Beşiktaş JK Turecko - Beşiktaş JK - Zprávy

Plzeň bez dvou vyloučených na Besiktas nestačila a v EL končí

Plzeň vypadla z Evropské ligy hned ve 3. předkole po souboji s Besiktasem Istanbul. Na jeho půdě dnes podlehli 0:3, když zápas dohrávali bez dvou vyloučených, a po úvodní domácí remíze 1:1 soutěž opustili. Jejich návrat do pohárů po 39 letech tak měl epizodní charakter.

Sivok má přetržený křížový vaz v koleni a nestihne kvalifikaci ME

Tomáš Sivok se dnes v Praze podrobil vyšetření, které potvrdilo, že má přetržený křížový vaz v levém koleni. Obránce Besiktase Istanbul čeká příští čtvrtek operace a několikaměsíční klid. Bude tak českému národnímu týmu chybět při podzimním startu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. ČTK to řekl hráčův manažer Jiří Müller.

Řev, létající mince a zapalovače. Plzeň vyhlíží turecké peklo

Plzeňští fotbalisté s napětím vyhlížejí, jak dopadne jejich dnešní test odolnosti a psychické soustavy. Třicet tisícovek nabroušených a bouřících diváků s výhružně zatnutými pěstmi, létající mince či zapalovače kolem jejich hlav. Téměř nemožná komunikace na hřišti.

Sivok si poranil koleno a bojí se dlouhé pauzy

Reprezentant Tomáš Sivok si na úterním tréninku Besiktase Istanbul poranil koleno. Ve čtvrtek nenastoupí v odvetě 3. předkola Evropské ligy proti Plzni a mimo hru může být několik měsíců, pokud se potvrdí podezření na přetržení předního zkříženého vazu.

Plzeň zkusí v Istanbulu vybojovat senzaci na úkor Besiktase

Ve vyprodaném třicetitisícovém kotli stadionu slavného Besiktase Istanbul se plzeňští fotbalisté ve čtvrtek pokusí o senzaci, kterou by přinesl jejich postup do 4. předkola Evropské ligy. Do jedenáctimilionového tureckého velkoměsta dnes Západočeši dorazili s nadějí, kterou jim ponechala domácí remíza 1:1.

Rezek po zahozených šancích proti Besiktasi těžko usínal

Dlouho do noci se plzeňskému útočníkovi Janu Rezkovi honily hlavou tři neproměněné šance a především zahozené sólo v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy s Besiktasem Istanbul.

Plzeňané smutnili nad zahozenými šancemi i přísnou penaltou

Dvojnásobné zklamání tížilo plzeňské fotbalisty po jejich remíze 1:1 s vysoce favorizovaným Besiktasem Istanbul v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy. Mrzelo je, že v prvním poločase v Praze na Letné využili jedinou z pěti velkých šancí a naopak těsně před poločasem inkasovali z přísně nařízené penalty inkasovali.

Beşiktaşi pomohl sudí. S Plzní uhrál remízu 1:1

Plzeň proti Beşiktaşi předvedla více než sympatický výkon. Český tým byl minimálně v prvním poločase jasným pánem na hřišti, ve 28. minutě přetavil tuto převahu v gól David Limberský. Poté ale přišlo klíčové pochybení celého utkání - španělský sudí nařídil za sporný faul pokutový kop a turecký celek těsně před přestávkou vyrovnal. Na skóre se nic nezměnilo ani ve druhé půli, a Beşiktaş tak domů odjíždí s nadějnou remízou 1:1.

Zápotočný věří, že po týdnech nejistoty zakotví v Besiktasi

Tomáš Zápotočný se už zřejmě nemusí stresovat tím, kde bude hrát v nové sezoně. Devětadvacetiletý zadák po týdnech nejistoty věří, že se napevno usídlí v týmu Besiktase Istanbul, s nímž dnes přicestoval do Prahy jako soupeř Plzně před čtvrtečním úvodním duelem 3. předkola Evropské ligy.

Sivok před soubojem s Plzní krotí euforii Besiktase

Až si dnes český fotbalista Tomáš Sivok půjde zatrénovat na stadion pražské Sparty, kde jej v barvách Besiktase Istanbul ve čtvrtek čeká úvodní duel 3. předkola Evropské ligy proti Plzni, možná si bude muset dávat pozor, aby podle zvyku nezamířil do šatny domácího týmu.

Plzeň při návratu do pohárů zkusí zaskočit slavný Besiktas

Po dlouhých 39 letech okusí plzeňští fotbalisté atmosféru pohárového klání. Viktoria chce zanechat svoji stopu v letošním ročníku Evropské ligy, ale hned při její obnovené premiéře ve 3. předkole čeká na vítěze českého poháru slavný Besiktas Istanbul.

Guti bude hrát za Besiktas, podepsal dvouletou smlouvu

José María Gutiérrez Hernández bude od příští sezony celkem podle očekávání hrát v Turecku. 33letý záložník se po 25letech rozloučil s Realem Madrid a zamířil do Istanbulu, kde dnes podepsal dvouletou smlouvu s Besiktasem...

Guti odchází z Realu, zvažuje nabídku Beşiktaşe

Záložník José María Gutiérrez, známější jako Guti, opouští po 15 letech Real Madrid. Třiatřicetiletý fotbalista potvrdil, že zvažuje nabídku Beşiktaşe Istanbul.

Fanoušci pojedou na Besiktas zdarma

Fanoušky Viktorie Plzeň dopraví vedení klubu zdarma na zápas třetího předkola Evropské ligy, které tým odehraje příští čtvrtek proti Besiktasi Istanbul v letenském azylu na stadionu Sparty Praha. Klub o tom informoval na svých webových stránkách s tím, že do Prahy a zpět budou vybaveny a speciální autobusy a vlaková souprava.