Le Havre AC Francie - Le Havre AC - Zprávy

Preview: Le Havre AC - Le Mans UC 72

Le Mans nic nepodceňuje před střetnutím s osmnáctým Le Havre. To má opravdu hodně nepříznivou bilanci. Až na úvodní zápas z prvního kola si v dalších šesti zápasech výhru nepřipsalo.

AJ Auxerre - Le Havre AC 3:0

V jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání mezi Auxerre a Le Havre. Domácí tým s přehledem kontroloval průběh hry a k tomu přidal tři přesné zásahy. Hosté si tak odvážejí vysokou prohru 0:3.

Preview: AJ Auxerre - Le Havre AC

Domácí tým, posílený středeční pohárovou výhrou nad Toulouse a také návratem opory týmu Mignota do základní sestavy, se chystá obrat Le Havre o tři body. Hosté se s jedinou výhrou krčí na 17. příčce tabulky nejvyšší francouzské soutěže.

Le Havre AC - Olympique Lyon 0:1

Jediný gól z penalty rozhodl o hubeném vítězství Lyonu na hřišti Le Havre. Úspěšným střelcem byl na konci první půle Ederson. Hosté dohrávali utkání v deseti lidech, v druhém poločase byl vyloučen Govou.

Preview: Le Havre AC - Olympique Lyon

Vedoucí celek francouzské ligy Lyon zavítá na hřiště Le Havre, které už čtyři zápasy za sebou nedokázalo zvítězit. Hosty však v poslední době trápí obrana, což potvrdil i středeční zápas Ligy mistrů s Fiorentinou.

Stade Rennes - Le Havre AC 1:1

Le Havre zastavilo propad tabulkou, když z posledních tří zápasů pokaždé vyšlo jako poražený tým. Nyní se ale může radovat ze svého čtvrtého bodu, který získalo za remízu s favorizovaným Rennes.

Preview: Stade Rennes - Le Havre AC

Desátý tým tabulky, Rennes, bude v sobotu hrát s týmem z chvostu tabulky, Le Havrem. Může se tak stát, že domácí tým bude více bojovat se svou psychikou, než s kvalitami svého soupeře.

AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC 2:1

Nancy si dokázalo dvě minuty před koncem zajistit všechny tři body za výhru nad Le Havrem a konečně se odpoutalo od konce tabulky.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC

Fotbalisté Nancy sice myslí na účast v Poháru UEFA, ale tento víkend se budou muset zaměřit na nejvyšší francouzskou soutěž, kde se utkají s nováčkem z Le Havre.

Le Havre AC - Olympique Marseille 0:1

Jediná branka Zendena po hodině hry rozhodla o vítězství Marseille na hřišti Le Havre a katapultovala tým hostů na první místo tabulky.

Preview: Le Havre AC - Olympique Marseille

Velkou trhlinu v útoku bude muset před utkáním s Le Havre řešit trenér Marseille Gerets. V průběhu týdne tým oslabil odchod Cissého do anglického Sunderlandu, zranění Nianga a také nejistý start Ben Arfy.

Toulouse FC - Le Havre AC 2:1

I bez střelce Elmandera dokázali fotbalisté Toulouse zvítězit. V sobotním večeru porazili nováčka z Le Havre 2:1 a na své konto si připisují premiérové body v nové sezóně.

Preview: Toulouse FC - Le Havre AC

Fotbalisté Toulouse se na svém stadionu pokusí odčinit vysokou porážku ze hřiště francouzského mistra z Lyonu. Soupeřem jím bude nováček z Le Havre, který v prvním kole přehrál Nice 1:0.

Le Havre AC - OGC Nice 1:0

Vítěz loňské Ligue 2 si na své konto připsal v první zápase sezóny tři body za nejtěsnější vítězství 1:0 na fotbalisty Nice. Jedinou branku utkání vstřelil dvacet minut před koncem Lesage.

Preview: Le Havre AC - OGC Nice

Vítěz Ligue 2 ze sezóny 2007/08 vyzve v sobotním podvečeru mužstvo Nice. Le Havre ale nečeká rozhodně lehký zápas, Nice patří k týmům, které obvykle okupují první polovinu tabulky.