FK Rostov Rusko - FK Rostov - Zprávy

Zenit Petrohrad - FK Rostov 2:0

Zenit Petrohrad porazil FK Rostov 2:0 a posunul se na páté místo ruské ligy. Stadion Petrovskij rozjásal nejprve Zyrjanov krátce před koncem poločase a dvanáct minut před koncem utkání i Vladimir Bystrov, který se poprvé od svého přestupu do Spartaku ukázal na stadionu Petrovskij v dresu Zenitu Petrohrad.

Preview: Zenit Petrohrad - FK Rostov

Zenit Petrohrad pokračuje v honbě na pohárové příčky zápasem proti Rostovu. Na domácím hřišti v Petrohradě nebere Zenit jiný výsledek než vítězství

FK Rostov - CSKA Moskva 1:0

CSKA Moskva doplatilo na pasivitu ve druhém poločasu obdrženou branku z kopačky Osinova a protože to byl jediný gól zápasu, prohrála armáda 0:1. Ze čtvrtého místa se teď CSKA dívá na vedoucí Rubin Kazaň s desetibodovým odstupem.

Preview: FK Rostov - CSKA Moskva

CSKA Moskva se představí na půdě nováčka FK Rostov, na který na jaře v Lužnikách nestačilo 1:2. V neděli si však svěřenci kouče Zica zaváhání nemůžou dovolit, byla by to totiž další významná komplikace v cestě za titulem, ke kterému jsou zatím mnohem blíže Spartak Moskva a Rubin Kazaň.

Křídla Sovětů Samara - FK Rostov 2:2

Liják, který se snesl nad Samarou v úvodu druhého poločasu, osvěžil hru Křídel Sovětů a Rostovu, oba celky v druhém dějství daly po dvou brankách. Blíže vítězství byli domácí, Rostov jim však dal lekci z produktivity.

Preview: Křídla Sovětů Samara - FK Rostov

Stadion Metallurg v Samaře přivítá souboj ze středu tabulky mezi domácími Křídly Sovětů a hosty z Rostova. Domácí doufají, že se po vítězství v Chimkách konečně probudí z herní krize, ze které jim má pomoct i čerstvá ofenzivní posila Ramon z CSKA Moskva.

FK Rostov - Dinamo Moskva 0:1

Brankář Gabulov a útočník Keržakov byli největšími strůjci vítězství Dinama Moskva na hřišti FK Rostov. První jmenovaný svůj tým několikrát podržel, útočník Keržakov vsítil jedinou branku zápasu.

Preview: FK Rostov - Dinamo Moskva

FK Rostov, který se po čtyřzápasovém gólovém půstu dočkal minulý týden proti Chimkám, přivítá na stadionu Olimp - 2 Dinamo Moskva. Hosté zažívají špatné období.

FK Rostov - FK Chimki 2:0

Rostov dosáhl před zraky domácích fandů dlouho očekávané výhry, když porazil poslední Chimki. Ty nedokázaly proti nováčkovi bodovat ani na druhý pokus.

Preview: FK Rostov - FK Chimki

Víkendový program sedmnáctého kola ruské ligy uzavře souboj tabulkou nepropadajícího Rostovu proti posledním Chimkám.

Lokomotiv Moskva - FK Rostov 2:0

Staronový trenér Lokomotivu Jurij Sjomin se dočkal prvního vítězství, jeho svěřenci porazili FK Rostov 2:0 a vytáhli se do první poloviny tabulky.

Preview: Lokomotiv Moskva - FK Rostov

Lokomotiv Moskva, kterému se pomalu vyprazdňuje marodka, hostí v honbě za vyšším umístěním v tabulce v posledních týdnech se velmi trápící FK Rostov.

FK Rostov - Tom Tomsk 0:0

Tom Tomsk, který vyřešil své finanční problémy díky pomoci vlády, pokračuje v dobré formě v ruské lize. Sibiřané si odváží bod z FK Rostov, který opět spálil velké množství šancí.

Preview: FK Rostov - Tom Tomsk

Souboj sousedů v tabulce, to nabídne utkání Rostovu proti Tomsku.

FK Saturn - FK Rostov 4:0

Saturn si překvapivě snadno poradil s Rostovem, který prodloužil svou sérii bez výhry a může klesnout do spodní poloviny tabulky. Naopak domácí Saturn odskočil od sestupových pozic.