Sokol Živanice - FK Jablonec 3:6

Divizní Živanice již dokázaly v poháru vyřadit ligovou Mladou Boleslav a ani dnes se soupeře z Gambrinus ligy nezalekly. S Jabloncem sehrály, především v první půli, vyrovnanou partii, během které dokonce hned třikrát vedly, nakonec ale padly. Zápas skončil hokejovým výsledkem 6:3 ve prospěch Baumitu.
07.10.2009 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
16.01.2019 Dukla - Živanice 4:2
PŘÁTELSKY:
Dukla Praha - Živanice 4:2 (3:1).
Branky:
9. a 44. Tetour, 38. Podaný, 53. Djuranović - 29. vlastní Ďurica, 52. Střelec.
Sestava Dukly: Hruška - Bezpalec (46. Douděra), Ďurica (46. Ostojič), Kozma, Souček - Koval (46. Šimek), Krunert, Tetour (46. Hanousek) - Miloševič (46. Holík), Podaný (46. Djuranovič), Hadaščok. Trenér: Skuhravý. (ČTK)
29.09.2009 Živanice nezastavily ani Vítkovice
Divizní Živanice po Mladé Boleslavi vyřadily z Ondrášovka Cupu rovněž druholigové Vítkovice. Domácí znovu vyhráli 1:0, jedinou branku dal v 52. minutě Merganc.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!