Cissé zkusí ještě jeden návrat, zlanařil ho švýcarský Yverdon

Djibril Cissé nakonec ještě opráší kopačky a vrátí se k fotbalu. Příští měsíc šestatřicetiletý francouzský útočník si vyzkouší třetí nejvyšší švýcarskou soutěž, do svých řad ho zlákal nováček Yverdon Sport...  
05.07.2017 | Aktuality | 44 komentářů
04.06. Forte je novým trenérem Bielefeldu
Uli Forte byl jmenován novým trenérem Bielefeldu. Kouč přichází z druholigového švýcarského Yverdonu, s německým celkem podepsal dvouletý kontrakt. (kicker.de)
03.06. Bielefeldu se má ujmout trenér Forte
Uli Forte podle německého tisku opustí druholigový švýcarský Yverdon-Sport a stane se novým trenérem Bielefeldu. Na lavičce tohoto klubu v dubnu skončil Frank Kramer a jeho povinnosti převzal Marco Kostmann, ani on ale neodvrátil sestup do 2. Bundesligy. (kicker.de)
20.11.2017 Cissé nastupuje ve třetí švýcarské lize
Třetí nejvyšší soutěž ve Švýcarsku hraje Djibril Cissé. Ten se po dvouleté přestávce rozhodl vrátit k fotbalu, přestože to u jeho bývalého klubu Auxerre nevyšlo, nastupuje ve 3. švýcarské lize, kde týmu Yverdon-Sport pomohl v šestnácti ligových utkáních patnácti góly. (transfermarkt.de)
03.07.2017 Cissé možná obnoví kariéru
Ve švýcarské třetí lize by mohl nečekaně obnovit kariéru ex-liverpoolský útočník Djibril Cissé, ten prý o návratu na trávníky vyjednává s Yverdonem Sport. (La Télé)
22.08.2005 Vedení švýcarského Yverdonu reagovalo na špatný start do...
Vedení švýcarského Yverdonu reagovalo na špatný start do nové sezony odvoláním trenéra. Radu Nunveilera, který s klubem v úvodních šesti zápasech získal pouze jeden bod, střídá Junior Dos Santos.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
12.08.Yverdon-Sport - FC Wil1:3
Další zápas
26.08.S'hausen - Yverdon-Sportinfo
Tabulka
 TýmZB
1.FC Wil512
2.Lausanne Sport510
3.Yverdon-Sport510
4.FC Schaffhausen59
5.FC Aarau58
Další zápas
20.08.
16:00
FC Bavois - Yverdon-Sportinfo
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci