27.02.201922:46

KNVB Beker - výsledek

Výsledek semifinálového utkání Nizozemského poháru: Feyenoord - Ajax 0:3 (45. De Ligt, 49. Tagliafico, 65. Van de Beek).

26.02.201911:39

De Ligta čeká 100. zápas

Přestože mu bude teprve v srpnu dvacet let, talentovaného obránce Matthijse de Ligta už ve středu v semifinále nizozemského poháru proti Feyenoordu čeká 100. zápas v dresu Ajaxu. Je to další z řady rekordů, které de Ligtovi patří. Je například nejmladším kapitánem v historii Ajaxu, nejmladším poválečným debutantem v nizozemské reprezentaci či nejmladším hráčem, který zasáhl do finále některého z evropských pohárů.

vi.nl
27.09.201812:10

Necid vstřelil dvě branky

Útočník Tomáš Necid se dvakrát trefil v nizozemském poháru za ADO Den Haag. Na hřišti Rosmalenu pomohl k vysokému vítězství 6:0.

26.09.201815:02

Vitesse se musí obejít bez Linssena

Vitesse bude minimálně několik dní chybět Bryan Linssen, útočník nizozemského klubu si poranil kotník a přijde minimálně o dnešní pohárový souboj s RKAV Volendam.

vi.nl
23.04.201812:14

Van Bronckhorst vytvořil rekord Feyenoordu

Giovanni van Bronckhorst se včera stal nejúspěšnějším trenérem v historii Feyenoordu, když s ním během tří let získal už čtvrtou trofej. Rotterdamský celek vyhrál ve finále poháru nad Alkmaarem, někdejší obránce s ním pohár vyhrál už podruhé, loni navíc Feyenoord triumfoval v lize a na kontě má i jeden Superpohár. Tři trofeje s klubem v minulosti získali Willem van Hanegem a Ernst Happel.

vi.nl
22.04.201820:01

Feyenoord vítězem KNVB Beker

Výsledek finále Nizozemského poháru: Alkmaar - Feyenoord 0:3 (28. Jörgensen, 57. Van Persie, 90+3. Toornstra).

15.04.201811:10

Finále nizozemského poháru odpíská Kuipers

Finálové utkání nizozemského poháru dostal na starosti zkušený 45letý rozhodčí Björn Kuipers. Na stadionu De Kuip se utkají příští neděli Feyenoord Rotterdam a AZ Alkmaar. V utkání bude k dispozici také videorozhodčí a losovat se bude speciální mincí vyraženou u příležitosti konání 100. ročníku nizozemského poháru.

vi.nl
02.03.201820:43

Feyenoord musí zaplatit pokutu

Vedení Feyenoordu Rotterdam musí zaplatit pokutu patnáct tisíc eur. Nizozemský klub je trestán za pohárový duel s PSV Eindhoven, během něhož jeho fanoušci používali pyrotechniku.

vi.nl
01.03.201811:27

Van Persie dal 300. gól kariéry

Hned dva důvody k oslavě měl včera Robin van Persie. Jeho Feyenoord vyhrál 3:0 nad Willemem II a postoupil do finále Nizozemského poháru, zkušený útočník k tomu navíc přispěl gólem, který byl jubilejním 300. v jeho kariéře.

goal.com
28.02.201822:40

Nizozemský pohár - výsledky semifinále

Výsledky semifinálových zápasů Nizozemského poháru: Alkmaar - Twente 4:0 (24. Til, 64. Weghorst, 68. a 73. Idrissi), Feyenoord Rotterdam - Willem II 3:0 (21. Berghuis, 60. Van Persie, 84. Vilhena).

02.02.201814:59

Los semifinále Nizozemského poháru

Los semifinále Nizozemského poháru: Alkmaar - Twente, Feyenoord - Willem II.

vi.nl
23.12.201718:57

Los čtvrtfinále Nizozemského poháru

Los čtvrtfinále Nizozemského poháru: Twente - Cambuur Leeuwarden, Alkmaar - Zwolle, Feyenoord - PSV Eindhoven, Willem II - Roda.

vi.nl
25.10.201723:31

Černý skóroval a vážně se zranil

Český záložník Václav Černý z Ajaxu nedohrál dnešní utkání nizozemského poháru s třetiligovým De Dijkem, ve kterém přispěl jedním gólem k výhře 4:1 a postupu do osmifinále. Dvacetiletý fotbalista si podle twitterového účtu amsterodamského celku vážně poranil koleno.

ČTK
30.04.201722:16

Vitesse má první trofej v historii

Svou vůbec první trofej ve 125 let dlouhé historii dnes získalo Vitesse. Nizozemský klub triumfoval v domácím poháru, ve finále vyhrál 2:0 nad Alkmaarem.

bbc.com
30.04.201719:58

Nizozemský pohár pro Vitesse

Výsledek finále Nizozemského poháru: Alkmaar - Vitesse 0:2 (81. a 88. van Wolfswinkel).

02.03.201723:33

Alkmaar finalistou nizozemského poháru

Výsledek druhého semifinále KNVB bekeru: Alkmaar - Cambuur 0:0, 3:2 na penalty.

01.03.201722:45

Vitesse po 27 letech do finále poháru

Výsledek prvního semifinále KNVB beker: Sparta Rotterdam - Vitesse 1:2 (75. Kašia vl. - 13. a 73. Baker).

22.09.201612:59

Kali vyloučen po radě videorozhodčího

Anouar Kali se včera zapsal do fotbalové historie, i když to bylo jistě jiným způsobem, než jaký by si vysnil. Jeho Willem II hostoval v rámci Nizozemského poháru na půdě Ajaxu a prohrál 0:5, tento záložník se pak stal prvním fotbalistou vyloučeným na základě rady od videorozhodčího. V Amsterdamu bylo video testováno a na jeho základě byl odhalen Kaliho faul na Lasseho Schoneho, který hlavní rozhodčí Danny Makkelie původně vyhodnotil jako žlutý, jeho názor změnila až rada Pola van Boekela od videa.

soccerway.com
20.09.201614:08

Siema de Jonga čeká debut za PSV

Siem de Jong před sebou má první start v dresu PSV Eindhoven, kam v létě přišel na hostování z Newcastlu United. Nizozemský záložník nastoupí k zítřejšímu pohárovému souboji s Rodou, sdělil mu to trenér Phillip Cocu.

vi.nl
24.04.201619:51

Feyenoord získal nizozemský pohár

Výsledek finále Nizozemského poháru: Feyenoord - Utrecht 2:1 (42. Kramer, 72. vlastní Bednarek - 51. Leeuwin).