Rumunský pohár vyhrálo Sepsi

Výsledek finále Rumunského poháru: Sepsi - U. Kluž 1:0 po penaltách.

19.05.202221:55

Sepsi vítězem Rumunského poháru

Výsledek finále Rumunského poháru: Sepsi OSK - FC Voluntari 2:1 (22. a 38. Stefanescu - 90+5. vlastní Dumitrescu).

26.10.202112:28

FCSB vypadne z domácího poháru

Středeční zápas Rumunského poháru mezi FC Voluntari a FCSB se neodehraje. Důvodem je vypuknutí nákazy koronavirem v hostujícím týmu, jenž nepožádal o odložení duelu, proto soupeř postoupí bez boje.

abola.pt
22.05.202122:13

Craiova vítězem Rumunského poháru

Výsledek finále Rumunského poháru: Astra Giurgiu - CSU Craiova 2:3 po prodloužení (17. Gaman, 93. Boé-Kane - 14. Ivan, 100. Nistor, 113. Screciu).

22.07.202021:58

Rumunský pohár vyhrálo FCSB

Výsledek finále Rumunského poháru: Sepsi - FCSB 0:1 (65. Man).

08.07.202010:36

Finále Rumunského poháru bylo přeloženo

Finále letošního ročníku Rumunského poháru se nebude hrát v Craiově, jak bylo původně plánováno, závěrečný duel uvidí stadion Ploieşti. Kluby díky tomu nebude čekat zbytečně dlouhé cestování, jelikož toto město je mnohem blíže k Bukurešti. Dnes jsou na programu semifinálové odvety FCSB - Dinamo Bukurešť a Politehnica Iaşi - Sepsi.

lequipe.fr
27.05.201722:30

Rumunský pohár pro FC Voluntari

Výsledek finále Rumunského poháru: FC Voluntari - Astra Giurgiu 1:1 i po prodloužení, 5:3 na penalty (83. Marinescu z penalty - 36. Ionita).

17.05.201623:18

Rumunský pohár kořistí CFR Kluž

Výsledek finále Rumunského poháru: Dinamo Bukurešť - CFR Kluž 2:2 i po prodloužení, 4:5 na penalty (23. Gnohere z penalty, 35. Bicfalvi - 47. Juan Carlos, 89. López).

11.05.201610:14

Dinamo chce pohár věnovat Ekengově rodině

Pokud fotbalisté Dinama Bukurešť příští týden vyhrají finále Rumunského poháru, pošlou trofej do Kamerunu rodině záložníka Patricka Ekenga. Klub tak chce uctít památku šestadvacetiletého hráče, který zemřel minulý týden na selhání srdce poté, co zkolaboval při ligovém zápase. "Když vyhrajeme, pošleme pohár do Kamerunu, kde jej dají na Patrickův hrob," řekl v televizním rozhovoru sportovní ředitel Dinama Ionel Danilescu. Funkcionář také uvedl, že o stejné gesto požádají i svého finálového soupeře CFR Kluž, pokud by v zápase uspěl on. Finále se původně mělo hrát tento týden v úterý, po Ekengově úmrtí však bylo stejně jako všechny víkendové zápasy rumunských soutěží odloženo.

ČTK
20.08.201517:20

Trest pro Radoie rozšířen na domácí scénu

Trenér Steauy Bukurešť Mirel Radoi dneškem v podstatě přestal být trenérem v pravém slova smyslu. Poté, co mu totiž vstup na lavičku z důvodu nedostatečné kvalifikace zakázala UEFA, jal se podobný metr ctít i rumunský svaz. V případě domácí ligy i pohárů už sice Radoi bude smět na lavičku, nebude však moci promlouvat k hráčům a vykonávat tedy roli trenéra.

twitter.com/Emishor
31.05.201522:03

Rumunský pohár - výsledek

Dnešní finálový výsledek rumunského poháru: Cluj - Steaua Bukurešť 0:3 (9. a 53. Popa, 48. Rusescu).

ČTK
08.11.201409:11

Şeroni má trest na šest zápasů

Stop na šest utkání dostal obránce rumunského celku Viitorul Constanţa Alin Şeroni. 28letý fotbalista nedohrál nedávný pohárový duel s CSU Craiova, v jeho průběhu ostře fauloval soupeře, jemuž zlomil kotník a dostal druhou žlutou kartu.

profutbal.sk
23.05.201422:50

Cupa României v rukou Astry

Výsledek dnešního finále rumunského poháru: Astra Giurgiu - Steaua Bukurešť 0:0, na penalty 4:2.

01.06.201321:50

Cupa României pro Petrolul Ploieşti

Výsledek finále Rumunského poháru: Petrolul Ploieşti - CFR Cluj 1:0 (8. Bokila).

23.05.201222:24

Rumunský pohár získalo Dinamo

Dinamo Bukurešť získalo Rumunský pohár poté, co v dnešním finále zdolalo městského rivala Rapid 1:0. Jedinou branku vstřelil v 58. minutě Scarlatache.

17.07.201121:45

Rumunský superpohár pro Oţelul

Oţelul Galaţi opanoval letošní ročník rumunské Supercupy, v klání hraném v Piatre Neamţ porazil 1:0 úřadujícího mistra Steauu Bukurešť brankou Buse ze čtrnácté minuty.

25.05.201122:32

Steaua má po 11 letech pohár

Steaua Bukurešť vyhrála pojednadvacáté v historii Rumunský pohár. Ve finále porazila městského rivala Dinamo 2:1 a triumf v poháru slaví poprvé od roku 1999.

27.05.201008:59

Kluž slaví double

Finále Rumunského poháru: Kluž - Vaslui 0:0, na pen. 5:4.

13.06.200921:56

Kluž vyhrála národní pohár

CFR Kluž získala Rumunský národní pohár, když ve finále porazila FC Temešvár jasně 3:0.