Severní Makedonie - Prva Liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování

08.08.202117:30
Rabotnički Skopje - FK Borec
1:0
08.08.202117:30
Tikveš Kavadarci - FK Škendija
0:0
08.08.202117:30
FK Renova - FK Skopje
1:1
08.08.202117:30
Bregalnica Štip - FK Shkupi
0:0
08.08.202117:30
Makedonija GP Skopje - Pelister Bitola
1:0
08.08.202120:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Struga Trim-Lum
1:1
15.08.202117:00
FK Struga Trim-Lum - Pelister Bitola
1:0
15.08.202117:00
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
2:0
15.08.202117:00
FK Skopje - Bregalnica Štip
0:0
15.08.202117:00
FK Škendija - FK Renova
1:2
15.08.202117:00
FK Borec - Tikveš Kavadarci
2:1
15.08.202120:00
Fudbalska Akademija Pandev - Rabotnički Skopje
2:0
18.08.202117:00
Rabotnički Skopje - FK Struga Trim-Lum
0:0
18.08.202117:00
Tikveš Kavadarci - Fudbalska Akademija Pandev
0:2
18.08.202117:00
FK Renova - FK Borec
2:0
18.08.202117:00
Bregalnica Štip - FK Škendija
3:3
18.08.202117:00
Makedonija GP Skopje - FK Skopje
5:1
18.08.202117:00
Pelister Bitola - FK Shkupi
0:2
22.08.202116:00
FK Struga Trim-Lum - FK Shkupi
4:2
22.08.202116:00
FK Skopje - Pelister Bitola
1:0
22.08.202116:00
FK Škendija - Makedonija GP Skopje
4:0
22.08.202116:00
FK Borec - Bregalnica Štip
1:1
22.08.202116:00
Rabotnički Skopje - Tikveš Kavadarci
2:1
22.08.202120:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Renova
2:1
28.08.202116:00
Tikveš Kavadarci - FK Struga Trim-Lum
1:1
28.08.202116:00
FK Renova - Rabotnički Skopje
1:1
28.08.202116:00
Bregalnica Štip - Fudbalska Akademija Pandev
3:2
28.08.202116:00
Makedonija GP Skopje - FK Borec
3:2
28.08.202116:00
Pelister Bitola - FK Škendija
2:2
28.08.202116:00
FK Shkupi - FK Skopje
4:1
12.09.202116:00
FK Struga Trim-Lum - FK Skopje
1:0
12.09.202116:00
FK Borec - Pelister Bitola
2:1
12.09.202116:00
Fudbalska Akademija Pandev - Makedonija GP Skopje
4:1
12.09.202116:00
Rabotnički Skopje - Bregalnica Štip
2:0
12.09.202116:00
Tikveš Kavadarci - FK Renova
0:2
14.09.202115:00
FK Škendija - FK Shkupi
0:0
19.09.202115:00
FK Renova - FK Struga Trim-Lum
1:0
19.09.202115:00
Bregalnica Štip - Tikveš Kavadarci
2:0
19.09.202115:00
Makedonija GP Skopje - Rabotnički Skopje
0:2
19.09.202115:00
Pelister Bitola - Fudbalska Akademija Pandev
0:0
19.09.202115:00
FK Shkupi - FK Borec
3:0
19.09.202115:00
FK Skopje - FK Škendija
0:2
26.09.202115:00
FK Struga Trim-Lum - FK Škendija
1:1
26.09.202115:00
FK Borec - FK Skopje
0:2
26.09.202115:00
Rabotnički Skopje - Pelister Bitola
1:1
26.09.202115:00
Tikveš Kavadarci - Makedonija GP Skopje
3:0
26.09.202115:00
FK Renova - Bregalnica Štip
5:2
26.09.202118:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Shkupi
1:3
02.10.202115:00
Bregalnica Štip - FK Struga Trim-Lum
1:0
02.10.202115:00
Makedonija GP Skopje - FK Renova
1:1
02.10.202115:00
Pelister Bitola - Tikveš Kavadarci
0:0
02.10.202115:00
FK Skopje - Fudbalska Akademija Pandev
0:0
02.10.202115:00
FK Škendija - FK Borec
3:0
03.10.202115:00
FK Shkupi - Rabotnički Skopje
2:0
15.10.202114:00
Rabotnički Skopje - FK Skopje
0:1
16.10.202114:00
FK Struga Trim-Lum - FK Borec
1:1
16.10.202114:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Škendija
2:1
16.10.202114:00
Tikveš Kavadarci - FK Shkupi
0:1
16.10.202114:00
FK Renova - Pelister Bitola
2:0
16.10.202114:00
Bregalnica Štip - Makedonija GP Skopje
4:1
23.10.202114:00
FK Shkupi - FK Renova
2:1
24.10.202114:00
Makedonija GP Skopje - FK Struga Trim-Lum
1:1
24.10.202114:00
Pelister Bitola - Bregalnica Štip
0:3
24.10.202114:00
FK Skopje - Tikveš Kavadarci
2:1
24.10.202114:00
FK Škendija - Rabotnički Skopje
2:0
24.10.202114:00
FK Borec - Fudbalska Akademija Pandev
1:2
29.10.202114:00
FK Shkupi - Bregalnica Štip
5:0
30.10.202114:00
FK Struga Trim-Lum - Fudbalska Akademija Pandev
0:0
30.10.202114:00
FK Borec - Rabotnički Skopje
0:1
30.10.202114:00
FK Škendija - Tikveš Kavadarci
1:1
30.10.202114:00
FK Skopje - FK Renova
0:0
30.10.202114:00
Pelister Bitola - Makedonija GP Skopje
0:2
06.11.202113:00
Pelister Bitola - FK Struga Trim-Lum
0:1
06.11.202113:00
Makedonija GP Skopje - FK Shkupi
2:1
06.11.202113:00
Bregalnica Štip - FK Skopje
2:1
06.11.202113:00
FK Renova - FK Škendija
0:1
06.11.202113:00
Tikveš Kavadarci - FK Borec
2:1
06.11.202113:00
Rabotnički Skopje - Fudbalska Akademija Pandev
0:3
20.11.202113:00
FK Skopje - Makedonija GP Skopje
1:2
21.11.202113:00
FK Struga Trim-Lum - Rabotnički Skopje
1:0
21.11.202113:00
Fudbalska Akademija Pandev - Tikveš Kavadarci
3:2
21.11.202113:00
FK Borec - FK Renova
1:4
21.11.202113:00
FK Škendija - Bregalnica Štip
1:0
21.11.202113:00
FK Shkupi - Pelister Bitola
5:0
27.11.202113:00
FK Renova - Fudbalska Akademija Pandev
1:2
28.11.202113:00
FK Shkupi - FK Struga Trim-Lum
4:0
28.11.202113:00
Pelister Bitola - FK Skopje
0:0
28.11.202113:00
Makedonija GP Skopje - FK Škendija
1:2
28.11.202113:00
Bregalnica Štip - FK Borec
2:1
28.11.202113:00
Tikveš Kavadarci - Rabotnički Skopje
2:0
04.12.202113:00
Rabotnički Skopje - FK Renova
0:0
05.12.202113:00
FK Struga Trim-Lum - Tikveš Kavadarci
0:0
05.12.202113:00
Fudbalska Akademija Pandev - Bregalnica Štip
0:0
05.12.202113:00
FK Borec - Makedonija GP Skopje
1:1
05.12.202113:00
FK Škendija - Pelister Bitola
2:1
05.12.202113:00
FK Skopje - FK Shkupi
1:3
08.12.202113:00
FK Skopje - FK Struga Trim-Lum
1:0
08.12.202113:00
FK Shkupi - FK Škendija
1:1
08.12.202113:00
Pelister Bitola - FK Borec
1:3
08.12.202113:00
Makedonija GP Skopje - Fudbalska Akademija Pandev
4:1
08.12.202113:00
Bregalnica Štip - Rabotnički Skopje
1:2
08.12.202113:00
FK Renova - Tikveš Kavadarci
1:1
11.12.202113:00
Tikveš Kavadarci - Bregalnica Štip
1:3
12.12.202113:00
Rabotnički Skopje - Makedonija GP Skopje
1:2
12.12.202113:00
Fudbalska Akademija Pandev - Pelister Bitola
1:0
12.12.202113:00
FK Borec - FK Shkupi
0:3
12.12.202113:00
FK Škendija - FK Skopje
1:0
14.12.202113:00
FK Struga Trim-Lum - FK Renova
1:0
12.02.202214:00
Bregalnica Štip - FK Renova
1:2
13.02.202214:00
FK Škendija - FK Struga Trim-Lum
3:1
13.02.202214:00
FK Skopje - FK Borec
1:1
13.02.202214:00
FK Shkupi - Fudbalska Akademija Pandev
2:1
13.02.202214:00
Pelister Bitola - Rabotnički Skopje
0:2
13.02.202214:00
Makedonija GP Skopje - Tikveš Kavadarci
1:0
19.02.202214:00
FK Borec - FK Škendija
0:3
20.02.202214:00
FK Struga Trim-Lum - Bregalnica Štip
1:1
20.02.202214:00
FK Renova - Makedonija GP Skopje
0:1
20.02.202214:00
Tikveš Kavadarci - Pelister Bitola
1:0
20.02.202214:00
Rabotnički Skopje - FK Shkupi
0:1
20.02.202214:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Skopje
5:0
26.02.202214:00
Makedonija GP Skopje - Bregalnica Štip
2:1
27.02.202214:00
FK Borec - FK Struga Trim-Lum
0:1
27.02.202214:00
FK Škendija - Fudbalska Akademija Pandev
0:0
27.02.202214:00
FK Skopje - Rabotnički Skopje
0:1
27.02.202214:00
FK Shkupi - Tikveš Kavadarci
3:2
28.02.202214:00
Pelister Bitola - FK Renova
1:1
05.03.202214:00
Tikveš Kavadarci - FK Skopje
3:0
09.03.202214:00
FK Struga Trim-Lum - Makedonija GP Skopje
1:3
09.03.202214:00
Bregalnica Štip - Pelister Bitola
2:1
09.03.202214:00
FK Renova - FK Shkupi
0:0
09.03.202214:00
Rabotnički Skopje - FK Škendija
2:1
09.03.202214:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Borec
5:0
12.03.202215:00
FK Shkupi - Rabotnički Skopje
2:0
13.03.202215:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Struga Trim-Lum
1:0
13.03.202215:00
Bregalnica Štip - FK Borec
3:0
13.03.202215:00
FK Škendija - Tikveš Kavadarci
2:1
13.03.202215:00
Makedonija GP Skopje - FK Skopje
1:1
14.03.202215:00
FK Renova - Pelister Bitola
0:0
18.03.202215:00
FK Struga Trim-Lum - FK Shkupi
1:3
19.03.202215:00
FK Renova - Rabotnički Skopje
2:1
19.03.202215:00
Pelister Bitola - Bregalnica Štip
2:0
19.03.202215:00
FK Borec - Makedonija GP Skopje
0:1
19.03.202215:00
FK Skopje - FK Škendija
0:2
19.03.202215:00
Tikveš Kavadarci - Fudbalska Akademija Pandev
1:2
02.04.202215:00
Rabotnički Skopje - FK Struga Trim-Lum
1:3
03.04.202215:00
Bregalnica Štip - FK Renova
2:2
03.04.202215:00
Makedonija GP Skopje - Pelister Bitola
2:0
03.04.202215:00
FK Škendija - FK Borec
0:0
03.04.202215:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Skopje
1:2
03.04.202215:00
FK Shkupi - Tikveš Kavadarci
1:0
06.04.202215:00
Bregalnica Štip - Rabotnički Skopje
0:3
06.04.202215:00
Tikveš Kavadarci - FK Struga Trim-Lum
2:0
06.04.202215:00
FK Skopje - FK Shkupi
0:0
06.04.202215:00
FK Borec - Fudbalska Akademija Pandev
1:1
06.04.202215:00
Pelister Bitola - FK Škendija
0:2
06.04.202215:00
FK Renova - Makedonija GP Skopje
0:1
10.04.202214:00
Rabotnički Skopje - Tikveš Kavadarci
1:0
10.04.202216:00
FK Struga Trim-Lum - FK Skopje
1:0
10.04.202216:00
FK Shkupi - FK Borec
3:1
10.04.202216:00
Fudbalska Akademija Pandev - Pelister Bitola
2:0
10.04.202216:00
FK Škendija - FK Renova
1:1
10.04.202216:00
Makedonija GP Skopje - Bregalnica Štip
1:1
16.04.202216:00
FK Borec - FK Struga Trim-Lum
2:0
16.04.202216:00
Pelister Bitola - FK Shkupi
0:1
16.04.202216:00
Makedonija GP Skopje - Rabotnički Skopje
1:0
17.04.202216:00
FK Skopje - Tikveš Kavadarci
1:2
17.04.202216:00
Bregalnica Štip - FK Škendija
0:0
17.04.202216:00
FK Renova - Fudbalska Akademija Pandev
0:1
22.04.202216:00
Rabotnički Skopje - FK Skopje
0:1
22.04.202216:00
Fudbalska Akademija Pandev - Bregalnica Štip
2:1
23.04.202216:00
Tikveš Kavadarci - FK Borec
5:0
23.04.202216:00
FK Struga Trim-Lum - Pelister Bitola
4:0
23.04.202216:00
FK Shkupi - FK Renova
2:0
23.04.202216:00
FK Škendija - Makedonija GP Skopje
3:1
30.04.202217:00
FK Škendija - Rabotnički Skopje
1:0
30.04.202217:00
Bregalnica Štip - FK Shkupi
4:1
01.05.202217:00
FK Borec - FK Skopje
1:0
01.05.202217:00
Pelister Bitola - Tikveš Kavadarci
1:1
01.05.202217:00
FK Renova - FK Struga Trim-Lum
1:1
01.05.202217:00
Makedonija GP Skopje - Fudbalska Akademija Pandev
1:0
04.05.202217:00
Fudbalska Akademija Pandev - FK Škendija
4:2
04.05.202217:00
FK Skopje - Pelister Bitola
4:2
04.05.202217:00
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
1:1
04.05.202217:00
FK Struga Trim-Lum - Bregalnica Štip
1:0
04.05.202217:00
Tikveš Kavadarci - FK Renova
0:1
04.05.202217:00
Rabotnički Skopje - FK Borec
2:1
08.05.202217:00
Fudbalska Akademija Pandev - Rabotnički Skopje
2:1
08.05.202217:00
FK Škendija - FK Shkupi
0:0
08.05.202217:00
Makedonija GP Skopje - FK Struga Trim-Lum
1:3
08.05.202217:00
Bregalnica Štip - Tikveš Kavadarci
1:0
08.05.202217:00
FK Renova - FK Skopje
2:0
08.05.202217:00
Pelister Bitola - FK Borec
2:1
15.05.202217:00
Rabotnički Skopje - Pelister Bitola
2:1
15.05.202217:00
FK Borec - FK Renova
1:5
15.05.202217:00
FK Skopje - Bregalnica Štip
4:1
15.05.202217:00
Tikveš Kavadarci - Makedonija GP Skopje
2:1
15.05.202217:00
FK Struga Trim-Lum - FK Škendija
1:1
15.05.202217:00
FK Shkupi - Fudbalska Akademija Pandev
3:0
27.01. Liberec - Škendija 3:1
Přípravné utkání v Turecku:
Slovan Liberec - Škendija Tetovo 3:1 (1:0)
Branky Liberce:
35. Stoch, 73. Rabušic, 76. Gembický.
Sestava Liberce: Knobloch - Koscelník (61. Fukala), Gebre Selassie (61. Michal), Plechatý, Mikula (80. Yuzvak) - Tiéhi (80. Lehoczki), Purzitidis - Tupta (61. Gembický), Stoch (61. Frýdek), Matoušek (42. Rabušic) - Rondić. Trenér: Kozel. (ČTK)
17.02.2021 Stankovski přestoupí do Monzy
Druholigová italská Monza s předstihem získala posilu pro nadcházející sezónu. Na Apeninský poloostrov přestoupí Luka Stankovski z Rabotnički Skopje, které za talentovaného hráče dostane milion eur. (transfermarkt.de)
07.02.2020 Liberec - Škendija Tetovo 0:1
Přípravné utkání v Turecku:
Slovan Liberec - Škendija Tetovo 0:1 (0:0)
Branka:
54. Ibraimi.
Sestava Liberce: Nguyen - Fukala, Chaluš, Mikula, Hybš - Michal, Mara (46. Breite) - Malinský (61. Koscelník), Baluta (46. Beran), Pešek - Kuchta (70. Rondič). Trenér: Hoftych. (ČTK)
29.05.2019 Levski a Vardar mohou do evropských pohárů
Evropská fotbalová unie (UEFA) zrušila Levski Sofia i Vardaru Skopje dvouletý zákaz startu v evropských pohárech poté, co oba kluby zaplatily nespecifikované částky. V prosinci je UEFA potrestala za porušení pravidel finanční fair play a neuhrazení vyměřených plateb ve stanovené lhůtě. Levski i Vardar navíc dostaly pokutu 100.000 eur (2,6 milionu korun). (ČTK)
22.04.2018 Škendija získala makedonský titul
Hráči Škendije Tetovo získali sedm kol před koncem makedonské ligy druhý mistrovský titul v historii. Ukončili tak tříletou nadvládu Vardaru Skopje, který z druhého místa ztrácí nedostižných 26 bodů. Škendija triumfovala poprvé od roku 2011, v předchozích dvou sezonách skončila druhá. (ČTK)
04.02.2018 Dukla - Vardar Skopje 0:1
Přípravné utkání v Turecku:
Dukla Praha - Vardar Skopje 0:1 (0:0).

Branka: 50. Popzlatanov.
Sestava Dukly: Hruška - Kušnír, Holek, Ostojič, Preisler - Bilovský, Brejcha, Holík (73. Doumbia) - Douděra, Djuranovič, Schranz. Trenér: Hynek. (ČTK)
30.09.2017 Elmas zkusí prorazit ve Fenerbahçe
Ještě jako sedmnáctiletý teenager letos v létě zaujal na Euru do 21 let, nyní se ofenzivní záložník Makedonie Elif Elmas z Rabotnički Skopje stěhuje na lukrativnější adresu. Čerstvě osmnáctiletý talent se na pět let upsal Fenerbahçe. (fanatik.com.tr)
16.08.2017 Vardar představil nového kouče
Vardar Skopje dnes oznámil jméno nového hlavního trenéra - po štacích mimo jiné v Olympiakosu či Bruggách se do Makedonie vrací Cedomir Janevski. (macedonianfootball.com)
07.05.2017 Vardar Skopje podesáté makedonským mistrem
Fotbalisté Vardaru Skopje získali čtyři kola před koncem makedonské ligy jubilejní desátý titul. O třetím triumfu za sebou rozhodli výhrou 6:0 nad poslední Makedonijou Gjorče Petrov. Nejúspěšnější makedonský klub má třináctibodový náskok před Škendijou Tetovo, jež v této sezoně v třetím předkole Evropské ligy vyřadila Mladou Boleslav. (ČTK)
12.02.2017 Šikov se uchýlí do Makedonie
Makedonský reprezentační obránce Vanče Šikov se nakonec po angažmá v Ázerbajdžánu usadí doma. Vhodného zaměstnavatele si dosud nenašel, a tak prozatím podepsal šestiměsíční kontrakt s Rabotnički Skopje. (macedonianfootball.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
2:1
14.08.
Pobeda Prilep - Tikveš Kavadarci
0:1
14.08.
Bregalnica Štip - Struga Trim-Lum
0:1
14.08.
Rabotnički Skopje - FA Pandev
0:5
14.08.
FK Škendija - Sileks Kratovo
1:1
17.08.
FK Škendija - FK Skopje
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.08.17:00
Makedonija - Pobeda Prilep
info
21.08.17:00
Tikveš - Bregalnica Štip
info
21.08.17:00
FK Struga Trim-Lum - Rabotnički
info
21.08.17:00
FA Pandev - FK Škendija
info
21.08.17:00
Sileks Kratovo - FK Skopje
info
Všechny zápasy