Beşiktaş JK Turecko - Beşiktaş JK - Zprávy

Hološko přestoupil do Besiktasu

Očekávaný přestup útočníka Filipa Hološka z Manisaporu je hotov. Slovenský reprezentant však nezamířil do západní Evropy a zůstal v turecké lize. Jeho novým zaměstnavatelem je Besiktas Istanbul.

Porto přehrálo Besiktas a zaslouženě postupuje

Porto slaví vítězství nad Besiktasem a postup do další fáze Ligy mistrů z prvního místa ve skupině. Domácí nasměroval k vítězství těsně před přestávkou Lucho Gonzalez, druhý gól přidal v 62. minutě Ricardo Quaresma.

Preview: FC Porto - Besiktas JK

Zdánlivě snadný úkol před sebou má Porto. To je v tabulce skupiny A zatím na první příčce a k jistotě postupu mu bude stačit i remíza.

Besiktas zdolal Marseille a drží se ve hře

Besiktas se v domácím prostředí oklepal z drtivé prohry s Liverpoolem z minulého kola a dál bude bojovat o postup do další fáze Ligy mistrů. Domácí mohou děkovat hlavně Bobovi, který svým gólem dvě minuty před koncem utkání, zajistil Besiktasi výhru nad Marseille v poměru 2:1.

Preview: Beşiktaş JK - Olympique Marseille

Jedno z klíčových utkání skupiny H uvidí ve středu večer istanbulský stadion Inönu. Ve specifickém prostředí se domácí Besiktas pokusí rozšířit svůj prozatím tříbodový zisk. Olympique Marseille má sice už bodů sedm, ale pokud by v Istanbulu prohrál, jeho naděje na postup by dostaly vážné trhliny.

Trenér Besiktase nabídl rezignaci

Trenér fotbalistů Besiktase Istanbul Etrugrul Saglam i manažer Sinan Engim nabídli po debaklu v Lize mistrů rezignaci. Reagovali tak na úterní prohru tureckého klubu 0:8 na půdě anglického Liverpoolu. Besiktas tak překonal rekord Ligy mistrů, který porážkou 0:7 držela pražská Slavia společně s řeckým Olympiakosem Pireus.

Liverpool zadupal Besiktas do země

Rekordní zápas pražské Slavie padl, už jí nepatří nejvyšší porážka v Lize mistrů. Tento smutný primát odedneška drží turecký Besiktas, z Liverpoolu si odváží osmigólový nářez...

Preview: Liverpool FC - Beşiktaş JK

Na Anfield road se chystá odveta. Před čtrnácti dny prohráli Liverpoolští v Istanbulu 2:0 a spadli na poslední místo skupiny A s pouhým jedním bodem. V úterý večer už musí domácí uspět, jinak jim hrozí vyřazení z milionářské soutěže a s tím poslední finalista této soutěže určitě nepočítal.

Liverpool prohrál v Istanbulu a má namále

Istanbul byl prozatím v myslích fanoušků FC Liverpool spojen výhradně s příjemnými vzpomínkami. Mohlo za to především fantastické finále Ligy mistrů z roku 2005 proti AC Milán. Od středečního večera to ale neplatí úplně stoprocentně. Na stadionu Inönü, kde je doma Besiktas, se totiž Reds pořádně vzdálili od postupu ze základní skupiny letošního ročníku Champions League.

Preview: Beşiktaş JK - Liverpool FC

Besiktas hostí Liverpool a oba týmy zatím tahají v tabulce skupiny A za kratší konec. Liverpool po remíze v Portu prohrál doma s Marseille, Besiktas zatím prohrál oba své zápasy a nedal ani gól. Každý ze soupeřů bude chtít vyhrát, zejména pro Angličany by vypadnutí v této fázi LM bylo po posledních sezonách ostudou.

Porto vyhrálo na hřišti Fenerbahce

FC Porto udělalo velmi důležitý krok k postupu ze skupiny, když domácí remízu s Liverpoolem odčinilo vítězstvím na hřišti Besiktase Istanbul. O to se gólem v úplném závěru postaral Ricardo Quaresma.

Preview: Beşiktaş JK - FC Porto

Besiktas ani Porto v prvním kole základních skupin nezahrály podle svých představ. Besiktas prohrál v Marseille a Porto uhrálo doma bod s Liverpoolem. Je tedy jasné, že oba týmy berou z istanbulského zápasu pouze tři body.

Olympique Marseille porazil Besiktas

Olympique Marseille vykročil do ligové sezony levou nohou, o to cennější je úterní výhra nad Besiktasem. Francouzský tým o svém triumfu rozhodl až v závěru druhého poločasu.

JAKO NA KOLOTOČI (V)

Kolotoč fotbalového dění se točí dnem a nocí. Pojďte se tedy znovu svést. Dnes na něm společně s vámi pojedou Petr Čech, Gareth Southgate, Ruud van Nistelrooij, Juanfran, José Antonio Reyes, Ole Gunnar Solskjær, Sérgio Conceição, Luis "Lucho" Enrique a vůbec celá fotbalová Evropa! I na krásné mladé fotbalisky zbylo místo!

SPARTA NA BESIKTAS NESTAČILA

Pražská Sparta, jediný český zástupce v milionářské Lize Mistrů, si vážně zkomplikovala své postupové naděje. Po domácí výhře 2:1 nad Besiktasem potřebovala v odvetě v Turecku alespoň remizovat, aby si před závěrečnými koly udržela výhodnou pozici, ale prohrála 0:1 gólem pár minut před koncem...