Nominace Argentiny pro přátelský zápas s Ruskem:

Nominace Brazílie na Japonsko a Anglii

Nominace Brazílie pro přátelské zápasy s Japonskem a Anglií:
VČERA | Aktuality | 2 komentáře

Češi v listopadu zamíří do Kataru, střetnou se i s Islandem

Čeští fotbalisté se v listopadových přípravných zápasech utkají s Islandem a Katarem. Oba duely sehrají v Dauhá, které bude dějištěm mistrovství světa 2022. S Islandem se střetnou ve středu 8. listopadu, s Katarem o tři dny později.
18.10. | Aktuality | 68 komentářů

Nominace "21" na Turecko a Bělorusko

Nominace české jednadvacítky na přátelské utkání s Tureckem a kvalifikační zápas o postup na ME do 21 let 2019 s Běloruskem:
22.08. | Aktuality | 6 komentářů

Čech nedovolil spoluhráčům pozvednout pohár za přípravný turnaj

Hráči Arsenalu v přípravném utkání porazili Bayern Mnichov na penalty a získali trofej za přípravný turnaj v Číně. Český gólman Petr Čech jim však jako kapitán z pověrčivosti nedovolil s pohárem slavit a zvednout ji na hlavu. To prý mohou udělat až s cennější trofejí na konci sezony.
21.07. | Aktuality | 81 komentářů

Poradili jsme si dobře, pochvaloval si Deschamps

Francie ve včerejším přátelském utkání porazila Anglii. Utkání se přitom pro mužstvo Didiera Deschampse nevyvíjelo ideálně, nakonec se však jeho svěřenci dočkali pochvaly...
14.06. | Aktuality | 15 komentářů

Česká devatenáctka skončila na turnaji v Toulonu čtvrtá

Česká reprezentace do 19 let obsadila na turnaji v Toulonu, který pro ni byl generálkou na červencové mistrovství Evropy, stejně jako před rokem čtvrté místo. V dnešním utkání o bronz podlehl výběr trenéra Jana Suchopárka 0:3 Skotsku.
10.06. | Aktuality | 18 komentářů

Jednadvacítka vydřela s Ázerbájdžánem vítěznou generálku na ME

Čeští reprezentanti do 21 let vyhráli i druhé přípravné utkání proti Ázerbájdžánu na rakouském soustředění a zvládli vítězně generálku na nadcházející evropský šampionát v Polsku. Soupeř od 21. minuty vedl, ale v 84. minutě srovnal Martin Hašek a o dvě minuty později otočil stav Petr Ševčík. Mladíci tak navázali na pondělní výhru 5:0.
08.06. | Aktuality | 35 komentářů

Španělsko pod Lopeteguiho vedením stále neprohrálo

Španělé ani v devátém utkání pod vedením trenéra Julena Lopeteguiho neprohráli. Ve středečním přípravném utkání v Murcíi hráli 2:2 s Kolumbií. Remízu domácím zajistil tři minuty před koncem Álvaro Morata.
08.06. | Aktuality | 4 komentáře

S takovými frajery hraju na playstationu, řekl Krmenčík po Belgii

Ačkoliv hrál Michael Krmenčík proti hvězdám, které dosud znal převážně z počítačových her a televize, tak se jich nezalekl. A dokonce gólem pomohl českým fotbalistům zmírnit porážku v přípravném duelu v Belgii na 1:2. Plzeňský útočník tak znovu vylepšil svou bilanci v národním týmu na čtyři branky v pěti zápasech.
06.06. | Aktuality | 90 komentářů
09:17 Uruguay bude postrádat Suáreze
Luis Suárez nepomůže Uruguayi v přátelských zápasech s Polskem a Rakouskem. Útočník Barcelony během reprezentační přestávky podstoupí ošetření poraněného kolena. (lequipe.fr)
20.10. Argentina znovu bez Higuaína
Gonzalo Higuaín opět není součástí argentinské nominace. Jihoamerickou reprezentaci čeká listopadový přátelský zápas s Ruskem, útočník Juventusu byl však znovu opomenut. (football-italia.net)
20.10. Wales poměří síly s Panamou
Zajímavíé přátelské utkání čeká během nadcházejícího měsíce Wales. Ostrovní celek, jemuž nakonec unikl postup na mistrovství světa 2018, na stadionu Cardiffu poměří síly s Panamou. (skysports.com)
18.10. Advocaat se rozloučí proti Rumunsku
Nizozemská fotbalová asociace potvrdila druhé listopadové přátelské střetnutí, které bude zároveň rozlučkou kouče Dicka Advocaata. Devátého listopadu nejprve Oranjes změří síly se Skotskem, což se vědělo už dříve, nyní byl potvrzen i přátelský duel v Rumunsku o pět dní později. (football-oranje.com)
17.10. Brazílie odtajnila přátelské zápasy
Termíny hned čtyř přátelských utkání oznámila Brazílie. Jihoamerická reprezentace se nejprve za měsíc střetne s Japonskem a Anglií a na jaře potom změří síly s Ruskem a posléze i Německem. (lequipe.fr)
17.10. Portugalsko čeká také Saúdská Arábie
Kromě USA sehrají Portugalci během listopadu ještě jedno přátelské utkání. Reprezentace z Pyrenejského poloostrova se střetne také se Saúdskou Arábií. (lequipe.fr)
17.10. Francie bude měřit síly s Walesem
Francie si domluvila přátelský zápas s Walesem, hrát se bude v pátek 10. listopadu na Stade de France. (bbc.com)
16.10. Portugalci v listopadu poměří síly s USA
USA sehraje přátelský zápas s Portugalskem. Zmíněné utkání je na programu 14. listopadu v Algarve. (lequipe.fr)
13.10. Rusko si zahraje s Argentinou a Španělskem
Na atraktivní přátelské zápasy se mohou těšit fanoušci ruské reprezentace. Jedenáctého listopadu do země pořadatele příštího mistrovství věta dorazí Argentina, o tři dny později se v Rusku zase představí Španělsko. (sport-express.ru)