Turecký Bursaspor, litevský FK Ekranas a rumunské kluby CFR Cluj a Astra Giurgiu se ocitly pod drobnohledem Evropské fotbalové asociace (UEFA). Její kontrolní orgán si posvítí na finanční záležitosti zmíněných čtyř celků, které svým hráčům neplatí včas, a o případném potrestání rozhodne před koncem roku.

soccerway.com
03.03.201311:00

Superpohár pro Žalgiris

Výsledek utkání o Litevský superpohár: FK Ekranas - Žalgiris Vilnius 0:1 po prodloužení (101. Kuklys).

03.02.201323:07

Lukša a Tosik do Polonie Varšava

Polonia Varšava hlásí dvě posily. Z Ekranasu přichází litevský reprezentační záložník Vytautas Lukša, po půl roce stráveném ve Lvově se pak do polské metropole vrací obránce Jakub Tosik.

09.12.201222:39

Urdinov přestupuje do Larnaky

Yani Urdinov po pouhém roce opouští litevského mistra Ekranas a stěhuje se do kyperské ligy, jednadvacetiletý makedonský obránce k 1. lednu přestoupí do AEK Larnaka.

12.11.201212:37

Ekranas opět litevským mistrem

FK Ekranas je popáté v řadě mistrem Litvy, jistotu titulu má po výhře 2:0 nad FK Kruoja.

20.05.201217:55

Litevský pohár pro Žalgiris

Výsledek finále Litevského poháru: Žalgiris - Ekranas 0:0 i po prodloužení, 3:1 na penalty.

14.05.201118:46

Litevský pohár pro Ekranas

Výsledek finále Litevského poháru: Ekranas - Banga 2:2, 4:2 po prodloužení (30. Radavicius, 55. Varnas, 107. Matovic, 116. Velicka - 11. Zelmikas, 12. Urbaitis).

02.11.200915:56

Litevské drama pro FK Ekranas

FK Ekranas je litevským mistrem pro rok 2009. Souboj o tamní titul byl hodně vyrovnaný a rozhodovat muselo až poslední kolo, v němž FK Ekranas vyhrál 2:1 na hřišti Vetry, která ho jako jediná mohla ještě sesadit z prvního místa.

10.11.200816:41

Ekranas litevským mistrem

Fotbalisté FK Ekranas jsou po třech letech opět litevskými mistry. Jistotu titulu jim dala výhra 5:1 nad Žalgirisem.

18.07.200714:06

Ekranas bez Savenase

Litevský celek FK Ekranas se v obou utkáních předkola Poháru UEFA proti B36 Tórshavn bude muset obejít bez záložníka Mantase Savenase, který se podrobil operaci kolena.

24.11.200517:10

Nejlepším fotbalistou Litvy za rok 2005 byl zvolen Mantas Savenas, který se v letošní sezoně se 27 brankami stal králem střelců tamní nejvyšší soutěže. Kapitán mistrovského klubu Ekranas získal v hlasování celkem 573 hlasů. Na druhém místě se umístil jeho klubový spoluhráč Gediminas Paulauskas (175 hlasů) a třetí skončil útočník celku Suduva Tomas Radzinevicius (134 hlasů).

26.10.200523:00

Šestiletá vláda FBK Kaunas nad litevským fotbalem je u konce. Novým šampionem země se stal klub Ekranas, který má na svého rivala tři kola před koncem soutěže již desetibodový náskok.

08.11.200411:53

Neuvěřitelný závěr má za sebou litevská liga, kterou poznamenala úplatkářská aféra. V sobotu byl kvůli korupci vyloučen tým FK Ekranas. Národní fotbalová asociace však po několika hodinách verdikt klubové organizace zrušila, klub vrátila zpět a ten se tak mohl v neděli s FBK Kaunas utkat o titul. Kaunas nakonec zvítězil 2:0 a pošesté za sebou se může radovat ze zisku titulu.