Venezia FC Itálie - Venezia FC - Zprávy

Janov hostí Benátky

Janov i Benátky byly ve středověku významnými městskými státy a o několik století později se objevují i na mapě fotbalové Serie A. Jejich vzájemný duel je důležitý z hlediska záchranářských prací, protože oba patří mezi nejvážnější aspiranty na sestup.

Salernitana veze z Benátek tři body

Minimálně do zítřka opouští poslední místo tabulky Salernitana. V duelu dvou nováčků dokázala porazit Benátky 2:1 a teprve po druhé v sezoně zvítězit. Domácí rychle vedli, ale po změně stran vyrovnal Bonazzoli a když uviděl v 67. minutě červenou kartu Ampadu, začala se vidina vítězství Benátek vzdalovat. Salernitana si schovala rozhodující trefu do nastavení, prakticky z poslední akce zařídil tři body Schiavone.

Venezia se opírá o skvělou domácí formu proti Salernitaně

Salernitana si s Venezií poradila ve třech posledních duelech, ale v Benátkách samých se týmu ze Salerna moc nedaří. Další šanci bude mít ve vloženém 10. kole, kdy se opět dostaví na Stadio Pierluigi Penzo.

Sassuolo přestřílelo Venezii a konečně má tři body

Sassuolo předvedlo velmi kompaktní a soustředěný výkon, který na nováčka z Benátek v pohodě stačil. Hosté dokonce pomohli výběru trenéra Alessia Dionisiho vlastní brankou. Zbylé dvě obstaralo duo Berardi - Frattesi a Sassuolo si díky nim připisuje další klíčové body.

Trápící se Sassuolo chce naplno bodovat. V cestě má nováčka z Benátek

Sobotní podvečer nás zavede do městečka Reggio Emilia, konkrétně na stadion Mapei, kde své domácí zápasy hraje Sassuolo. Ambicióznímu týmu se ale dávno nedaří tak jako v minulých sezonách, proto bude chtít s nováčkem z Benátek naplno bodovat.

Venezia senzačně zvítězila nad Fiorentinou, rozhodl Aramu

Fialky překvapivě selhaly, protože nestačily na Venezii. O jedinou branku utkání se deset minut před koncem první půle zasloužil Mattia Aramu.

Venezia přivítá v pondělní dohrávce lepšící se Fiorentinu

Fotbalové Benátky přijdou na scénu v pondělní dohrávce a v bitvě dvou památkově zajímavých měst přivítají Fiorentinu. Hosté letos vykazují zajímavou formu a bojují o návrat do evropských pohárů. Prioritou Venezie je zase setrvání v nejvyšší soutěži.

Cagliari opět klopýtá, Venezia má bod

Cagliari prakticky celé utkání kontrolovalo výsledek utkání s Venezií, jenže když už si myslelo, že je za vodou, inkasovalo. V nastaveném čase totiž srovnal na konečných 1:1 Busio.

Nejhorší obrana Serie A kontra nejhorší útok. Cagliari hostí Venezii

Sedmé kolo Serie A začne už v pátek a prvními dvěma týmy, které se zapojí do hry, se stanou celky Cagliari a Venezie. Sardinský tým v Sardegna Areně přivítá nováčka ligy, kterému se daří podobně špatně jako jeho hostiteli.

Venezia vydřela díky penaltě bod s Turínem

Turín nakonec jen remizoval s domácí Venezií, i když byl po většinu utkání lepším týmem. Na první branku Josipa Brekala ale dokázal reagovat Mattia Aramu, takže body se dělily.

Venezia chce ze sestupového pásma, poradí si s Turínem?

Nováček soutěže se postupně propadl do sestupového pásma a cesta z něho může vést přes FC Turín, kde působí i český obránce David Zima. Venezia z pěti kol čtyři prohrála a tuhle bilanci hodlá napravit, zvláště když se po druhé představí na stadionu Pierluigiho Penza. Granata je v solidní formě a tři kola už nenašla přemožitele.

AC Milán porazil Venezii 2:0

Povinnost splnil AC Milán, který se však dlouho proti Venezii nemohl prosadit. Hosté odolávali, ale nakonec favoritovi přeci jenom podlehli. V 68. minutě vstřelil rozhodující branku Brahim Díaz a osm minut před koncem přidal pojistku Theo Hernández.

AC Milán je proti Venezii velkým favoritem

Na přelomu nového milénia dokázala Venezia milánské AC trápit, ovšem hned nato se její osud naplnil a následoval pád. Po zhruba dvaceti letech je Venezia zpátky a ve středu večer zavítá na slavné San Siro. Pokud AC Milán pomýšlí na nejvyšší příčky, měl by tohle utkání zvládnout za tři body.

Venezia tentokrát výhru nezopakovala. V nastavení ji zmrazil Bourabia

Venezia nedokázala navázat na minulou výhru a se Spezií prohrála. A mrzet ji bude zvlášť způsob, jakým prohrála, protože klíčovou a rozhodující branku dala Spezia až ve čtvrté minutě nastavení díky střídajícímu Bourabiovi.

Venezia FC nastoupí proti Spezii

Od tří hodin se v Itálii odehraje i důležitý zápas z hlediska záchranářských ambicí. Venezia FC totiž přivítá Spezii Calcio. Lépe si vede nováček, který už dokázal zapsat tři body, zatímco hosté na vítězství čekají.