Aurélien Collin se stal novou posilou Philadelphie Union. Zkušený obránce přichází z konkurenčního New Yorku Red Bulls a se svým novým zaměstnavatelem uzavřel kontrakt do konce tohoto roku.

lequipe.fr
07.10.201808:14

Dočkal asistoval u výhry Philadelphie

Philadelphia Union rozstřílela Minnesotu 5:1 a svůj podíl na tom měl i Bořek Dočkal. Český záložník se podílel asistencí na první brance zápasu, tu dal v osmé minutě Burke.

27.09.201809:22

Philadelphia prohrála finále poháru s Houstonem

Záložník Bořek Dočkal s Philadelphií neuspěl ve finále Amerického poháru. Ve středečním souboji o titul podlehl tým českého fotbalového reprezentanta 0:3 Houstonu. Dynamo si díky premiérovému vítězství v US Open Cupu zajistilo postup do Ligy mistrů CONCACAF. Houston se před domácími fanoušky dostal do vedení po dvou brankách Maura Manotase z prvního poločasu. Poprvé se kolumbijský kanonýr trefil hlavou už ve čtvrté minutě, druhý gól přidal ve 25. minutě.

ČTK
17.09.201810:10

Dočkal má nového spoluhráče

V zámořské MLS bude ve své kariéře pokračovat Kacper Przybylko. Polský útočník po loňském sestupu Kaiserslauternu ze druhé německé ligy tento klub opustil, nyní se jako volný hráč dohodl na angažmá ve Philadelphii Union.

transfermarkt.de
16.09.201808:09

Dočkalova asistence na body nestačila

Philadelphia Union v noci prohrála s Montrealem Impact, přestože měla vynikající vstup do zápasu. V jedenácté minutě se po asistenci Dočka Dočkala trefil Auston Trusty, celek z Pensylvánie ale poté čtyřikrát inkasoval a podlehl 1:4.

07.09.201812:34

Przybylko je na zkoušce ve Philadelphii

Philadelphii Union by mohl posílit Kacper Przybylko. Bývalý polský mládežnický reprezentant je po vypršení smlouvy s Kaiserslauternem bez angažmá a se zámořským celkem může podepsat kontrakt do 14. září.

19.08.201808:36

Dočkal připravil obě branky Philadelphie

Philadelphia Union v noci porazila New York City (2:0) a velký podíl na jejím triumfu měl Bořek Dočkal. Český záložník nahrál na obě branky svého klubu, v 57. minutě z jeho práce profitoval Burke, v 76. minutě pečetil výsledek Ilson.

09.08.201808:10

Dočkal je ve finále poháru

Záložník Bořek Dočkal si zahraje finále amerického poháru US Open. V semifinále odehrál 90 minut a přispěl k vítězství Philadelphie nad Chicagem 3:0. Druhým finalistou je po výhře na penalty Houston.
Výsledky: Philadelphia - Chicago 3:0 (59. a 77. Burke, 86. Sapong), Houston - Los Angeles FC 3:3, na pen. 7:6 (12. Wenger, 25. Manotas, 75. Rodríguez - 6, 78. a 90.+5. Rossi).

26.07.201808:36

Dočkal přispěl k vítězství Philadelphie

Philadelphia Union vyhrála na půdě Houstonu Dynamo 3:1 a velký podíl na tom měl Bořek Dočkal, český záložník přihrál na první dvě branky svého týmu.

19.07.201809:21

Dočkal je s Philadelphií v semifinále poháru

Fotbalisté Philadelphie Union postoupili do semifinále poháru US Open. Ke čtvrtfinálové výhře 1:0 nad Orlandem pomohl také český reprezentant Bořek Dočkal, který odehrál 84 minut. Jedinou branku vstřelil už v 5. minutě Alejandro Bedoya. O postup do finále si to Philadelphia rozdá se Chicagem, Houstonem nebo Los Angeles FC.

26.06.201820:58

Dočkal nejlepším hráčem týdne MLS

Český reprezentant Bořek Dočkal byl zvolen nejlepším hráčem týdne v zámořské lize MLS. Záložník Philadelphie v sobotním utkání s Vancouverem pomohl dvěma góly k vítězství 4:0. Dočkal do Philadelphie zamířil na konci února na hostování z čínského klubu Henan Jianye. Devětadvacetiletý hráč se zařadil mezi hlavní opory a v této sezoně je v týmu Union nejlepším střelcem s pěti góly i nejlepším nahráváčem s šesti asistencemi. Dočkalův druhý zásah Vancouveru levačkou do horního růžku byl navíc nominován na nejlepší branku týdne v MLS. Philadelphia je v tabulce Východní konference na šestém místě, které jako poslední zaručuje účast v play off.

ČTK
24.06.201809:16

Dočkal dvěma góly zajistil vítězství Philadelphie

Záložník Bořek Dočkal dal v sobotním utkání zámořské ligy MLS dva góly a byl hlavním strůjcem vítězství Philadelphie 4:0 nad Vancouverem. S pěti brankami je český reprezentant nejlepším střelcem týmu. Philadelphia uspěla po dvou porážkách a v tabulce Východní konference se posunula na šesté místo, poslední, které zaručuje účast v play off. Dočkal poslal Philadelphii do vedení nad kanadským týmem, který vyhrál předchozí dva zápasy, ve 24. minutě. Ve vápně se pokusil patičkou přihrát spoluhráči, míč se ale zastavil, a tak český fotbalista pohotově levačkou vypálil ke vzdálenější tyči.

ČTK
03.06.201809:45

Dočkal strávil na trávníku jen 22 minut

Už po 22 minutách skončil pro Bořka Dočkala sobotní zápas zámořské MLS, v němž Philadelphia podlehla v Atlantě 1:3. Hosté přišli v 19. minutě o dva vyloučené hráče a trenér Jim Curtin poslal do hry místo českého ofenzivního záložníka obránce Warrena Creavalleho. Atlanta využila početní výhodu a po hattricku Josefa Martíneze dál vede Východní konferenci.

ČTK
31.05.201808:39

Dočkal zařídil v MLS výhru Philadelphie

Bořek Dočkal byl ústřední postavou fotbalistů Philadelphie ve středečním zápase MLS proti Chicagu. Pod výhru 3:1 se podepsal dvěma asistencemi a v závěru proměněnou penaltou. Tým Union prodloužil svou neporazitelnost na čtyři utkání. Po první Dočkalově přihrávce se prosadil krátce před poločasovou pauzou Brazilec Ilsinho a v 51. minutě zvýšil Jamajčan Burke, jemuž bývalý sparťanský záložník ideálně nacentroval před branku. Svůj třetí gól v zámořské lize vstřelil Dočkal z penalty v 87. minutě. Střelou k tyči nedal gólmanovi McLainovi šanci a potrestal Chicago za faul na Burkeho.

ČTK
20.05.201808:47

Philadelphia Union doma porazila 4:1 Real Salt Lake a velký podíl na tom měl Bořek Dočkal. Český záložník zaznamenal vítěznou branku, vedle toho jednu trefu připravil.

01.05.201810:14

Dočkal byl vybrán do nejlepšího týmu týdne

Záložník Bořek Dočkal byl v MLS vybrán do nejlepší jedenáctky uplynulého týdne. Devětadvacetiletý fotbalista Philadelphie byl oceněn poté, co v sobotu vstřelil první gól v zámořské soutěži a přispěl k výhře 3:2 nad D.C. United. Dočkal rozhodl utkání v 72. minutě, kdy tvrdou ranou z ostrého úhlu prostřelil hostujícího brankáře a pomohl ukončit pětizápasovou sérii bez vítězství. Český reprezentant a bývalý hráč pražské Sparty je ve Philadelphii na hostování z čínského Henanu.

ČTK
28.04.201823:58

Dočkal rozhodl o výhře Philadelphie Union

Philadelphia Union porazila DC United (3:2) a svou zásluhu na tom měl i Bořek Dočkal, český záložník odehrál 88 minut a v 72. minutě vstřelil rozhodující branku.

14.03.201823:34

Philadelphia si zavázala Saponga

Charles Sapong prodloužil smlouvu s Philadelphií Union. Devětadvacetiletý útočník se zámořským klubem podepsal kontrakt do konce nadcházejícího ročníku s opcí na další rok.

20.02.201814:50

Dočkal si má zahrát v zámoří

Netradiční přestup podle Deníku Sport opět leží před Bořkem Dočkalem, český reprezentant se má co nevidět stěhovat z čínského Henanu na hostování do Philadelphie Union.

isport.blesk.cz
11.04.201716:27

Bellot se bude chystat s Philadelphií

Philadelphia Union vyzkouší brankáře Benjamina Bellota. 26letý gólman RB Lipsko se do zámořského celku vydá na týdenní zkoušku.