Superkubok Bělorusko - Superkubok - expres zprávy

02.03.202119:45

Šachtër Soligorsk vítězem Superpoháru

Výsledek zápasu Běloruského Superpoháru: Šachtër Soligorsk - BATE Borisov 1:0 po penaltách.

04.03.202019:26

Dinamo Brest získalo Superpohár

Výsledek utkání o běloruský Superpohár: Dinamo Brest - Šachtër Soligorsk 2:0 (3. Gabi, 30. Savyckyj).

10.03.201816:30

Běloruský superpohár pro Dinamo Brest

Běloruský superpohár: Dinamo Brest - BATE Borisov 2:1 (14. Gotal z penalty, 30. Vitus - 90. Drahun).

11.03.201715:00

BATE ovládlo běloruský Superpohár

Výsledek běloruského Superpoháru: Zhodino - BATE 1:3 (6. Chačaturjan - 20. a 63. Hardzjajčuk, 51. Ivanić).

23.07.201621:39

Lucescu měl radost z výkonu Zenitu

Trenér Mircea Lucescu v létě přesídlil ze Šachtaru Doněck do Zenitu Petrohrad, s nímž dnes získal svou první trofej - v Superpoháru jeho svěřenci porazili 1:0 CSKA Moskva. "Mám z našeho dnešního výkonu opravdu radost. Superpohár mnoho neznamená, ale je důležitý pro klubovou image," uvedl Lucescu, jenž převzal Petrohrad po Andrem Villasu-Boasovi. Ve svém předchozím ukrajinském působišti získal 22 trofejí.

ČTK
23.07.201619:55

Superpohár pro Zenit Petrohrad

Výsledek utkání o ruský Superpohár: CSKA Moskva - Zenit Petrohrad 0:1 (22. Maurício).

14.03.201515:09

Superkubok opět kořistí BATE Borisov

Běloruský superpohár potřetí v řadě vyhrálo BATE Borisov. Mistr tamní nejvyšší soutěže hrál se Šachtërem Soligorsk po 90 minutách bez branek a následně se šlo rovnou na penalty, v nichž si BATE vedlo suverénně - všechny tři proměnilo, zatímco soupeř své tři pokusy promarnil.

16.03.201409:55

Superpohár pro BATE Borisov

Běloruský superpohár: BATE Borisov - FC Minsk 1:0 (20. Mladenović).

17.03.201316:37

Superkubok kořistí BATE Borisov

BATE Borisov slaví zisk běloruského superpoháru, v dnešním finálovém utkání porazilo 1:0 Naftan Novopolock díky brance Sivakova ze třetí nastavené minuty

07.03.201213:17

Běloruský superpohár pro Gomel

Vítězem běloruského Superpoháru se stal FK Gomel, který porazil úřadujícího mistra BATE 2:0. Obě branky vstřelil Vjačeslav Hleb.