Životopisy

 

Legendy Calcia - Il Grande Torino

Je smutným a dnes již také dlouhodobým faktem, že většina fanoušků, snad jen s výjimkou těch v centru průmyslového regionu Piedmont, upřednostňuje především celek slavnějšího Juventusu, zatímco historicky takřka neméně významné Torino zůstává v rovině jakéhosi zapomenutého mýtu, jenž se chce jen málokomu objevovat.  
25.12.2009 | Životopisy | 42 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - Juventus Turín - Trapovi zlatí hoši (3.)

Bianconeri si chuť z předchozí nepovedené sezóny spravili v následujícím ročníku, kdy nejenže načali třetí desítku své velkolepé sbírky mistrovských titulů, ale ke Scudettu přidali ještě i prestižní Pohár vítězů pohárů a Evropský superpohár! Duo Platini-Boniek řádilo jako černá ruka, oba cizince navíc výborně doplňoval Paolo Rossi.  
07.12.2009 | Životopisy | 116 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - Juventus Turín - Trapovi zlatí hoši (2.)

Se vzpomínkami na uplynulou veleúspěšnou sezónu se všichni juventini na nadcházející ročník nemohli dívat jinak, než s neochvějnou důvěrou. A jak se ukazovalo hned od prvních kol, turínští tifosi se těšili oprávněně.  
03.12.2009 | Životopisy | 19 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - Juventus Turín - Trapovi zlatí hoši (1.)

Je paradoxem, o němž však málokdo ví, jak úsměvně si odporuje název nejúspěšnějšího a nejoblíbenějšího týmu země zpod Apenin s jeho proslavenou přezdívkou. Zatímco tradiční označení La Vecchia Signora - Stará dáma - poukazuje na pro turínský celek typickou aristokracii a usedlost, název samý, čili Juventus, je latinským synonymem pro slovo Mladost.  
30.11.2009 | Životopisy | 40 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - AC Milán - od švédských králů po Paróna a Zlatého chlapce (2.)

Sezóna 1957/58, zakončená bez zisku jediné trofeje, pochopitelně nikterak "nezaujala" prezidenta diavoli Andreu Rizzoliho, který toužil po návratu Scudetta do své kanceláře, pročež na San Siro angažoval další z nekončící řady útočných es...  
25.11.2009 | Životopisy | 26 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - AC Milán - od švédských králů po Paróna a Zlatého chlapce (1.)

"Černá vzbuzuje strach, červená zase respekt. Budeme jako fotbaloví ďábli," těšil se na sklonku devatenáctého století jistý anglický gentleman, jemuž v dobách vyřknutí oné okřídlené věty táhlo na třicátý rok života. V občanském průkaze měl napsáno Herbert Kilpin a pracoval jako obchodník s textilem.  
16.11.2009 | Životopisy | 33 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - La Grande Inter (4.)

Stejně jako v minulém díle, i nyní začínáme zostra - na řadě je další finále Poháru mistrů. Již třetí během čtyř let! Avšak, pro Interisty to tentokrát nebude tak slastné počtení jako v předchozích dvou případech (bohužel). Po slzách radosti totiž zákonitě přišly také slzy hořkosti...  
26.10.2009 | Životopisy | 63 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - La Grande Inter (3.)

Laskaví čtenáři snad omluví autorovu možná přehnanou pečlivost, dovolíme si připomenout, že v minulé části seriálu o jistém Interu Milán jsme skončili těsně pod vrcholem, pod nímž se netrpělivá skupinka borců oděných v černomodrých dresech připravuje na bitvu o ušatý pohár za vítězství v Poháru mistrů evropských zemí. Na druhé straně barikády stojí Benfica.  
19.10.2009 | Životopisy | 56 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - La Grande Inter (2.)

Ve druhém pokračování po cestách černomodrých chlapců Helenia Herrery se dostáváme ke skutečně strmému výstupu Interu na fotbalový Olymp. Ať už to byl Real Madrid, Juventus, Benfica, Liverpool, či Borussia Dortmund, všichni musely z cesty. Nezastavitelná lokomotiva Angela Morattiho se totiž rozhodla, že bude vyhrávat  
26.08.2009 | Životopisy | 266 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Legendy Calcia - La Grande Inter (1.)

Vážení a milí, čtenáři a milovníci fotbalu. Dovolte, abychom Vás po dlouhodobé sérii portrétů géniů kulatého nesmyslu, pozvali a pobídli k četbě nového seriálu o nejlepších týmech v dějinách italského fotbalu - Calcia. V několika následujících článcích se vydáme po stopách bájných jedenáctek, které psaly kroniky kopané způsobem.  
24.08.2009 | Životopisy | 452 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Zázračné dítě Žano Ananidze

Vyhlášená mládežnická líheň Spartaku Moskva vybrušuje další klenot, na scénu se totiž dere šestnáctiletý ofenzivní záložník Žano Ananidze. A Gruzii s Ruskem čeká další konflikt - o tuto vycházející fotbalovou hvězdu...  
11.08.2009 | Životopisy | 82 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Silvio Piola - opomíjený velikán

Je paradoxní, že ve smutném meziválečném období, které bylo navíc poměrně krátké, se narodilo tolik geniálních hráčů, jejichž výkony mnohdy nebyly dodnes překonány. Jedním z takových fotbalistů je i Silvio Piola...  
23.07.2009 | Životopisy | 20 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Nils Liedholm - Baron

Jestliže ve fotbalové hantýrce existují slova jako respekt, úcta, autorita, či všestrannost, nehodí se snad na nikoho lépe než na elegantního švédského Barona Nilse Liedholma, který si za svůj dlouhý život podmanil fotbalovou Itálii hned několikrát. Byl to právě Liedholm, kdo hrdý AC Milán po čtyřiačtyřiceti letech přivedl k dalšímu Scudettu...  
20.07.2009 | Životopisy | 25 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Frank Rijkaard - Černá labuť

Ne každé zlato třpytívá se, ne každá hvězda je pozorovatelná hned na první pohled. Když na konci osmdesátých let slavný AC Milán znovu probouzel do té doby zcela neznámý kouč Arrigo Sacchi, věděl dobře, koho si vybrat na náročnou cestu za úspěchem.  
28.06.2009 | Životopisy | 64 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Michel Platini - Král všech mušketýrů

Vskutku jen málokterý fotbalista byl po všech stránkách tak dokonalý a výjimečný jako současný předseda UEFA Michel Platini. Ač dosahoval takřka epochálních úspěchů, nikdy nebyl vláčen tiskem, nikdy nepoutal pozornost čímkoli jiným než fotbalem, nikdy se okolo jeho osobnosti nevyrojily ony nechvalně známé spekulace o různých "nevhodnostech".  
26.06.2009 | Životopisy | 135 komentářů | ZAUJALO NÁS
19:27 Wolverhampton si zajistil triumf v Championship
Fotbalisté Wolverhamptonu si zajistil vítězství v tabulce Championship. Po vítězství 4:0 na půdě Boltonu už je z prvního místa nemůže nikdo sesadit. Postup do Premier League oslavili Wolves už před týdnem.
19:15 Zlámal zlomil branku, zápas byl přerušen
Utkání 25. kola HET ligy mezi Mladou Boleslaví a Zlínem bylo ve 28. minutě za stavu 0:0 kuriózně přerušeno kvůli poškozené brance. Po její výměně se zhruba za čtvrt hodiny začalo opět hrát. Tyčku branky vychýlil z její osy zlínský brankář Zdeněk Zlámal při zákroku proti střele Petra Mareše. Branka musela být odnesena a vyměněna za náhradní. Rozhodčí Ondřej Lerch nastavil první poločas o 14 minut. (ČTK)
19:08 Sunderland sestoupil podruhé v řadě
Fotbalisté Sunderlandu padají o soutěž níž druhý rok po sobě. Po loňském sestupu z Premier League se rozloučí i s The Championship. Rozhodla o tom sobotní porážka s Burtonem na domácím hřišti.
18:55 Fortuna liga - výsledky
Dnešní výsledky slovenské ligy: Ružomberok - Trnava 0:0, Senica - Podbrezová 1:0 (38. Castaneda), Zlaté Moravce - Michalovce 2:2 (6. Ewerton, 24. Orávik - 51. Antonov, 72. Kavka).
18:53 HET liga - výsledky
Dnešní výsledky české nejvyšší soutěže: Olomouc - Ostrava 1:0 (71. Plšek), Bohemians 1905 - Jihlava 1:1 (60. Mašek - 79. Mara), Slovácko - Dukla 2:0 (39. a 45. z penalty Havlík).
18:51 Ligue 1 - výsledky
Dnešní výsledky francouzské ligy: Marseille - Lille 5:1 (12. a 30. z penalty Thauvin, 35. a 38. Mitroglou, 68. Ocampos - 54. Benzia).
18:29 Byli jsme motivováni tiskem, řekl Onofrej
Olomouc zvládla souboj nováčků s Ostravou a posunula se na průběžnou třetí pozici. "Byli jsme namotivováni některými články v tisku. I když jsme uhráli bod v Jablonci, byli jsme kritizováni. Proto jsme chtěli dokázat, že máme kvalitu a jsme rádi, že se nám to podařilo. Prvních 35 minut bylo z naší strany velmi kvalitních. Hráli jsme to, co jsme chtěli, a byla jen škoda, že jsme nedokázali skórovat. Pak se Baník více tlačil dopředu a měl tam nějaké situace, ale myslím, že s naším potenciálem a mužstvem jsme nemohli čekat, že Baník přehrajeme o dvě třídy. Vítězství je důležitější tím spíše, že několik hráčů mělo v týdnu zdravotní problémy," řekl po utkání olomoucký asistent trenéra Ladislav Onofrej. (ČTK)
18:10 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Eibar - Getafe 0:1 (23. Olivera), Celta Vigo - Valencia 1:1 (63. M. Gómez - 59. Mina).
17:53 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: West Bromwich Albion - Liverpool 2:2 (79. Livermore, 88. Rondón - 4. Ings, 72. Salah), Watford - Crystal Palace 0:0.
17:47 Sakai střídal se zraněným kolenem
Pouze 23. minut z dnešního utkání s Lille odehrál Hiroki Sakai. Obránce Marseille, který po poločase vede o čtyři branky, musel ze hřiště vinou zraněného kolena. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
22.04.
Manchester City - Olympique Lyon
info
22.04.
Chelsea LFC - VfL Wolfsburg
info
Kompletní výsledky
13:30
W. B. A. - Liverpool FC
2:2
16:00
Watford FC - Crystal Palace
0:0
22.04.
Arsenal FC - West Ham United
info
22.04.
Stoke City - Burnley FC
info
22.04.
Manchester City - Swansea City
info
18:15
Manchester United - Tottenham
info
22.04.
Chelsea FC - Southampton FC
info
20.04.
Millwall FC - Fulham FC
0:3
16:00
Birmingham City - Sheffield United
2:1
16:00
Bolton Wanderers - Wolverhampton
0:4
16:00
Brentford FC - Queens Park Rangers
2:1
16:00
Bristol City - Hull City
5:5
16:00
Derby County - Middlesbrough FC
1:2
16:00
Ipswich Town - Aston Villa
0:4
16:00
Leeds United - Barnsley FC
2:1
16:00
Preston North End - Norwich City
0:0
16:00
Sheffield Wednesday - Reading FC
3:0
16:00
Sunderland AFC - Burton Albion
1:2
20:45
Cardiff City - Nottingham Forest
info
16:00
AFC Wimbledon - Oldham Athletic
2:2
16:00
Doncaster Rovers - Oxford United
0:1
16:00
Fleetwood Town - Wigan Athletic
0:4
16:00
Gillingham FC - Blackpool FC
0:3
16:00
Northampton Town - Plymouth Argyle
2:0
16:00
Portsmouth FC - Charlton Athletic
0:1
16:00
Rochdale AFC - Bradford City
1:1
16:00
Rotherham United - Bristol Rovers
2:0
16:00
Scunthorpe United - Walsall FC
1:0
16:00
Shrewsbury Town - Bury FC
1:1
16:00
Southend United - Milton
4:0
20.04.
Coventry City - Stevenage FC
3:1
16:00
Barnet FC - Newport County
2:0
16:00
Cambridge United - Cheltenham Town
4:3
16:00
Carlisle United - Luton Town
1:1
16:00
Crewe Alexandra - Morecambe FC
1:0
16:00
Exeter City - Crawley Town
2:2
16:00
Forest Green - Chesterfield FC
4:1
16:00
Lincoln City - Colchester United
2:1
16:00
Mansfield Town - Port Vale
1:1
16:00
Notts County - Yeovil Town
4:1
16:00
Swindon Town - Grimsby Town
0:1
16:00
Wycombe Wanderers - Accrington
0:4
16:00
AFC Fylde - Solihull Moors
1:1
16:00
Aldershot Town - Barrow AFC
1:1
16:00
Bromley FC - Boreham Wood
3:2
16:00
Chester FC - Maidstone United
1:3
16:00
Dag & Red - Maidenhead United
1:0
16:00
Dover Athletic - Gateshead FC
3:2
16:00
Eastleigh FC - Macclesfield Town
0:2
16:00
Ebbsfleet United - Sutton United
0:1
16:00
Halifax Town - Tranmere Rovers
0:2
16:00
Guiseley AFC - Woking FC
1:2
16:00
Hartlepool United - Torquay United
1:1
16:00
Leyton Orient - Wrexham FC
1:0
Kompletní výsledky
20.04.
CD Leganés - Deportivo La Coruña
0:0
13:00
SD Eibar - Getafe CF
0:1
16:15
Celta Vigo - Valencia CF
1:1
22.04.
Girona FC - Espanyol Barcelona
info
22.04.
Málaga CF - Real Sociedad
info
22.04.
UD Las Palmas - Deportivo Alavés
info
22.04.
Atlético Madrid - Real Betis
info
21:30
Sevilla FC - FC Barcelona
info
20.04.
Real Oviedo - Real Valladolid
1:2
20.04.
Córdoba CF - Sevilla FC B
3:0
16:00
Real Zaragoza - UD Almería
2:1
16:00
Gimnàstic Tarragona - CD Numancia
0:0
18:00
Albacete Balompié - Reus Deportiu
info
18:00
CD Tenerife - SD Huesca
info
22.04.
AD Alcorcón - CA Osasuna
info
22.04.
FC Barcelona B - Rayo Vallecano
info
22.04.
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
22.04.
CD Lugo - Lorca FC
info
22.04.
Granada CF - CD Leonesa
info
18:00
La Coruña B - Celta Vigo B
info
22.04.
Rayo Majadahonda - CD Toledo
info
22.04.
Racing Ferrol - S.S. Reyes
info
22.04.
Real Valladolid B - Pontevedra CF
info
22.04.
RM Castilla - CF Fuenlabrada
info
22.04.
Coruxo FC - CCD Cerceda
info
22.04.
SD Ponferradina - Rápido de Bouzas
info
22.04.
Talavera CF - Atlético Madrid B
info
22.04.
CDA Navalcarnero - Unión Adarve
info
22.04.
CD Guijuelo - Gimnástica Segoviana
info
16:00
Real Sociedad B - CD Mirandés
0:1
17:00
SD Amorebieta - Barakaldo CF
2:2
18:00
SD Leioa - Arenas Club de Getxo
info
22.04.
Burgos CF - CD Vitoria
info
22.04.
Caudal Deportivo - Bilbao B
info
22.04.
CD Lealtad - CD Izarra
info
22.04.
CA Osasuna B - Peña Sport FC
info
22.04.
CD Tudelano - Racing Santander
info
22.04.
UD Logroñés - Sporting Gijón B
info
22.04.
Real Unión Club - Gernika Club
info
22.04.
RCD Mallorca - UE Olot
info
22.04.
CD Ebro - Real Zaragoza B
info
22.04.
UE Cornellà - CF Peralada
info
22.04.
Hércules CF - Lleida Esportiu
info
22.04.
Valencia CF B - Elche CF
info
22.04.
SD Formentera - CE Sabadell FC
info
22.04.
Villarreal CF B - Badalona CF
info
22.04.
CD Alcoyano - Peña Deportiva
info
22.04.
UE Llagostera - Atlético Baleares
info
22.04.
Ontinyent CF - Atlético Saguntino
info
17:00
Real Betis B - FC Cartagena
1:2
22.04.
UD Melilla - Córdoba CF B
info
22.04.
Extremadura UD - CF Villanovense
info
22.04.
UCAM Murcia - Mérida AD
info
22.04.
CP Ejido - UD Marbella
info
22.04.
Recreativo Huelva - CD San Fernando
info
22.04.
Écija Balompié - Granada CF B
info
22.04.
Real Linense - UD Las Palmas B
info
22.04.
Lorca Deportiva - Jumilla CF
info
22.04.
CD Badajoz - Real Murcia
info
Kompletní výsledky
15:00
SPAL 2013 - AS Řím
0:3
18:00
US Sassuolo - ACF Fiorentina
info
20:45
AC Milán - Benevento Calcio
info
22.04.
Cagliari Calcio - Bologna FC
info
22.04.
Atalanta Bergamo - Turín FC
info
22.04.
Chievo Verona - Inter Milán
info
22.04.
SS Lazio - UC Sampdoria
info
22.04.
Udinese Calcio - FC Crotone
info
22.04.
Juventus FC - SSC Neapol
info
15:00
US Cremonese - Ascoli Calcio
1:2
15:00
Città di Palermo - US Avellino
3:0
15:00
US Foggia - FC Bari 1908
1:1
15:00
Parma Calcio - Carpi FC
2:1
15:00
Brescia Calcio - AC Cesena
0:0
15:00
Salernitana Calcio - AS Cittadella
1:3
15:00
Virtus Entella - US Pro Vercelli
3:2
15:00
Novara Calcio - Venezia FC
1:3
22.04.
Perugia Calcio - Ternana Calcio
info
22.04.
Delfino Pescara - Spezia Calcio
info
20.04.
Pisa Calcio - US Pontedera
3:1
14:30
US Gavorrano - Alessandria Calcio
0:1
14:30
Robur Siena - AC Cuneo
1:0
14:30
Arzachena Calcio - AS Livorno
2:3
14:30
AS Lucchese Libertas - Olbia Calcio
3:0
20:30
AC Prato - AC Arezzo
info
20:30
AC Monza Brianza - Giana Erminio
info
20:30
Carrarese Calcio - AC Pistoiese
info
20:30
Piacenza Calcio - AS Pro Piacenza
info
22.04.
US Triestina - Alma Fano
info
22.04.
Südtirol - AC FeralpiSalò
info
22.04.
Bassano Virtus - AS Gubbio
info
22.04.
Teramo Calcio - Modena FC
neh.
22.04.
US Fermana - Calcio Padova
info
22.04.
Santarcangelo Calcio - AC Renate
info
22.04.
Pordenone Calcio - Sambenedettese
info
22.04.
Ravenna Calcio - Vicenza Calcio
info
22.04.
US Siracusa - Bisceglie Calcio
info
22.04.
Fondi Calcio - FC Catanzaro
info
22.04.
Cosenza Calcio - Rende Calcio
info
22.04.
Paganese Calcio - Sicula Leonzio
info
22.04.
Reggina Calcio - USD Akragas
info
22.04.
US Casertana - SS Juve Stabia
info
22.04.
Fidelis Andria - FC Matera
info
22.04.
Liberty Monopoli - V. Francavilla
info
Kompletní výsledky
20.04.
M'gladbach - VfL Wolfsburg
3:0
15:30
RB Lipsko - TSG Hoffenheim
2:5
15:30
E. Frankfurt - Hertha BSC
0:3
15:30
Hamburger SV - SC Freiburg
1:0
15:30
Hannover 96 - Bayern Mnichov
0:3
15:30
VfB Stuttgart - Werder Brémy
2:0
18:30
Dortmund - Bayer Leverkusen
info
22.04.
FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05
info
22.04.
1. FC Köln - Schalke 04
info
20.04.
Braunschweig - Arminia Bielefeld
0:0
20.04.
Greuther Fürth - VfL Bochum
1:1
13:00
SV Sandhausen - SV Darmstadt
1:1
13:00
Jahn Regensburg - FC St. Pauli
3:1
13:00
Union Berlín - Heidenheim
1:1
22.04.
Düsseldorf - FC Ingolstadt 04
info
22.04.
Kaiserslautern - Dynamo Drážďany
info
22.04.
Erzgebirge Aue - MSV Duisburg
info
20.04.
SV Meppen - Sportfreunde Lotte
2:1
14:00
Werder Brémy II - Carl Zeiss Jena
2:4
14:00
Rot-Weiß Erfurt - Großaspach
0:6
14:00
Würzburger Kickers - Chemnitzer FC
0:0
14:00
1. FC Magdeburg - Fortuna Köln
2:0
14:00
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
2:0
14:00
SC Paderborn - SpVgg Unterhaching
3:0
22.04.
VfR Aalen - VfL Osnabrück
info
22.04.
Preußen Münster - Hallescher FC
info
13:30
Weiche Flensburg - SSV Jeddeloh
2:0
14:00
Braunschweig II - Droch. / Assel
1:0
14:00
Hansa Lüneburg - FC St. Pauli II
2:0
16:00
Schwarz-Weiß Rehden - Eutin 08
1:1
22.04.
Altona - VfL Wolfsburg II
info
22.04.
Norderst. - VfV Borussia Hildesheim
info
22.04.
TSV Havelse - Hannover 96 II
info
22.04.
Egestorf/Langreder - VfB Lübeck
info
22.04.
VfB Oldenburg - Hamburger SV II
info
13:30
VfB Auerbach - Union Fürstenwalde
3:2
22.04.
Berliner FC Dynamo - Hertha BSC II
info
22.04.
Chemie Lipsko - Berlín AK 07
info
22.04.
Neugersdorf - VSG Altglienicke
info
22.04.
TSG Neustrelitz - BFC Viktoria 1889
info
22.04.
Energie Cottbus - Wacker Nordhausen
info
22.04.
Budissa Bautzen - FSV Luckenwalde
info
22.04.
ZFC Meuselwitz - SV Babelsberg 03
info
22.04.
Germ. Halberstadt - L. Lipsko
info
20.04.
Bonner SC - Rot-Weiß Oberhausen
0:3
14:00
Westfalia Rhynern - SC Verl
0:3
14:00
Wiedenbrück - M'gladbach II
0:1
14:00
1. FC Köln II - TUS Erndtebrück
2:0
14:00
FC Wegberg-Beeck - Viktoria Köln
1:4
14:00
SG Wattenscheid - SV Rödinghausen
7:1
15:30
Rot-Weiß Essen - Alemannia Aachen
1:0
16:00
Wuppertaler SV - Dortmund II
1:2
22.04.
KFC Uerdingen - Düsseldorf II
info
20.04.
Wormatia Worms - Hessen Kassel
1:1
14:00
S. Kickers - SC Freiburg II
0:1
14:00
1. FSV Mainz 05 II - R. Völklingen
2:0
14:00
FSV Frankfurt - SV Elversberg
1:1
14:00
TuS Koblenz - TSV Steinbach
0:1
14:00
Stadtallendorf - TSG Hoffenheim II
3:1
14:00
SV Waldhof Mannheim - Schott Mainz
2:0
22.04.
Astoria Walldorf - SSV Ulm 1846
info
22.04.
Saarbrück. - Kickers Offenbach
info
20.04.
VfR Garching - FC Unterföhring
3:1
20.04.
TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth
1:1
14:00
SV Seligenporten - VfB Eichstätt
0:0
14:00
1. FC Norimberk II - Fürth II
0:2
14:00
Wacker Burghausen - FC Memmingen
2:0
14:00
Schalding-Heining - Bayern M. II
2:4
14:00
FV Illertissen - FC Pipinsried
0:0
14:00
Ingolstadt II - 1. FC Schweinfurt
2:3
14:05
TSV Mnichov 1860 - FC Augsburg II
1:1
Kompletní výsledky
20.04.
Sparta Praha - FK Jablonec
2:0
15:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
1:0
17:00
1. FC Slovácko - Dukla Praha
2:0
17:00
Bohemians 1905 - Jihlava
1:1
18:00
FK Mladá Boleslav - Fastav Zlín
info
20:15
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň
info
22.04.
MFK Karviná - FK Teplice
info
22.04.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
20.04.
Fotbal Třinec - MFK Vítkovice
0:0
10:15
Olympia Praha - MFK Frýdek-Místek
1:4
17:00
1. FK Příbram - Hradec Králové
2:0
17:00
MAS Táborsko - 1. SC Znojmo FK
0:1
22.04.
Viktoria Žižkov - FK Pardubice
info
22.04.
Č. Budějovice - Baník Sokolov
info
22.04.
FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
info
22.04.
Vlašim - SFC Opava
info
10:15
MFK Chrudim - Slavoj Vyšehrad
0:1
10:15
FC Písek - Sokol Brozany
4:2
10:30
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
0:1
10:30
FK Litoměřicko - Benátky n/J
2:3p
13:30
Sokol Čížová - FK Štěchovice
3:4
17:00
Ústí n. Orl. - Jiskra Domažlice
2:1
22.04.
SK Převýšov - FK Dobrovice
info
22.04.
SK Zápy - SK Benešov
info
22.04.
Polaban Nymburk - Viktorie Jirny
info
20.04.
1. HFK Olomouc - SK Uničov
0:2
16:00
1. SK Prostějov - MFK Vyškov
2:1
16:00
Jiskra Rýmařov - Uh. Brod
0:1
16:00
SK Líšeň - RSM Hodonín
3:0
16:00
FC Hlučín - Spartak Hulín
4:2
19:00
Kroměříž - Odra Petřkovice
info
22.04.
Viktoria Otrokovice - FK Mohelnice
info
22.04.
FC Velké Meziříčí - Val. Mez.
info
10:15
TJ Přeštice - Spartak Soběslav
3:1
10:15
Aritma Praha - Olympie Březová
1:0p
10:15
Petřín Plzeň - Č. Krumlov
1:2p
17:00
SK Klatovy - MFK Dobříš
1:0
17:00
SK Doubravka - TJ Malše Roudné
3:1
22.04.
Tatran Sedlčany - Karlovy Vary
info
22.04.
SK Jankov - Mariánské Lázně
info
22.04.
SK Rakovník - FK Hořovicko
info
10:15
FC Chomutov - Motorlet Praha
1:2
10:15
Neratovice-Byškovice - SK Kladno
0:2
10:15
SK Hrobce - Slovan Velvary
0:2
10:15
Tatran Rakovník - FK Louny
1:0
17:00
SS Ostrá - Sokol Hostouň
1:2
17:00
Česká Lípa - Meteor Praha
0:3
17:00
FC Nový Bor - SK Český Brod
1:3
17:00
SK Úvaly - FK Souš
4:2
10:15
FK Zbuzany - FK Čáslav
2:1p
10:15
FK Letohrad - FK Pardubice B
3:1
10:15
Čechie Vykáň - Sokol Živanice
2:6
17:00
SK Vysoké Mýto - Sokol Kratonohy
3:1
17:00
Spartak Chrastava - Jiskra Mšeno
0:2
22.04.
Admira Praha - MFK Trutnov
info
22.04.
FK Kolín - FK Pěnčín-Turnov
info
22.04.
Dvůr Králové - Brandýs n. L.
info
16:00
HFK Třebíč - Sokol Tasovice
1:3
16:00
Slovan Bzenec - FK Blansko
2:0
16:00
MSK Břeclav - FC Strání
4:2
22.04.
FK Šumperk - Žďár n/S
info
22.04.
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
info
22.04.
Slavoj TKZ Polná - Ždírec n/D
info
22.04.
SFK Vrchovina - Havlíčkův Brod
info
22.04.
AFK Tišnov - Slovan Rosice
neh.
16:00
FC Dolní Benešov - Nové Sady Ol.
3:1
16:00
TJ Nový Jičín - FK Šternberk
5:0
22.04.
Sokol Ústí - MFK Havířov
info
22.04.
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
22.04.
FK Kozlovice - Lokomotiva Petrovice
info
22.04.
FK Jeseník - FC Brumov
info
22.04.
Frýdlant n. O. - SK Hranice
info
22.04.
FC Slavičín - FC Vsetín
info
22.04.
Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava
info
22.04.
Ml. Boleslav - 1. FC Slovácko
info
22.04.
Hradec Králové - Baník Ostrava
info
22.04.
FK Jablonec - Zbrojovka Brno
info
11:00
Lokomotiva Brno - Dukla Praha
0:1
16:00
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
info
22.04.
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
info
22.04.
Slovan Liberec - Hradec Králové
info
Kompletní výsledky
20.04.
Tatran Prešov - FC Nitra
1:1
14:45
MFK Ružomberok - Spartak Trnava
0:0
17:00
FK Senica - Železiarne Podbrezová
1:0
17:00
FC Zlaté Moravce - Michalovce
2:2
22.04.
MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda
info
22.04.
AS Trenčín - Slovan Bratislava
info
20.04.
Lokomotíva Košice - ŠKF Sereď
0:0
20.04.
Inter Bratislava - Podbrezová B
4:1
20.04.
FK Pohronie - MFK Skalica
0:2
17:00
Sp. Nová Ves - Nové Mesto n. V.
info
17:00
Lipt. Mikuláš - Šamorín
1:0
17:00
Partizán Bardejov - MŠK Žilina B
3:1
17:00
Lokomotíva Zvolen - KFC Komárno
1:2
17:30
FK Poprad - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
20.04.
FC Nantes - Stade Rennes
1:1
20.04.
Dijon FCO - Olympique Lyon
2:5
17:00
Marseille - Lille OSC
5:1
20:00
Amiens SC - Racing Strasbourg
info
20:00
EA Guingamp - AS Monaco
info
20:00
FC Metz - SM Caen
info
20:00
Toulouse FC - Angers SCO
info
22.04.
OGC Nice - Montpellier HSC
info
22.04.
AS Saint-Étienne - ES Troyes
info
22.04.
Girondins Bordeaux - Paris SG
info
20.04.
Bourg Péronnas - Nîmes Olympique
2:2
20.04.
LB Châteauroux - Chamois Niortais
2:1
20.04.
Clermont Foot - US Orléans
4:2
20.04.
GFCO Ajaccio - Tours FC
3:2
20.04.
RC Lens - Le Havre AC
3:3
20.04.
FC Lorient - Valenciennes FC
0:1
20.04.
US Quevilly-Rouen - Paris FC
0:4
20.04.
Stade Reims - AC Ajaccio
1:0
20.04.
FC Sochaux - Stade Brestois
1:1
15:00
AS Nancy-Lorraine - AJ Auxerre
2:1
20.04.
AS Lyon-Duchère - US Créteil
1:1
20.04.
US Boulogne - Pau FC
1:1
20.04.
Rodez AF - SO Cholet
0:1
20.04.
USL Dunkerque - Red Star FC
0:2
20.04.
Entente SSG - Consolat Marseille
1:0
20.04.
FC Chambly - Grenoble Foot 38
1:0
20.04.
US Concarneau - US Avranches
2:2
20.04.
Les Herbiers VF - SC Bastia
neh.
15:00
AS Béziers - Stade Lavallois
5:1
Kompletní výsledky
15:30
Rubin Kazaň - FK Rostov
1:1
18:00
Anži Machačkala - Ural
info
22.04.
SKA Chabarovsk - Dinamo Moskva
info
22.04.
Arsenal Tula - Zenit Petrohrad
info
22.04.
FK Tosno - Amkar Perm
info
22.04.
CSKA Moskva - FK Krasnodar
info
22.04.
Lokomotiv Moskva - FK Ufa
info
12:00
Sibir Novosibirsk - FK Tjumen
0:2
13:00
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:2
13:00
FK Orenburg - Dinamo Petrohrad
4:3
14:00
Spartak Moskva II - Volgar As.
2:3
15:00
Fakel Voroněž - Olimpijec NN
4:1
16:00
Rotor Volgograd - Luč-Energija
4:2
16:00
Zenit II - Křídla Sovětů
0:2
20:00
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
info
22.04.
FK Tambov - Šinnik Jaroslavl
info
22.04.
Kubaň Krasnodar - Avangard Kursk
info
Kompletní výsledky
20.04.
SC Braga - CS Marítimo
2:0
17:00
Paços Ferreira - Belenenses
1:1
19:15
CD Feirense - Vitória SC
info
21:30
Estoril Praia - SL Benfica
info
22.04.
CD Tondela - CD Aves
info
22.04.
GD Chaves - Portimonense SC
info
22.04.
Moreirense FC - Rio Ave FC
info
22.04.
Sporting CP - Boavista FC
info
17:00
Académica - Real Sport Clube
1:0
22.04.
Gil Vicente FC - CD Nacional
info
22.04.
Leixões SC - FC Arouca
info
22.04.
União Madeira - SC Covilhã
info
22.04.
CD Santa Clara - FC Famalicão
info
22.04.
FC Penafiel - UD Oliveirense
info
22.04.
SC Braga B - Académico Viseu
info
22.04.
Cova Piedade - Varzim SC
info
Kompletní výsledky
13:30
Hibernian FC - Celtic FC
2:1
16:00
Kilmarnock FC - Aberdeen FC
0:2
16:00
Dundee FC - St. Johnstone FC
2:1
16:00
Partick Thistle - Hamilton
2:1
16:00
Ross County - Motherwell FC
0:0
22.04.
Rangers FC - Heart of Midlothian
info
16:00
Dumbarton FC - Falkirk FC
2:5
16:00
Inverness CT - Dunfermline Athletic
2:2
16:00
Livingston FC - Brechin City
3:0
16:00
Queen S. - Dundee United
3:0
16:00
St. Mirren FC - Greenock Morton
2:1
16:00
Albion Rovers - East Fife FC
1:0
16:00
Arbroath FC - Airdrieonians FC
2:0
16:00
Forfar Athletic - Queen's Park FC
1:1
16:00
Stranraer FC - Raith Rovers
0:3
22.04.
Alloa Athletic - Ayr United
info
16:00
Annan Athletic - Stirling Albion
3:1
16:00
Berwick Rangers - Cowdenbeath FC
1:0
16:00
Edinburgh City - Clyde FC
1:3
16:00
Elgin City - Peterhead FC
0:1
16:00
Stenhousemuir FC - Montrose FC
0:2
Kompletní výsledky
22.04.
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
info
20.04.
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
4:1
20.04.
Jong Utrecht - Fortuna Sittard
0:1
20.04.
FC Volendam - Jong AFC Ajax
1:2
20.04.
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles
2:1
20.04.
Jong PSV Eindhoven - FC Dordrecht
4:2
20.04.
MVV Maastricht - FC Oss
1:1
20.04.
FC Eindhoven - Almere City
3:2
20.04.
FC Den Bosch - FC Emmen
odl.
20.04.
BV De Graafschap - SC Telstar
1:0
20.04.
NEC Nijmegen - Jong AZ Alkmaar
2:0
Kompletní výsledky
20.04.
SV Zulte Waregem - KV Kortrijk
3:0
18:00
OH Leuven - Excel Mouscron
info
20:00
Waasland-Beveren - Lierse SK
info
20:00
Sint-Truidense VV - KAS Eupen
info
20:30
KRC Genk - RSC Anderlecht
info
22.04.
Club Bruggy - Standard Lutych
info
22.04.
KV Oostende - Beerschot Wilrijk
info
22.04.
Royal Charleroi SC - KAA Gent
info
20.04.
RU Saint-Gilloise - KVC Westerlo
0:2
22.04.
AFC Tubize - KSV Roeselare
info
Kompletní výsledky
20.04.
Istanbul B. - Kayserispor
3:1
12:30
G'birliği - Osmanlispor
0:3
12:30
KDÇ Karabükspor - Bursaspor
1:4
15:00
Trabzonspor - Sivasspor
0:2
18:00
Alanyaspor - Galatasaray SK
info
22.04.
Akhisar Belediyespor - Göztepe SK
info
22.04.
Konyaspor - Kasimpaşa SK
info
22.04.
Beşiktaş JK - Yeni Malatyaspor
info
20.04.
Altinordu SK - Manisaspor
3:0
12:00
Elaziğspor - Adanaspor
2:3n
14:00
Boluspor - Istanbulspor
3:1
14:00
Gaziantepspor - Eskişehirspor
1:4
22.04.
Samsunspor - Denizlispor
info
22.04.
Adana Demirspor - Erzurum BB
info
22.04.
MKE Ankaragücü - Gaz. Gaziantep
info
22.04.
Çaykur Rizespor - Giresunspor
info
22.04.
Balikesirspor - Ümraniyespor
info
Kompletní výsledky
22.04.
AO Kerkyra - Asteras Tripolis
info
22.04.
AEK Atény - APO Levadiakos
info
22.04.
Apollon Smyrnis - Olympiakos Pireus
info
22.04.
Atromitos FC - Platanias Chanion
info
22.04.
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
info
22.04.
Panionios FC - Panathinaikos FC
info
22.04.
PAOK Soluň - Xanthi FC
info
22.04.
PAS Giannina FC - AE Larisa
info
16:00
PGS Kissamikos - OFI Kréta
1:1
22.04.
A. Karditsa - Panserraikos FC
info
22.04.
Panegialios FC - Doxa Drama
info
22.04.
Aiginiakos FC - Sparta FC
info
22.04.
Apollon Pontou FC - Aris Soluň
info
22.04.
Trikala FC - Veria FC
3:0k
22.04.
Apollon Larisas - Panachaiki FC
info
22.04.
Ergotelis FC - AE Karaiskakis
info
22.04.
Kallithea FC - Acharnaikos FC
3:0k
Kompletní výsledky
16:00
Wolfsberger AC - SK Sturm Graz
2:1
18:30
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
info
18:30
LASK Linz - Austria Vídeň
info
18:30
Red Bull Salzburg - SCR Altach
info
22.04.
Rapid Vídeň - Admira
info
20.04.
SV Ried - Austria Lustenau
2:0
20.04.
WSG Wattens - FC Liefering
0:0
20.04.
Blau Weiß Linz - Wiener Neustadt
0:3
20.04.
Floridsdorfer AC - TSV Hartberg
0:1
20.04.
SV Kapfenberg - Wacker Innsbruck
2:1
Kompletní výsledky
19:00
Grasshopper Curych - FC Lugano
info
19:00
FC St. Gallen - FC Thun
info
22.04.
FC Luzern - FC Curych
info
22.04.
FC Sion - FC Basilej
info
22.04.
BSC Young Boys - Lausanne Sport
info
22.04.
FC Chiasso - FC Aarau
info
22.04.
FC Schaffhausen - Rapperswil-Jona
info
22.04.
FC Winterthur - FC Wil
info
22.04.
FC Wohlen - FC Vaduz
info
Kompletní výsledky
13:00
Stal Kamjanske - Zirka Kropyvnyckyj
1:1
13:00
Č. Oděsa - PFK Oleksandrija
1:3
16:00
Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
4:2
22.04.
Zarja Luhansk - Illičivec Mariupol
info
22.04.
Olimpik Doněck - Karpaty Lvov
info
22.04.
Veres Rivne - Dynamo Kyjev
info
Kompletní výsledky
20.04.
Nieciecza - Śląsk Wrocław
1:2
20.04.
Zag. Lubin - Lech Poznań
0:1
15:30
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
0:0
18:00
Górnik Zabrze - Wisła Płock
info
20:30
Korona Kielce - Jagiellonia
info
22.04.
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
info
22.04.
Wisła Kraków - Legia Varšava
info
20.04.
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
0:6
20.04.
GKS Tychy - Górnik Łęczna
2:0
20.04.
Stal Mielec - Odra Opole
2:2
12:30
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:0
13:00
Olimpia Grudziądz - Chojnice
0:1
17:45
Chrobry Głogów - GKS Katowice
info
18:00
Podbeskidzie - Miedź Legnica
info
18:00
Bytovia Bytów - Raków Czę.
info
22.04.
Wigry Suwałki - Sosnowiec
info
Kompletní výsledky
20.04.
Dinamo Bukurešť - ACS Poli Tem.
1:0
17:00
Concordia Chiajna - FC Voluntari
0:1
19:45
Viitorul Constanţa - FCSB
info
22.04.
Juventus Buk. - Gaz Metan Mediaş
info
22.04.
CSM Politehnica Iaşi - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
17:00
Honvéd Budapešť - Újpest FC
0:0
17:00
Vasas Budapešť - Mezőkövesdi SE
0:0
17:00
Ferencvárosi TC - Paksi SE
2:2
17:00
Diósgyőri VTK - Puskás FC
0:1
17:00
Haladás - Balmazújváros S.
0:0
19:30
Videoton FC - Debreceni VSC
info
Kompletní výsledky
19:00
NK Rijeka - NK Osijek
info
22.04.
Hajduk Split - Dinamo Záhřeb
info
22.04.
Lokomotiva Záhřeb - NK Istra 1961
info
Kompletní výsledky
20.04.
FK Voždovac - Napredak K.
1:0
17:00
FK Rad - Radnik Surdulica
2:1
17:00
Javor Ivanjica - FK Zemun
1:0
19:00
Radnički Niš - FK Crvena Zvezda
info
22.04.
FK Bačka - Mačva Šabac
info
22.04.
Borac Čačak - Mladost Lučani
info
22.04.
Vojvodina - Spartak Subotica
info
22.04.
FK Partizan - FK Čukarički
info
Kompletní výsledky
16:50
NK Aluminij - NK Maribor
0:2
19:00
ND Gorica - NK Krško
info
22.04.
Triglav Kranj - NK Ankaran
info
22.04.
NK Celje - Olimpija Lublaň
info
22.04.
NK Domžale - Rudar Velenje
info
Kompletní výsledky
20.04.
Černo More Varna - Slavia Sofia
2:0
14:00
Levski Sofia - Vereja Stara Zagora
2:0
16:30
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
2:4
19:00
Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia
info
22.04.
Pirin Bla. - Vitoša Bistrica
info
22.04.
Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo
info
Kompletní výsledky
16:00
FC Kodaň - AC Horsens
4:1
22.04.
FC Helsingør - Silkeborg IF
info
22.04.
Odense Boldklub - Lyngby BK
info
22.04.
Aalborg BK - FC Midtjylland
info
22.04.
Randers FC - SønderjyskE
info
22.04.
FC Nordsjaelland - Brøndby IF
info
20.04.
FC Fredericia - Nykøbing FC
1:0
20.04.
Brabrand IF - Esbjerg fB
0:3
20.04.
Thisted FC - Viborg FF
0:3
20.04.
Skive IK - Vendsyssel FF
0:2
20.04.
Fremad Amager - HB Køge
0:1
20.04.
Vejle Boldklub - FC Roskilde
1:1
Kompletní výsledky
16:00
Östersunds FK - Örebro SK
0:2
22.04.
BK Häcken - Hammarby IF
info
22.04.
Dalkurd FF - GIF Sundsvall
info
22.04.
AIK Solna - IFK Göteborg
info
22.04.
Trelleborgs FF - Kalmar FF
info
20.04.
IK Brage - GAIS Göteborg
1:1
14:00
Örgryte IS - Halmstads BK
2:0
16:00
Degerfors IF - Landskrona BoIS
2:1
22.04.
Jönköpings Södra IF - Östers IF
info
22.04.
Norrby IF - Gefle IF
info
22.04.
Falkenbergs FF - IK Frej
info
Kompletní výsledky
18:00
SK Brann - Stabaek Fotball
info
22.04.
FK Haugesund - Strømsgodset IF
info
22.04.
Kristiansund BK - FK Bodø/Glimt
info
22.04.
Lillestrøm SK - Ranheim Fotball
info
22.04.
Rosenborg BK - IK Start
info
22.04.
Tromsø IL - Sandefjord Fotball
info
22.04.
Vålerenga IF - Molde FK
info
22.04.
Strømmen IF - Levanger FK
info
22.04.
FK Jerv - Mjøndalen IF
info
22.04.
Viking FK - Åsane Fotball
info
22.04.
Aalesunds FK - Tromsdalen UIL
info
22.04.
Nest-Sotra - Ullensaker/Kisa
info
22.04.
Florø SK - Notodden FK
info
22.04.
Sogndal Fotball - Kongsvinger IL
info
Kompletní výsledky
15:00
SJK Seinäjoki - FC Honka
2:0
15:00
Inter Turku - TPS Turku
1:2
15:00
HJK Helsinky - KuPS Kuopio
1:2
15:00
FC Lahti - Ilves Tampere
2:0
22.04.
IFK Mariehamn - VPS Vaasa
info
22.04.
RoPS Rovaniemi - PS Kemi Kings
info
Kompletní výsledky
17:00
Omonia Nikósie - AEL Limassol
1:2
17:00
Nea Salamis FC - Doxa Katokopia
4:1
18:00
Ermis Aradippou - Pafos FC
info
22.04.
Apollon Limassol - Anorthosis
info
22.04.
AEK Larnaka - APOEL Nikósie
info
Kompletní výsledky
16:45
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin
2:0
17:00
Mac P-Tik. - Maccabi Haifa
0:1
19:00
Hapoel Ashkelon - Hapoel Acre
info
19:30
Maccabi Tel-Aviv - Bn. Yehuda
info
22.04.
Maccabi Netanya - Hapoel Beer-Sheva
info
Kompletní výsledky
20.04.
Waterford United - Bray Wanderers
3:0
20.04.
Dundalk FC - Derry City
2:2
20.04.
Bohemians Dublin - Cork City
0:2
20.04.
Shamrock Rovers - Limerick FC
1:1
20:45
Sligo Rovers - St. Pat's
info
20.04.
Shelbourne FC - Galway United
2:0
20.04.
Finn Harps - Cabinteely FC
1:0
20.04.
Wexford Youths - Athlone Town
7:0
20:30
Longford Town - UC Dublin
info
20:45
Cobh Ramblers - Drogheda United
info
Kompletní výsledky
16:00
Crusaders FC - Cliftonville FC
1:1
16:00
Glenavon FC - Ballymena United
0:0
16:00
Linfield FC - Coleraine FC
2:2
16:00
Ards FC - Ballinamallard United
1:1
16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
4:2
16:00
Glentoran FC - Carrick Rangers
1:2
Kompletní výsledky
20.04.
The New Saints FC - Connah's Quay
3:1
20.04.
Aberystwyth Town - Carmarthen Town
1:1
15:30
Cardiff MU - Bala Town
4:3
15:30
Newtown AFC - Prestatyn Town
3:0
15:30
Llandudno FC - Barry Town
2:3
22.04.
Bangor City - Cefn Druids
info
Kompletní výsledky
13:00
Luč Minsk - FK Sluck
0:3
15:00
Dinamo Minsk - FK Gomel
2:1
17:00
Torpedo Žodino - FK Minsk
2:1
22.04.
Krumkačy Minsk - Neman Grodno
info
22.04.
Isloč Minsk - FK Gorodeja
info
22.04.
Dinamo Brest - FK Smoleviči
info
Kompletní výsledky
22.04.
Žalgiris Vilnius - Stumbras Kaunas
info
Kompletní výsledky
18:00
FK Jelgava - Riga FC
info
22.04.
FK Valmiera - Rīgas Futbola skola
info
22.04.
FK Spartaks - FK Ventspils
info
Kompletní výsledky
20.04.
Tammeka Tartu - Vaprus Pärnu
4:2
12:00
Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
0:6
12:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju
0:3
15:00
Trans Narva - Kalev Tallinn
2:2
22.04.
Paide Linnam. - Levadia Tallinn
info
Kompletní výsledky
22.04.
Zimbru Kišiněv - S. Nisporeni
info
22.04.
Petrocub Hîncești - Zaria Bălţi
info
22.04.
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
info
22.04.
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
16:30
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
1:2
17:00
FK Krupa na Vrbasu - Željezničar
2:0
17:00
NK Vitez - Mladost Doboj-Kakanj
1:2
17:00
Čelik Zenica - Borac Banja Luka
1:1
22.04.
FK Sarajevo - Široki Brijeg
info
22.04.
Sloboda Tuzla - GOŠK Gabela
info
Kompletní výsledky
22.04.
Sileks Kratovo - FK Renova
info
22.04.
Pobeda Prilep - Vardar Skopje
info
22.04.
Rabotnički - Pelister Bitola
info
22.04.
FK Skopje - FA Pandev
info
22.04.
FK Škendija - FK Shkupi
info
Kompletní výsledky
16:30
Iskra Danilovgrad - Sutjeska
0:1
16:30
Zeta Golubovci - Kom Podgorica
0:2
16:30
Grbalj Radanovići - Dečić Tuzi
1:1
16:30
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
2:0
17:00
Mladost Podgorica - Bud. Podg.
1:1
Kompletní výsledky
20.04.
Kári Akranes - Ellidi
9:1
20.04.
UMF Selfoss - IF Grótta
3:2p
20.04.
IF Höttur - Huginn
3:0
20.04.
Léttir R. - Hamar Hveragerdi
0:1
20.04.
HK Kópavogur - UMF Álftanes
5:0
20.04.
Vaengir Júpiters - Thróttur
0:2
20.04.
KH Hlídarendi - Leiknir Reykjavík
2:3
20.04.
Kórdrengir - UMF Njardvík
0:2
20.04.
Thróttur Vogar - KF Vídir
1:2
15:00
Skallagrímur - Reynir Sandgerdi
0:9
16:00
UMF Einherji - Leiknir F.
info
16:00
IF Magni - KF Fjallabyggd
info
16:00
Fram Reykjavík - GG Grindavik
info
Kompletní výsledky
22.04.
KF Laçi - FK Kukësi
info
22.04.
Partizani Tirana - Skënderbeu
info
22.04.
KF Kamza - KS Lushnja
info
22.04.
Flamurtari Vlora - Teuta Durrës
info
22.04.
Vllaznia Skadar - Luftëtari
info
Kompletní výsledky
15:00
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
4:1
22.04.
Alashkert FC - Pyunik Jerevan
info
22.04.
Banants Jerevan - Gandzasar Kapan
info
Kompletní výsledky
14:00
Keşlə FK - Zirä FK
2:1
22.04.
Säbail FK - FK Käpäz
info
22.04.
PFK Sumqayit - Qarabağ Ağdam
info
22.04.
Neftçi Baku - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
20.04.
Kolkheti-1913 Poti - L. Tbilisi
3:1
14:30
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
1:2
18:00
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
info
22.04.
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
22.04.
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
22.04.
Tobol Kostanaj - FK Akžajyk
info
22.04.
Kyzylžar Petropavl - FK Atyrau
info
22.04.
Žetisu - Irtyš Pavlodar
info
22.04.
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
22.04.
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda
info
22.04.
Ordabasy Šymkent - FC Astana
info
Kompletní výsledky
20.04.
Naxxar Lions - Senglea Athletics
3:0
20.04.
Tarxien Rainbows - St. Andrews FC
0:0
20.04.
Sliema Wanderers - Mosta FC
0:1
16:00
Hibernians FC - Balzan Youths
1:0
16:00
Birkirkara FC - Hamrun Spartans
5:2
16:00
Valletta FC - Gzira United
2:1
16:00
Lija Athletic - Floriana FC
2:6
Kompletní výsledky
22.04.
US Esch - US Hostert
info
22.04.
F91 Dudelange - UNA Strassen
info
22.04.
FC Rodange 91 - Victoria Rosport
info
22.04.
US Mondorf - Fola Esch
info
22.04.
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
info
22.04.
FC Differdange 03 - T. Pétange
info
22.04.
Jeunesse Esch - Racing FC
info
Kompletní výsledky
22.04.
TB Tvøroyri - HB Tórshavn
info
22.04.
NSÍ Runavík - Skála IF
info
22.04.
KÍ Klaksvík - EB/Streymur
info
22.04.
B36 Tórshavn - AB Argir
info
22.04.
Víkingur Gøta - 07 Vestur
info
Kompletní výsledky
20:30
FC Santa Coloma - UE Sant Julià
info
22.04.
FC Lusitanos - UE Engordany
info
22.04.
Inter E. - UE Santa Coloma
info
22.04.
Penya Encarnada - FC Encamp
info
Kompletní výsledky
15:00
SP La Fiorita - AC Juvenes
info
18:30
SS Folgore - SP Tre Penne
info
Kompletní výsledky
20.04.
Manchester 62 - Gibraltar United
0:4
Kompletní výsledky
15:00
KF Gjilani - KF Trepça '89
2:0
22.04.
KF Flamurtari - KF Vëllaznimi
info
22.04.
Besa Pejë - KF Drenica
info
22.04.
Vllaznia Pozheran - KF Priština
info
22.04.
KF Feronikeli - KF Liria
info
22.04.
KF Llapi - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
 
volný hráč
 
 
konec smlouvy
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
17:50
FK Mladá Boleslav-FC Fastav Zlín (Přímý přenos utkání 25. kola HET ligy (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy))
17:50
FK Mladá Boleslav-FC Fastav Zlín (Přímý přenos utkání 25. kola HET ligy (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy))
18:00
Fotbal (Serie A, 34. kolo Sassuolo - Fiorentina)
Kompletní TV program
Anketa
Který z týmů vyhraje letošní ročník Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!