nenalezeny žádné články
19.10.2016 Ziehl novým koučem rezervy Wolfsburgu
Rezefvní celek Wolfsburgu povede Rüdiger Ziehl. 38letý kouč do této chvíle působil jako asistent Valériena Ismaëla, jenž byl po odchodu Dietera Heckinga povýšen k prvnímu týmu. (transfermarkt.de)
12.09.2015 Bielefeld přivedl záložníka Affaneho
Ještě před uzavřením přestupového okna stihl Bielefeld přivést další posilu. Tou se stal Amin Affane, jenž minulou sezónu nastupoval za rezervní tým Wolfsburgu, který se dohodl na dvouletém kontraktu. (transfermarkt.de)
21.06.2014 Brdarić se vrací do Wolfsburgu
Bývalý německý reprezentant Thomas Brdarić bude znovu působit ve Wolfsburgu. Devětatřicetiletý kouč opustil TSG Neustrelitz a přebírá rezervní mužstvo Vlků, u nějž se stane náhradou za Valériena Ismaëla, který se přesunul do Norimberku. (bundesliga.de)
02.06.2014 Ismaël má nabídku z Norimberku
Bývalý francouzský obránce Valérien Ismaël by mohl opustit rezervní tým Wolfsburgu a stát se novým trenérem Norimberku. "Věc se má tak, že mám nabídku z Norimberku. V úterý se sejdeme a vše prodiskutujeme. Vždy jsem říkal, že chci udělat další krok a FCN by jím bylo," uvedl Ismaël, který má být pro franský klub hlavním kandidátem spolu s Reném Weilerem ze švýcarského Aarau. (transfermarkt.de)
10.04.2013 Köstner v létě opustí Wolfsburg
Lorenz-Günther Köstner po sezóně odejde z Wolfsburgu. Zkušenému trenérovi, který dlouhá léta vedl rezervu a za poslední tři sezóny hned dvakrát vypomohl u prvního týmu, nebude prodloužena končící smlouva.
10.06.2012 Düsseldorf získal Fomitschowa
André Fomitschow odchází z rezervního týmu Wolfsburgu a od nové sezóny by mohl nastupovat v bundeslize. Jednadvacetiletý záložník odešel zadarmo do Fortuny Düsseldorf a s nováčkem nejvyšší soutěže podepsal tříletou smlouvu.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
18.05.SW Rehden - VfL Wolfsburg II1:1
Tabulka
 TýmZB
1.VfL Wolfsburg II3477
2.VfB Lübeck3474
3.Werder Brémy II3461
4.Weiche Flensburg3460
Poslední zápas
22.05.Wolfsb. II - Bayern M. II3:1
Další zápas
26.05.
16:00
Bayern M. II - Wolfsb. IIinfo
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci