Real Madrid - Villarreal CF
24.05.2020LaLiga 38. kolo
CD Leganés - Real Madrid
17:56 Casemiro odehrál jubilejní zápas za Real
Hned dva důvody k oslavám měl včera večer Casemiro. Jeho Real Madrid vyhrál v Seville a brazilský záložník si na své konto připsal jubilejní 200. start v dresu španělského klubu. Do této chvíle dal devatenáct branek a svým dílem přispěl ke 138 výhrám. (abola.pt)
15:35 Ramos vyhrál s Realem už 400 zápasů
Sergio Ramos se včera vrátil do sestavy Realu Madrid a přispěl k výhře 1:0 na půdě Sevilly. Španělský obránce měl ještě jeden důvod k radosti, jednalo se o jeho jubilejní 400. výhru v dresu Bílého baletu. (abola.pt)
12:02 Zidane chválil týmovou práci
Kouč Realu Madrid Zinedine Zidane ocenil týmovou práci svého mužstva. Právě ta byla podle něj základem pro vítězství v Seville 1:0, kterým Bílý balet odpověděl na kritiku z posledních týdnů. "Dobře jsme bránili jako celý tým a to byl základ. Hráči do toho dali úplně všechno a zasloužili si vyhrát. Jeden bojoval za druhého, tak to má být," řekl Zidane. (football-espana.net)
22.09. Realu Madrid je znovu k dispozici Ramos
Sergio Ramos se vrací do nominace Realu Madrid. Španělský obránce si minulý týden přivodil svalové zranění, nyní je fit a bude připraven na večerní souboj se Sevillou. (football-espana.net)
22.09. Real Madrid se snažil o Isaka
Alexander Isak během letní přestávky zamířil z Borussie Dortmund do Realu Sociedad, španělskou ligu však mohl hrát už dříve. Při odchodu z AIK Solna se o reprezentanta Švédska zajímal Real Madrid, talentovaný útočník však na začátku roku 2017 upřednostnil vestfálský klub, kde se neprosadil. (transfermarkt.de)
21.09. Real má na radaru Camavingu
Teprve šestnáctiletý teenager Eduardo Camavinga se dostal do hledáčku slovutného Realu Madrid. Mladíček z Rennes v této sezoně pravidelně sbírá soutěžní minuty v Ligue 1. Zaujal především výkony v zápasech proti Paris Saint Germain a skotskému Celticu v Evropské lize. Smlouvu v Rennes má do roku 2022. (football-espana.net)
21.09. Real může počítat s Valverdem
Uruguayský záložník Federico Valverde bude k dispozici trenérovi Realu Madrid Zinedinu Zidanovi pro zápas s lídrem tabulky Sevillou. Valverde odehrál v této sezoně zatím jen deset minut, protože ho trápilo bolavé koleno. Pro utkání se Sevillou se ale bude hodit. Zranění jsou totiž Luka Modrič, Isco, Marcelo i Marco Asensio. Nejistý je také start kapitána Sergia Ramose. (football-espana.net)
21.09. Zidane cítí podporu vedení
Zinedine Zidane prý cítí podporu od svých šéfů v Realu Madrid. Francouzský kouč se dostal pod tlak po těžké porážce 0:3 v Lize mistrů na půdě Paris Saint Germain. Zidane prohlásil, že pokud by o důvěře od vedení klubu pochyboval, okamžitě by sám odstoupil. (dailymail.co.uk)
20.09. Allegri kandidátem pro Real?
Trenér Massimiliano Allegri by podle deníku Marca mohl vystřídat na lavičce Realu Madrid Zinedina Zidane. Ten se pomalu dostává pod tlak, ke kterému ještě přispěla jasná porážka 0:3 na hřišti Paris Saint Germain. Allegri byl kandidátem pro Real už v roce 2018, když se Zidane rozhodl skončit po třetím triumfu v Lize mistrů v řadě. Allegri se ale tehdy rozhodl zůstat v Juventusu. (football-italia.net)
19.09. Real po deseti letech nevystřelil na bránu
Real Madrid včera prohrál na půdě PSG a v zápase ani jednou nevystřelil na branku soupeře. Takhle bezzubá byla ofenzíva Bílého baletu naposledy před deseti lety, celkem jeho série s minimálně jednou střelou mezi tyče činila 578 zápasů. (sport1.de)