nenalezeny žádné články
27.05.2016 Pavljučenko jedná o angažmá v Kazachstánu
Roman Pavljučenko má v Kubani Krasnodar smlouvu jenom do konce sezony a jeho další kroky by mohly směřovat do Kazachstánu - ruský útočník podle tamních médií jedná o podmínkách smlouvy s celkem Okžetpes Kokšetau. (sport-express.ru)
17.03.2015 Syčev definitivně hostuje v Kazachstánu
Dmitrij Syčev definitivně odešel z Lokomotivu Moskva do kazašského celku Okžetpes Kokšetau, ten ruského útočníka získal na hostování do konce listopadu. (sport-express.ru)
16.03.2015 Syčev zpečetí své hostování tento týden
Dmitrij Syčev si ještě počká na hostování z Lokomotivu Moskva v kazašském celku Okžetpes Kokšetau. Podle některých médií bylo vše dojednáno už minulý týden, ruský útočník ale smlouvu platnou do konce listopadu podepíše až v průběhu tohoto týdne. (sport-express.ru)
13.03.2015 Syčev hostuje v Kazachstánu
Dmitrij Syčev odešel z Lokomotivu Moskva a podle očekávání zamířil do Kazachstánu. Ruský útočník nakonec nebude hrát v Aktobe, jak se spekulovalo, na hostování do konce listopadu si ho vypůjčil celek Okžetpes Kokšetau. (sport-express.ru)
23.01.2004 Kazašskému týmu Yesil Kokshtenau bylo po skončení sezóny...
Kazašskému týmu Yesil Kokshtenau bylo po skončení sezóny 2003 v tabulce odečteno 6 bodů, kvůli včasnému nezaplacení poplatků.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
30.11.Okžetpes - Ordabasy1:3
Tabulka
 TýmZB
9.Kyzylžar Petropavl2023
10.Kaspij Aktau2017
11.Okžetpes Kokšetau2011
12.Irtyš Pavlodar00
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci