Další články

Jednadvacítka si jde pro první body, selhání s Islandem bude napravovat proti Walesu

Čeští reprezentanti do 21 let přivítají v pátečním kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2025 Wales. "Lvíčata" budou v Českých Budějovicích usilovat o první body ve skupině I, na úvod kvalifikace před měsícem prohráli svěřenci trenéra Jana Suchopárka na Islandu 1:2. Zápas má výkop v 18:00.

Jednadvacítka rozdrtila Wales a bez porážky ovládla skupinu

Čeští reprezentanti do 21 let deklasovali v závěrečném duelu kvalifikace o postup na evropský šampionát Wales 5:0 a bez porážky ovládli třetí skupinu. Domácí tým poslal v Jablonci do vedení v 17. minutě Novák, v druhé půli pak skórovali Wágner, Vaněk a dvakrát Tecl.

Jednadvacítka se v závěru kvalifikace bude sehrávat na baráž

Čeští fotbalisté do 21 let uzavřou v pondělí doma proti Walesu své vystoupení v kvalifikační skupině o postup na ME v roce 2013. Už v pátek si s předstihem zajistili první místo v tabulce a účast v říjnové baráži, zápas v Jablonci pro ně ale bude důležitou prověrkou a možností více se sehrát před klíčovým barážovým dvojutkáním.

Jednadvacítka vyhrála ve Walesu a má druhou výhru v kvalifikaci

Česká reprezentace do 21 let dnes vyhrála v utkání evropské kvalifikace ve Walesu 1:0. Zápas rozhodl v 5. minutě útočník Sparty Václav Kadlec. Svěřenci kouče Jakuba Dovalila mají na kontě dvě výhry nad Walesem a Andorrou a remízu s Arménií.

Jednadvacítka bude ve Walesu napravovat zaváhání s Arménií

Reprezentace do 21 let se v úterním zápase evropské kvalifikace ve Walesu pokusí odčinit minulé zaváhání, domácí remízu s Arménií. Svěřenci kouče Jakuba Dovalila si dobře uvědomují, že případná druhá ztráta v třetím odehraném zápase by jim mohla způsobit v třetí kvalifikační skupině už dost komplikací.