortais - Stade Reims
0:3
20:00
US Orléans - Red Star FC
4:0
20:00
Racing Strasbourg - Le Havre AC
2:0
20:00
Tours FC - Clermont Foot
3:0
29.04.
ES Troyes - Stade Brestois
info
27.04.
Pau FC - FC Chambly
1:1
20:00
CA Bastia - US Avranches
1:2
20:00
ASM Belfort - CS Sedan
1:2
20:00
US Concarneau - US Créteil
1:3
20:00
US Boulogne - Paris FC
0:1
20:00
Les Herbiers VF - AS Béziers
1:1
20:00
AS Lyon-Duchère - USL Dunkerque
4:1
20:00
SAS Épinal - LB Châteauroux
0:2
29.04.
US Quevilly - Consolat Marseille
info
Kompletní výsledky
27.04.
Amkar Perm - FK Krasnodar
0:2
27.04.
Anži Machačkala - Tom Tomsk
3:3
29.04.
Lokomotiv Moskva - Rubin Kazaň
info
29.04.
Těrek Groznyj - Ural
info
29.04.
SKA Chabarovsk - Spartak Nalčik
info
29.04.
FK Tambov - Luč-Energija
info
29.04.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
info
29.04.
Sokol Saratov - FK Tjumen
info
29.04.
FK Tosno - Spartak Moskva II
info
29.04.
FK Chimki - Volgar Astrachaň
info
29.04.
Fakel Voroněž - Krasnojar.
info
29.04.
Šinnik Jaroslavl - Neftechimik
info
29.04.
Kubaň Krasnodar - Dinamo Moskva
info
29.04.
Mordovija Saransk - Baltika K.
info
Kompletní výsledky
21:30
Vitória FC Setúbal - Vitória SC
0:2
29.04.
Boavista FC - CD Tondela
info
29.04.
CD Nacional - Rio Ave FC
info
29.04.
SL Benfica - Estoril Praia
info
29.04.
GD Chaves - FC Porto
info
29.04.
Portimonense SC - Leixões SC
info
29.04.
Vitória SC B - SC Braga B
info
Kompletní výsledky
20:45
Ross County - Inverness CT
4:0
29.04.
Rangers FC - Celtic FC
info
29.04.
Aberdeen FC - St. Johnstone FC
info
29.04.
Hearts - Partick Thistle
info
29.04.
Hamilton Academical - Kilmarnock FC
info
29.04.
Motherwell FC - Dundee FC
info
29.04.
St. Mirren FC - Raith Rovers
info
29.04.
Ayr United - Hibernian FC
info
29.04.
Dunfermli. - Greenock Morton
info
29.04.
Falkirk FC - Queen of the South FC
info
29.04.
Dundee United - Dumbarton FC
info
29.04.
Alloa Athletic - Stranraer FC
info
29.04.
Brechin City - Albion Rovers
info
29.04.
East Fife FC - Airdrieonians FC
info
29.04.
Livingston FC - Peterhead FC
info
29.04.
Queen's Park FC - Stenhousemuir FC
info
29.04.
Annan Athletic - Montrose FC
info
29.04.
Arbroath FC - Elgin City
info
29.04.
Clyde FC - Berwick Rangers
info
29.04.
Cowdenbeath FC - Forfar Athletic
info
29.04.
Edinburgh City - Stirling Albion
info
Kompletní výsledky
20:00
Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven
4:1
20:00
FC Dordrecht - FC Emmen
0:4
20:00
NAC Breda - FC Oss
4:1
20:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar
1:0
20:00
FC Volendam - MVV Maastricht
3:1
20:00
VVV Venlo - Jong AFC Ajax
1:4
20:00
Helmond Sport - Almere City
1:1
20:00
RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
3:0
20:00
BV De Graafschap - Achilles '29
3:3
Kompletní výsledky
27.04.
RSC Anderlecht - Charleroi
0:1
20:30
Standard Lutych - RU Saint-Gilloise
3:1
29.04.
KRC Genk - KV Kortrijk
info
29.04.
Waasland-Beveren - Sint-Truiden
info
29.04.
KSC Lokeren - KAS Eupen
info
29.04.
Lierse SK - KV Mechelen
info
20:30
Oud-Heverlee Leuven - Lommel United
1:0
20:30
Cercle Bruggy - AFC Tubize
1:1
Kompletní výsledky
19:00
Gaziantepspor - KDÇ Karabükspor
0:0
29.04.
Kayserispor - Alanyaspor
info
29.04.
Trabzonspor - Gençlerbirliği SK
info
27.04.
Kasimpaşa SK - Konyaspor
3:2
17:00
Mersin I. Y. - Eskişehirspor
0:4
17:00
Samsunspor - Ümraniyespor
2:2
17:30
Sivasspor - Giresunspor
2:0
29.04.
Denizlispor - Elaziğspor
info
29.04.
Yeni Malatyaspor - Göztepe SK
info
29.04.
Altinordu SK - Şanliurfaspor
info
29.04.
Adana Demirspor - Bandirmaspor
info
Kompletní výsledky
27.04.
PAOK Soluň - Panathinaikos FC
4:0
29.04.
OFI Kréta - Apollon Smyrnis
info
Kompletní výsledky
29.04.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
29.04.
Red Bull Salzburg - SV Ried
info
29.04.
Wolfsberger AC - SV Mattersburg
info
29.04.
SKN Sankt Pölten - SCR Altach
info
18:30
Blau Weiß Linz - SV Horn
2:4
18:30
SV Kapfenberg - Austria Lustenau
2:3
18:30
Floridsdorfer AC - FC Liefering
0:3
20:30
SC Wiener Neustadt - WSG Wattens
2:0
Kompletní výsledky
19:45
FC Luzern - FC Basilej
1:2
29.04.
Lausanne Sport - FC Vaduz
info
29.04.
FC Winterthur - FC Aarau
info
29.04.
FC Wohlen - Neuchâtel Xamax
info
Kompletní výsledky
29.04.
Zirka Kirovohrad - Karpaty Lvov
info
29.04.
Vorskla Poltava - Stal Kamjanske
info
Kompletní výsledky
19:00
Znicz Pruszków - Stal Mielec
1:0
19:00
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
2:0
20:45
Podbeskidzie - Miedź Legnica
2:1
29.04.
GKS Katowice - GKS Tychy
info
29.04.
Sosnowiec - Wisła Puławy
info
29.04.
Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
info
29.04.
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
info
29.04.
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
info
29.04.
Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
info
Kompletní výsledky
19:30
Concordia Chiajna - CSM Poli Iaşi
0:0
29.04.
ASA Târgu Mureş - Gaz Metan M.
info
29.04.
Viitorul Constanţa - Astra Giurgiu
info
27.04.
CSU Craiova - FC Voluntari
0:1
Kompletní výsledky
29.04.
Szombathelyi Haladás - Paksi SE
info
29.04.
Diósgyőri VTK - Vasas Budapešť
info
29.04.
Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi SE
info
29.04.
Honvéd Budapešť - Gyirmót SE
info
29.04.
Újpest FC - MTK Budapešť
info
29.04.
Videoton FC - Debreceni VSC
info
Kompletní výsledky
29.04.
Dinamo Záhřeb - HNK Cibalia
info
29.04.
NK Rijeka - Inter Zaprešić
info
Kompletní výsledky
29.04.
FK Bačka - Borac Čačak
info
29.04.
Spartak Subotica - FK Novi Pazar
info
29.04.
Mladost Lučani - FK Voždovac
info
29.04.
Radnički Niš - Javor Ivanjica
info
29.04.
FK Rad - Radnik Surdulica
info
Kompletní výsledky
20:00
NK Domžale - Rudar Velenje
3:0
29.04.
ND Gorica - NK Krško
info
29.04.
Olimpija Lublaň - NK Maribor
info
Kompletní výsledky
16:30
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
2:3
19:00
Neftohimik Burgas - Pirin Bla.
2:3
29.04.
Levski Sofia - CSKA Sofia
info
29.04.
Lokomotiv GO - Beroe Stara Zagora
info
27.04.
Litex Loveč - Ludogorec Razgrad
0:7
Kompletní výsledky
18:00
Odense Boldklub - AC Horsens
2:1
20:15
Randers FC - Esbjerg fB
0:0
29.04.
FC Midtjylland - FC Nordsjaelland
info
27.04.
Vendsyssel FF - FC Kodaň
0:2
Kompletní výsledky
27.04.
Halmstads BK - Djurgårdens IF
0:1
27.04.
IFK Norrköping - J-Södra
3:0
27.04.
Kalmar FF - Malmö FF
0:0
27.04.
AIK Solna - IK Sirius
1:0
29.04.
Hammarby IF - AFC United
info
19:00
Falkenbergs FF - GAIS Göteborg
1:2
29.04.
Dalkurd FF - Gefle IF
info
Kompletní výsledky
29.04.
SK Brann - Viking FK
info
27.04.
FK Vidar - FK Haugesund
0:3
27.04.
IL Stjørdals-Blink - Nardo FK
2:0
27.04.
Skeid Fotball - FC Lyn Oslo
2:1
27.04.
Baerum SK - Oppsal IF
1:0
27.04.
Pors Grenland - IF Fram
2:0
27.04.
Førde IL - Florø SK
0:2
Kompletní výsledky
19:00
SJK Seinäjoki - HIFK Helsinky
3:3
29.04.
HJK Helsinky - Inter Turku
info
29.04.
RoPS Rovaniemi - PS Kemi Kings
info
29.04.
KuPS Kuopio - Ilves Tampere
info
29.04.
FC Lahti - JJK Jyväskylä
info
29.04.
AC Oulu - IF Gnistan
info
29.04.
FC Haka - FC Honka
info
29.04.
Grankulla IFK - KPV Kokkola
info
29.04.
TPS Turku - Ekenäs IF
info
Kompletní výsledky
29.04.
Anorthosis - Omonia Nikósie
info
29.04.
Doxa Katokopia - Aris Limassol
info
29.04.
Karmiotissa P. - Ermis Aradippou
info
Kompletní výsledky
27.04.
Hapoel Ra'anana - Hapoel Haifa
0:2
27.04.
Bn. Yehuda - Ironi Kiryat Shmona
0:2
29.04.
FC Ashdod - Hapoel Tel-Aviv
info
29.04.
Hapoel Kfar-Saba - Hapoel Ashkelon
info
29.04.
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
29.04.
Beitar Jeruzalém - Maccabi Haifa
info
29.04.
Maccabi Tel-Aviv - Hap B-She.
info
Kompletní výsledky
20:45
Bohemians Dublin - Finn Harps
2:0
20:45
Cork City - Bray Wanderers
2:1
20:45
Drogheda United - Sligo Rovers
1:1
20:45
Galway United - Dundalk FC
2:1
20:45
Derry City - St. Patrick's Athletic
2:2
21:00
Shamrock Rovers - Limerick FC
1:1
20:45
Shelbourne FC - Cobh Ramblers
0:1
20:45
Waterford United - UC Dublin
1:1
21:00
Wexford Youths - Cabinteely FC
1:1
29.04.
Longford Town - Athlone Town
info
Kompletní výsledky
29.04.
Cliftonville FC - Linfield FC
info
29.04.
Coleraine FC - Ballymena United
info
29.04.
Crusaders FC - Glenavon FC
info
29.04.
Ballinamallard - Carrick Rangers
info
29.04.
Dungannon Swifts - Portadown FC
info
29.04.
Glentoran FC - Ards FC
info
Kompletní výsledky
29.04.
Naftan Novopolock - Krumkačy Minsk
info
29.04.
FK Minsk - Isloč Minsk
info
29.04.
Neman Grodno - FK Vitebsk
info
Kompletní výsledky
29.04.
Lietava Jonava - Sūduva
info
29.04.
Stumbras Kaunas - FK Trakai
info
Kompletní výsledky
29.04.
SK Babīte - METTA/LU
info
29.04.
FK Liepāja - FK Spartaks
info
Kompletní výsledky
18:00
Levadia Tallinn - Pärnu Lin.
8:0
18:00
Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
0:2
18:30
Tammeka Tartu - Nõmme Kalju
1:3
29.04.
Trans Narva - Sillamäe Kalev
info
29.04.
FC Infonet - Paide Linnameeskond
info
Kompletní výsledky
29.04.
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
info
29.04.
Sloboda Tuzla - Željezničar
info
29.04.
Krupa na Vrbasu - Zrinjski Mostar
info
29.04.
Čelik Zenica - Mladost D.-K.
info
29.04.
Olimpik Sarajevo - Široki Brijeg
info
29.04.
Metalleghe-BSI Jajce - NK Vitez
info
Kompletní výsledky
27.04.
Rabotnički Skopje - FK Shkupi
0:1
Kompletní výsledky
29.04.
Zeta Golubovci - Dečić Tuzi
info
29.04.
Mladost Podgorica - Sutjeska
info
29.04.
Bud. Podg. - Grbalj Radanovići
info
29.04.
Lovćen Cetinje - OFK Petrovac
info
29.04.
Bokelj Kotor - Rudar Pljevlja
info
29.04.
Jedin. BP - Iskra Danilovgrad
info
Kompletní výsledky
19:00
KF Tirana - Partizani Tirana
1:2
29.04.
Vllaznia Skadar - Korabi Peshkopi
info
29.04.
FK Kukësi - KF Laçi
info
Kompletní výsledky
29.04.
Alashkert FC - Ararat Jerevan
info
29.04.
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
info
Kompletní výsledky
29.04.
AZAL Baku - Zirä FK
info
29.04.
PFK Sumqayit - FK Qäbälä
info
29.04.
FK Käpäz - Inter Baku
info
29.04.
Neftçi Baku - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
29.04.
Lokomotivi Tbilisi - Chikhura
info
29.04.
Saburtalo Tb. - Shukura Kobuleti
info
Kompletní výsledky
29.04.
Šachtër K. - Ordabasy Šymkent
info
29.04.
Tobol Kostanaj - Irtyš Pavlodar
info
29.04.
Kairat Almaty - FK Akžajyk
info
29.04.
Kaisar Kyzylorda - FC Astana
info
29.04.
FK Taraz - FK Atyrau
info
29.04.
Okžetpes Kokšetau - FK Aktobe
info
Kompletní výsledky
29.04.
Mosta FC - Floriana FC
info
29.04.
Valletta FC - Tarxien Rainbows
info
29.04.
Pembroke Athleta - Sliema Wanderers
info
29.04.
Balzan Youths - Hamrun Spartans
info
Kompletní výsledky
20:00
Progrès N. - Jeunesse Canach
2:2
Kompletní výsledky
29.04.
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
info
Kompletní výsledky
29.04.
Lions Gibraltar - Gibraltar United
info
29.04.
Europa Point - Mons Calpe
info
Kompletní výsledky
15:00
KF Hajvalia - KF Trepça '89
0:3
29.04.
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
29.04.
KF Llapi - KF Liria
info
Kompletní výsledky
přestup
 
21,000,000 €
 
přestup
 
9,500,000 €
 
konec smlouvy
 
 
volný hráč
 
 
přestup
 
16,000,000 €
 
Všechny přestupy
22:45
Fotbal (Ligue 1, 35. kolo, dnešní Angers - Lyon)
22:45
Premier League (Manchester City - Manchester United)
23:00
Plážový fotbal (Mistrovství světa – skupiny Portugalsko – Panama)
Kompletní TV program
Anketa
Jaké bude složení finále Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!