Tom Tomsk Rusko - Tom Tomsk - Expres Zprávy

06.05.201414:21

Tomsk si chce pojistit Jiránka

Martin Jiránek dostane možnost pokračovat v kariéře v Tomsku. Již 34letému obránci končí smlouva, vedení ruského klubu s ním ale chce podepsat novou.

sport-express.ru
26.04.201412:41

Duel Uralu s Tomskem začne později

Se zpožděním začne dnešní zápas ruské ligy mezi Uralem a Tomskem. Utkání původně mělo naplánovaný výkop na dvanáctou hodinu, pořadatelé a dobrovolníci se ovšem nyní snaží rychle odklidit v noci napadlý sníh.

19.04.201412:53

Holenda přispěl k výhře Tomsku

Tomsk dnes v ruské lize porazil Samaru 2:0 a podíl na tom měl i český útočník Jan Holenda, ten ve 31. minutě pojistil vedení svého klubu.

09.04.201411:59

Nepomniasčij znovu pracuje pro Tomsk

Valerij Nepomniasčij už není poradcem prezidenta v CSKA Moskva. 70letý funkcionář se vrací do Tomsku, kde dříve trénoval a nyní bude vykonávat podobnou funkci jako v hlavním městě.

22.03.201413:03

Holenda zajistil Tomsku výhru

Jan Holenda si na své konto připsal druhou trefu v dresu Tomsku, český útočník dnes v nastavení utkání na půdě Volgy jedinou brankou rozhodl o výhře svého dočasného zaměstnavatele, u něhož hostuje z Rostova.

12.03.201409:34

Baskakov dostane v Tomsku novou smlouvu

Trenér Tomsku Basil Baskakov bude odměně za výkony a výsledky v letošní sezoně, vedení ruského klubu pro něho chystá novou smlouvu.

27.02.201412:55

Pančenko má namířeno do Kazaně

Kirill Pančenko opustí Tomsk a zamíří do Kazaně, oba kluby dolaďují podmínky transferu ruského útočníka.

13.02.201421:19

Tomsk získal záložníka Njachajčyka

Pavel Njachajčyk se stěhuje z BATE Borisov a znovu si zahraje ruskou nejvyšší soutěž. Běloruský záložník se zkušenostmi z Dinama Moskva přestoupil do Tomsku.

30.12.201315:12

Baskakov podepsal novou smlouvu

Vasilij Baskakov oficiálně pokračuje v Tomsku, vedení ho odměnilo novou smlouvou s platností do konce sezony. 51letý kouč se kormidla ruského klubu ujal v první polovině října a dokázal ho posunout z posledního místa tabulky na třinácté.

27.12.201318:44

Tomsk vykoupí Bardačowa z BATE

Maksim Bardačow se stane kmenovým hráčem Tomsku, kde na podzim hostoval z BATE Borisov. Ruský celek se v případě běloruského obránce rozhodl využít opci a získat ho na přestup.

13.12.201314:57

Baskakov i nadále trenérem Tomsku

Vasilij Baskakov bude i nadále trenérem Tomsku, vedení ho odměnilo novou smlouvou. 51letý kouč se kormidla ruského klubu ujal v první polovině října a dokázal ho posunout z posledního místa tabulky na třinácté.

11.12.201317:53

Kisenkov plivl na sudího, šestkrát si nezahraje

Distanc na šest zápasů za plivnutí na rozhodčího dostal ruský obránce Vladimir Kisenkov z Tomsku. Dvaatřicetiletý fotbalista se provinil v nedělním ligovém zápase s Těrekem Groznyj, kdy musel v 73. minutě po druhé žluté kartě ze hřiště.

ČTK
09.12.201311:14

Kisenkov může dostat stop na sedm zápasů

Hodně dlouho může v sestavě Tomsku chybět Vladimir Kisenkov. Obránce ruského klubu dostal během včerejšího duelu v Grozném červenou kartu, před odchodem z trávníku pak plivl směrem k rozhodčímu, za což mu hrozí stop až na sedm zápasů.

27.11.201322:11

Golyšev dostal stop na tři zápasy

Pavel Golyšev přijde o závěr podzimní a začátek jarní části ruské ligy, záložník Tomsku dostal za vyloučení v duelu s Kazaní stop na tři zápasy.

24.11.201312:46

Jiránek: Chybělo nám štěstí

Tomsk včera proti Kazani nepodal špatný výkon, v utkání 17. kola ruské ligy ale nakonec doma podlehl 0:1. "Chybělo nám štěstí a je těžké hrát půl hodiny v oslabení. Rubin měl výhodu, častěji držel míč a na rozdíl od nás dokázal proměnit jednu šanci," litoval po zápase český obránce Martin Jiránek.

10.10.201313:59

Novým trenérem Tomsku je Baskakov

Novým trenérem Tomsku byl dnes jmenován Vasilij Baskakov. 51letý kouč nahradil Anatolije Davydova, který před dvěma týdny po nepovedeném vstupu do sezony rezignoval.

30.09.201320:14

Holenda nedohrál zápas s Lokomotivem

Ze sestavy Tomsku by na čas mohl vypadnout Jan Holenda, český útočník kvůli zranění nedohrál dnešní zápas na půdě Lokomotivu Moskva (0:0), střídat musel už ve 30. minutě.

16.09.201313:59

Tomsk přijal rezignaci Davydova

Anatolij Davydov oficiálně není trenérem Tomsku. Trenér ruského klubu po včerejší remíze s Machačkalou nabídl rezignaci, kterou vedení následně přijalo. Tom je v tabulce ruské ligy s jedním bodem poslední.

15.09.201317:13

Tomsk hledá nového trenéra

Tomsk dnes ztratil dvoubrankové vedení nad Machačkalou a po remíze 2:2 si v osmém kole ruské ligy připsal na své konto první bod, který je zároveň posledním pod vedením Anatolije Davydova - ten hned po utkání na svou funkci rezignoval.

15.09.201315:40

Holenda přispěl k remíze s Machačkalou

Jan Holenda v minulosti hrával za Machačkalu, dnes svého bývalého zaměstnavatele rozesmutnil jako hráč Tomsku. Český útočník ve 30. minutě otevřel skóre vzájemného zápasu, který nakonec skončil nerozhodně 2:2.