ACF Fiorentina Itálie - ACF Fiorentina - Zprávy

Fiorentina se přiblížila novému stadionu, stát by měl do čtyř let

Již v roce 2017 tehdejší vlastník ACF Fiorentina Andrea Della Valle hovořil o "fialové revoluci”, která měla obnášet luxusní nový stadion pro 40 tisíc lidí za 420 milionů eur. Stát měl již touto dobou, k čemuž ovšem ani zdaleka nedošlo - nové aréně se klub reálně přiblížil teprve nyní.

Fiorentina remizovala s Hellasem 1:1

Konečný výsledek je zejména pro domácí Violu ztrátou. Fiorentina měla ve druhém poločase velké příležitosti, ale ani jedna z nich neskončila vítěznou brankou. Skóre otevřel po deseti minutách Piątek, ale za stejnou dobu srovnal z pokutového kopu Caprari.

Fialky po dvou porážkách potřebují zabrat proti Hellasu

Fiorentině se stala už dlouho nevídaná věc - prohrála dva soutěžní duely po sobě. Takže doma to v neděli bude chtít odčinit. Los jí ale poslal do cesty hodně náročného soupeře, protože letošní Hellas Verona překvapuje v tom nejpozitivnějším slova smyslu.

Juventus ve Florencii vyhrál díky vlastní brance Venutiho

Fiorentina smutní. Ačkoli byla v semifinálovém duelu lepším týmem, tak z výhry se raduje Juventus. Stará dáma sice za většinu utkání nic nepředvedla, ale v nastavení se jí povedlo šťastně vyhrát.

Užívám si to tady a nezabývám se budoucností, řekl Odriozola

Álvaro Odriozola zamířil před sezonou z Realu Madrid na hostování do Fiorentiny, kde konečně pravidelně nastupuje. Šestadvacetiletý obránce je spokojený, další budoucnost ale nechává otevřenou...

Vlahović se s Juventusem vrací domů. Uspěje i v poháru?

Fiorentina i Juventus se pokusí přiblížit se k asi jediné reálné trofeji v této sezoně již ve středu večer. První semifinálový duel Coppa Italia mezi nimi se odehraje ve Florencii a pozornost bude samozřejmě upřená na Dušana Vlahoviće.

Sassuolo v závěru urvalo výhru nad Fiorentinou

Utkání mezi domácím Sassuolem a Fiorentinou nabídlo podle očekávání hodně dramatickou a ofenzivně laděnou podívanou, kterou rozhodla doslova až poslední vteřina utkání. Domácí Neroverdi se dostali rychle do vedení díky mladíkovi Traorèmu, ale v 90. minutě panoval nerozhodný stav. Ten však zvrátil na stranu domácích útočník Defrel.

Sassuolo svede s "Fialkami" bitvu dvou ofenzivních kádrů

Sassuolo minule překvapilo Inter a asi i většinu fotbalových fanoušků, protože si bez menších potíží poradilo s milánským gigantem. Teď se od něj tedy očekávají velké věci. Jeho další soupeř má ale taky skvělou reputaci - dorazí totiž Fiorentina.

Fialky díky Piątekovi doma nad Atalantou konečně vyhrály

Fialky prolomily smůlu a po dvou domácích prohrách na úkor Atalanty ji dnes konečně opět porazily. Atalantě tak končí doposud úžasná venkovní forma, protože tato porážka je její vůbec první venkovní porážkou v sezoně.

Forentina proti Atalantě opět sází na domácí prostředí

Fiorentina doma představovala dlouhou dobu pro Atalantu velký problém, až poslední dobou se Orobici trochu zmátořili a začali vyhrávat i v centru Toskánska. Jenže letošní Fiorentina bude pro Atalantu pořádně těžkým soustem.

Fialky vezou z La Spezie tři body. Hlavním hrdinou se stal nevyužívaný Amrabat

Spezia nepodala špatný výkon a v závěru se jí povedlo srovnat utkání s Fiorentinou po chybě Amrabata, jenže tentýž hráč minutu před koncem krásnou ranou strhl vedení na stranu Italianova týmu.

Spezia se s Fiorentinou postarají o pondělní dohrávku

Již tradiční pondělní dohrávka italské Serie A tentokrát svede dohromady týmy Spezie a Fiorentiny. Očekává se velmi zajímavý duel, protože domácí hrají v novém roce jako vyměnění a získávají jeden bod za druhým. Daří se i Fiorentině, která po zaváháních v lize postoupila už do semifinále Coppa Italia.

Atalanta doma padla. Skolili ji dva střídající hráči Violy

To byly nervy! Na Gewiss Stadium vládne povětšinou smutek, protože domácí Atalanta je vyřazena z poháru. Dál jde Fiorentina, která sice dohrávala v početním oslabení, ale přesto i díky dvěma penaltám Piąteka postupuje.

Trápící se Atalanta hledá ztracené góly proti Fialkám

Atalantě trochu došel dech a už ve třech posledních duelech nebodovala naplno. Šanci odčinit bídnou formu má ve čtvrtek v podvečer, kdy se do Bergama dostaví Fiorentina. Ani Fialky nejsou po odchodu Vlahoviće tak účinné a v Coppa Italia hledají útěchu po minulém debaklu.

Fiorentina už bez Vlahoviće nestačila na Lazio

Hořkou porážku utrpěla v rámci 24. kola Fiorentina. Už bez své největší hvězdy Dušana Vlahoviće, který odešel do Juventusu, prohrála s Laziem vysoko 0:3. Všechny branky padly až ve druhém poločase a nejprve skóroval Sergej Milinković-Savić a po něm Ciro Immobile. Devět minut před koncem si vstřelil vlastní branku Cristian Biraghi a následné vyloučení Lucase Torreiry znamenalo pro domácí konečnou.