PAOK Soluň Řecko - PAOK Soluň - Zprávy

PAOK musí proti Midtjyllandu dohnat gólovou ztrátu

Před týdnem si FC Midtjylland zajistil nejtěsnější výhru 1:0 a ve čtvrtek ji bude v Soluni hájit. Šance na postup do další fáze Konferenční ligy zůstávají před odvetou vyrovnané.

Midtjylland si veze do Řecka jednobrankovou výhru

Dánský Midtjylland zvládl první zápas předkola vyřazovací fáze a na půdu PAOKu Soluň veze jednobrankovou výhru. O tu se postaral po dvaceti minutách Joel Andersson a řecký celek na ní nenašel odpoveď. Celkově to nebylo moc záživné utkání a brankových příležitostí bylo pomálu.

Souboj Midtjyllandu s PAOKem v EKL nemá favorita

V předkole vyřazovací fáze Konferenční ligy se utkají dánský FC Midtjylland a řecký PAOK Soluň. Domácí se dostali do nově vytvořené soutěže skrze třetí místo ve skupině Evropské ligy, zatímco PAOK obsadil v EKL druhou příčku. Samotný dvojzápas nemá favorita.

PAOK slaví postup do jarní fáze Konferenční ligy

PAOK Soluň nakonec postoupil do jarních bojů Konferenční ligy a nemusel se přitom ohlížet na souběžně hraný zápas Kodaně se Slovanem Bratislava. Gibraltarský Lincoln porazil brankami Živkoviće a Schwaba 2:0.

PAOK se na dálku utká se Slovanem o postup, proti Lincolnu mu nemusí stačit výhra

Řecký PAOK Soluň potřebuje v posledním zápase Konferenční ligy uhrát více bodů, než bratislavský Slovan nebo mít při rovnosti bodů lepší skóre. Nic jiného mu jarní část nově vzniklé soutěže nezajistí. Na jeho půdu zavítá Lincoln Red Imps, který dosud nezískal ani bod.

V Bratislavě gól nepadl a Slovan čeká v Dánsku těžká šichta

Remíza 0:0 byla k vidění ve slovenské metropoli, kam zavítal PAOK Soluň. Ani jeden tým si nesměl dovolit prohrát a tak trochu dle očekávání dospěl duel do remízového konce.

Slovan Bratislava hostí na vyprázdněném stadionu PAOK, ve hře je postup

Pro slovenský klub je utkání s PAOKem vrcholem základní skupiny Konferenční ligy, avšak kvůli koronavirovým opatřením může být na stadionu jen 200 diváků. "Belasí" mohou v případě úspěchu zadělat na postup do jarní fáze této nově utvořené soutěže.

PAOK podlehl Kodani a nabídl první místo Slovanu Bratislava

Zajímavě se vyvíjí situace ve skupině F, kde se vedoucí pozice ujal Slovan Bratislava. Ten využil domácí porážky PAOKu Soluň v zápase s FC Kodaní. Řekové velmi rychle vedli zásluhou Andrije Živkoviće, nicméně dánský celek dokázal postupně výsledek otočit. Do poločasu srovnal stav Peter Ankersen a vítěznou branku měl na svědomí Pep Mas.

PAOK se utká s Kodaní o první místo ve skupině

Na Toumba Stadium v Soluni se představí FC Kodaň, která se pokusí napravit porážku z prvního vzájemného utkání z Parkenu. Řekové brali všechny body díky gólům Sidcleye a Živkoviće. Minimálně bod by potřebovali i doma, protože ze třetí přičky se na postup tlačí i Slovan Bratislava.

PAOK vyhrál v Kodani, pomohla mu dlouhá přesilovka

PAOK Soluň vyhrál na půdě FC Kodaň a posunul se na první místo skupiny F, dánský celek spadl na druhé místo a může žehrat na rychlou červenou kartu. Severský tým už v deváté minutě oslabil brankář Kamil Grabara.

Duel dvou neporažených ve skupině F: Kodaň hostí PAOK

Kodaň zatím skupinou Konferenční ligy proplouvá bez ztráty kytičky a se zvláštní ofenzivní vervou, když ve dvou utkáních nastřílela už šest branek. Otázkou je, zda je však taková fazona skutečně udržitelná, a zda proti PAOK Soluň, které samo dosud neprohrálo, nemůže prach zvlhnout...

"Belasí" vezou z Řecka bod

Fotbalisté Slovanu Bratislava získali ve skupině Konferenční ligy první bod a poměrně vzácný, protože se ho podařilo vybojovat na horké půdě PAOKu Soluň. Řekové se rychle ujali vedení, ale stejně rychlá byla i odpověď "belasích".

PAOK Soluň chce vrátit Slovanu nedávné vyřazení

Slovan Bratislava by rád konečně získal první tři body v Konferenční lize, ale ani při druhém pokusu to nebude mít jednoduché. Svěřenci trenéra Vladimíra Weisse staršího pojedou do řecké Soluně, kde je čeká PAOK.

Lincoln výsledkově nepřekvapil, ale PAOK trápil. Řecký celek získal očekávanou výhru

Tenhle zápas měl jasného favorita. A ačkoli soluňskému PAOK chvilku trvalo, než se gólově prosadil, konkrétně v závěru prvního poločasu, po přestávce ještě přidal jeden přesný zásah a dokráčel k očekávanému vítězství. Lincoln Red Imps, celek z Gibraltaru, historicky první účastník své země v rámci hlavní fáze evropských pohárů, tak při své premiéře nepřekvapil.

Lincoln Red Imps v Evropě debutují proti oslabenému PAOK

Gibraltar se třese na historicky první vystoupení svého klubového zástupce v soutěži UEFA. Tamní fotbalová asociace byla do evropského společenství vpuštěna teprve roku 2013, a už nyní může díky heroickému vyřazení Rigy FC po dvougólovém prodloužení slavit své první velké evropské dobrodružství. Lincoln Red Imps začínají se soluňským PAOK...