Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Další články

O postup do Wembley zabojuje Wolverhampton s Coventry

V sobotu bude v Anglii krátce po poledni k vidění atraktivní čtvrtfinále FA Cupu mezi domácím Wolverhamptonem Wanderers a druholigovým Coventry City.

Wolverhampton zůstal pro Fulham zakletý, ofenzivní esa "Vlků" zastoupili krajní beci

Fulham sice dokázal poprvé od roku 2016 skórovat na Molineux Stadium, přesto ve 28. kole Premier League prohrál s Wolves 1:2. Fanoušci domácích měli před utkáním starosti s tím, kdo bude střílet góly, jelikož zranění Hee-Chan Hwang a Matheus Cunha obstarali téměř polovinu všech branek The Wanderers v tomto ligovém ročníku. Odpovědi na jejich otázky nakonec přinesli krajní obránci, když v 52. minutě otevřel skóre Rayan Aït-Nouri a o čtvrt hodiny později měl velký podíl na zvýšení vedení Nelson Semedo, byť tento zásah byl nakonec označen jako vlastní.

Vlci přivítají na Molineux nebezpečný Fulham

V sobotu odpoledne je na programu utkání anglické Premier League mezi domácím Wolverhamptonem Wanderers a londýnským Fulhamem. Wolves minulý týden po sérii dobrých výsledků padli v Newcastlu, naopak svěřenci Marca Silvy překvapivě doma porazili Brighton.

Wolves odjeli z Newcastlu bez bodů a se zraněným brankářem

Fotbalisté Newcastlu dokázali zabrat na vlastním hřišti, když ve 27. kole anglické Premier League zvítězili nad Wolves 3:0. První trefu zápasu si ve 14. minutě připsal Aleksander Isak, na nějž po půlhodině hry navázal Anthony Gordon, jenž potrestal chybu Josého Sá. Portugalský gólman se navíc při druhé obdržené brance zranil a byl o poločase nucen střídat. Jeho nástupce v závěru duelu také inkasoval, a domácí tak zvítězili rozdílem třídy.

V St. James' Parku změří síly Vlci se Strakami

Program 27. kola anglické Premier League otevře hned šest sobotních duelů hraných od 16:00. Jedním z nich je zápas dvou týmů ze středu tabulky, v St. James' Parku přivítá desátý Newcastle devátý Wolverhampton Wanderers.

Úvodní ofenzivní akce zápasu poslala do čtvrtfinále FA Cupu Wolves

Wolverhampton se po výhře 1:0 nad Brightonem probojoval do svého třetího čtvrtfinále FA Cupu ve 21. století. K tomuto úspěchu ho dovedla akce ze druhé minuty, kterou po centru z levé strany zakončoval ve skluzu Mario Lemina. Vlci tak ukončili nelichotivou bilanci s Racky, s nimiž před touto bitvou pětkrát v řadě nevyhráli, přičemž před zraky vlastních fanoušků hned třikrát padli.

Sarabia vyvedl Vlky do vyšších pater, Sheffield se z výprasku nevzpamatoval

Fotbalisté Wolverhamptonu porazili ve 26. kole Premier League poslední Sheffield 1:0. Nováček soutěže měl na Molineux Stadium v prvním poločase několik vyložených šancí, ani jednu z nich však nedokázal proměnit. Žiletkám tak udělil lekci z produktivity ostřílený Pablo Sarabia, jenž ve 30. minutě přesnou hlavičkou zápas rozhodl. Vlci tak po triumfu poskočili do první poloviny tabulky, naopak hosté po debaklu z minulého kola opět ani neskórovali.

Na Molineux Stadium zavítá poslední Sheffield

Wolverhampton je jeden ze tří týmů, které Sheffield dokázal v letošním ročníku Premier League porazit. Bude se nováček radovat i v druhém vzájemném zápase na Molineux Stadium?

Ofenzivní trápení Tottenhamu potrestal dvougólový Gomes

Fotbalisté Tottenhamu prohráli ve 25. kole Premier League s Wolverhamptonem 1:2. Hosté tak potvrdili, že si v poslední době na Spurs věří a poprvé v historii se jim podařilo nad tímto soupeřem zvítězit třikrát v řadě. Triumf outsidera zařídil dvěma góly Joao Gomes, ale výrazně k němu dopomohl také bídný ofenzivní výkon favorita, který v první půli ani jednou nemířil na branku. Celek ze severu Londýna se tak v průběžné tabulce propadl na páté místo, které by znamenalo neúčast v Lize mistrů, Vlci naopak vstoupili do bran elitní desítky.

Tottenham bude chtít v domácím prostředí vyzrát na nebezpečné Wolves

V sobotním zápase anglické Premier League se střetne londýnský Tottenham Hotspur a Wolverhampton Wanderers. Domácí se stále drží v první čtyřce a budou do konce sezony bojovat o přímý postup do základní skupiny Ligy mistrů, Wolves patří jedenáctá příčka.

Brentford i díky dalšímu zásahu Toneyho vyplenil doupě Wolves

Hráči Brentfordu vyhráli ve 24. kole Premier League na půdě Wolves 2:0. Klíčový okamžik zápasu nastal ve 35. minutě, kdy se trefil Christian Norgaard. Na gól dánského středopolaře po změně stran navázal Ivan Toney, který se prosadil ve třetím ze čtyř zápasů, do nichž anglický forvard zasáhl po disciplinárním trestu. Vlci na trefy hostů reakci nenašli a doma vyšli střelecky naprázdno poprvé v ročníku.

Podaří se Wolves navázat na gólové žně i proti Brentfordu?

V sobotu odpoledne je na programu anglické Premier League utkání mezi ve formě hrajícím Wolverhamptonem a Brentfordem. Domácí Wolves naposledy porazili na Stamford Bridge Chelsea, naopak Bees minulý týden podlehli doma Manchesteru City.

Minely obránců Chelsea nakrmily po 45 letech Vlky třemi body ze Stamford Bridge

Wolves zdolali ve 23. kole Premier League 4:2 Chelsea, kterou v tabulce vystřídali na 10. příčce. Z atraktivního úvodu vytěžil první branku domácí Cole Palmer, o tři minuty později však i s přispěním teče Thiaga Silvy srovnal Matheus Cunha. Krátce před pauzou si The Blues vybrali další smolnou chvíli, když si do vlastní sítě srazil balon Axel Disasi. Po změně stran pak Cunha dvěma zásahy zkompletoval hattrick, a The Wanderers tak na Stamford Bridge zvítězili poprvé od roku 1979.

Chelsea přivítá v boji o desítku Vlky

Šlágr kola se sice na severu Londýna odehraje až na závěr nedělního programu, ani jeho předkrm v západní části města však nepostrádá náboj. Chelsea přivítá Wolves v přímém střetu o první desítku a zároveň udržení kontaktu s pohárovými příčkami.