SS Lazio Itálie - SS Lazio - Zprávy

Lazio nečekaně padlo, Salernitana mu dala tři branky

Domácí zápas Laziu vůbec nevyšel a pokud jeho fanoušci čekali další kanonádu, odcházeli z Olimpica hořce zklamáni. Biancocelesti sice šli do vedení a do šaten odcházeli po první půli v lepším rozmaru, ale po změně stran nečekaně propadli, čehož hosté využili ke třem brankám.

Lazio vyzve na souboj nebezpečnou Salernitanu

Pojistit si umístění v první čtyřce bude chtít Lazio a doma k tomu má ideální příležitost. Na Stadio Olimpico zavítá Salernitana, před kterou je ale nutno mít se na pozoru. Hosté před týdnem vyhráli a celkem pravidelně vozí body.

Lazio má postup na dosah ruky. O výhře nad Midtjyllandem rozhodl Pedro

Lazio v pátém kole skupiny F Evropské ligy otočilo utkání a oplatilo Midtjyllandu debakl, když na domácí půdě zvítězilo 2:1. Na rychlý gól Seveřanů dokázali bílomodří odpovědět devět minut před koncem prvního poločasu, kdy se prosadil kapitán Sergej Milinkovič-Savič. Ve druhém dějství dokonal obrat Pedro, který tak posunul Lazio blíže k postupu do další fáze soutěže.

Ve vyrovnané skupině F se utkají Lazio s Midtjyllandem

Stadio Olimpico v Římě se stane dějištěm klíčového duelu skupiny F Evropské ligy. Lazio v něm hostí Midtjylland a vítěz udělá zásadní krok na cestě za postupem. Protože všechny čtyři týmy mají po pěti bodech, bude hodně záležet i na výsledku zápasu Grazu s Feyenoordem. Ze strany Biancocelesti půjde také o odvetu za zpackaný zápas v Dánsku.

Lazio veze z Bergama dvoubrankové vítězství

Atalanta versus Lazio, to byl velký tahák odpoledního programu italské Serie A a šťastnější jsou po něm hosté. Atalanta vůbec poprvé v nové sezoně prohrála, když nedokázala zareagovat na trefy Zaccagniho s Andersonem.

V Bergamu na sebe narazí nejlepší obrany soutěže

Lazio po dvou remízách za sebou kleslo až za svého městského rivala z AS mimo příčky zaručující Ligu mistrů a bude se chtít co nejdřív vydrápat nahoru. Jenže los mu nenadělil zrovna hratelného soupeře. Římané se totiž ukážou v Bergamu, kde tamní Atalanta doufá v první místo.

Lazio přišlo o kapitána a nejlepšího střelce Serie A Immobileho

Laziu bude zhruba dva měsíce chybět kapitán a nejlepší střelec italské ligy Ciro Immobile. Dvaatřicetiletý útočník si v nedělním bezbrankovém utkání s Udine poranil stehenní sval.

Sarri: Pokud nedojde k výměně trávníku, mělo by Lazio hledat nového trenéra

Trenér Lazia Maurizio Sarri zkritizoval stav trávníku na domácím Olympijském stadionu a dokonce pohrozil odchodem, pokud nedojde k nápravě. Společnost zodpovědná za hrací plochu na stadionu, na němž domácí zápasy v lize a pohárech hrají AS Řím a Lazio, se hodlá se zkušeným koučem sejít.

Lazio sérii neporazitelnosti "Zebrám" neukončilo, duel skončil 0:0

Na Stadio Olimpico se potkaly dva celky, které aktuálně oplývají skvělou formou, nicméně samotný zápas žádnou branku nepřinesl. Dominovaly defenzivy a to k nelibosti všem příznivcům ofenzivního fotbalu. V největší příležitosti orazítkoval břevno hostující Deulofeu, zatímco kapitán a kanonýr v jedné osobě Ciro Immobile nedohrál kvůli zranění.

Odpočinuté Udinese pronásleduje třetí Lazio

Řím nabídne v neděli odpoledne zajímavou bitvu dvou týmů, které bychom na příčkách pro Ligu mistrů asi moc nečekali. V případě Lazia snad ještě ano, i když třetí místo je u něj vysoký nadprůměr. Forma Udinese ale rovnou bere dech.

Oslabené Lazio nespasil ani Immobile. Remízu Sturmu Graz zařídila dvougólová posila

Fotbalisté Lazia nezvládli ve skupině F Evropské ligy napravit minulé zaváhání proti Sturmu Graz, když v odvetě na domácí půdě neudrželi vedení a remizovali 2:2. Zápas plný zvratů gólově otevřel ve 45. minutě Ciro Immobile z penalty. Vyloučení Manuela Lazzariho bylo ovšem znát a díky dvěma trefám teprve 19letého střídajícího žolíka Williama Bövinga hosté získali druhý bod v řadě.

Lazio chce navázat na úchvatnou ligovou formu i v EL

Z Lazia se v italské Serii A pomalu stává přesně takový tým, jaký si přeje jeho trenér Sarri. Evropská liga ještě tolik radosti a uspokojení nenabízí, což budou Biancocelesti chtít zlepšit v domácím duelu se Sturmem Graz.

Lazio deklasovalo obranu Fialek čtyřmi údery

Lazio přežilo šance Fiorentiny, která opět nepálila ostrými, a naopak bylo samo nadmíru efektivní. Toskánskému soupeři nasázelo celkem v pohodě na jeho půdě čtyři branky a samo udrželo čisté konto.

Pondělní dohrávka nabízí šlágr Fiorentiny proti Laziu

Italská nejvyšší soutěž si jedno velké lákadlo schovala na pondělí. Fiorentina přivítá na Stadio Artemio Franchi rozjeté Lazio a oba celky budou chtít zvítězit. Především Viola to potřebuje jako sůl, neboť se potácí až ve druhé polovině tabulky. Lazio je na tom lépe a v pondělí bude útočit na čtvrtou výhru v řadě.

Sturm a Lazio v Evropské lize branku nevsítily, ze vzájemného střetu berou bod

V asi zaslouženou dělbu bodů vyústilo klání ve Štýrském Hradci. Graz si tvořil více gólových možností v rámci prvního poločasu, Lazio naopak v tom druhém, ani jedna z družin nicméně nezaznamenala branku. Oba kluby si tak připsaly na své konto po jedné výhře a jedné prohře premiérový nerozhodný rezultát, jenž zásadně k lepšímu ani horšímu jejich situaci neposunul.