Demba Savage se vrací do HJK Helsinky. Finský celek získal 28letého středopolaře, který se opačným směrem stěhoval na začátku minulého roku, z Häckenu a podepsal s ním kontrakt do konce roku 2018.

Turín dohodl příchod Samuela Gustafsona. Švédský mládežnický reprezentant se na Apeninský poloostrov vydal z Häckenu a ve svém novém působišti uzavřel dvouletý kontrakt s opcí.

Rasmus Lindgren se vrací do vlasti. Švédskému obránci vypršela smlouva v nizozemském Groningenu, jako volný hráč se pak dohodl na angažmá v BK Häcken.

vi.nl
05.05.201618:29

Häcken vítězem Švédského poháru

Výsledek finále Švédského poháru: Malmö FF - BK Häcken 2:2 i po prodloužení, 5:6 na penalty (39. Rosenberg, 44. Eikrem - 61. a 66. Mohammed).

12.10.201519:37

Häcken přivedl záložníka Schüllera

Rasmus Schüller se co nevidět rozloučí s HJK Helsinky. Další kroky finského reprezentanta povedou do Švédska, kde se 24letý záložník upsal Häckenu.

transfermarketweb.com
16.07.201512:37

Gustafson hráčem Feyenoordu Rotterdam

Simon Gustafson přestoupil z BK Häcken do Feyenoordu, 20letý švédský záložník v Rotterdamu podepsal smlouvu na čtyři roky.

15.07.201513:13

Feyenoord ladí přestup Gustafsona

Záložník Simon Gustafson dost možná už odehrál svůj poslední zápas za švédský BK Häcken. 20letý fotbalista se dostal do hledáčku Feyenoordu a kluby jsou podle posledních zpráv domluveny na transferu. Na sever Evropy má putovat suma pohybující se okolo jednoho a půl milionu eur.

eredivisie.nl
09.07.201509:13

Lugano si opět hledá angažmá

Diego Lugano se po třech měsících znovu ocitl bez zaměstnavatele. Zkušený uruguayský stoper se zkušenostmi z PSG nebo Málagy v průběhu jara posílil švédský BK Häcken a odehrál za něj jedenáct zápasů, nyní se ale s vedením dohodl na rozvázání kontraktu.

26.03.201509:26

Lugano prý bude hrát za Häcken

Diego Lugano po loňské sezoně opustil WBA a od té doby je bez angažmá. V průběhu devíti měsíců se v jeho případě spekulovalo o angažmá v Kataru, SAE nebo Brazílii, kroky zkušeného uruguayského obránce ale nakonec pravděpodobně povedou do Švédska - brzy by měl podepsat smlouvu na tři měsíce s BK Häcken.

lequipe.fr
02.02.201523:39

CSKA Moskva získalo Strandberga

V Rusku bude svůj talent rozvíjet Carlos Strandberg, 18letý útočník opouští BK Häcken a přestupuje do CSKA Moskva.

sport-express.ru
27.07.201419:52

Dortmund se zajímá o Strandberga

Borussia Dortmund nadále hledá posily do útoku a jednu si vyhlédla ve Švédsku, odkud by ráda přivedla 18letého Carlose Strandberga. Zájem BVB o útočníka Häckenu potvrdil sportovní ředitel Michael Zorc.

sport1.de
30.06.201400:20

Sporting lanaří mladého Strandberga

Na angažmá do Portugalska se možná vydá Carlos Strandberg. Teprve 18letý útočník hraje ve vlasti za BK Häcken, nabídku ve výši dva miliony eur pak na sever Evropy zaslal lisabonský Sporting.

abola.pt
25.07.201320:51

Sparta ve Švédsku prohrála a v EL končí

Výsledek odvety druhého předkola Evropské ligy: Häcken - Sparta 1:0 (84. Ericsson), první zápas 2:2, postupuje Häcken.

25.07.201319:47

Sparta ve Švédsku zatím bez branek

Poločasový výsledek odvety druhého předkola Evropské ligy: Häcken - Sparta 0:0, první zápas 2:2.

19.07.201311:01

Gerhardsson remízu bral

Trenér Häckenu Petter Gerhardsson je s remízou na Spartě v úvodním utkání druhého předkola Evropské ligy spokojený. "Když se podíváme na průběh zápasu, remíza 2:2 pro nás je před odvetou v Göteborgu velmi dobrým výsledkem. Naše šance na postup se po takovém zápase zvýšily a vidím je jako docela dobré. Je jasné, že když jsme v poločase prohrávali a Sparta byla lepší než my, cítil jsem trochu nervozitu. V tu chvíli jsem si říkal, že i prohra 0:1 by pro nás byla přijatelná. Ale ve druhém poločase a hlavně v závěru jsme už přebrali iniciativu a výrazně se zlepšili," prohlásil po utkání.

28.06.201314:22

Sparta začne proti Häckenu doma

Fotbalisté pražské Sparty rozehrají dvojzápas 2. předkola Evropské ligy proti švédskému Häckenu 18. července na domácím hřišti, i když pondělní los určil, že se úvodní duel uskuteční v Göteborgu. O změně pořadatelství rozhodla UEFA. Důvodem má být evropský šampionát fotbalistek pořádaný Švédskem od 10. do 28. července.

24.06.201314:39

Na Spartu čeká BK Häcken

Do Švédska pocestuje Sparta k utkání druhého předkola Evropské ligy, dnešní los jí za soupeře přisoudil BK Häcken.

08.05.201315:44

Ali Khan má zlomenou nohu

Minimálně dva měsíce stráví na marodce Mohammed Ali Khan, obránce švédského Häckenu má zlomenou nohu. 27letý fotbalista utrpěl zranění v závěru první půle duelu s Brommapojkarnou, vystřídat se ale nechal až v 54. minutě.