Gamba Osaka Japonsko - Gamba Osaka - Expres Zprávy

21.10.201115:08

Usami zváží odchod z Bayernu

Takashi Usami zvažuje, že během zimní přestávka odejde z Bayernu Mnichov. Teprve 19letý japonský ofenzivní fotbalista přišel na hostování z klubu Gamba Osaka, na hřišti se zatím ale objevil jenom jednou, což dle jeho agenta "neprospívá fotbalovému vývoji hráče".

05.06.201119:10

Bayern loví japonského mladíka

Takashi Usami se zřejmě brzy stane dalším japonským hráčem v bundeslize, devatenáctiletý útočník má namířeno z Gamby Osaka do Bayernu Mnichov. Pokročilost jednání potvrdil tiskový mluvčí Gamby, která má za svůj klenot vyinkasovat 1,5 milionu eur.

27.05.201116:14

Cesena chce koupit Usamiho

Cesena by do svých řad ráda získala jednoho japonského fotbalistu, v jejím hledáčku je Takashi Usami. Teprve 19letý útočník hraje za klub Gamba Osaka, který by od Ceseny měl brzy dostat nabídku na přestup.

03.02.201114:54

Usami v hledáčku Bayernu

Takashi Usami byl vyhlášen nejlepším mladým hráčem japonské ligy a přitahuje pozornost evropských klubů. Zájem o 18letého záložníka týmu Gamba Osaka potvrdil předseda Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge.

28.02.200910:33

Japonský superpohár pro Kašimu

Vítězem japonského superpoháru se stal klub Kašima Antlers. Ve finále porazil poslední mistr Gambu Osaka hladce 3:0.

21.12.200810:24

Bronz z MS klubů bere Osaka

Mistrovství světa klubů má dnes na programu medailové zápasy. V souboji o třetí místo uspěla japonská Osaka. Finále mezi Manchesterem United a Quitem startuje o půl dvanácté. Výsledek zápasu o třetí místo: Pachuca (Mex.) - Gamba Osaka (Jap.) 0:1 (29. Yamazaki).

12.11.200812:33

Gamba vyhráli asijskou Ligu mistrů

Fotbalisté japonského klubu Gamba Ósaka se stali vítězství asijské Ligy mistrů. Po vítězství 3:0 v prvním zápase, vyhráli 2:0 i odvetu v australském Adelaide a poprvé se stali asijskými klubovými šampióny.

05.11.200813:22

Gamba vykročila k vítězství v asijské Lize mistrů

V prvním finále nejprestižnější asijské klubové soutěže porazila japonská Gamba Osaka australské Adelaide United 3:0 a rázně vykročila za ziskem trofeje.