Girona FC Španělsko - Girona FC - Zprávy

Girona se pokusí zastavit pád v Eibaru

Gironě se v poslední době přestalo dařit a porážky se na jejím kontě kupí stále častěji. Další šanci zastavit pád tabulkou má v neděli v podvečer, kdy se dostaví na stadion Eibaru. Jeho oblíbenou disciplínou se pro změnu stávají remízy.

Katalánské derby zvládla lépe Barcelona, na Gironě zvítězila 2:0

Malé katalánské derby ovládla favorizovaná Barcelona výsledkem 2:0 a druhému Atléticu opět utíká na rozdíl pěti bodů. Gironu dost poznamenalo vyloučení Espinosy, jen krátce po začátku druhého poločasu. Góly Barceloně obstarali Semedo a Lionel Messi. Nová posila Kevin-Prince Boateng zůstal jen na lavičce náhradníků a do utkání nezasáhl.

Girona přivítá na svém stadionu vedoucí Barcelonu

Neděle nám nabídne malé katalánské derby mezi domácí Gironou a Barcelonou. Oba celky se nacházejí ve zcela odlišném rozpoložení. Zatímco hosté v LaLize válcují jednoho soupeře za druhým, Girona čeká na ligovou výhru již od konce listopadu.

Betis v nastavení urval vítězství nad Gironou

Sergio Canales proměněnou penaltou ve čtvrté minutě nastavení nakonec zařídil vítězství Betisu nad Gironou 3:2. Zápas se pro celek z Andalusie nevyvíjel dobře, Girona po prvním poločase vedla, ale domácí dokázali nejprve vyrovnat a v nastavení strhnout vítězství na svojí stranu.

Girona se pokusí prolomit roky neúspěchů s Betisem

Girona se sice pohybuje na skvělém devátém místě a jen tak před někým se neleká, ale teď ji čeká opravdová zkouška. Pokud s někým zásadně neumí hrát, pak je to právě Real Betis. Na jeho půdu pojede Girona v neděli v poledne.

Girona i Alavés získali po bodu

Girona si s Alavésem rozdělila body za remízu 1:1 a výsledek je z obou stran spravedlivý. Na stadionu Montilivi se odehrálo pěkné utkání, kterému scházel jen vítěz. Domácí sice rychle poslal do vedení Cristhian Stuani, ale za Deportivo srovnal na začátku druhého poločasu Borja Bastón.

Girona se pokusí překvapit ve formě hrající Alavés

Sobotní večer nás zavede do Girony, kde se na Estadio Municipal de Montilivi domácí postaví proti hodně nebezpečnému soupeři. Tím bude Deportivo Alavés, kterému se i přes všechna očekávání daří držet skvělou čtvrtou příčku!

Levante si s Gironou rozdělilo body za remízu 2:2

Levante i Girona vzájemnou remízou natáhly své série bez vítězství, takže ani jeden z týmů nemůže být plně spokojen. Girona dokonce pár minut před koncem sahala po vítězství, jenomže vedení i přes početní výhodu neudržela. Diváky alespoň potěšily čtyři vstřelené góly, o které se podělili čtyři různí hráči.

Levante se pokusí napravit domácí statistiku proti Gironě

Ve Španělsku se opět naplno rozbíhá nejvyšší fotbalová soutěž a opět nepřijdeme o páteční předehrávku. První ze dvou pátečních chodů zajistí domácí Levante, které se v souboji dvou tabulkových sousedů postaví proti Gironě.

Girona FC - Getafe CF 1:1

Getafe pokračuje ve skvělých výsledcích i nadále a z Girony si odváží bod za remízu 1:1. Girona si i přes herní převahu opět nepřipsala 3 body, a tak na výhru čeká již tři zápasy v řadě.

Girona hledá svého střelce proti Getafe

Girona se potřebuje do možná nejdřív dostat zase do tempa, ze kterého vypadla v posledních zápasech. Šanci k tomu má na domácí půdě stadionu Municipal de Montilivi, kam v pátek večer přijede madridské Getafe.

Sevilla FC - Girona FC 2:0

Tomáš Vaclík si připsal další čisté konto v brance Sevilly FC a jeho tým doma potvrdil roli favorita, když porazil Gironu 2:0. Zápas nenabídl vyloženě ofenzivní podívanou, přesto si domácí celek došel pro cenné vítězství a i nadále se drží na dostřel vedoucí Barcelony.

Dokáže Sevilla opět porazit Gironu a držet i nadále krok s vedoucí Barcelonou?

Atraktivní a vyrovnané utkání nás bude čekat ve městě Sevilla, kde místní FC přivítá Gironu. Oba celky mají solidní formu a zatímco domácí směle pošilhávají po nejvyšších příčkách, Girona se drží na dohled pohárovým pozicím.

Aduriz penaltou v poslední minutě rozhodl zápas s Gironou

Třináctizápasová série bez vítězství skončila. Athletic zvítězil nad Gironou díky proměněné penaltě z 90. minuty a alespoň trochu zlepšil svojí špatnou situaci. Baskové se dostali na čtrnáct bodů, ovšem stále jim patří sestupové místo. Jediný pokutový kop na San Mamés proměnil á la Antonín Panenka střelec Aritz Aduriz.

Dokáže Athletic překonat smolnou bilanci a konečně po 13 kolech vyhrát?

V pondělní dohrávce 15. kola La Ligy bude k vidění střetnutí domácího Athleticu proti Gironě. Oba celky se nachází ve zcela odlišném rozpoložení a bude nás čekat nejspíše velice vyrovnaná bitva.