Klaus Salmutter změní po sezóně dres. Záložník Sturmu Graz kývnul na nabídku LASK Linec, kam v létě jako volný hráč zdarma zamíří.

Salcburk získal jednu posilu z Tuniska, barvy rakouského klubu bude od příští sezony hájit 24letý záložník Mejdi Traoui.

Rakouská bundesligová Austria Kärnten nedostala licenci pro příští ročník. Informoval o tom německý Kicker. Všechny ostatní rakouské prvoligové celky prošly licenčním řízením úspěšně.

Jancker pokračuje v Rakousku

Bývalý německý reprezentant Carsten Jancker bude nadále hrát za rakouský SV Mattersburg. S klubem se dohodl na prodloužení smlouvy do léta 2010.

23.04.200809:07

Blanchard musí na operaci

Austria Vídeň přišla na čas o svého kapitána. Francouz Jocelyn Blanchard si v zápase proti Salcburku poranil koleno a musí podstoupit operaci.

22.04.200820:23

Fuchsbichler zůstává v Altachu

Heinz Fuchsbichler bude dál trénovat rakouský Altach. S klubem se dohodl na prodloužení smlouvy do léta 2009.

20.04.200818:10

Rakouským mistrem je Rapid Vídeň

Rapid Vídeň porazil Altach 3:0 a kolo před koncem si zajistil již 32. titul v historii klubu.

18.04.200821:29

Rapid prodloužil s Hofferem

Rapid Vídeň prodloužil smlouvu s útočníkem Erwinem Hofferem. Jednadvacetiletý fotbalista, který se v roce 2007 podílel na postupu rakouské dvacítky až do semifinále MS, podepsal kontrakt do roku 2011.

yahoo.com
13.04.200817:39

Lafata se trefil za Austrii

Austria Vídeň vyhrála v Altachu 4:0, jednou brankou k jednoznačnému výsledku přispěl David Lafata. Český útočník zvyšoval v 88. minutě na 3:0.

12.04.200820:20

Rapid se přiblížil titulu

Druhý tým rakouské ligy Salcburk dnes prohrál v Mattersburgu 2:3 a nahrál tak vedoucímu Rapidu. Vídeňský klub má dvě kola před koncem ligy náskok čtyřbodů a již v příštím kole může slavit titul.

07.04.200813:28

Ried propustil Weissenbacka

Thomas Weissenback byl propuštěn z funkce trenéra Riedu, rakouský klub pod jeho vedením prohrál pět z posledních šesti zápasů.

05.04.200820:21

Ježek opět skóroval

Patrik Ježek se dokázal podruhé za sebou gólově prosadit, záložník Salcburku jednou brankou přispěl k výhře 3:0 nad Sturmem Štýrský Hradec.

05.04.200817:18

O Thurama prý stojí Salcburk

Lillian Thuram po sezoně dost možná opustí Barcelonu a je otázkou, kam zamíří. Podle některých médií se o zkušeného francouzského obránce zajímá rakouský Salcburk.

03.04.200819:09

Fabiano zůstává v Rapidu

Útočník Fabiano bude hrát i příští rok za Rapid Vídeň. 22letý Brazilec se dohodl s klubem na prodloužení stávající smlouvy o jeden rok.

23.03.200820:04

Rapid nečekaně deklasoval Salcburk 7:0 a sesadil ho z vedoucí pozice

Fotbalisté Rapidu Vídeň se postarali o překvapení 31. kola první rakouské ligy, když překvapivě smetli dosud vedoucí Salcburk 7:0 na jeho půdě. Tímto jednoznačným vítězstvím se posunuli na první místo na úkor svého nedělního soupeře a vedou o bod.

čtk
23.03.200819:59

Lafata zařídil dvěma góly výhru Austrie

Austria Vídeň v 31. kole rakouské Bundesligy ve svém domácím prostředí zvítězila 2:0 nad Riedem. O výhru se postaral český záložník David Lafata, který vstřelil oba góly.

bundesliga.at
20.03.200810:32

Austria přišla o trenéra

Trenér fotbalistů Austrie Vídeň Georg Zellhofer, který už dříve prohlásil že po sezóně skončí, byl nakonec odvolán. Vedení rakouského klubu ho propustilo kvůli sérii špatných výsledků, která vyvrcholila prohrou 0:2 v úterním derby s Rapidem. Do konce sezony povede páté mužstvo tabulky Didi Constantini.

17.03.200812:37

Austria bude mít nového trenéra

Vedení Austrie Vídeň může s předstihem začít hledat nového trenéra, novou smlouvu totiž nepodepíše Georg Zellhofer a s rakouským klubem se tak po letošní sezoně rozloučí.