Ján Kozák mladší vede rezervu Slovanu

Kariéru profesionálního fotbalisty ukončil potichu, Ján Kozák mladší však nezahálí a kromě golfu má další aktivitu. Bývalý záložník se stal trenérem rezervního týmu Slovanu Bratislava, kde na lavičce vystřídal Tibora Jančulu.  
04.08.2015 | Aktuality | 5 komentářů
03.11. Hrnčár dostal trest kvůli vlasům
Trenér Vladimír Weiss starší vyřadil z kádru Slovanu Bratislava útočník Davida Hrnčára. Podle slovenského deníku Šport proto, že si obarvil vlasy na bílo. Šport uvedl, že podle potvrzených informací Hrnčárovi Weiss řekl, že dokud bude mít odbarvenou hlavu, tak za Slovan nenastoupí. Třiadvacetiletý fotbalista nehrál v pohárovém duelu s Liptovským Mikulášem, po rozcvičce jej Weiss poslal na tribunu. Posléze pouze trénoval s rezervním týmem, za který nastoupil proti Podbrezové. Syn někdejšího reprezentanta Norberta Hrnčára už údajně pracuje na tom, aby měl vlasy zase tmavé. (sport.aktuality.sk)
04.07. Myjava nebude hrát druhou ligu
Druhou slovenskou ligu nebude hrát Spartak Myjava. Vítěz třetí nejvyšší soutěže se vzhledem k aktuální situaci ohledně pandemie koronaviru rozhodl nepodat přihlášku, druhou ligu by místo něho měla i nadále hrát rezerva Slovanu Bratislava. (sportnet.sme.sk)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
14.11.Slovan Brat. B - Šamorín3:1
Další zápas
26.02.MŠK Púchov - Slovan Binfo
Tabulka
 TýmZB
12.MFK Dubnica1715
13.Partizán Bardejov1711
14.Slovan Bratislava B1711
15.MŠK Púchov1710
16.MŠK Námestovo172
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci