Rakousko - Erste Liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování

23.07.202118:30
Austria Vídeň Am. - Wacker Innsbruck
1:1
23.07.202118:30
SKU Amstetten - Floridsdorfer AC
1:1
23.07.202118:30
FC Juniors OÖ - SV Lafnitz
2:4
23.07.202118:30
SV Horn - Vorwärts Steyr
2:1
23.07.202118:30
SV Kapfenberg - FC Liefering
0:2
24.07.202120:00
Blau Weiß Linz - FC Dornbirn
2:1
25.07.202110:30
Austria Lustenau - Grazer AK
2:1
30.07.202118:30
FC Liefering - SKN Sankt Pölten
2:1
30.07.202118:30
Wacker Innsbruck - SV Kapfenberg
2:0
30.07.202118:30
SV Lafnitz - Austria Lustenau
1:4
30.07.202118:30
Grazer AK - SV Horn
1:1
30.07.202118:30
Rapid Vídeň Am. - FC Juniors OÖ
0:0
30.07.202120:25
Floridsdorfer AC - Austria Vídeň Am.
1:2
31.07.202120:00
FC Dornbirn - SKU Amstetten
0:6
01.08.202110:30
Vorwärts Steyr - Blau Weiß Linz
0:4
03.08.202118:30
SKN Sankt Pölten - Rapid Vídeň Am.
1:2
06.08.202118:30
Austria Vídeň Am. - Grazer AK
0:0
06.08.202118:30
SKU Amstetten - Vorwärts Steyr
3:0
06.08.202118:30
Austria Lustenau - FC Liefering
2:1
06.08.202118:30
SV Kapfenberg - Floridsdorfer AC
1:2
06.08.202120:25
Blau Weiß Linz - SKN Sankt Pölten
1:1
07.08.202114:30
FC Juniors OÖ - FC Dornbirn
5:2
07.08.202120:00
Wacker Innsbruck - SV Lafnitz
0:0
08.08.202110:30
SV Horn - Rapid Vídeň Am.
1:1
13.08.202118:30
FC Liefering - SKU Amstetten
1:1
13.08.202118:30
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck
0:1
13.08.202118:30
FC Dornbirn - Austria Vídeň Am.
1:1
13.08.202118:30
Floridsdorfer AC - Austria Lustenau
3:1
13.08.202118:30
Grazer AK - FC Juniors OÖ
5:1
13.08.202120:25
SV Lafnitz - Blau Weiß Linz
3:1
14.08.202114:30
Rapid Vídeň Am. - SV Kapfenberg
0:3
15.08.202110:30
SKN Sankt Pölten - SV Horn
1:3
20.08.202118:30
Austria Vídeň Am. - FC Liefering
0:2
20.08.202118:30
SKU Amstetten - SV Lafnitz
1:1
20.08.202118:30
Vorwärts Steyr - FC Juniors OÖ
0:0
20.08.202118:30
Blau Weiß Linz - Rapid Vídeň Am.
1:0
20.08.202118:30
Floridsdorfer AC - SKN Sankt Pölten
2:0
20.08.202120:25
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck
2:1
21.08.202114:30
SV Horn - FC Dornbirn
3:1
22.08.202110:30
SV Kapfenberg - Grazer AK
1:2
27.08.202118:30
FC Liefering - Floridsdorfer AC
0:0
27.08.202118:30
SV Lafnitz - SV Horn
5:1
27.08.202118:30
FC Juniors OÖ - Blau Weiß Linz
2:2
27.08.202118:30
FC Dornbirn - SV Kapfenberg
4:1
27.08.202118:30
SKN Sankt Pölten - Austria Vídeň Am.
2:0
27.08.202120:25
Grazer AK - Vorwärts Steyr
4:0
28.08.202120:00
Rapid Vídeň Am. - Austria Lustenau
1:2
29.08.202110:30
Wacker Innsbruck - SKU Amstetten
1:0
10.09.202118:30
Austria Vídeň Am. - Vorwärts Steyr
2:0
10.09.202118:30
SV Horn - FC Juniors OÖ
1:1
10.09.202118:30
Floridsdorfer AC - Wacker Innsbruck
1:3
10.09.202118:30
SV Kapfenberg - SV Lafnitz
1:0
10.09.202120:25
Blau Weiß Linz - Grazer AK
1:0
11.09.202114:30
Austria Lustenau - SKU Amstetten
3:1
11.09.202114:30
SKN Sankt Pölten - FC Dornbirn
0:3
12.09.202110:30
FC Liefering - Rapid Vídeň Am.
6:2
17.09.202118:10
Wacker Innsbruck - FC Liefering
2:2
17.09.202118:30
SKU Amstetten - Blau Weiß Linz
1:0
17.09.202118:30
SV Lafnitz - SKN Sankt Pölten
1:0
17.09.202118:30
FC Juniors OÖ - Austria Vídeň Am.
2:2
17.09.202118:30
SV Horn - SV Kapfenberg
0:1
18.09.202114:30
FC Dornbirn - Floridsdorfer AC
0:2
18.09.202120:00
Vorwärts Steyr - Austria Lustenau
1:2
19.09.202110:30
Rapid Vídeň Am. - Grazer AK
2:1
24.09.202118:10
SKN Sankt Pölten - SKU Amstetten
4:0
24.09.202118:30
FC Liefering - FC Dornbirn
4:2
24.09.202118:30
Blau Weiß Linz - SV Horn
3:1
24.09.202118:30
Austria Lustenau - FC Juniors OÖ
5:0
24.09.202118:30
SV Kapfenberg - Vorwärts Steyr
1:3
25.09.202114:30
Floridsdorfer AC - Rapid Vídeň Am.
0:0
26.09.202110:30
Austria Vídeň Am. - SV Lafnitz
0:1
26.09.202110:30
Grazer AK - Wacker Innsbruck
3:1
01.10.202118:30
Austria Vídeň Am. - SV Horn
1:3
01.10.202118:30
SKU Amstetten - SV Kapfenberg
3:0
01.10.202118:30
Vorwärts Steyr - Rapid Vídeň Am.
2:5
01.10.202118:30
FC Juniors OÖ - SKN Sankt Pölten
1:3
01.10.202120:25
FC Dornbirn - Austria Lustenau
0:2
02.10.202114:30
SV Lafnitz - FC Liefering
1:3
02.10.202120:00
Grazer AK - Floridsdorfer AC
1:0
03.10.202110:30
Wacker Innsbruck - Blau Weiß Linz
0:1
15.10.202118:30
FC Liefering - FC Juniors OÖ
2:0
15.10.202118:30
Austria Lustenau - SV Kapfenberg
6:0
15.10.202118:30
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
2:0
15.10.202118:30
SKN Sankt Pölten - Grazer AK
6:1
16.10.202114:30
SV Lafnitz - FC Dornbirn
2:0
16.10.202114:30
SV Horn - SKU Amstetten
0:3
16.10.202114:30
Rapid Vídeň Am. - Wacker Innsbruck
0:3
17.10.202110:30
Blau Weiß Linz - Austria Vídeň Am.
3:1
22.10.202118:30
SKU Amstetten - Austria Vídeň Am.
2:0
22.10.202118:30
Wacker Innsbruck - FC Juniors OÖ
5:1
22.10.202118:30
Vorwärts Steyr - SV Lafnitz
1:3
22.10.202118:30
Floridsdorfer AC - SV Horn
3:0
22.10.202120:25
Austria Lustenau - Blau Weiß Linz
0:1
23.10.202114:30
Grazer AK - FC Liefering
0:3
23.10.202114:30
Rapid Vídeň Am. - FC Dornbirn
1:1
24.10.202110:30
SV Kapfenberg - SKN Sankt Pölten
2:0
29.10.202118:30
FC Liefering - Vorwärts Steyr
1:1
29.10.202118:30
SV Lafnitz - Rapid Vídeň Am.
4:2
29.10.202118:30
SV Horn - Wacker Innsbruck
0:2
30.10.202112:00
Blau Weiß Linz - Floridsdorfer AC
0:2
30.10.202114:30
Austria Vídeň Am. - SV Kapfenberg
1:3
30.10.202114:30
FC Dornbirn - Grazer AK
1:2
31.10.202110:30
FC Juniors OÖ - SKU Amstetten
0:5
31.10.202112:30
SKN Sankt Pölten - Austria Lustenau
1:1
05.11.202118:30
Wacker Innsbruck - SKN Sankt Pölten
1:2
05.11.202118:30
Austria Lustenau - SV Horn
2:0
05.11.202118:30
Floridsdorfer AC - SV Lafnitz
2:2
05.11.202118:30
SV Kapfenberg - FC Juniors OÖ
1:1
05.11.202120:25
Grazer AK - SKU Amstetten
0:3
06.11.202114:30
FC Liefering - Blau Weiß Linz
0:0
06.11.202114:30
Vorwärts Steyr - FC Dornbirn
4:1
07.11.202110:30
Rapid Vídeň Am. - Austria Vídeň Am.
2:1
19.11.202118:30
SKU Amstetten - Rapid Vídeň Am.
5:2
19.11.202118:30
FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC
0:1
19.11.202118:30
SV Horn - FC Liefering
2:3
19.11.202118:30
SKN Sankt Pölten - Vorwärts Steyr
1:1
19.11.202120:25
Austria Vídeň Am. - Austria Lustenau
1:4
20.11.202114:30
Blau Weiß Linz - SV Kapfenberg
2:2
20.11.202114:30
FC Dornbirn - Wacker Innsbruck
1:0
21.11.202110:30
SV Lafnitz - Grazer AK
1:4
26.11.202118:30
Wacker Innsbruck - Austria Vídeň Am.
1:4
26.11.202118:30
SV Lafnitz - FC Juniors OÖ
2:2
26.11.202118:30
Grazer AK - Austria Lustenau
0:0
26.11.202120:25
Floridsdorfer AC - SKU Amstetten
3:0
27.11.202114:30
FC Liefering - SV Kapfenberg
3:2
27.11.202114:30
FC Dornbirn - Blau Weiß Linz
2:2
27.11.202114:30
Rapid Vídeň Am. - SKN Sankt Pölten
0:1
12.02.202214:30
Vorwärts Steyr - SV Horn
2:2
18.02.202218:30
Austria Vídeň Am. - Floridsdorfer AC
0:2
18.02.202218:30
FC Juniors OÖ - Rapid Vídeň Am.
1:3
18.02.202218:30
SV Horn - Grazer AK
0:2
19.02.202214:30
SKU Amstetten - FC Dornbirn
4:0
19.02.202214:30
Austria Lustenau - SV Lafnitz
2:1
19.02.202214:30
SV Kapfenberg - Wacker Innsbruck
3:2
20.02.202210:30
SKN Sankt Pölten - FC Liefering
2:0
21.02.202220:25
Blau Weiß Linz - Vorwärts Steyr
1:1
25.02.202218:30
Grazer AK - Austria Vídeň Am.
1:3
25.02.202218:30
Rapid Vídeň Am. - SV Horn
3:2
25.02.202218:30
SKN Sankt Pölten - Blau Weiß Linz
1:1
25.02.202220:25
FC Liefering - Austria Lustenau
2:5
26.02.202214:30
SV Lafnitz - Wacker Innsbruck
2:2
26.02.202214:30
FC Dornbirn - FC Juniors OÖ
2:2
27.02.202210:30
Vorwärts Steyr - SKU Amstetten
1:1
04.03.202218:10
Wacker Innsbruck - Vorwärts Steyr
1:2
04.03.202218:30
FC Juniors OÖ - Grazer AK
0:4
04.03.202218:30
SV Horn - SKN Sankt Pölten
0:1
04.03.202218:30
SV Kapfenberg - Rapid Vídeň Am.
1:2
05.03.202214:30
Austria Vídeň Am. - FC Dornbirn
1:2
05.03.202214:30
SKU Amstetten - FC Liefering
2:2
06.03.202210:30
Blau Weiß Linz - SV Lafnitz
3:0
07.03.202218:10
Austria Lustenau - Floridsdorfer AC
1:2
11.03.202218:10
Grazer AK - SV Kapfenberg
0:0
11.03.202218:30
FC Juniors OÖ - Vorwärts Steyr
3:1
11.03.202218:30
FC Liefering - Austria Vídeň Am.
0:0
11.03.202218:30
Rapid Vídeň Am. - Blau Weiß Linz
0:3
11.03.202218:30
SV Lafnitz - SKU Amstetten
2:0
11.03.202220:25
SKN Sankt Pölten - Floridsdorfer AC
0:1
12.03.202214:30
FC Dornbirn - SV Horn
2:1
13.03.202210:30
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau
3:0
15.03.202218:30
Floridsdorfer AC - SV Kapfenberg
3:0
18.03.202218:30
Austria Lustenau - Rapid Vídeň Am.
1:1
18.03.202218:30
SV Horn - SV Lafnitz
2:1
18.03.202218:30
Vorwärts Steyr - Grazer AK
3:2
18.03.202218:30
Austria Vídeň Am. - SKN Sankt Pölten
0:0
18.03.202220:25
SKU Amstetten - Wacker Innsbruck
1:0
19.03.202214:30
Blau Weiß Linz - FC Juniors OÖ
2:0
19.03.202214:30
SV Kapfenberg - FC Dornbirn
2:0
20.03.202210:30
Floridsdorfer AC - FC Liefering
2:1
01.04.202218:30
SKU Amstetten - Austria Lustenau
0:2
01.04.202218:30
Wacker Innsbruck - Floridsdorfer AC
1:1
01.04.202218:30
Vorwärts Steyr - Austria Vídeň Am.
1:0
01.04.202218:30
SV Lafnitz - SV Kapfenberg
3:2
01.04.202218:30
FC Juniors OÖ - SV Horn
2:2
01.04.202220:25
Grazer AK - Blau Weiß Linz
1:0
03.04.202210:30
Rapid Vídeň Am. - FC Liefering
2:2
03.04.202212:30
FC Dornbirn - SKN Sankt Pölten
3:4
08.04.202218:30
FC Liefering - Wacker Innsbruck
0:1
08.04.202218:30
Austria Vídeň Am. - FC Juniors OÖ
4:0
08.04.202218:30
Blau Weiß Linz - SKU Amstetten
5:2
08.04.202218:30
Grazer AK - Rapid Vídeň Am.
2:2
08.04.202218:30
SV Kapfenberg - SV Horn
0:0
09.04.202214:30
Austria Lustenau - Vorwärts Steyr
3:1
09.04.202214:30
Floridsdorfer AC - FC Dornbirn
1:0
10.04.202210:30
SKN Sankt Pölten - SV Lafnitz
1:1
15.04.202218:10
SKU Amstetten - SKN Sankt Pölten
2:1
15.04.202218:30
Wacker Innsbruck - Grazer AK
1:1
15.04.202218:30
Vorwärts Steyr - SV Kapfenberg
3:1
15.04.202218:30
SV Lafnitz - Austria Vídeň Am.
1:0
15.04.202218:30
FC Juniors OÖ - Austria Lustenau
0:1
15.04.202218:30
FC Dornbirn - FC Liefering
1:4
15.04.202218:30
SV Horn - Blau Weiß Linz
2:1
15.04.202220:25
Rapid Vídeň Am. - Floridsdorfer AC
0:4
18.04.202210:30
Blau Weiß Linz - Wacker Innsbruck
3:0
18.04.202211:00
SV Kapfenberg - SKU Amstetten
0:2
18.04.202214:30
FC Liefering - SV Lafnitz
1:1
18.04.202214:30
Austria Lustenau - FC Dornbirn
4:0
18.04.202214:30
Rapid Vídeň Am. - Vorwärts Steyr
2:2
18.04.202216:00
SKN Sankt Pölten - FC Juniors OÖ
2:1
18.04.202216:45
Floridsdorfer AC - Grazer AK
2:1
18.04.202217:00
SV Horn - Austria Vídeň Am.
0:1
22.04.202218:10
SV Kapfenberg - Austria Lustenau
1:2
22.04.202218:30
Austria Vídeň Am. - Blau Weiß Linz
1:4
22.04.202218:30
SKU Amstetten - SV Horn
0:0
22.04.202218:30
Wacker Innsbruck - Rapid Vídeň Am.
2:1
22.04.202220:25
Vorwärts Steyr - Floridsdorfer AC
1:0
23.04.202214:30
FC Dornbirn - SV Lafnitz
1:4
24.04.202210:30
Grazer AK - SKN Sankt Pölten
1:0
29.04.202218:10
SKN Sankt Pölten - SV Kapfenberg
4:1
29.04.202218:30
FC Liefering - Grazer AK
1:1
29.04.202218:30
Austria Vídeň Am. - SKU Amstetten
0:5
29.04.202218:30
SV Lafnitz - Vorwärts Steyr
1:0
29.04.202218:30
FC Juniors OÖ - Wacker Innsbruck
3:3
29.04.202218:30
SV Horn - Floridsdorfer AC
0:3
30.04.202214:30
Blau Weiß Linz - Austria Lustenau
1:1
30.04.202214:30
FC Dornbirn - Rapid Vídeň Am.
2:1
03.05.202218:30
FC Juniors OÖ - FC Liefering
4:3
06.05.202218:30
SKU Amstetten - FC Juniors OÖ
0:1
06.05.202218:30
Wacker Innsbruck - SV Horn
2:3
06.05.202218:30
Vorwärts Steyr - FC Liefering
2:1
06.05.202218:30
SV Kapfenberg - Austria Vídeň Am.
5:1
06.05.202218:30
Rapid Vídeň Am. - SV Lafnitz
0:3
06.05.202220:25
Floridsdorfer AC - Blau Weiß Linz
2:0
07.05.202214:00
Grazer AK - FC Dornbirn
2:0
08.05.202210:30
Austria Lustenau - SKN Sankt Pölten
3:0
13.05.202218:30
Austria Vídeň Am. - Rapid Vídeň Am.
3:3
13.05.202218:30
SKU Amstetten - Grazer AK
3:0
13.05.202218:30
SV Lafnitz - Floridsdorfer AC
1:0
13.05.202218:30
FC Juniors OÖ - SV Kapfenberg
1:1
13.05.202218:30
Blau Weiß Linz - FC Liefering
3:0
13.05.202218:30
FC Dornbirn - Vorwärts Steyr
2:3
13.05.202218:30
SV Horn - Austria Lustenau
1:2
13.05.202218:30
SKN Sankt Pölten - Wacker Innsbruck
3:1
22.05.202217:00
FC Liefering - SV Horn
4:1
22.05.202217:00
Wacker Innsbruck - FC Dornbirn
3:0
22.05.202217:00
Vorwärts Steyr - SKN Sankt Pölten
2:0
22.05.202217:00
Austria Lustenau - Austria Vídeň Am.
4:0
22.05.202217:00
Floridsdorfer AC - FC Juniors OÖ
3:1
22.05.202217:00
Grazer AK - SV Lafnitz
4:1
22.05.202217:00
SV Kapfenberg - Blau Weiß Linz
0:0
22.05.202217:00
Rapid Vídeň Am. - SKU Amstetten
5:2
18.06. Llanez zůstává v Sankt Pöltenu
SKN Sankt Pölten může i v příští sezoně počítat s Ulyssesem Llanezem. Druholigový rakouský klub se dohodl s Wolfsburgem na prodloužení hostování. (transfermarkt.de)
18.06. Schmidt se vrací do Admiry Wacker
Admira Wacker Mödling bude usilovat o návrat do rakouské Bundesligy, s čímž pomůže Patrick Schmidt. Třiadvacetiletý útočník se vrací z Barnsley a ve staronovém působišti uzavřel dvouletou smlouvu s opcí. (transfermarkt.de)
17.06. Böckle novou akvizicí Düsseldorfu
Fortunu Düsseldorf posílil Benjamin Böckle. Talentovaný obránce přichází z druholigového rakouského Lieferingu a se svým novým chlebodárcem podepsal smlouvu do roku 2025. (kicker.de)
10.06. Pätzold trenérem Admiry Wacker
Admiru Wacker Mödling po sestupu z rakouské Bundesligy povede Roberto Pätzold. Berlínský rodák, jenž nahradí Andrease Herzoga, má klást důraz na začleňování talentovaných hráčů. (transfermarkt.de)
26.03. Lustenau má povolení pro stadion
Druholigový rakouský klub Austria Lustenau se může těšit, že v případě postupu výš nebude muset shánět azyl, vedení Bundesligy už udělilo souhlas s případným využitím Reichshofstadionu. V Lustenau nicméně přesto plánují stavbu nové arény, nehledě na postup. (laola1.at)
24.03. Austria si zajistila služby Tabakoviće
Haris Tabaković poslední dva roky drtí rakouskou druhou ligu v barvách Austrie Lustenau, když živí průměr vyšší než gól na zápas, a od léta si už určitě vyzkouší nejvyšší soutěž. Jako volného hráče jej s předstihem do roku 2025 podepsala Austria Vídeň. (laola1.at)
07.02. Seo bude hostovat v Innsbrucku
Dynamo Drážďany dočasně opouští Jong-min Seo. Teprve 19letý ofenzivní záložník byl do konce sezony zapůjčený Wackeru Innsbruck. (transfermarkt.de)
14.10.2021 St. Pölten před angažováním Schlaudraffa
Jan Schlaudraff podle informací deníku "Kicker" získá nové angažmá. Bývalý ofenzivní hráč by se měl stát sportovním ředitelem rakouského SKN St. Pölten. (transfermarkt.de)
10.10.2021 Roko Šimić prodloužil v Salzburgu
Roko Šimić na sebe poutá pozornost nejen na hostování v druholigovém Lieferingu, ale také za chorvatskou jednadvacítku, a tak Red Bull Salzburg neváhal a pouhé tři měsíce po přivedení 18letého útočníka s ním podepsal novou, vylepšenou smlouvu. Ta poběží o rok déle a syna bývalého internacionála Daria Šimiće tak k rakouským mistrům váže až do léta 2025. (transfermarkt.de)
07.10.2021 Wacker Innsbruck už nevede Bierofka
Daniel Bierofka skončil v pozici trenéra Wackeru Innsbruck. Druholigový rakouský klub se k tomuto kroku rozhodl po interní sportovní analýze. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
22.07.?
First Vienna FC - Blau Weiß Linz
info
22.07.?
Austria Am. - FC Liefering
info
22.07.?
Vorwärts Steyr - Rapid Víd. Am.
info
22.07.?
SV Horn - SK Sturm Graz Am.
info
22.07.?
Grazer AK - Floridsdorfer AC
info
22.07.?
SKN Sankt Pölten - FC Dornbirn
info
22.07.?
SKU Amstetten - SV Kapfenberg
info
24.07.?
SV Lafnitz - Admira
info
Všechny zápasy