Tachov si po dvaceti letech zahraje ČFL

Fotbalisté Tachova v dnešním utkání 27. kola divize A rozstříleli 8:0 Rokycany a tři kola před koncem mají už dvanáctibodový náskok před druhým Táborskem B, jež si odvezlo z Klatov prohru 1:3. Svěřenci sedmašedesátiletého trenéra Zdeňka Michálka si tak už definitivně zajistili postup do ČFL, jež se do třináctitisícového okresního města v Plzeňském kraji vrátí po dvaceti letech...  
23.05.2015 | Aktuality | 4 komentáře
20.06.2017 Tachov odstoupil z ČFL, bude ji hrát Nymburk
Fotbalisté Tachova, kteří skončili pátí v uplynulém ročníku ČFL, z třetí nejvyšší soutěže odstoupili. Pro nadcházející ročník se přihlásili pouze do krajského přeboru. Klub z okresního města s 13 tisíci obyvateli zdůvodnil tuto skutečnost neschopností zajistit potřebné finance pro start v nejvyšší amatérské soutěži. Nahradí ho Polaban Nymburk, tým s nejvyšším počtem bodů z druhých míst tabulek tří českých divizí. (ČTK)
10.01.2015 Viktoria Plzeň - Tachov 3:1
PŘÁTELSKY: Viktoria Plzeň - Tachov 3:1 (1:1).
Branky:
4. Mahmutovič, 55. Hradecký, 82. Chramosta - 37. Folejtar.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Kozáčik - Řezník, Hejda, Procházka, Hubník - Pilař, Hrošovský, Kolář, Kovařík - Mahmutovič, Tecl.
II. poločas: Kozáčik - Rajtoral, Baránek, Hubník (72. Hejda), Medvěděv - Hrdlička, Hradecký, Kratochvíl, Kovařík - Chramosta, Holenda. Trenér: M. Koubek. (ČTK)
30.01.2010 Plzeň - FK Tachov 4:1
PŘÁTELSKY: Viktoria Plzeň - FK Tachov 4:1 (3:1)
Branky: 12. Petržela, 16. Rajtoral, 30. Vaněček, 72. Darida - 26. Hudec.
Sestava Plzně: Daněk - Limberský, Rada (46. Navrátil), Bystroň, Lecjaks - Petržela, Horváth, Darida, Rajtoral (46. Jiráček) - Bakoš (46. Rezek), Vaněček (46. Krbeček).
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci