Venezia FC Itálie - Venezia FC - Zprávy

Sampdoria ztratila s Benátkami dva body

"Námořníci" nemohou být s výsledkem zápasu proti Benátkám spokojeni. Dlouhé vedení, které jim už v první minutě zařídil Manolo Gabbiadini, ztratili přesně tři minuty před koncem vyrovnávací brankou Thomase Henryho.

Námořníci mohou proti Benátkám navázat na povedený týden

Uplynulý víkend zvítězila Sampdoria v janovském derby a v týdnu pak vyřadila z Coppa Italia i FC Turín. Vítězně naladěna se nyní utká s Benátkami, které bojují o záchranu. Mezi oběma týmy přitom není v tabulce zas tak velký rozdíl.

Benátky se vzchopily a senzačně obraly Juventus o dva body

Juventus zaznamenal další ztrátu a jeho manko na čelo Serie A může znovu narůst. První poločas byl v režii Staré dámy a převahu nad domácimi Benátkami využil brankou Álvaro Morata. Bohužel pro hosty to byl ale jediný zásah a krátce po změně stran srovnal na konečných 1:1 Mattia Aramu.

Trápící se Benátky marně vzpomínají na ojedinělý úspěch s Juventusem

Benátky se v sobotu navečer pokusí zopakovat hodně starý úspěch, který s Juventusem jednou zažily. Na domácí půdě stadionu Pierluigiho Penza ale přivítají domácí borci tým, jenž se opět naučil vyhrávat i v případě, že se mu herně zrovna nedaří.

Neuvěřitelné! Hellas proti Benátkám otočil z 0:3 na 4:3

Benátky prožily hrůzostrašně odpoledne, které jen tak nevyženou z hlav. V zápase s Hellasem vedly po prvním poločase už o tři góly, ale ani tom jim na bodový zisk nestačilo. Hellas předvedl neuvěřitelný obrat, podpořený i vyloučením domácího Ceccaroniho.

Trápící se Venezia sází proti Hellasu na faktor domácího prostředí

Hellas se usadil v pohodlném středu, ale přeci jen by rád trochu výš. Dobrou šanci mu k tomu poskytne nedělní návštěva Benátek, kam vyrazí za ligovým nováčkem. Jenže na jeho hřišti se týmu z Verony moc nedaří.

Atalanta díky hattricku Pašaliće rozebrala Venezii

Atalantě se povedl dnešní zápas na jedničku z hvězdičkou a tou hvězdičkou se stal mladý záložník Mario Pašalić. Chorvatský talent se v Bergamu rozehrál k životní sezoně a dnes hattrickem zničil šance nováčka z Venezie.

Venezia se pokusí o zázrak v Bergamu

Itálie dohání zbytek Evropy vloženým kolem a v úterý z něj odkrojí čtyři duely. V jednom z nich uvidíme zoufalou snahu nováčka z Benátek překvapit favorita v Bergamu. A bude to z jeho pohledu téměř nemožná mise, protože Orobici si v minulém kole zvedli sebevědomí.

Inter v klidném tempu porazil Venezii a je stále třetí

Inter Milán pokračuje v dobrých výkonech a tři body veze i z Benátek. Gólově se o ně postaralo duo Çalhanoğlu a Martínez.

Inter jede do Benátek pro tři body

Obhájce Scudetta čeká souboj s nováčkem z Benátek a nic jiného, než tři body nepřipadá v úvahu. Nerazzurri mohou vytvořit tlak na AC Milán, ale na stadionu Pierluigiho Penzy si přeci jenom musí dávat pozor. Benátky nedávno porazily Fiorentinu, AS Řím nebo zvítězily v Boloni.

Benátky vyloupily Boloňu, překvapivou výhru zařídil Okereke

David Okereke se stal hlavní hrdinou nedělního zápasu mezi Boloňou a Benátkami. Nováček Serie A zvítězil nejtěsnějším rozdílem a zaznamenal druhou výhru v řadě a celkově čtvrtou v aktuální sezoně.

Bologna chce třetí výhru v řadě, proti je poslední kat AS Řím

Bologna vyhrála už dva duely v řadě a hattrick by si moc ráda připsala v neděli odpoledne. Na domácí půdě ale uvítá nováčka z Benátek, který minule šokoval favorizovaný AS Řím a vyhrál nad ním.

Benátky překvapily marný AS Řím a daly mu tři góly

Hráči Benátek se postarali o velké překvapení, protože se v atraktivním utkání nenechali zlomit poločasovým stavem. Místo toho ukázali obrovskou chuť bojovat, což odneslo Mourinhovo AS. Hosté se sice snažili, ale nohy jim podrazila chaotická obrana spolu s tristním nakládáním s vlastními šancemi.

Venezia potřebuje vyřešit potíže s útokem. Povede se to proti AS Řím?

Venezia zažívá hodně špatný vstup do sezony. Má sice objektivně krásné dresy, ale ani ty nováčkovi sezony nepřinášejí dostatek radosti. A v neděli po poledni to asi nebude lepší, protože nejhorší útok ligy přijede otestovat římské AS.

Janov hrál s Benátkami bez branek

Nudnou remízou 0:0 skončilo utkání mezi CFC Janovem a Benátkami. Konečná dělba bodů vlastně z pozice obou celků nic neřeší.