Rio Ferdinand, nablýskaný Rolls-Royce bez pozlátka

18.07.2015 09:32 - Životopisy
 
Když se Steven Gerrard loučil s Liverpoolem, Velkou Británii jako by zachvátil povinný národní smutek. Když Rio Ferdinand oznámil konec aktivní kariéry, ta samá Velká Británie setrvala v podivném klidu, takřka nehnutá. Čím to, že se tento "Rolls-Royce mezi obránci" - jak ho kdysi nazval manažer Harry Redknapp - v cílové rovince postaral o tak malý vzruch?

Jako už na lecjakou kariéru, a lecjaký její závěr, dá se i na Ferdinandovu pouť pohlížet z mnoha různých úhlů.

Koneckonců, i to nevzrušivé přijetí obráncova ústupu ze scény si lze vyložit prostě tak, že se společnost 'emocionálně vyčerpala' již pár týdnů předem, při náhlém úmrtí fotbalistovy manželky.

Jenže takové vysvětlení nepostačuje. Faktem zůstává, že relativní lhostejnost vůči Ferdinandově konci akorát odráží jeho relativní nedocenění.

Ano, mnozí trenéři se v průběhu časů shodli na tom, že Rio Ferdinand platí za nejlepšího stopera své generace. Ano, Paul Scholes prohlásil, že to byl právě Rio Ferdinand, kdo mu práci uprostřed zálohy "ulehčoval".

Ovšem běžný pozorovatel jako by se takové chvále zpěčoval uvěřit. Na Ferdinandovi přece nikdy nebylo nic bombastického. Jistě, žádný jiný střední obránce si nemůže nárokovat šest titulů Premier League či šest nominací do oficiální jedenáctky sezony jako on, ale ale ale...

Následkem tohoto 'nedorozumění' nakonec u příležitosti 'Ferdyho' věšení kopaček na hřebík mnohá britská média - včetně takového Sky Sports - otitulkovávala své oslavné články poněkud obezřetně.

Soustředila se přitom na zvýraznění holého faktu, že Rio Ferdinand patří mezi nejlepší obránce britské historie - ačkoliv by o tom správně nemělo být nejmenšího sporu, a diskuze by se měly raději věnovat tomu, zda pasuje na samotný piedestal, či nikoliv.

Jak to, že je tedy výchozí pozice pro každou debatu o Ferdinandově formátu tak podsazená, třebaže máme po ruce tolik nesporných důkazů o jeho velikosti?

Nemalý podíl na tom bezesporu bude mít špatně ukormidlovaný finiš. Už poslední sezona v Manchesteru United byla nejspíš zbytečná; ta jedna sestupová v Queens Park Rangers tím tuplem.

Po závěrečném kole výjimečně otřesné sezony Red Devils (2013/14) bylo Ferdinandovi v kabině sděleno, že s ním nebude prodloužena smlouva. Celkem jasně a jednoduše. V příštím ročníku, už jako hráč QPR, zase Rio Ferdinand stál na vítězné straně všehovšudy dvakrát, v obou případech proti Sunderlandu. Opět šlo o celkem zjevnou potupu.

Rio Ferdinand zkrátka nekončil s žádnou grácií - rozhodně ne s takovou, jaká ho na trávnících po dlouhá léta symbolizovala - a právě u cílových rovinek se při hodnocení fotbalových maratonů zpravidla začíná, jak jsme se přesvědčili už při rozpačitém "sbohem" Stevena Gerrarda.

Co dále v případě Ferdinanda vůbec ničemu nepomohlo, to bylo jeho usilovné budování silné image na sociálních sítích. Na Twitteru jej sleduje stěží uvěřitelný počet 6,2 milionů lidí, a popravdě - Rio Ferdinand často mívá co říct i ve chvílích, kdy vlastně co říct tak úplně nemá.

Jeho komentáře k nedávným britským parlamentním volbám byly mnohdy trefné a patrně otevíraly lidem oči; jeho veřejná podpora gamblingu ne až tak. Dobrou reklamu si zároveň 'Ferdy' nedělá ani přestřelkami s korunovaným králem internetových 'trollů' Piersem Morganem nebo abnormálně omezenou slovní zásobou.

Třetím klíčovým bodem, který může kalit Ferdinandovo vysvědčení, jsou jeho disciplinární prohřešky. Když byl roku 1997 coby teenager povolán ke kvalifikačnímu duelu s Moldavskem, jal se takový milník oslavit opilý za volantem (o řidičák přišel dohromady čtyřikrát), a z chystaného reprezentačního debutu tak nakonec nebylo zhola nic. Mimoto později Ferdinand (omylem) nakopl stevardku, zezadu sešlápl Fernanda Torrese a loktem zákeřně udeřil Craiga Fagana. Jednoduše žádný andílek.

Posledním důležitým faktorem, který se zčásti zasazuje o Ferdinandovo neuspokojivé docenění, je konečně také samotný styl jeho hry - mnohé atributy ho zdobily způsobem tak nenuceným, že mu vynášely senzačně málo kreditu.

Rio tedy sice byl prototypem moderního obránce - s balonem zacházel sebevědomě, kopal do něho oběma nohama, byl silný, atletický - zároveň ale cíleně nevyvolával žádné salvy obdivného "ooooh". A proč cíleně? Protože nebudit příliš pozornosti, tak veskrze vždy zněla obráncova herní filozofie...obrázek
Ferdinand - Vidić, zářný příklad harmonie. Zdroj: manutd.com
Slečinka, anebo jen precizně odměřený válec?

Když byl tuhle Rio Ferdinand požádán redakcí FourFourTwo, aby pro ni nadefinoval ideálního zadáka, víceméně se vyznal z odporu vůči skluzu. Nutnost uchýlit se ke spektakulárnímu obrannému zákroku jako by londýnský rodák považoval pomalu za svou osobní prohru.

"Když jsem byl malé dítě, jeden kouč mi říkal, že pokud mé šortky nebudou na konci zápasu špinavé, potom jsem nehrál dobře. Já to viděl přesně opačně. Ideální v mých očích bylo, když jsem hřiště opouštěl s trenýrkami bez poskvrny," líčil Ferdinand.

V témže článku, akorát na jiném místě, přitom Ferdinand podtrhoval rovněž ochotu takového dokonalého obránce prokázat v případě potřeby adekvátní odvahu a nebát se podstoupit souboj, který se jeví být zároveň složitý, nevyhnutelný i kritický.

Není to tudíž tak, že by londýnský rodák nevěděl, jak se vrhat soupeřům pod nohy. To on dozajista věděl, ale často se i tehdy zvládal udržet na nohou a zpravidla vyhrával balony, aniž by musel na zem.

Obráncův někdejší spoluhráč Michael Owen jednou trefně poznamenal, že mu občas přišlo, jako by Ferdinand svým sokům v běžeckých soubojích schválně dával náskok, aby si to dělal zajímavé. A to vskutku perfektně postihuje Ferdinandův způsob myšlení: radši udělám krok navíc, protože vím, že tím (v mém podání) mohutným a rychlým krokem získám skutečnou výhodu, než abych skluzem riskoval fatální propadnutí.

"Je svým nenápadným způsobem silný - viděl jsem to na vlastní oči v posilovně. Jednou z jeho dovedností je, že je dostatečně rychlý na to, aby k útočníkovi přistoupil, ještě než se otočí. Fernando Torres se v lize na Anfieldu proti Riovi sotva dotkl balonu," přidává se s vlastním poznatkem další bývalý Ferdinandův přísedící v šatně a sám prvotřídní stoper Gerard Piqué.

Tato Španělova slova přitom jedině posiluje statistika, podle níž Ferdinand v podstatě nefauluje. V rámci 312 ligových vystoupení v červeném dresu uviděl pouhých 20 žlutých karet a jen jednou byl vyloučen. Dodatkový fakt, že zároveň spáchal ubohých 68 nedovolených zákroků, už potom člověku akorát bere dech.

Shrnuto a podtrženo: Rio Ferdinand zvládal fantasticky vyhodnocovat situace, které pak řešil stejně elegantně jako rázně.

Právě proto taky hned dvakrát zlomil britský přestupový rekord pro obránce (napoprvé, když mu bylo 18, šlo dokonce i o rekord celosvětový), a na tomto místě rozhodně není od věci vypíchnout, že oba stopeři, kteří Ferdinandovu cenovku ve výši 30 milionů liber později předčili - David Luiz i Eliaquim Mangala - postrádají právě to, co z 81násobného anglického internacionála činilo mistra řemesla.

Rekordní posily PSG, respektive Man City, jednají v první řadě tak, jak jim srdce káže, a teprve potom možná dávají na mozek. Jsou oba vysoce instinktivními hráči, jejichž projev jaksi postrádá uklidňující mechaničnost a osvědčené vzorce. Jsou příliš nevyzpytatelní.

Totéž, pravda, platilo i pro mladého Ria - nikoliv už ale pro jeho pozdější verzi, jež se vyznačovala klidem, koncentrací a rozhodností...

" Byl baskytaristou v kapele, která dobývala svět. Zasazoval se o stabilní, pevný rytmus, zatímco kytary kolem něho vřískaly, bubny hřímaly a zpěváci kvíleli. Fanoušci Led Zeppelin si na zdi věší plakáty s Jimmym Pagem a Robertem Plantem namísto Johna Paula Jonese, a to proto, že on - stejně jako Rio Ferdinand - svým neochvějným kvalitám nedodává na kudrlinkách a šmrncu, a je tudíž těžké je pořádně uchopit. "

Výše odcitovaný odstavec pochází z příspěvku na blogu Seba Stafforda-Bloora, který je přiléhavě nadepsán "Rio Ferdinand a jemná symfonie jeho éry v Manchesteru United". A vzhledem k tomu, že symfonie je tradičně dílem velkého souboru, je nasnadě se dotknout rovněž 'Ferdyho' nejplodnějších fotbalových svazků.

Hned zprvu je potřeba zdůraznit, že ačkoliv se bavíme o Ferdinandovi jako o klíčové podpěře a v zásadě nenápadné síle, neměli bychom si ho zároveň ani omylem představovat jako tichou vodu, která břehy mlela.

Naopak, na zápasových momentkách je Rio Ferdinand snad vůbec nejčastěji zachycen s pusou dokořán otevřenou, skoro na styl zívajícího hrocha, a to samozřejmě není žádná náhoda.

Schopný organizátor zadní linie kdysi bez mučení přiznal, že po spoluhráčích často pořvával i naprosté nesmysly bez hlavy a paty, hlavně aby něco pořvával - což sice nápadně připomíná jeho otravné twitterové alterego, ovšem na hřišti to plnilo svůj velký účel. Sám Ferdinand tvrdí, že právě takhle udržoval všechny ve střehu, na špičkách.

Na druhou stranu se však nelze ubránit dojmu, že ačkoliv Ferdinand leccos oddirigoval, herními lídry - či lépe řečeno dominantními figurami v pravém slova smyslu - bývali spíše jeho kolegové. A nic by to nemohlo dokumentovat lépe než patrně nejskvělejší stoperská dvojice více než 20leté historie Premier League: náš Rio Ferdinand v tandemu se srbským drakem Nemanjou Vidićem...Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet

Sir Alex Ferguson si na Old Trafford vždy zakládal na silných tandemech v srdci defenzivních řad.

Gary Pallister se Stevem Brucem byli následováni kupříkladu Jaapem Stamem v páru s Ronnym Johnsenem, a zejména ta první dvojice našla v duu Ferdinand-Vidić svou dokonalou reinkarnaci pro potřeby 21. století. Opět šlo o skvělý mix 'železa a hedvábí', jen povýšený na další úroveň.

Oba protagonisté si vysloveně sedli. Vidić agresivně vystupoval z řady a důsledně chodil do hlavičkových soubojů, naopak Ferdinand zkušeně vykrýval zbylé prostory a čas od času dokonce s lehkostí vyvážel balony a de facto tak utvářel základy ofenzivního herního stylu United.

Zároveň neexistovalo nic, co by ani jeden z nich neovládal na obstojné úrovni. Šlo zkrátka o dva podobně komplexní, a přece dosti rozdílné lídry; stopery-komunikátory.

Potom není divu, že mezi lety 2006 a 2010 byste zřejmě v celé širé Evropě neidentifikovali lépe sehranou stoperskou dvojici - Red Devils v tomto intervalu obdrželi pouze 101 gólů ve 152 ligových utkáních a hned třikrát se stihli probojovat mezi nejlepší čtyři celky kontinentu.

Ba co víc, tandem Vidić - Ferdinand vydatnou měrou pomáhal ManUtd dostat hned do dvou po sobě jdoucích finále Ligy mistrů, čímž napodobil celé čtvrtstoletí starý kousek legendárního páru ve službách AC Milán, Franco Baresi - Alessandro Costacurta. Na jaře 2008 Fergusonova parta celou milionářskou soutěž opanovala, přičemž v téže ligové sezoně inkasovala všehovšudy 22 gólů.

Co je přitom na samotném Ferdinandovi možná ještě lepší než úchvatná symbióza s Vidićem, to je jeho nadstandardní operování rovněž po boku celé řady dalších, ne tak obdařených parťáků.

Vidićovi se třeba často dostávalo hlasitější chvály, mnohdy se však zapomíná, že v semifinále oné mistrovské jízdy Champions League kapitán Rio Ferdinand zorchestroval kompletní vynulování Messiho a spol. i bez Srbovy pomoci. Po boku Wese Browna.

Totéž ve větším měřítku se opakovalo o pár let později, během Ferdinandovy dost možná nejlepší individuální sezony v červeném dresu. V průběhu ročníku 2011/12 musel Rio hned 23krát na place spolupracovat s neotrkaným Jonnym Evansem a ustál to s nonšalancí sobě vlastní. Odvrátil největší množství balonů ze všech hráčů Man Utd (což věru nebývalo zvykem) a svému partnerovi umožnil pro jednou vypadat jako spolehlivý stoper a možná i budoucí opora velkoklubu.

Pokud severoirský zadák tenkrát prožil svou beze zbytku životní sezonu, na kterou ještě měl navázat a nenavázal, Rio Ferdinand zdánlivě dosahoval vrcholu - a jakmile byl v září 2012 nekompromisně rozcupován expresem jménem Gareth Bale, o jeho překročení pomyslného zenitu nepochyboval už vůbec nikdo.

Jenže chyba lávky. Kristova léta dávno překročivší veterán šel tehdy ještě jednou pořádně do sebe, dokráčel si pro rekordní šestou nominaci do PFA týmu roku a ze scény se pomalu začal vytrácet teprve vzápětí, mimo jiné vinou neustále se vracejících problémů se zády.

Co se dále Ferdinandovy obdivuhodné přizpůsobivosti týče, hravě dokumentovat ji lze rovněž na mezinárodní scéně.

Na světovém šampionátu 2002 ještě mladý Rio zářil po boku mohutného Sola Campbella a společně připustili jen tři góly na prostoru 450 turnajových minut, když minimálně za ten Ronaldinhův z půlky hřiště vážně nemohli. A o čtyři roky později to pak bylo v podání dua Ferdinand - Terry ještě lepší.

Mezi dlouholetými oporami dvou nejúspěšnějších anglických klubů poslední doby by se vlastně mohlo (a mělo) rozhodovat také o tom, kdo z nich je tím úplně nejlepším ostrovním stoperem moderních dějin. Ve prospěch Johna Terryho - i ve 34 letech docela určitě nejlepšího stopera PL - patrně hovoří o něco delší trvanlivost, ne-li přímo větší konzistence; pro Ria Ferdinanda možná zase o něco hutnější slina pro velké zápasy.

V první řadě bychom ale neměli podceňovat tu skutečnost, že zatímco dva velcí středopolaři fotbalové historie Albionu - Steven Gerrard s Frankem Lampardem - společnou řeč vesměs nikdy nenašli, dvěma titánům mezi britskými stopery to naproti tomu klapalo náramně. Na MS 2006 anglická defenzíva pod dohledem maršálů Ferdinanda a Terryho kapitulovala pouze jednou, z kopačky Švéda Allbäcka...obrázek
Peroxidový blonďák Ferdinand po přestupu do Man Utd. Zdroj: manutd.com
Ukázkově napravený rošťák z ulic Peckhamu

Rio Ferdinand je rozporuplnou postavou britské fotbalové scény. Již výše jsme uvedli pár přehmatů a společenských poklesků z jeho dílny bychom našli mnohem více - aniž bychom při tom museli vyvíjet nějakou zvláštní námahu.

Bavíme se tedy sice o váženém produktu věhlasné akademie West Hamu a 'druhém Bobbym Mooreovi', který skóroval jen krátce po svém debutu ve věku pouhých 17 let a ihned nato byl přizván do kempu před Eurem 1996 (!); zároveň ale také o osobě, kterou Sir Alex Ferguson v téže době nazval "velkým, lhostejným pitomcem".

Na anglický severozápad tento hýčkaný supertalent dorazil coby čerstvý semifinalista Ligy mistrů a mazánek bývalého vynikajícího stopera Arsenalu, toho času již manažera Leedsu Davida O'Learyho. Mastná cenovka, blonďatý melír i výstřední bílý oblek tenkrát neomylně zvěstovaly krušné časy.

Veškeré skeptické prognózy se poprvé potvrdily rovnou záhy, když se Ferdinand po jediné kompletní sezoně na Old Trafford nedostavil k antidopingovému testu. Právě ve chvíli, kdy dopadl na pomyslné dno a osm měsíců nesměl kvůli vlastní hlouposti hrát soutěžní klání, se nicméně v jeho chronicky lehkovážné hlavě něco pohnulo.

"Když jsem byl suspendovaný, zjistil jsem, kdo jsou moji praví přátelé. V takových časech se musíte zhlédnout v zrcadle. Mám dostatečně silnou kůži a charakter nadále tvrdě makat?" vzpomíná Ferdinand, jenž zrovna takovou pevnou vůli rozhodně prokázal: dle svých slov si dal od tréninku pohov pouze v šesti dnech z těch circa 240 bez zápasové zátěže.

Přesto je logické, že temperamentní obránce fanouškům Manchesteru United událostmi roku 2003 žádnou radost neudělal; jednou ho dokonce i zpříma konfrontovali v jeho cheshireském sídle, načež Ferdinand kajícně přiznával, že měl velké štěstí, že od klubu dostával po celou dobu trvání trestu plně zaplaceno.

V létě 2005 se potom Ferdinand s týmž klubem zdráhal podepsat nový kontrakt, avšak od té chvíle uplynula již celá dekáda, a podle toho se v očích věrných příznivců Rudých ďáblů změnil i sám původní 'vetřelec' z jihu Londýna.

Ten se mezitím na průmyslovém severozápadě krásně zabydlel, stal se tam dokonce spoluvlastníkem restaurace, a textilem proslulé město mu brzy začalo regulérně imponovat.

"Manchester mám opravdu rád a líbí se mi ta hrdost lidí na vlastní město. Něco takového v Londýně nemáte. Lidé jsou možná pyšní na to, že pochází z určité oblasti - jako já z Peckhamu -, ale už se to nešíří dál na celé město," vysvětloval Ferdinand zhruba před třemi lety, aby se nakonec do hlavního města přeci jen znovu vrátil; hlavně kvůli nemocné ženě a dětem.
Onen fakt, že Rio Ferdinand takto analyzuje a zná své okolí, by přitom neměl nikoho překvapovat; jeho angažmá ve společnosti je totiž vytrvalé a vpravdě hmatatelným způsobem záslužné.

Poté, co byla roku 2000 v Peckhamu několika náctiletými kluky ubodána 10letá nigerijská holčička, rozjel Ferdinand s posvěcením premiéra Blaira hlasitou kampaň proti nožům i jiným vražedným nástrojům. A poháněn vzpomínkami na svého spolužáka, který se v 90. letech stal obětí rasisticky motivovaného útoku, dále s fenoménem násilí mezi mládežníky bojuje i v jiných koutech světa; mnohdy prostřednictvím sportu jakožto formy rozptylu. Sám prý přihlížel pár přestřelkám a neměl nijak jednoduché dětství, takže mu něco takového přijde naprosto přirozené.

Podobně chvályhodným způsobem se Rio Ferdinand zapojuje rovněž v docela odlišných sektorech - v Salfordu pomáhal prorazit mladým fotbalistům i trenérům, v severozápadním městečku Eccles zase povzbuzoval tamější fotografky, nedávno se podílel na osvětě o viru Ebola, a podobně...

Zdaleka nejlepší na všech těchto Ferdinandových iniciativách je každopádně ta všudypřítomná naléhavost. Ochota 'ušpinit si ruce', působit doopravdy tváří v tvář, (často doslova) na místě činu - to se v dnešní době mezi celebritami příliš nenosí a leckdo se omezuje pouze na charitativní činnost, z níž čouhá jistá dávka alibismu.

Rio Ferdinand je přesným opakem takového 'gaučového pomahače'. Naopak se aktivně nabízí a své akce záměrně zdobí dalšími známými osobnostmi z branže i mimo ni, které mu je nezřídka pomáhají také financovat (více zde od Henryho Wintera na Telegraphu). Roku 2007 se dokonce Ferdinand vypravil za svým otcem Julianem do Ugandy a založil tam s ním první fotbalovou akademii v zemi.

Dnes 36letý veterán vždy snil o tom, že si jednou v důchodu postaví malou umělku a dvakrát-třikrát denně si tam půjde na stará kolena s partou kamarádů zakopat. Takové bezstarostné skotačení je nyní zřejmě passé; vždyť začátkem května Rio Ferdinand kvůli rakovině přišel o svou družku Rebeccu.

Místo malého fotbalu si tak pravděpodobně Ferdinand vyhradí ještě více času na různé nadační aktivity, a jako obvykle tak dozajista bude činit se sotva vídanou upřímností.

Právě proto - ale i pro vlastní výkony na hřišti - by si snad také ikonické číslo 5 mělo vysloužit jakýsi symbolický přídavek respektu veřejnosti, která jako by mu ho nevědomky dlužila...
Autor: Tomáš Daníček
Počet zobrazení: 18530
Související články
Komentáře (690 / 0 nových)
Žito 44
18.07.2015 09:36
#
Ve FIFĚ nejhorší hráč ever, v realitě taky nic moc
Oli26
18.07.2015 10:31
#
tvoje pozorovací schopnosti bych chtěl mít
Žito 44
18.07.2015 10:37
#
S tím se musíš narodit
magnat7
18.07.2015 17:04
#
to radsej nie, jeden hlupak staci
smazaný uživatel
18.07.2015 09:37
#
Pan obránce S Vidicem ve svém době nejlepší stoperské duo na světě, beze srandy to musí uznat každý ať už fandí United nebo ne
$trike.Lampard
18.07.2015 09:38
#
Terry - Carvalho
Žito 44
18.07.2015 09:58
#
Ramos - Carvalho
TerryDidiLampChelsea
18.07.2015 20:00
#
Ramos na svého kolegu stále čeká. Třeba United Ramos-Otamendi?
Mariano13
19.07.2015 09:13
#
odkedy sledujem futbal tak je pre mňa najlepšia je tam síce aj Terry s Cahillom či koniec Maldiniho kariéry ... ale možno ako fan MUFC trochu favorizujem nasich
Netvor
18.07.2015 09:40
#
Nejlepší stoperská dvojice ever byla Maldini - Nesta
samson192
18.07.2015 10:18
#
juveforever
18.07.2015 10:19
#
terajšia je Chiellini-Bonucci
smazaný uživatel
18.07.2015 10:27
#
Talker
18.07.2015 10:50
#
Hned za Terry-Cahill, Terry-Zouma, Terry-Kalas a Terry-Christensen.
Vtáky cez tepláky
18.07.2015 11:06
#
to môžeš rovno povedať, že Terry je najlepšia dvojica na svete..
Talker
18.07.2015 11:18
#
Nechtěl jsem, aby to bylo okaté.
bayern987
18.07.2015 13:09
#
fenixLFC
18.07.2015 14:54
#
merild
18.07.2015 10:24
#
RafteR
18.07.2015 10:32
#
homeles8
18.07.2015 10:38
#
Ol!ver
18.07.2015 10:57
#
P&T
18.07.2015 11:06
#
LP4ever
18.07.2015 11:20
#
cristiano.K.
18.07.2015 11:51
#
Mrvinho
18.07.2015 12:01
#
hefy
18.07.2015 13:30
#
Bramble - Boumsong
smazaný uživatel
18.07.2015 13:32
#
legendarna dvojicka
Ritchie
18.07.2015 13:31
#
Milan.B
18.07.2015 14:47
#
Mada
18.07.2015 15:13
#
A Seleção
18.07.2015 15:58
#
icka
18.07.2015 23:29
#
Infi
19.07.2015 12:30
#
asi jo
pk4
19.07.2015 19:45
#
Kaboul - Chiriches
numero10
19.07.2015 22:15
#
smazaný uživatel
20.07.2015 12:32
#
Rssa
18.07.2015 11:40
#
Pique - Puyol.
Naprosté souznění a ideál stoperské dvojky.
Mr.Mike
18.07.2015 11:42
#
Řepka - Hubník
Netvor
18.07.2015 09:39
#
Rolls-Roys
fantomas
18.07.2015 09:41
#
Lol, blikanec. Hlavněže v článku to mám dobře
Netvor
18.07.2015 09:46
#
V klidu =) Já včera napal fčeli =D =D
P&T
18.07.2015 09:47
#
taky mi ta barva k rollsu moc nesedí
Apple
18.07.2015 09:47
#
Na to existuje úplně jednoduchá odpověď, když se někdo loučí s kariérou fotbalisty, tak se nepohlíží jen na jeho nejlepší roky herně, ale na něho celého jako člověka. Ferdinand byl ve svých letech sice skvělým obráncem, jakožto člověk byl ale krajně nesympatický. Když se podívám, za co se dnes blije na Pepeho, tak Ferdninand může být rád, že v době jeho největších excesů ještě nebyl tak rozšířenej internet. To by byl veřejnej nepřítel číslo 1.
P&T
18.07.2015 09:47
#
číslo 2. (za Rytmusem)
Apple
18.07.2015 09:49
#
ten ještě někoho zajímá?
fantomas
18.07.2015 09:49
#
Netvor
18.07.2015 09:54
#
Jak pravil klasik... Nebe je modrý, voda je mokrá, Rytmus je píča
P&T
18.07.2015 09:54
#
asi tolik jako Rio Ferdinand
Ol!ver
18.07.2015 10:09
#
Tomasu63
18.07.2015 10:26
#
Hehe, Rytmus je porad dost zajimava osoba.
Zark
18.07.2015 10:43
#
když se o něčem řekne, že je to zajímavé, většinou už to nikoho moc nezajímá
Bobřík
18.07.2015 10:29
#
Posledni Kovboj
18.07.2015 10:58
#
owny
18.07.2015 11:00
#
ClancyWiggum
18.07.2015 11:09
#
Sídliskový hlen.
Lacko_Boh
18.07.2015 11:34
#
vtipna poza,samozrejme že zaujima,je v československu niekto s väčšim predajom?
ClancyWiggum
18.07.2015 11:38
#
Karel Gott
P&T
18.07.2015 11:39
#
predajom čeho?
ClancyWiggum
18.07.2015 11:42
#
Knih ?
Mrvinho
18.07.2015 12:07
#
Mysliveckých potřeb
nani92
19.07.2015 00:33
#
SmradlavySvab
19.07.2015 15:33
#
ano je
Infi
19.07.2015 12:31
#
ian.rush
18.07.2015 22:45
#
Kdo je Rytmus?
LFC.till.i.die
18.07.2015 09:55
#
suplik
18.07.2015 10:01
#
jakych excesu? ja byl tehdy jeste malej, tak to nevim.
smazaný uživatel
18.07.2015 10:05
#
excesov na ihrisku? uz i za te doping si to dost vyzral, co je tiez spomenute v clanku..ja si na nejake jeho excesy na ihrisku fakt nepamätam a v porovnani s Pepeho excesmi uz vobec nie..
fantomas
18.07.2015 10:07
#
Ale ten Nando je spíš pro pobavení - jeho po přestupu do CFC stejně šikanoval kdekdo.
Ol!ver
18.07.2015 10:10
#
Moriarty
18.07.2015 11:21
#
LFC.till.i.die
18.07.2015 12:56
#
https://www.youtube.com/watch?v=ub842qIfVZQ aj ked asi chcel trafit banner
fantomas
18.07.2015 13:05
#
fenixLFC
18.07.2015 14:56
#
alebo branu
El Fáňos
18.07.2015 10:20
#
smazaný uživatel
18.07.2015 09:50
#
wooow, dokonale vystihnute v celom clanku, nie je snad co dodat..genialny stoper, ale je tam niekde okolo neho nieco co to tak trosku cele kazi
Netvor
18.07.2015 09:55
#
Chybí mu páteř...
smazaný uživatel
18.07.2015 09:58
#
to rozhodne nechyba, v clanku mas plno prikladov, ktore totou tvoje tvrdenie vyvracaju
r.mrazik
18.07.2015 10:36
#
A tobe mozek...
juao10
18.07.2015 09:55
#
Hmm citanie k vode
P&T
18.07.2015 09:57
#
Jinak co se týče ankety, tak Tony Adams je tam kvůli nutnosti mít zástupce z Arsenalu?
fantomas
18.07.2015 10:01
#
Nn, vyzobal sem všechny anglický obránce s více zmínkama odtud...
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2579975/Rio-Ferdinand-John-Terry-Jamie-Carragher-five-centre-backs-play-Premier-League.html

Ostatně, ani nevim, proč by zrovna Adams do tý top5 stoperů neměl patřit. To bych tam spíš nezařadil Campbell nebo Carraghera.
Bianconero
18.07.2015 10:02
#
Posledni Kovboj
18.07.2015 11:00
#
P&T
18.07.2015 11:10
#
bylo by možná korektní ten článek ozdrojovat, pokud z něj čerpáš
fantomas
18.07.2015 11:18
#
Čerpal sem z něho jen za účelem vytvoření ankety, a spíš bych to nazval zárukou objektivity než čimkoliv jinym.
P&T
18.07.2015 11:21
#
pravda, je to ve spojení s tou anketou. Jinak článek pěkně sepsaný, abych jenom negativně nedržkoval :)
JozkokozleJ
18.07.2015 11:14
#
Mada
18.07.2015 15:14
#
smazaný uživatel
20.07.2015 12:34
#
SunFells
18.07.2015 11:28
#
Tomasu63
18.07.2015 11:30
#
Campbell nehral za Arsenal snad
cristiano.K.
18.07.2015 11:52
#
Mada
18.07.2015 15:14
#
smazaný uživatel
18.07.2015 09:59
#
Jak může v anketě vést Terry to fakt nechápu, aktuálně je nejlepší stoper, ale v minulosti byli lepší než on
Bianconero
18.07.2015 10:01
#
Výsledky ankety odpovídají dotazovanému vzorku
samson192
18.07.2015 10:19
#
r.mrazik
18.07.2015 10:36
#
Mada
18.07.2015 15:14
#
smazaný uživatel
18.07.2015 10:08
#
I tak zaslepení fanoušci jako jste vy účkaři musíte uznat, že Terry je z nich opravdu nejlepší což dokazuje i teď. Hlavně teda nestál 40 mega
smazaný uživatel
18.07.2015 10:10
#
Vždyť sem napsal, že je nejlepší teď, ale není nejlepší stoper PL všech dob, co třeba Vidic, Rio, Stam, Carragher
smazaný uživatel
18.07.2015 10:11
#
Carragher sa ma rovnat s Terrym?
fantomas
18.07.2015 10:12
#
Co se čistě Angličanů týče, je to podle mě dost jasně jen a pouze mezi Terrym a Ferdinandem. S tim, že se zároven prakticky nedají rozsoudit.
Pipo123
18.07.2015 10:21
#
Na hru Ria sa dobre pozeralo, ten pri tej hre premýšlal a ako keby to ani nebol angličan
samson192
18.07.2015 10:21
#
presne tak, ved to bolo vidiet aj v repre ako sa doplnali
ale Terry bude mozno len predsa kvoli tym vykonom v jeho veku trochu vyssie
fantomas
18.07.2015 10:27
#
Jj, momentálně se klanim k Riovi, ale pokud třeba Terry při podobných výkonech dotáhne CFC k dalšim dvěma titulum, už bych asi ukázal na něho.
samson192
18.07.2015 10:28
#
ved jasne, Rio bol velmi dobry stoper ale u mna je jasne, kto je pre mna lepsi
vladis271
18.07.2015 10:33
#
Rio vo vyššom veku najprv kiksoval v MU a potom išiel kiksovať do QPR. A potom to radšej zabalil. Terry vyhral PL. Neni o čom.
r.mrazik
18.07.2015 10:39
#
No a do toho vyssiho veku zas byl lepsi Rio...proste se to neda rict tak jednoduse...
samson192
18.07.2015 10:45
#
nebol
Busby babes
18.07.2015 10:56
#
souhlasil bych z fantomasem, ze to je nerozsouditelny. Vy budete uprednostnovat Terryho, my Ria. Zatim bych rekl, ze ten Rio je o kousek vyse. Treba i ty individualni ceny, 6 krat byl v sestave sezony, Terry 4x...
samson192
18.07.2015 11:05
#
tak to je jasne, ze kazdy bude uprednostovat svojho hraca...ale je uzasne ako sa Terry dvihol potom co s nim spravil Rafa
Molos
18.07.2015 11:08
#
Ty a ta tvoje sestava sezóny I kdyby to v tuto chvíli bylo nerozsouditelný, Terry má ještě pár let na to potvrdit, že je nejlepším obráncem historie PL(což bezpochyby potvrdí, zvlášť když ho Mou nepochybně bude upřednostňovat před ostatními). Ostatní jmenovaní už tuto možnost tak nějak nemají.
Busby babes
18.07.2015 11:21
#
promin, nejsem Sybila abych predpovidal, co Terry dokaze nebo nedokaze pristi dva roky, tak hodnotim na zaklade stavu dneska. Pokud vydrzi zdravej a Chelsea treba vyhraje aspon jeden titul, tak Terry muze byt v te sestave sezony klidne vickrat. ale je mu 34, jakekoliv zraneni uz muze byt hdone neprijemny.

A sestavu sezony jsem zminil, protoze to jaksi vyjadruje dlouhodobe ohodnoceni daneho hrace. A tady se casto objevovalo, jak byl Rio nekonzistentni... No nevim.
Molos
18.07.2015 11:54
#
Ale ta sestava sezóny prostě neurčuje který hráč je lepší. Pro mě je Aguero nejlepší útočník posledních 5 let(za Suarézem), ale přitom nebyl v sestavě sezóny ani jednou, což je mi ale vcelku ukradený... A taky nepředpovídám, jak bude Terry hrát, ale dá se předpokládat, že bude hrát perfektně(pokud ho nepostihne to zranění). Jestli bude mít aspoň jednou takovou sezónu, jakou měl teď, tak o nejlepším obránci už zkrátka nebude pochyb.
TerryDidiLampChelsea
18.07.2015 20:10
#
icka
18.07.2015 23:31
#
Talker
18.07.2015 11:21
#
To je ale dáno i tím, že působil pod SAFem, se kterým přitáhli hromadu titulů a hráči z mistrovského kádru to mají prostě blíže v těchto anketách. Podobně třeba ta současná TOP10 Evropy, kdy tam bylo 8 hráčů z finálových týmů.

Vem si, kolikrát byl Pique nominován do Evropské jedenáctky sezony, přitom to absolutní TOP prostě není.
Tomasu63
18.07.2015 20:27
#
Pique do roku 2012 a ted 2014+2015 je teda top!
TerryDidiLampChelsea
18.07.2015 20:05
#
Terry pak ty roky nebyl v sestavě kvuli jasné dominanci United a hlavně za jeho prasárny (rasismus proti Ferdinandovi a šukačka s manželkou bridge)
samson192
18.07.2015 10:50
#
navyse Terry dost prispel k tomu titulu
Busby babes
18.07.2015 10:53
#
nechci ti do toho kecat, ale kdyz bylo Riovi tolik co Terrymu, tak tu PL vyhral taky.
Busby babes
18.07.2015 10:54
#
a stejne jako Terry byl v sestave sezony.
r.mrazik
18.07.2015 10:37
#
homeles8
18.07.2015 10:38
#
Busby babes
18.07.2015 10:51
#
presne tak. jo a dobrej clanek.
smazaný uživatel
18.07.2015 12:40
#
ian.rush
18.07.2015 22:47
#
Sol by jim dost zdatně mohl konkurovat.
owny
19.07.2015 02:42
#
V čen? Že je větší špína nežli oba zmínění?
frank
20.07.2015 15:18
#
Talker
18.07.2015 10:55
#
Tak je tu diskuze o anglických, což zužuje výběr. A jediná opravdová konkurence tam je Rio.
r.mrazik
18.07.2015 10:35
#
r.mrazik
18.07.2015 10:37
#
samozrejme
samson192
18.07.2015 10:45
#
r.mrazik
18.07.2015 10:47
#
Presne toho jsem chtel pouzit napoprve...jsem rad zes to pochopil
samson192
18.07.2015 10:49
#
nehrot to
r.mrazik
18.07.2015 11:14
#
Ok
Mada
18.07.2015 15:14
#
Manik...
18.07.2015 10:52
#
Protože Ferdinand si to u hodně lidí zkazil to "svojí" aférou, kterou s bratříčkem udělali
r.mrazik
18.07.2015 11:14
#
A neudelal ji nahodou nekdo jiny??
Manik...
18.07.2015 11:33
#
ne, oni z toho udělali aféru, trapáci
r.mrazik
18.07.2015 12:01
#
Aha...takze neni spatna pricina ale az dusledek...vtipny
Busby babes
18.07.2015 12:58
#
Mada
18.07.2015 15:16
#
Robochelsea
18.07.2015 17:43
#
samson192
18.07.2015 11:43
#
r.mrazik
18.07.2015 12:01
#
samson192
18.07.2015 12:12
#
Mada
18.07.2015 15:16
#
TerryDidiLampChelsea
18.07.2015 20:03
#
Vidič zvládl 4 roky Terry už hrál na vrcholu tak 6 let a ted ještě přidal užasnou sezonu
habinity
18.07.2015 10:13
#
Rio rio rio
Bakary3
18.07.2015 10:15
#
Hodně povedenej článek
niflheim
18.07.2015 10:16
#
Vidič-Ferdinand
El Fáňos
18.07.2015 10:19
#
Dočetl jsem pouze k statistice, že nefauluje... ale ono je to hodně dáno tím, jak mu rozhodčí jeho prasárny pouštěli. Co jsem pravidelně vídal ManUtd poslední 3 roky, co tam byl. Každej zápas mu rozhodčí pustil 2 zákroky hraniční a jeden jasnej
fantomas
18.07.2015 10:27
#
Njn, něco na tom bude, ale i tak je ta statistika neuvěřitelná.
vladis271
18.07.2015 10:25
#
Depay nedal góĺ?
smazaný uživatel
18.07.2015 10:26
#
Lallana > Depay no
juao10
18.07.2015 10:33
#
herbage
18.07.2015 10:32
#
chybí mi v anketě Koscielny
Babou
18.07.2015 10:36
#
Kdo je podle vás největším anglickým stoperem éry Premier League?
Bakary3
18.07.2015 10:37
#
"anglickým stoperem"
herbage
18.07.2015 12:23
#
tak to je jediné Ferdinandovo štěstí, jinak by byla tato anketa zbytečná
Rssa
18.07.2015 13:00
#
A taky to, že tam hrálo pár lepších stoperů než je Koscielny
icemike
19.07.2015 02:00
#
Pár stovek. ..
owny
18.07.2015 10:57
#
P&T
18.07.2015 11:11
#
koukám toho tobě chybí trochu víc..
Rssa
18.07.2015 11:43
#
r.mrazik
18.07.2015 10:35
#
super...Rio byl a je borec
fantomas
18.07.2015 10:38
#
r.mrazik
18.07.2015 10:39
#
Samozrejme melo byt
Nejak mi tam blbe skacou ty ksichty
fantomas
18.07.2015 10:41
#
Ty mi spíš fyzicky nemůžeš dát palec nahoru.
r.mrazik
18.07.2015 10:42
#
Ale to neni pravda...tak to rozhodne neber
homeles8
18.07.2015 10:39
#
'' super'' vypadá fakt dobře
r.mrazik
18.07.2015 10:40
#
mam jeste rano...
Mrvinho
18.07.2015 12:41
#
V sobotu má každej ráno i ve 2 odpoledne..
r.mrazik
18.07.2015 13:28
#
Nevermore
18.07.2015 10:39
#
protoze ten vecne ukrivdenej negr nikoho nezajima?
fantomas
18.07.2015 10:41
#
Dolar?
risk je zisk
18.07.2015 10:42
#
Komu čest, tomu čest, ale Terry se drží na špici od svého příchodu do A-tymu Chelsea, jednoznačně nejlepsi anglicky stoper v dějinách PL.
nani92
18.07.2015 10:44
#
https://www.youtube.com/watch?v=nGKx-KstW3g

ako by povedal owny, aj my máme svojho autistu
smazaný uživatel
18.07.2015 10:47
#
Dawson jednoznačně
Zark
18.07.2015 10:47
#
proč autistu?
Bianconero
18.07.2015 10:49
#
Pěkně Matteo
owny
18.07.2015 10:52
#
nepřekvapuje mě to
SunFells
18.07.2015 11:31
#
Tyto videa jsou u velkých klubů úplně běžné, to owny samozřejmě neví.
smazaný uživatel
18.07.2015 10:46
#
Při svém debutu v dresu Man United si Bastian Schweinsteiger připsal nejvíc kontaktů s míčem (44), úspěšnost přihrávek měl 90,9%.

Prostě borec
undund
18.07.2015 10:48
#
RIP Jules Bianchi
smazaný uživatel
18.07.2015 10:49
#
batercia
18.07.2015 10:58
#
Jdi s tím někam. Znal si ho? Víš, co to RIP znamená? Jsme v Česku. Každý den zhebne milion lidí, i mladších a talentovanějších...
smazaný uživatel
18.07.2015 10:59
#
Bianconero
18.07.2015 10:59
#
Nemusíš člověka znát osobně, aby tě ovlivnil a tys mu po jeho smrti projevil úctu. Ale jinak souhlas s tím, že se tu tím nemusí zasírat každá diskuse.
batercia
18.07.2015 11:01
#
To, že každý napíše pod článek v médiích RIP, to není úcta. To je jen cvaknutí v mozku a nacvakání 3 písmen z jakéhosi pocitu povinnosti.
Bianconero
18.07.2015 11:03
#
Nepíšu o každém. Někdo z úcty myslet může. Nebudu strkat všechny do jednoho pytle.
C-M@ster
18.07.2015 11:06
#
Někdy ne. Když je to třeba osoba, cos znal dost z médií a viděls s ní hodně rozhovorů a tak, tak si připadáš, jak kdybys ji znal osobně a raní tě to stejně jak kdyby to byl třeba soused... ale zrovna Bianchiho jsem pořádně ani neznal
Mada
18.07.2015 15:16
#
batercia
18.07.2015 11:05
#
A ano, beru to. Byl to něčí vzor, někdo ho znal (aspoň po sportovní stránce), sledoval a tak. Ale minimálně 50% těch RIP o tomhle není. To je povinnost. Já už formuli léta nesleduji. Mám psát RIP? Proč? Někdo si přijde zajímavý, mně to přijde už jak trollení. Ale je to věc názoru.
Bianconero
18.07.2015 11:10
#
Však tě nikdo nenutí psát RIP. A souhlasím, že dost možná 50 % těchto reakcí je o ničem.
Posledni Kovboj
18.07.2015 11:07
#
Mada
18.07.2015 15:16
#
Bob Kelso
18.07.2015 11:07
#
Zeleznik
18.07.2015 11:07
#
neznám
Blasphemer
18.07.2015 17:35
#
RIP in peace
Arbiter
18.07.2015 10:54
#
Skvělý stoper, ale pro mě bude Terry vždy výš
owny
18.07.2015 10:55
#
nepřekvapuje mě to
Vtáky cez tepláky
18.07.2015 11:07
#
čím to bude.. ??
kiwwi
18.07.2015 13:03
#
hmmmmmmmmmm
owny
18.07.2015 10:54
#
Ten Scumpbell v té anketě.
niflheim
18.07.2015 10:56
#
Jak se ten Suaréz rozplácl na tom videu v článku, jak mi ta špína prostě nechybí v PL
smazaný uživatel
18.07.2015 10:56
#
Terry alebo Rio, to je celkom jedno, horsie je, ze nikto novy sa neukazuje, kto by sa im mohol apson priblizit..ja som veril v Jonesa, ale zatial sa zastavil, mozno Stones raz..
Busby babes
18.07.2015 10:59
#
taky mi to tak prijde. tech paradnich stoperu proste ubyva.
Busby babes
18.07.2015 10:59
#
jeste bych rekl, ze na to mel nabeh Kompany, ale posledni dva roky sel dost dolu.
smazaný uživatel
18.07.2015 11:00
#
tak mne islo primarne o anglicanov
Busby babes
18.07.2015 11:01
#
tak to mas napsat. ale ono to imho plati i na ty neanglicany.
Molos
18.07.2015 11:13
#
Zatím ten Stones vypadá nejlíp no, proto ho asi chceme shrábnout.
PostříkanýŠašek
18.07.2015 11:41
#
jak se cte? s s hackem a tons?
kvasha16
19.07.2015 22:49
#
PostříkanýŠašek
18.07.2015 10:57
#
Mislim, ze dost precenovany hrac. Jo nebyl spatnej ale delat z nej takoveho uzasnaka to zase ne. Ted nevim s kym to MU bylo ve finale LM...Liverpool? Arzenal? Tam to dost kurvil a s Barselonou taky. A v pl by se taky nasly vyhrocene matche ktee posraval. Nemam ho rad a jsem rad ze skoncil. A ještě z toho plesouna Vidice delat jeho uasneho teplého brahu...proste mu trapky hadra.
Busby babes
18.07.2015 11:00
#
Mislim... to ses hodne precenil.
PostříkanýŠašek
18.07.2015 11:02
#
Kazdi se nekdy splete! Pisu na mobilua v rychlosti!
Busby babes
18.07.2015 11:07
#
ta hrubka tam byla to nejmensi.
PostříkanýŠašek
18.07.2015 11:09
#
taky nechapu co z toho dela za vedu
Afrokrecek
18.07.2015 18:29
#
smazaný uživatel
18.07.2015 11:03
#
Ve finále jsme hráli s Tottenhamem
PostříkanýŠašek
18.07.2015 11:06
#
Jo? tak diky nemel jsem cas hledat na wiki.
hunter92
18.07.2015 11:36
#
Chválím za to, že jsi asi první člověk tady, jehož nick naprosto vystihuje mentalitu pisatele
PostříkanýŠašek
18.07.2015 11:38
#
niflheim
18.07.2015 12:30
#
Přeceňovaný? Vždyť už jenom jeho rozehrávací schopnost byla úžasná.
Ol!ver
18.07.2015 12:48
#
tak na tomto webe je uz kde kto precenovany
Mada
18.07.2015 15:18
#
vladis271
18.07.2015 10:57
#
BR potvrdil, že Gomez nejde na hosťovanie a dostane porciu zápasov v A tíme. miláášek.
Ol!ver
18.07.2015 11:09
#
to by si zasluzil aj Ilori, ale ten ma nevyhodu, ze je casto zraneny a teda s Gomezom sa pocita aj na kraj? to som velmi zvedavy
Kowe
18.07.2015 11:56
#
no hlavně Ilori nestihne preseazon kvůli ME přitom je to něco jako Gomez, stoper a dokáže alternovat na kraji.
Ol!ver
18.07.2015 12:48
#
na ME sa mi velmi, velmi pacil, vyzeral slubne, elegantny styl, podobne ako Nesta, rozumny, rychly, este by potreboval trochu nabrat svalstvo... len tie zranenia ma desia a neviem, ci ho treba hodnotit len na zaklade turnaja... kazdopadne vyzeral zaujimavo
Kowe
18.07.2015 13:19
#
On může být fakt skvělej, ale to by právě musel přestat být takhle náchylnej na zranění. Bojím se, že právě kvůli nim z něho nic nebude.
Ol!ver
18.07.2015 13:28
#
presne tak
nani92
18.07.2015 11:03
#
Spasitel
18.07.2015 11:08
#
Mali niekedy predtým vôbec zelenú okrem brankára ? Tiež mi to k nim nepasuje ale tak vyzerá to lepšie ako ked mala tento rok Chelsea žltá away.
SunFells
18.07.2015 11:37
#
Hlavně ani na hřišti nebyly hezké.
Posledni Kovboj
18.07.2015 11:07
#
PostříkanýŠašek
18.07.2015 11:08
#
Posledni Kovboj
18.07.2015 11:14
#
cau Davidku, ty muj kocourku.
smazaný uživatel
18.07.2015 11:11
#
Jinak jak si myslíte, že to bude s číslama na dresech? Myslíte si, že si nechá Depay 9? Darmian určitě mít 36 nebude, odejde Rafa a vezme 2, Bastimu 23 sedí, aspoň tomu číslu napraví reputaci a Morgan 28 taky sedí bych řekl
owny
18.07.2015 11:12
#
řešíš pičoviny
smazaný uživatel
18.07.2015 11:13
#
Ol!ver
18.07.2015 11:18
#
mna cisla vzdy zaujimali, ked som bol mensi a hraval som fifu casto, vacsiny hracov PL som vedel cislo aj naspamat a inych znamych timov...
Darren Fletcher
18.07.2015 11:35
#
ja som takto poznal NHL, ale je to uz 15 rokov dozadu
Darren Fletcher
18.07.2015 11:36
#
* teraz na fife skor riesim, ako zastavit doumbiu s ibarbom
Ol!ver
18.07.2015 11:39
#
Giovinco je na Fife super
Busby babes
18.07.2015 11:22
#
smazaný uživatel
18.07.2015 11:27
#
Jak se směje na té fotce, cítím z toho nějakou kulišárnu
owny
18.07.2015 12:11
#
Na ty světoznámé hráče je potřeba nějaký scouting?
Busby babes
18.07.2015 12:59
#
budes se divit, ale je. Vy ho ocividne nemate a pak kupujete Soldada za 30.
owny
18.07.2015 13:09
#
Vy ho máte a vyhodili jste 30 mega za nejvyhypovanějšího levého beka na trhu a dalších 60 za AdM. A dalších 30 za Fellainiho.
Busby babes
18.07.2015 13:23
#
Shaw ma aspon sanci, ye se chztne, je to mladej kluk a do toho co chceme hrat se dobre hodi. ADM nas pul seyonz tahl, to ye pak hral blbe nikdo nepopira, ale formu proste obcas ztrati kazdej. Na to kridlo, kde hral se hodi. Fella byl sice spis takovej Moyesuv zoufalej nakup, ale loni ukazal, ze muze byt sakra platnej...

Tohle ti moc nevyslo.
owny
18.07.2015 13:48
#
Z pohledu scoutingu je to ale stejně tragédie. Koupili jste hráče s velkým jménem, ale herně k vám moc nesedli.
Busby babes
18.07.2015 13:58
#
jak nesedli? Shaw a ADM do toho, co chceme hrat sedi paradne. U ADM je otazka, jestli chce zustat nebo ne, ale to s tim nema moc co delat. Z tohodle uhlu pohledu tam muze byt spatny scouting v tech nefotbalovych vecech okolo.

Ale zatim jsem nikde nevidel jine vyjadreni ADM nez to, ze chce zabojovat a ukazat, ze je hrac, kterej stoji za ty penize, co jsme za nej dali.

Jedinej kdo se pripadne do toho co ted hrajem nehodi je Fella. Ale toho kupoval jinej trener no. nicmene porad je to vybornej hrac , kdyz potrebujem zmenit styl hry.
smazaný uživatel
18.07.2015 13:24
#
Môžu si to dovoliť, veď si na to našetrili
r.mrazik
18.07.2015 13:30
#
A jsme nahore i s tema nakupama a budem hrat LM
Busby babes
18.07.2015 13:32
#
jo a Fella loni nastoupil do 31 zapasu - 7 golu. Soldado do 40 zapasu - 5 golu.
vodka
18.07.2015 13:40
#
samozřejmě
Spalovač šancí
18.07.2015 11:49
#
Anglii nechal jeho odchod v poklidu, protože je černoch.
Rssa
18.07.2015 11:54
#
Protože nikoho nezajímá
cristiano.K.
18.07.2015 11:56
#
200. pro Stevena Gerrarda
vladis271
18.07.2015 11:58
#
Ol!ver
18.07.2015 12:09
#
ďuriLFC
18.07.2015 12:27
#
fenixLFC
18.07.2015 15:01
#
cristiano.K.
18.07.2015 11:56
#
200. pro Stevena Gerrarda
smazaný uživatel
18.07.2015 11:57
#
Hned je mi sympatičtější, když je v USA
vladis271
18.07.2015 11:58
#
nani92
18.07.2015 12:01
#
krásny výkon
r.mrazik
18.07.2015 12:04
#
u stevena se to musi psat dvakrat aby to neco znamenalo?
Ol!ver
18.07.2015 12:08
#
akurat pozeram reprizu
Rssa
18.07.2015 12:23
#
ďuriLFC
18.07.2015 12:27
#
Maresma
18.07.2015 12:44
#
kiwwi
18.07.2015 13:06
#
si sa pri tom az smykol, co?
Ol!ver
18.07.2015 13:19
#
#PrvoplanoveIvanVtipkyTrapneJakRezenVoVani
fajdax
18.07.2015 13:46
#
Yung
18.07.2015 14:10
#
kvalita
EL Gringo
18.07.2015 13:57
#
fenixLFC
18.07.2015 15:02
#
terry
18.07.2015 12:02
#
Nejlepší je pochopitelně jednoznačně John Terry. Jen počkejte, až skončí, to žádný ticho po pěšině nebude.
Spalovač šancí
18.07.2015 12:07
#
Hlasoval jsem pro Někoho jiný. Snad anketu vyhraje, je to docela sympaťák
vladis271
18.07.2015 12:13
#
Ako je to s tým pravidlom? Voľný hráč môže podpísať zmluvu s novým klubom polroka pred vypršaním kontraktu vo svojom terajšom klube?
smazaný uživatel
18.07.2015 12:16
#
koho chcete podepsat?
Duke
18.07.2015 12:34
#
V Anglii je to nějak chráněné. Jinak ano
smazaný uživatel
18.07.2015 12:53
#
Tak DDG prý zraněný celou sezonu
LinhyMU
18.07.2015 12:56
#
vladis271
18.07.2015 12:58
#
smazaný uživatel
18.07.2015 13:26
#
co to vymyslas si preboha?
vladis271
18.07.2015 12:55
#
Infernoqt
18.07.2015 13:04
#
Ajax are resigned to losing Jasper Cillessen to Manchester United. (Source: SkySports)
smazaný uživatel
18.07.2015 13:06
#
LENO!
Busby babes
18.07.2015 13:08
#
Ajax goalkeeper Jasper Cillessen is the favourite to replace David de Gea if he leaves Old Trafford, and his manager Frank de Boer seems resigned to losing him.

He told Sky Sports News HQ: “It’s difficult to find a good goalkeeper, especially when you have the best one in Holland. We want to keep him. He also wants to stay but if Manchester United come with a bid of a lot of money it will be difficult. We just have to wait.”

Takze se ho jen zeptali jestli by byli schopni ho udrzet. Nic vic. Vubec to neznamena, ze treba i mame zajem...
smazaný uživatel
18.07.2015 13:09
#
To tak bývá vždycky, první se zeptají jestli ho jsou schopní udržet a za týden přestupuje
Busby babes
18.07.2015 13:26
#
tolik hracu uz s nama bylo spojovanych a kolik jich prislo? Cillessen je zatim picovina, zatim nikde nebyl zadnej relevantni zdroj, kterej by neco tvrdil, ze mame zajem...

De Boer jen logicky rekl, ze kdyz prijdem s nejakou super nabidkou, tak Ajax logicky nebude moct odmitnout.
vladis271
18.07.2015 13:13
#
smazaný uživatel
18.07.2015 13:15
#
Pořád je lepší než Mignolet
Ol!ver
18.07.2015 13:18
#
smazaný uživatel
18.07.2015 13:25
#
to ale nie je meritko..
I am Mancunian
18.07.2015 13:34
#
niflheim
18.07.2015 13:48
#
tomasinho
18.07.2015 13:55
#
Divik
18.07.2015 13:58
#
fenixLFC
18.07.2015 15:02
#
cristiano.K.
20.07.2015 20:10
#
LinhyMU
18.07.2015 13:16
#
DDG si vydupal přestup do Realu, nakonec ho tam prodáme za hubičku. Protože za rok ho nechat odejít zadarmo se nevyplatí. Nahradí ho právě Jasper a Victora nahradí Romero.
smazaný uživatel
18.07.2015 13:18
#
A ještě odejde Lindegaard a na trojku Sam
Ol!ver
18.07.2015 13:18
#
Busby babes
18.07.2015 13:24
#
Aldeano
18.07.2015 13:25
#
Ol!ver
18.07.2015 13:25
#
https://www.youtube.com/watch?t=11&v=S5bK9JBfqQo

tohto sa najviac bojim u Bentekeho a ze nie je kladivo
Il Architetto
18.07.2015 16:16
#
Moula
undund
18.07.2015 13:44
#
OT: Sagan
vodka
18.07.2015 13:47
#
dneska to do toho posledního kopce dá ale dost těžko...
undund
18.07.2015 13:48
#
šprintérska prémia ...
vodka
18.07.2015 14:03
#
už má asi po ní...
undund
18.07.2015 14:06
#
prečo? ešte 22km
hefy
18.07.2015 13:45
#
Nicky Powell nehrál ani v přáteláku? Hnus, jak ho United zabíjí.
mithro
18.07.2015 13:48
#
on sa zabija dost sam svojim pristupom.
hefy
18.07.2015 13:49
#
Nemaká?
mithro
18.07.2015 13:59
#
jj, on ma talent obrovsky ale nemaka, celkom vraj pije, co sa mu uz podarilo aj za volantom, etc. skoda je ho. ale mmntalne je myslim zraneny.
vodka
18.07.2015 14:04
#
je sranda, jak skoro dost těch hráčů z Crewe končí v base, případně s nějakýma problémama...
Yung
18.07.2015 14:15
#
gangsterská crewe
djourou
18.07.2015 15:58
#
haha ja som to pochopil
kiwwi
18.07.2015 14:52
#
owny
18.07.2015 13:49
#
13:45 Čech má před debutem za Arsenal

to jako vážně takové expresky?
fantomas
18.07.2015 13:49
#
owny
18.07.2015 13:53
#
kdyby to byl aspoň soutěžní zápas
fantomas
18.07.2015 13:53
#
Kdybys to radši prostě odignoroval.
owny
18.07.2015 13:55
#
njn
Mada
18.07.2015 14:32
#
owny
18.07.2015 13:49
#
čekám expresku i po debutu
fantomas
18.07.2015 13:51
#
smazaný uživatel
18.07.2015 14:03
#
Nezvládáš.
fantomas
18.07.2015 14:11
#
No já tu neprskám kvůli debilní expresce.
smazaný uživatel
18.07.2015 14:19
#
owny zase má 3K, které zase nezvládáš ty
fantomas
18.07.2015 14:24
#
Huh?
Yung
18.07.2015 14:41
#
Ol!ver
18.07.2015 14:42
#
Vaso, pls
owny
18.07.2015 14:53
#
co je 3K?
Yung
18.07.2015 14:54
#
kŕč, kýč a... tretie neviem. kosodrevina?
Ol!ver
18.07.2015 14:58
#
kvalita
owny
18.07.2015 14:58
#
Junk pls
smazaný uživatel
19.07.2015 00:17
#
komplex
Yung
19.07.2015 01:34
#
Aldeano
19.07.2015 14:51
#
stas87
18.07.2015 14:55
#
Tri kokoty.
nani92
18.07.2015 15:00
#
humor
stas87
18.07.2015 15:01
#
co je usak?
Ol!ver
18.07.2015 15:05
#
nani92
18.07.2015 15:08
#
I am Mancunian
18.07.2015 15:35
#
Mada
18.07.2015 15:20
#
minoLFC
18.07.2015 14:34
#
čakaj článok
Lacko_Boh
18.07.2015 14:44
#
niflheim
18.07.2015 13:49
#
Buď rád, že jen expresska
smazaný uživatel
18.07.2015 13:50
#
undund
18.07.2015 13:53
#
smazaný uživatel
18.07.2015 13:54
#
Ol!ver
18.07.2015 13:57
#
Divik
18.07.2015 13:59
#
Spasitel
18.07.2015 14:16
#
Mal byť článok zaujímajú ma jeho pocity a vyjadrenia pred zápasom. Však je to váš najlepší futbalista v Európe.
Leo Rekordman
18.07.2015 14:22
#
Mada
18.07.2015 14:32
#
Counter
18.07.2015 14:37
#
Úplně v pohodě.
smazaný uživatel
18.07.2015 14:38
#
Díky tomu vím, že teď hrají a můžu se podívat.
smazaný uživatel
18.07.2015 14:38
#
Vážně trollis už tak okatě? Je to pravděpodobně nej český fotbalista. Na dost sportovních webech to má i vlastní article.
owny
18.07.2015 14:52
#
No a? Mě nezajímají fotbalisté kvůli tomu, že jsou Češi.
smazaný uživatel
18.07.2015 14:53
#
Mně nezajímají uživatele co je nezajímají fotbalisté podle narodnosti
owny
18.07.2015 14:58
#
šovinisto
Ol!ver
18.07.2015 15:05
#
fenixLFC
18.07.2015 15:20
#
I am Mancunian
18.07.2015 16:39
#
smazaný uživatel
19.07.2015 00:18
#
Aldeano
19.07.2015 14:51
#
fenixLFC
18.07.2015 15:03
#
Mada
18.07.2015 15:21
#
Tak tady pořád nebreč.
smazaný uživatel
18.07.2015 14:46
#
Čechov šovinista
fenixLFC
18.07.2015 15:03
#
REPLIKATOR
18.07.2015 15:11
#
smazaný uživatel
18.07.2015 13:56
#
takoví hráči už se dneska nerodí. Ať se dařé víc než v posledním roce, Rio.
smazaný uživatel
18.07.2015 14:16
#
SKY Italia reporting that Man United are ready to sign #Romero: The talks are at an advanced stage, an agreement is so close.
Miguel19
18.07.2015 14:17
#
Anketa
vladis271
18.07.2015 14:31
#
Zaschrona, mám pre teba stávku, ideš do toho?
Křivák_Martínez
18.07.2015 18:25
#
jozino trebula
18.07.2015 14:34
#
Prečo ste zmazali ten článok s Vidalom?
mithro
18.07.2015 14:34
#
OT: Peto
minoLFC
18.07.2015 14:35
#
R.I.P
smazaný uživatel
18.07.2015 14:48
#
Rest in piss
vladis271
18.07.2015 14:50
#
Mimalu
18.07.2015 14:52
#
Molos
18.07.2015 14:54
#
SunFells
18.07.2015 15:06
#
Ol!ver
18.07.2015 15:12
#
I am Mancunian
18.07.2015 16:39
#
rojo by mohol vypadnut
kiwwi
18.07.2015 16:48
#
I am Mancunian
18.07.2015 16:54
#
priemerak a poplasnak, vobec som nepobral jeho nakup
kiwwi
18.07.2015 17:10
#
je to vyborny backup na dva posty
I am Mancunian
18.07.2015 17:22
#
to ano, ale je zbytocny, na cb by pred nim mali byt posila, smalling, jones, cize jeho poziciu by zastal aj nejaky mladik a na lb je pred nim shaw a blind
Ol!ver
18.07.2015 16:59
#
kvasha16
19.07.2015 22:50
#
smazaný uživatel
18.07.2015 14:52
#
Being drunk in this tropes is nothing honey.
Yung
18.07.2015 14:53
#
masoplst
smazaný uživatel
18.07.2015 14:57
#
This isn't twitter? #confused #drunk #iloveuihateuall
kiwwi
18.07.2015 14:53
#
Counter
18.07.2015 14:54
#
Sekne se mi přenos, dám ho aktualizovat a vidím závěr opakovačky Theovy oslavy...
Yung
18.07.2015 14:55
#
piči my hráme daj link pls
smazaný uživatel
18.07.2015 14:56
#
blbý co?

Hlavně byla krásná přihrávka před tím golem.
tweek
18.07.2015 14:55
#
theoooo!! santi krasne
smazaný uživatel
18.07.2015 14:56
#
owny
18.07.2015 14:57
#
tak SB je docela malý, žejo
smazaný uživatel
18.07.2015 14:59
#
Still bigger than White heart rd lejno
owny
18.07.2015 15:00
#
ne na dlouho...
smazaný uživatel
18.07.2015 15:08
#
Nápodobně
Arbiter
18.07.2015 15:24
#
no to mi zas nepřijde, v Anglii je jen cca 10 větších stadiónů (a některé jen o něco málo větší)...
owny
18.07.2015 15:27
#
rozhodně ten stadion neodpovídá tomu, za jak velký klub se považujete
smazaný uživatel
18.07.2015 15:00
#
co to jako dokazuje?
nani92
18.07.2015 15:01
#
že štatistiky sú nebezpečná zbraň, ked sa ňou oháňajú nesprávni ľudia..
smazaný uživatel
18.07.2015 15:05
#
Co to meleš? Dokazuje to akorát to co tam je napsané. Že jsme měli největší procentuální návštěvnost.
kiwwi
18.07.2015 15:01
#
lol
smazaný uživatel
18.07.2015 15:06
#
Konečně jsi našel přirození?
Busby babes
18.07.2015 15:04
#
zrovna Chelsea se nikdo nesmeje, ze tam mate prazdno, ne? Tak nevim cos tim chtel rict? v tomhle ohledu jdou vtipy na City.
smazaný uživatel
18.07.2015 15:07
#
Ale jo taky jsem to zažil....
Divik
18.07.2015 15:13
#
fenixLFC
18.07.2015 15:22
#
*this was the highest percentage of plastic flags among all english clubs
smazaný uživatel
18.07.2015 15:35
#
Dej si draslík
fenixLFC
18.07.2015 16:20
#
preco draslik?
smazaný uživatel
18.07.2015 17:05
#
Na křeč.
Mada
18.07.2015 17:19
#
na ty pomáhá hořčík
afc
18.07.2015 14:56
#
Santi krásna lopta. Dnes hraje z pozície ako kedysi Fabregas a rozhodne mu to ide.
Molos
18.07.2015 15:04
#
Yung
18.07.2015 15:04
#
tá Jackova kopacia technika je strašne zvláštna. To bude podľa mňa v budúcnosti jeho hlavná poznávacia značka. Okrem toho, že je ľudský odpad, samozrejme.

A prečo Bel zmenil číslo? 39 je jedno z najlepších čísel
Counter
18.07.2015 15:09
#
Vzal si Diabyho, ne?
Yung
18.07.2015 15:11
#
jj
SunFells
18.07.2015 15:14
#
dreamer
18.07.2015 17:40
#
No, "Diabyho". Diaby s 24 nastoupil dvakrát.
Lacko_Boh
18.07.2015 17:57
#
ale mal ju snad tri roky
SunFells
18.07.2015 18:01
#
Jen 2
Lacko_Boh
18.07.2015 18:07
#
smazaný uživatel
18.07.2015 15:09
#
Dostal balení Smarty drinku když ho zmeni
SunFells
18.07.2015 15:11
#
Po celý Singapur všechno sere
Ol!ver
18.07.2015 15:13
#
ta fraza ludsky odpad je uz otrepana
Tomasu63
18.07.2015 21:00
#
Jack odpad?
owny
19.07.2015 02:44
#
vskutku
Counter
18.07.2015 15:08
#
Heh, Everton vůbec neví, hrajem jak kdyby to byla liga a ne začátek přípravy.
smazaný uživatel
18.07.2015 15:12
#
nějakou trofej musíte získat
Counter
18.07.2015 15:14
#
Poslední dva roky MU x AFC 0:2.
MySch017
18.07.2015 15:16
#
A cca 10 rokov predtým?? Tam je ten nepomer značný
Counter
18.07.2015 15:20
#
Určitě ano.
SunFells
18.07.2015 15:23
#
Jak je to relevantní pro ten soplův rádoby vtípek?
owny
18.07.2015 15:14
#
Taky jste nastoupili v o něco áčkovější sestavě.
Counter
18.07.2015 15:16
#
Nj, ale oni mají Garbutta.
Busby babes
18.07.2015 15:24
#
fenixLFC
18.07.2015 16:25
#
SunFells
18.07.2015 15:20
#
Ani ne. Akorát jsou to lopaty
Ol!ver
18.07.2015 15:11
#
Gabutt to dobre kopol, mozno raz bude lepsi ako Flanagan, no
Counter
18.07.2015 15:12
#
Pěkně Čech
Yung
18.07.2015 15:13
#
prečo to takto centruje tá cicina Wheelchair?

Ale Aaron so Santim si to tam neuveriteľne vodia z toho, čo som videl.
Yung
18.07.2015 15:14
#
a Giroud aký futbalový pohyb
Yung
18.07.2015 15:15
#
a už sme späť
Counter
18.07.2015 15:17
#
Největší dojem na mě zatím dělá Theo, protože se i vrací a hraje taky dost zleva.
Ol!ver
18.07.2015 15:15
#
Ramsey teraz jaky namysleny ksicht dalsi kok po Giroudvi?
Yung
18.07.2015 15:16
#
3K od teba
Ol!ver
18.07.2015 15:17
#
3xkvalita
smazaný uživatel
19.07.2015 00:11
#
Ol!ver
19.07.2015 20:57
#
Vasooooo
owny
18.07.2015 15:18
#
Arsenal kazí charakter.
Ol!ver
18.07.2015 15:21
#
Lacko_Boh
18.07.2015 17:56
#
neuveriteľné,to určite nie, práve naopak (a nie ,nemyslim charakter kazi Arsenal a ani retkarahc ízak lanesrA)
Lacko_Boh
18.07.2015 18:09
#
daj link na videjko, ja mam vo feťákoch miš maš,nerad sa na to pozeram
Lacko_Boh
18.07.2015 18:15
#
jasne majster sveta a Laci,to som mohol poznať
smazaný uživatel
20.07.2015 12:38
#
Yung
18.07.2015 15:15
#
Theo láska
Counter
18.07.2015 15:20
#
A Seleção
18.07.2015 15:55
#
pa3ce
18.07.2015 19:33
#
Krása
smazaný uživatel
18.07.2015 15:21
#
Kdo dával ten centr na Walcotta?
richino
18.07.2015 15:31
#
Santi
SunFells
18.07.2015 15:25
#
Giroud to tam zas zpracovává jedna radost ...no ještě, že je to jeho první zápas.
SunFells
18.07.2015 15:27
#
*ještěže
SunFells
18.07.2015 15:30
#
https://vine.co/v/erVh7W3dYYZ Tady navíc bylo opravdu složité zvážit Mesutovu genialitu.
smazaný uživatel
18.07.2015 15:38
#
Giroud s tým očividne mal problém...
SunFells
18.07.2015 15:40
#
fakt?
smazaný uživatel
18.07.2015 17:20
#
fakt...
Yung
18.07.2015 15:41
#
ty vole... to je pohyb, Giroud
SunFells
18.07.2015 15:39
#
Garbutt
SunFells
18.07.2015 15:41
#
To Giroud střílel?
Counter
18.07.2015 15:49
#
Na tohle má patent
smazaný uživatel
18.07.2015 15:44
#
Budu se každoročně opakovat ale Theo by se měl čas od času vyzkoušet na ostrém hrotu
Yung
18.07.2015 15:44
#
Santi gééénius
Yung
18.07.2015 15:45
#
McCarthy mu dlží 4 eurá za kolotoč
smazaný uživatel
18.07.2015 15:46
#
To je drahsu ao Prater
Darren Fletcher
18.07.2015 15:45
#
inak arsenal preco neposiluje?? je niekto na lane?
afc
18.07.2015 15:47
#
Nikoho nepotrebujeme.
Counter
18.07.2015 15:48
#
Pretože má z většiny kádr plný a víc než jednoho hráče už pomalu ani nečekáme.
Yung
18.07.2015 15:50
#
Wenger zjavne má kompletný tím, keďže nejako nebojoval o Morgana a to je hráč, ktorý by sa nám hodil asi najviac zo všetkých. Možnože niekto sa ešte objaví a Wenger ho kúpi, ale sám od seba asi nepodniká nič.
SunFells
18.07.2015 15:52
#
On ale o Schneidyho zjevně stál, samozřejmě za něj ale nebude nabízet 25.
Yung
18.07.2015 15:53
#
= nejako silno oňho nebojoval
J0EL
18.07.2015 15:53
#
25 za hraca Schneidyho kvalit ale vobec nie je vela.
mr.Silver
18.07.2015 15:55
#
Mame v zaloze pretlak jako prase. Ja vazne necekam, ze nekdo prijde, musel by odejit Flamini a Rosa, aby nekdo prisel.
J0EL
18.07.2015 15:57
#
Tak o tom, ze Flamini odist mal sa asi bavit nemusime no
mr.Silver
18.07.2015 15:58
#
SunFells
18.07.2015 15:56
#
Asi jako za Lallanu, je.
J0EL
18.07.2015 16:01
#
Nie, nie je.
SunFells
18.07.2015 16:04
#
To s tebou asi nebudu rozebírat.
J0EL
18.07.2015 16:09
#
Hmm... neviem, ci to prezijem.
smazaný uživatel
19.07.2015 00:11
#
Za něj by bylo i 10 moc
Counter
18.07.2015 16:04
#
Přišlo mi, že s nástupem Coqa ten zájem polevil.
SunFells
18.07.2015 16:11
#
Myslím aktivně v létě, prý měli nabídku 15 mega.
J0EL
18.07.2015 16:13
#
Counter
18.07.2015 15:45
#
Santi je Bůh
Walcott7
18.07.2015 15:45
#
Santi luxusně Captain.
SunFells
18.07.2015 15:45
#
McCarthy penetrován.
afc
18.07.2015 15:49
#
To je valec
Walcott7
18.07.2015 15:49
#
Ty dresy jsou fakt super.
Counter
18.07.2015 15:50
#
Vypadají na hráčích dobře
Tomasoo
18.07.2015 15:49
#
Everton je dobře tragickej.
Counter
18.07.2015 15:49
#
Mesuuuuuuuuuuut
smazaný uživatel
18.07.2015 15:50
#
Pokud udrží Čech čisto konto kolik bude článků?
Counter
18.07.2015 15:50
#
Santi 1+2, vodí si to
mr.Silver
18.07.2015 15:51
#
bozi jako vzdy ♥
SunFells
18.07.2015 15:53
#
Yung
18.07.2015 15:51
#
Bel luxus
J0EL
18.07.2015 15:52
#
Neviem si ani predstavit, zeby sme este niekedy vobec prehrali
masly008
18.07.2015 15:53
#
SunFells
18.07.2015 15:53
#
To ani Zaschrona
J0EL
18.07.2015 16:00
#
Ani Zasch si nemoze predstavit, zeby sme este niekedy prehrali?
Křivák_Martínez
18.07.2015 18:27
#
mr.Silver
18.07.2015 15:53
#
mr.Silver
18.07.2015 15:54
#
A to ani nemusi chytat Ospina
Manik...
18.07.2015 20:50
#
To už tu zase dlouho nebylo
Manny
19.07.2015 22:28
#
afc
18.07.2015 15:55
#
Walcott dnes normálne aj bráni. Nechápem z neho.
SunFells
18.07.2015 15:55
#
Counter
18.07.2015 16:05
#
A Seleção
18.07.2015 15:56
#
Link na Arsenal prosím?
A Seleção
18.07.2015 16:03
#
password protected channel?to vidim prvne.Pass pls?
masly008
18.07.2015 16:08
#
je napsaný nahoře 321
Yung
18.07.2015 16:10
#
to si toho ešte moc nevidel asi
mr.Silver
18.07.2015 15:57
#
Chces koukat na ty tragedy, co vubec neposiluji?
A Seleção
18.07.2015 16:02
#
tak fandit jim neprestanu hele...
Yung
18.07.2015 15:57
#
Oxík je super, ale brutálne neproduktívny. Preto < Theo
Yung
18.07.2015 15:58
#
a zas
Yung
18.07.2015 15:59
#
tie dresy vyzerajú super ale.. idem si hneď po zápase objednať toho Coqa
mr.Silver
18.07.2015 15:59
#
Vlasaty Oxik > plesaty Oxik
Yung
18.07.2015 16:02
#
to by Szcz chytil
Yung
18.07.2015 16:03
#
a Ox je fakt strašný
SunFells
18.07.2015 16:03
#
Hmm, i Everton tam má fanoušky ...
afc
18.07.2015 16:03
#
Klasika, Ox stratí jednoduchú loptu a inkasujeme. Tých gólov po tých jeho debilnych stratách už bolo dosť.
smazaný uživatel
18.07.2015 16:04
#
Čech neudržel čisté konto "Překvapení"
Whitemedia
18.07.2015 16:07
#
Busby babes
18.07.2015 16:08
#
bude expreska?
J0EL
18.07.2015 16:11
#
Snad o tom bude clanok, nech tu mame ownyho megashow.
niflheim
18.07.2015 16:08
#
500. za Anderka
Yung
18.07.2015 16:11
#
Hibbert
Busby babes
18.07.2015 16:13
#
Good luck to #mufc's Ben Pearson and Joe Rothwell as the midfield duo join Barnsley on loan until 3 January 2016.

lepsi nez hrat za U21.
Counter
18.07.2015 16:15
#
Chudák Garbutt teď
J0EL
18.07.2015 16:16
#
Chudak Zasch
Křivák_Martínez
18.07.2015 18:27
#
J0EL
19.07.2015 00:08
#
Si ho tak prehypoval, ze mal tremu a bol dnes mizerny
Křivák_Martínez
19.07.2015 00:34
#
Zasch
Busby babes
18.07.2015 16:45
#
pulka kadru prodejna leda za 80 mega a date jim trojku, to potesi, ne?
Yung
18.07.2015 16:47
#
liverpoolski Galácticos
A Seleção
18.07.2015 16:15
#
the fuck OX?
Counter
18.07.2015 16:20
#
Easywin v suchém triku Trofej
yxcvbnm256
18.07.2015 16:20
#
Ox měl sice zbytečné ztráty, ale za to, co předváděl s Garbuttem a vlastně celou obranou Evertonu, to stálo
Yung
18.07.2015 16:21
#
ale final product hovno
yxcvbnm256
18.07.2015 16:22
#
To neříkám, ale byla sranda
yxcvbnm256
18.07.2015 16:23
#
Vlastně ne, dal bych mu asistenci u Barkleyho gólu
Counter
18.07.2015 16:23
#
To přijde, Aaronko taky pálil nemožné a pak spustil kanonádu zničehonic,
Yung
18.07.2015 16:24
#
ak to príde, tak bude svetová topka, no
yxcvbnm256
18.07.2015 16:28
#
Yung
18.07.2015 16:30
#
lol, ten Kolarov
smazaný uživatel
18.07.2015 16:37
#
OX jak tam je vzadu nasranej
Yung
18.07.2015 16:20
#
dalšia trofej
yxcvbnm256
18.07.2015 16:28
#
Ještě Emirates Cup, Community Shield a máme treble
Counter
18.07.2015 16:29
#
djourou
18.07.2015 16:37
#
Manik...
18.07.2015 20:50
#
smazaný uživatel
19.07.2015 00:06
#
Infi
19.07.2015 12:32
#
kvasha16
19.07.2015 22:51
#
djourou
18.07.2015 16:24
#
ako hrala cubicka?
afc
18.07.2015 16:26
#
Slabucko.
SunFells
18.07.2015 16:27
#
Ne dobře.
Counter
18.07.2015 16:31
#
Nedovedu si představit, že si letos kopne jinde než v CoC, anebo v případě nějaké hodně velké epidemie v ofenzivě.
yxcvbnm256
18.07.2015 16:33
#
Jestli bude Welbeck pořád marodit, tak si klidně kopnout může. Jestli teda nepřijde hrot
Counter
18.07.2015 16:35
#
Kromě Girouda tam Wenger stejně raději postaví i Walcotta nebo Alexise.
djourou
18.07.2015 16:36
#
diky, videl som poslednych 10 minut a prisiel mi dost nervozny a veci silil
Yung
18.07.2015 16:49
#
chcel sa ukázať, no
Yung
18.07.2015 16:28
#
lol, tam je väčšia maškaráda s tou trofejou jak pri FA Cupe
SunFells
18.07.2015 16:29
#
Křivák_Martínez15.07.2015 15:31
Lonska priprava EFC byla kompletne bez vyhry, letos naopak snad ani nemuzeme prohrat. Jen tak dal.

Tak jen dál
yxcvbnm256
18.07.2015 16:29
#
SunFells
18.07.2015 16:29
#
*tak dál
Counter
18.07.2015 16:32
#
Zatím to mají taky kompletně bez výhry
Busby babes
18.07.2015 16:47
#
porazili Swindon 4:0.
Křivák_Martínez
18.07.2015 18:31
#
Vloni kompletne bez vyhry, letos uz ted prozivame lepsi pripravu.
Ol!ver
18.07.2015 16:48
#
Jarin Jaro
Křivák_Martínez
18.07.2015 18:32
#
SunFells
18.07.2015 16:50
#
Özil could find Cesc Fabregas after January.
Yung
18.07.2015 16:55
#
Ozil could find a Chelsea supporter before 2004
SunFells
18.07.2015 18:02
#
samson192
18.07.2015 20:08
#
Rarášek
18.07.2015 21:31
#
owny
19.07.2015 02:45
#
Eriksen > Ozil
smazaný uživatel
18.07.2015 16:56
#
Yung
18.07.2015 16:58
#
pozerám twitter a tým ľuďom tam strašne jeboce... že Bastian Swastika
smazaný uživatel
18.07.2015 17:03
#
Hodnocení spartaisport:

Čechova premiéra za Arsenal: Udivil skvělým zákrokem, za gól nemohl
smazaný uživatel
18.07.2015 17:07
#
Tak Arsenal vyhrál trofej? Myslím první a poslední
yxcvbnm256
18.07.2015 17:11
#
Yung
18.07.2015 17:34
#
skonči, prosím
kiwwi
18.07.2015 17:11
#
Čech po úspěšném debutu za Arsenal
Brankář Petr Čech poprvé po příchodu z Chelsea nastoupil za Arsenal. Třiatřicetiletý reprezentant ve finále přípravného turnaje v Singapuru dostal od Evertonu jeden gól a slavil výhru "Kanonýrů" 3:1

pre ownyho
owny
18.07.2015 17:16
#
kokotí hlavy
Mada
18.07.2015 17:20
#
Yung
18.07.2015 17:34
#
temeraf
teenz
18.07.2015 18:17
#
owny
19.07.2015 02:46
#
co je to za shit?
Nikki Sixx
19.07.2015 10:47
#
Tottenham Hotspur Football Club je anglický fotbalový klub z Tottenhamu v severním Londýně. Jeho domovským stánkem je White Hart Lane. Klub během své historie získal dvakrát anglický titul, osmkrát FA Cup, čtyřikrát ligový pohár a dvakrát Pohár UEFA.
masly008
19.07.2015 11:42
#
J0EL
19.07.2015 00:11
#
smazaný uživatel
18.07.2015 17:11
#
Miguel19
18.07.2015 17:13
#
Cummings jak vyjebal s Frantíky
Spasitel
18.07.2015 17:16
#
Minister
18.07.2015 17:17
#
undund
18.07.2015 17:19
#
Mada
18.07.2015 17:20
#
Mimalu
18.07.2015 17:38
#
Robochelsea
18.07.2015 17:47
#
Kedy bude mať MU už tie nové dresy?
smazaný uživatel
18.07.2015 17:49
#
1.8.2015 je představíme, protože teprve posledního tohoto měsíce končí smlouva s Nike
smazaný uživatel
18.07.2015 17:50
#
Ed Woodward has flown home but he is expected to return to the US on Thursday before the match against Barcelona. [Guardian]

Takže proti Barce další posily? Proč by jinak letěl zpět
smazaný uživatel
18.07.2015 17:57
#
SunFells
18.07.2015 18:08
#
Proč by tam zůstával?
kiwwi
18.07.2015 18:09
#
A naco sa tam potom vo stvrtok vracia?
Lacko_Boh
18.07.2015 18:11
#
a od kedy vie vlastne ocko piecť?
kiwwi
18.07.2015 18:12
#
imp
18.07.2015 18:13
#
Yung
18.07.2015 18:13
#
Miguel19
18.07.2015 18:19
#
undund
18.07.2015 18:19
#
SunFells
18.07.2015 18:42
#
tomasinho
18.07.2015 18:44
#
Arsenalfan
18.07.2015 21:02
#
Zupillo
18.07.2015 22:07
#
Darren Fletcher
19.07.2015 11:10
#
nicknick
19.07.2015 11:25
#
SunFells
18.07.2015 18:44
#
Nevím, možná to chce vidět a znovu prodiskutovat potřeby týmu. Třeba i něco řeší rovnou tam, zrovna s Barcou vás kvůli Pedrovi spojuje Telegraph.
Busby babes
18.07.2015 19:35
#
jede prodat Evanse do Evertonu.
Robochelsea
18.07.2015 18:18
#
600. pre Terryho
smazaný uživatel
18.07.2015 18:19
#
18:54 Mnichov 1860 dá šanci Lacazettemu
Yung
18.07.2015 18:21
#
Mnichov 1900
koci.utd
18.07.2015 18:23
#
OT: super stránka o fotbalu, autorské články, žádný bulvár... přidejte se
https://www.facebook.com/pages/Soccer-24365/494898380522838
Robochelsea
18.07.2015 18:33
#
O socceru, nie?
ian.rush
18.07.2015 22:48
#
Celkově článek na výýýýýbornouuuu Fantomasi. Bravisimo.
kitas
18.07.2015 23:52
#
masly008
19.07.2015 01:44
#
smazaný uživatel
19.07.2015 07:33
#
Gunner14
19.07.2015 08:59
#
iamek
19.07.2015 09:19
#
J0EL
19.07.2015 09:24
#
Mimalu
19.07.2015 09:48
#
Arbiter
19.07.2015 09:49
#
o co se tu snažíš?
I am Mancunian
19.07.2015 10:03
#
icka
19.07.2015 10:35
#
Spasitel
19.07.2015 10:43
#
Prajem ti nech máš teraz úsmev na tvári aj všetci fanúšikovia Arsenalu lebo po sezóne ako vždy bude iba plač zas.
Nikki Sixx
19.07.2015 10:47
#
zdenek26
19.07.2015 12:43
#
ano opravdu těžké najít 2 odlišné momentky
kvasha16
19.07.2015 22:52
#
Infi
19.07.2015 11:45
#
667. dammit :|
Hokaido
19.07.2015 16:04
#
8lampard8
19.07.2015 16:14
#
moc se mi líbí, jen na dres bez samsungu si budu muset zvyknout
Carrick
19.07.2015 20:20
#
Když už se zmínil Wesley Brown. V té domácí semifinálové odvetě proti Barceloně to byl jeden z nejlepších výkonů stopera, co jsem kdy viděl. Tenkrát naprosto famózní Wes.
fantomas
19.07.2015 21:13
#
vodka
19.07.2015 21:37
#
Darren Fletcher
19.07.2015 22:52
#
a finalovy center lavackou na ronalda...
smazaný uživatel
19.07.2015 23:10
#
uzasny hrac proste..
Ol!ver
20.07.2015 00:56
#
j_mrazik
20.07.2015 08:07
#
Rok se mu povedl no.
smazaný uživatel
20.07.2015 10:16
#
lol
PP
20.07.2015 08:45
#
Já vím co mu ten lesk zkazilo.. Naprostá dominance v obraně prakticky proti komukoliv v Anglii.. Vyjma fanoušků MU všechny ostatní sral s tím, jak lehce dokázal kohokoliv proti sobě vymazal. Taky jsem ho nesnášel, ale musel obdivovat.. Fantastický stoper..
kiwwi
20.07.2015 12:10
#
az teraz som si precital clanok...velmi dobre napisane, dobre sa to citalo...fantomas
smazaný uživatel
20.07.2015 12:42
#
Scumbell
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.
Anketa
Kdo je podle vás největším anglickým stoperem éry Premier League?
Rio Ferdinand (342 / 30%)
John Terry (445 / 39%)
Sol Campbell (128 / 11%)
Jamie Carragher (63 / 6%)
Tony Adams (113 / 10%)
Někdo jiný (41 / 4%)
Anketa byla ukončena!
 
 
 
Karol Dobiaš - Patino
(18.12.2017, 11:46)
 
 
 
Andrea Pirlo - Architekt
(22.11.2017, 20:09)
 
 
 
 
 
 
Další články