SSC Neapol Itálie - SSC Neapol - Zprávy

Neapol zníčila dalšího soupeře

Fantastickou formu nabrala napříč všemi soutěžemi SSC Neapol. Partenopei tentokrát zničili čtyřmi góly US Cremonese, ale ne všechno šlo hladce od začátku. Dlouho to dokonce vypadalo na bodovou ztrátu, nicméně čtvrthodinu před koncem strhli hosté vedení na svojí stranu naposled a v nastavení přidali další dva góly. Postupně se mezi střelce zapsali Politano, Simeone, Lozano a Oliveira.

Cremonese čeká na zázrak. Musí zastavit rozjetou Neapol

Nedělní podvečer pustí do akce rozjetou Neapol, která přijede na stadion Zini s jasným úkolem - získat tři body a dál vládnout tabulce Serie A. Rozjetou mašinu z Kampánie se pokusí zastavit domácí Cremonese, které má ale svých starostí dost na obou koncích hřiště.

Spallettiho svěřenci na cestě za postupem smetli i třetího soupeře

Neapol po dominantním výkonu v nizozemském Amsterdamu vyhrála 6:1 nad bezzubým Ajaxem, přestože od 9. minuty prohrávala. Díky skvělému týmovému výkonu, který byl okořeněn o skvostné individuální akce, se klubu z jihu Itálie podařilo zápas otočit a připsat si další tři zasloužené body do tabulky skupiny A.

Ajax se chce vrátit na vítěznou vlnu, proti rozjeté Neapoli jej ale čeká tvrdá dřina

Do Johan Cruijff Areny zavítá poprvé ve své historii italská Neapol, která bude hájit prozatímní první místo ve skupině A. Dokáží Spallettiho svěřenci na cestě za postupem smést i třetího soupeře, nebo se bude z druhého vítězství radovat Ajax?

Neapol pokračuje v krasojízdě, Turín sestřelila už v poločase

Fotbalisté Neapole pokračují v dobrých výkonech a nezaváhali ani v 8. kole proti Turínu. Všechny góly na stadionu Diega Armanda Maradony padly už v prvním poločase a znovu se přitom prosadil Gruzínec Kviča Kvaracchelija. Hrdinou zápasu byl ale někdo jiný - dvougólový záložník André Anguissa.

Turín by rád překvapil Neapol. Neporazil ji doma ale víc jak 13 let

Turín prohrál už ve dvou duelech po sobě a nedal v nich ani jednu branku. Jeho horší formy se pokusí využít první tým Serie A, Neapol. Z její formy jde naopak strach, takže Býky čeká hodně náročný výlet pod Vesuv.

Neapol znovu dobyla Milán a ukončila jeho sérii neporazitelnosti

Dlouhá série neporazitelnosti milánského AC skončila na tradičně nepříjemném soupeři z Neapole. Hostům se v posledních letech na San Siru daří vyhrávat a povedlo se to i v neděli večer. Všechny góly večerního šlágru padly až po změně stran. Maignana nejprve překonal z pokutového kopu Matteo Politano a vyrovnávací branku obstaral z pohledu AC Olivier Giroud. Konečné slovo však měl střídající Giovanni Simeone.

AC Milán hraje o první místo s Neapolí

To nejlepší si italská liga schovala na nedělní večer. San Siro hostí šlágr o první místo mezi mistrovským Milánem a Neapolí. Oba celky mají shodný počet bodů, avšak lepší skóre je na straně Partenopei. Důležitá bitva o průběžné prvenství bude bez vykartovaného Rafaela Leãa na jedné straně a trenéra Luciana Spallettiho na straně druhé.

Neapol proměnila jen jednu penaltu ze „tří“, i přesto v Glasgow slavila výhru 3:0

Italská Neapol navázala na týden starý senzační skalp favorizovaného Liverpoolu (4:1) na půdě skotského Rangers, i když se tentokráte na výhru 3:0 o něco více nadřela. Po nepříliš zajímavém prvním poločase se po přestávce urodil velmi netradiční průběh, ve kterém nechyběla červená karta, a hosté kopali hned dva pokutové kopy, přičemž jeden se navíc opakoval. SSC nakonec rozhodlo dvěma brankami v samém závěru.

Rangers touží napravit poslední debakl. Útok Neapole ale nahání strach

Rangers vstoupili do bojů základní skupiny Ligy mistrů velmi špatně a od Ajaxu schytali čtyřgólový příděl. V domácím utkání na Ibrox Parku budou chtít za každou cenu zabrat, jenže tentokrát přijede další silný soupeř. Do Skotska se vydává italská Neapol, která posledně zostudila Liverpool.

Neapol nezaváhala a udolala Spezii jediným gólem

Před důležitým zápasem Ligy mistrů se Neapol naladila vítězně a i nadále zůstane na čele Serie A. Utkání se Spezií mnozí považovali za předem jasnou záležitost, ale Neapol se na vítězství dost nadřela a nakonec o něm rozhodla jediná branka Giancoma Raspadoriho v závěru zápasu.

Dokáže Spezia opět překvapit přemožitele Liverpoolu?

Neapol šokovala fotbalovou Evropu parádním představením v Lize mistrů, kdy si k večeři podala nedávného vítěze prestižní trofeje z Liverpoolu. Na oslavy ale nemá moc času, protože už v sobotu prověří Spallettiho tým Spezia.

Liverpool pod Kloppem strádá, po zpackaném prvním poločase utrpěl v Neapoli debakl 1:4

Reds nezažívají šťastně období, v Premier League sbírají jednu nečekanou ztrátu za druhou a teď se jim navíc vůbec nepovedl ani vstup do milionářské soutěže. Novou sezonu sice započali výhrou 3:1 v Community Shield nad Manchesterem City, jenomže poté na ligové scéně vyhráli pouze dvakrát ze šesti případů a nyní na italské půdě hořeli v defenzivě po celý průběh prvního poločasu. V něm inkasovali třikrát a navíc přežili jeden pokutový kop SSC.

Liverpool se venku trápí. Dočká se zlepšení v Neapoli?

Neapol vstupuje do bojů skupiny A rovnou proti největšímu favoritovi na postup. Pod Vesuv totiž ve středu večer zavítá Liverpool, obvyklá mašina na góly. V Neapoli se ale liverpoolskému týmu hraje hodně špatně a rád by konečně napočtvrté svého soka na jeho půdě porazil.

Neapol dobyla Stadio Olimpico a vrací se na první místo

Sobotní večer byl v italské lize ve znamení velkých šlágrů a mezi šťastnější týmy se zařadila SSC Neapol a to vítězstvím na horké půdě Lazia. Přestože to s Partenopei nevypadalo v začátcích vůbec dobře a už v páté minutě prohrávali po gólu Matii Zaccagniho, dokázali skóre otočit. Znovu se prosadili letní posily - Kim Min-jae a především gruzínský šikula Chviča Kvaracchelija.