Výsledky vyhledávání výrazu "Charakter"

04.01.202415:18

Silva opět na marodce Realu Sociedad

Realu Sociedad znovu vypadne ze sestavy André Silva, jehož po zápase s Alavésem (1:1) trápí svalové zranění. Portugalský útočník má po příchodu do nového působiště potíže svalového charakteru opakovaně.

marca.com
24.12.202315:11

Alex Sandro a Locatelli mají potíže

Juventus včera zvítězil 2:1 na půdě Frosinone Calcio, dohrával však bez zraněných Alexe Sandra a Manuela Locatelliho. Zmíněnou dvojici shodně vyřadily problémy svalového charakteru, a přestože se ani v jednom případě nejedná o zranění vážnějšího charakteru, start v nadcházejícím duelu s AS Řím je u obou jmenovaných v ohrožení.

football-italia.net
22.12.202323:33

AC Milán se zranil Tomori

Fikayo Tomori proti Salernitaně otevřel skóre, následně však odstoupil se zraněním a zřejmě vypadne ze sestavy AC Milán. Anglického obránce limitují potíže svalového charakteru a nyní čeká na výsledky podrobného vyšetření.

22.12.202321:10

Luis Alberto je zraněný

Lazio sice vyhrálo v Empoli (2:0), odkud si však kromě tří bodů odváží rovněž dva zraněné. Kromě Cira Immobileho musel ještě v prvním poločase nuceně odstoupit Luis Alberto, jemuž taktéž vystavilo stopku zranění svalového charakteru.

22.12.202319:59

Inter postrádá také Dimarca

Federico Dimarco nepomůže Interu v zítřejším ligovém duelu s Lecce. Italského reprezentanta trápí zranění svalového charakteru.

09.12.202316:26

Al-Tamari neutrpěl vážné zranění

Montpellier v pátek remizoval bez branek v 15. kole v domácím utkání s Lens, utkání přitom nedohrál křídelník Mousa Al-Tamari, který musel být předčasně vystřídaný po nepříjemném střetu se soupeřovým obráncem Kevinem Dansem. Kluboví funkcionáři MHSC se velmi obávali, že zranění jordánského reprezentanta by mohlo být vážného charakteru, po večerních vyšetřeních však mohli být klidní. Uvedl to novinář Bertrand Queneutte z francouzské rozhlasové společnosti France Bleu. "Není tam žádná zlomenina,” upřesnil mimochodem už po utkání Michel Der Zakarian, kouč La Paillade, v rozhovoru pro montpellierský regionální list Midi Libre.

lequipe.fr
04.12.202314:34

Alberto Moreno na marodce Villarrealu

Villarreal v neděli remizoval 1:1 se Sevillou a kromě bodů ztratil hned dva hráče. Ve stejné minutě jako Dani Parejo odstoupil rovněž Alberto Moreno, kterého taktéž vyřadilo zranění svalového charakteru.

marca.com
23.11.202310:14

Policie v Peru zbila venezuelské hráče

Venezuela draze zaplatila za remízu 1:1 v Peru v jihoamerické části kvalifikace na mistrovství světa 2026. Nejdřív reprezentanty údajně zbila tamní policie, potom letadlu s národním týmem zabránili místní v dotankování, takže tým uvízl nadlouho uvězněný na palubě. Události, které navázaly na den staré násilné chování brazilských pořádkových složek proti Argentincům, ostře okomentoval dokonce venezuelský prezident, který takové chování charakterizoval jako xenofobní a rasistické.

Ministerstvo zahraničí podalo oficiální protest. Stalo se jen několik hodin poté, co hostující hráči uvedli, že byli napadeni peruánskou policií, která má na starosti bezpečnost na stadionu. "Po zápase jsme běželi poděkovat svým fanouškům. Salomon Rondon jim hodil dres, a když jsem chtěl udělat to samé, policie mě zastavila. Pak se naštvali ostatní, nevím, co se stalo, a vytáhli obušky, aby nás zbili. Dvakrát mě udeřili," uvedl obránce Nahuel Ferraresi a ukázal obvázanou pravou ruku.

Livesport
22.11.202316:28

AS Řím znovu bez Sanchese?

Renato Sanches se před reprezentační přestávkou začal konečně vracet do sestavy AS Řím, zřejmě to ale nebude trvat dlouho. Kmenový záložník PSG má znovu potíže svalového charakteru a hrozí mu další nekolikatýdenní nucená přestávka.

17.11.202316:22

Švýcarsko nevyužije Kobela

Gregor Kobel se ze srazu švýcarské reprezentace vrátil do Dortmundu. Pětadvacetiletému brankáři vystavilo stopku zranění svalového charakteru.

kicker.de
09.11.202313:55

Le Havre trénoval se dvěma navrátilci

Oussama Targhalline a Christopher Operi se vrátili do přípravy Le Havru. Zmíněná dvojice se shodně zotavila ze zranění svalového charakteru.

lequipe.fr
08.11.202309:45

Pulisic střídal vinou zranění

AC Milán přetlačil PSG a zaznamenal důležitou výhru 2:1, duel ale nedohrál Christian Pulisic. Americký reprezentant střídal v nastavení a důvodem byly problémy svalového charakteru, dnes ho čeká podrobné vyšetření.

dailymail.co.uk
04.11.202308:32

Valladolid přišel o Sáncheze

Javi Sánchez se během včerejšího dne podrobil operaci. Obránce Valladolidu měl problémy svalového charakteru, fotbal si nezahraje tři až čtyři měsíce.

marca.com
01.11.202314:27

AS Řím nadále bez Spinazzoly

Leonardo Spinazzola nebude ani v dalších zápasech k dispozici AS Řím. Třicetiletý obránce, jenž vynechal předchozí dvě utkání kvůli svalové únavě, si přivodil nové zranění svalového charakteru, proto vynechá minimálně ligový duel s Lecce a klání Evropské ligy na hřišti pražské Slavie.

23.10.202315:24

Gayà se vrátí do sestavy Valencie

Valencii bude ve večerním zápase s Cádizem k dispozici José Gayà. Obránce "Netopýrů" se zbavil problémů svalového charakteru.

marca.com
19.10.202314:28

Norimberk se dvěma absencemi

James Lawrence a Johannes Geis do dalšího oznámení nepomohou Norimberku. Oba jmenované vyřadilo zranění svalového charakteru.

kicker.de
06.10.202314:57

Orbán v Lipsku prodloužil smlouvu

Maďarský stoper Willi Orbán je v Lipsku už od roku 2015 a evidentně Sasko nehodlá opouštět ani v budoucích letech. Německý celek v pátek oficiálně oznámil to, o čem se šušká již po několik dnů, tedy prodloužení spolupráce s třicetiletým obráncem. Ten u Die Roten Bullen zůstane až do roku 2027, pokud tak vše klapne, stráví v bundesligovém výběru úctyhodných 12 sezón. "On je neuvěřitelný hráč, má velký charakter. Tým může být hrdý, že ho tady má. Je tu už od roku 2015, vyvíjel se společně s celým klubem,” těšilo Rouvena Schrödera, sportovního ředitele RBL.

rbleipzig.com
28.09.202309:26

Mbappé asi vynechá klání s Clermontem

Kylian Mbappé si minulou neděli poranil levý kotník v domácím duelu s Marseille, a ačkoli jeho zranění údajně není vážného charakteru, PSG nebude chtít riskovat zhoršení jeho zranění. A tak se předpokládá, že vynechá nejbližší ligové kolo proti Clermontu. Během středy zůstal francouzský útočník pouze v posilovně a pracoval na tom, aby se mohl co nejdříve zapojit do kolektivního tréninku s týmem.

lequipe.fr
25.09.202311:37

St. Pauli opět bez Zollera

Simon Zoller čeká na debut za St. Pauli, na vině jsou zdravotní problémy. Zkušený útočník si z Bochumi přinesl zranění svalového charakteru.

kicker.de
16.09.202320:10

Jílek: Ukázali jsme charakter

Olomouc vyhrála v 8. kole české nejvyšší soutěže nad Českým Budějovicemi, moravský stratég Václav Jílek si přitom po utkání myslel, že tříbodový výsledek si jeho družina po právu získala. Výtky každopádně směrem ke svému týmu měl. "Zápas bych rozdělil na třetiny. Prvních 20 minut jsme nebyli dobří pohybově, technicky, náběhově,” zlobil se. "Po inkasovaném gólu přišla razantní změna. Udělali jsme změnu při napadání, začali jsme sbírat odražené míče a rezultovaly z toho dvě branky do poločasu. Chtěli jsme aktivitu udržet a 15 minut v druhé půli bylo v pořádku. Od 65. minuty se to zlomilo, mužstvo slezlo do hlubšího bloku a po zisku jsme rychle ztráceli míče. Nepramenila z toho ale žádná branková příležitost hostů a utkání jsme zvládli. Ukázali jsme charakter ve druhé půli prvního poločasu a za mě to bylo zasloužené vítězství."