Colorado Rapids USA - Colorado Rapids - Expres Zprávy

24.11.201021:25

Kandji si poranil koleno

Útočník Colorado Rapids Macoumba Kandji sice svým gólem proti Dallasu rozhodl o těsné výhře 2:1, v utkání si ale přivodil zranění. Po souboji s Ugem Ihemeluem má pravděpodobně natržený přední křížový vaz v levém koleni.

22.11.201008:24

Colorado slaví první titul

Colorado Rapids vyhrálo poprvé v historii zámořskou MLS. Ve finále porazilo Dallas 2:1 po prodloužení díky vlastnímu gólu soupeře. Utkání, které se hrálo na stadionu v Torontu, skončilo v řádné hrací době 1:1, rozhodnutí přinesla až 107. minuta a nešťastný zásah obránce George Johna. Colorado hraje zámořskou soutěž od svého založení v roce 1995, do samotného finále se probojovalo letos podruhé, předtím bylo neúspěšné v roce 1997. Colorado - Dallas 2:1 po prodloužení (57. Casey, 107. vlastní John - 35. Ferreira).

14.11.201010:34

Colorado si v MLS zahraje o titul

Fotbalisté Colorada porazili ve finále Východní konference MLS díky šťastné brance obránce Kosukeho Kimury San Jose 1:0 a po 13 letech si zahrají o titul. Jejich soupeřem bude vítěz zápasu mezi Los Angeles Galaxy a Dallasem. Kimura se trefil v 43. minutě, kdy jeho centr zaskočil hostujícího brankáře Jona Busche. Japonský obránce si tak připsal třetí gól ve čtvrté sezoně v zámoří. Colorado si už o titul v MLS zahrálo v roce 1997, tehdy ale podlehlo DC United. Letošní finále je na programu 21. listopadu v Torontu.