Newcastle United Anglie - Newcastle United - Zprávy

Leicester změří síly s Newcastlem

Leicester City bude chtít podzimní část sezóny hodit rychle za hlavu a pokusit se vylepšit své tabulkové postavení. Brendan Rodgers prožil se svým klubem nejhorší start do sezóny za dobu svého panování, a i když se výsledky Lišek v říjnu a listopadu zlepšily, třinácté místo určitě není něco, s čím by v Leicesteru byli spokojeni. Naproti tomu Newcastle si může chrochtat blahem - svěřenci Eddieho Howea prožili výtečný podzim a momentálně okupují třetí příčku tabulky.

Newcastle se veze na vítězné vlně, tentokrát to odnesla londýnská Chelsea

Newcastle hostil v 16. kole anglické ligy na svém domácím stadionu severolondýnskou Chelsea. Domácí udrželi 3 body doma po parádní trefě Josepha Willocka z 67. minuty. Newcastle byl po většinu zápasu lepší, výkon Blues opět potvrdil jejich slabou formu. Rozdílová byla hlavně pravá strana Newcastlu kde úřadovala dvojice Trippier-Almirón.

Newcastle změří síly s Chelsea

Newcastle United hostí v zápase šestnáctého kola Premier League Chelsea. Magpies se v probíhajícím ročníku náramně daří a momentálně jsou hned za vedoucí dvojicí Arsenal - Manchester City na třetí příčce. Blues se naopak trápí a už s propadli na sedmou pozici.

Sílu Newcastlu pocítil i trápící se Southampton

Newcastlu United dál stoupá tabulkou, po výhře na jihu Anglie se posunul na průběžnou třetí příčku. Skóre utkání proti Southamptonu otevřel Almirón, v druhé půli se prosadili Wood s Willockem. V závěrečných minutách sice dokázal snížit Perraud, na konečných 1:4 v samém závěru však korigoval Bruno Guimarães.

Saints čeká rozjetý Newcastle

Southampton by rád napravil prohru z Crystal Palace, ale na jeho hřiště přijede silný Newcastle, jenž už 8 zápasů za sebou neprohrál.

Newcastle deklasoval Aston Villu

Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem a jejich aktivitu zužitkoval na konci prvního poločasu Wilson, který se trefil z penalty. Po přestávce Magpies soupeře během deseti minut úplně rozložili a přidali další tři branky. Nejdříve se hlavou prosadil opět Wilson a po něm vstřelili branky Joelinton a Almirón. Aston Villa si za celé utkání nedokázala vytvořit žádnou vyloženou šanci, a dokonce nevystřelila ani jednou na bránu. Newcastle po dalším výborném výkonu vyhrál vysoko 4-0.

Rozjetý Newcastle přivítá Aston Villu

Newcastle podává výborné výkony a rád by to potvrdil v domácím zápase proti Aston Ville, která v minulém kole pod dočasným koučem Aaronem Danksem smetla Brentford čtyřmi góly.

Newcastle vyloupil Tottenham

Tottenham Hotspur nestačil v domácím utkání třináctého kola Premier League na Newcastle United a prohrál 1:2. Hosté si vytvořit dvoubrankový náskok díky gólům Calluma Wilsona a Miguela Almiróna, za domácí snížil Harry Kane.

V Londýně na stadión Tottenhamu zavítá Newcastle

Tottenhamu se v týdnu vůbec nezadařilo, když na půdě Manchesteru United předvedl bezkrevný výkon a po zásluze odešel s porážkou 0:2. Antonio Conte zatím nemůže být s výkony svých oveček v konfrontacích s ostatními celky z čela tabulky Premier League spokojen, pozitivní pro něj je alespoň fakt, že v ostatních duelech zůstávají Spurs velmi přesvědčiví. Další příležitostí k zisku tří bodů budou mít "Kohouti" proti Newcastlu, který se ale v letošním ročníku taky neprezentuje vůbec špatně.

Everton na Newcastlu těsně padl

Newcastle United porazil v domácím utkání dvanáctého kola Premier League Eveton 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 31. minutě krásnou ránou Miguel Almirón.

Šestý Newcastle přivítá Everton

Newcastle se bude snažit prodloužit sérii neporazitelnosti v zápase proti Evertonu. Domácí zdobí nejlepší obrana v Premier League a na svém stadionu ještě neprohráli. Hosté poslední dva zápasy nezvládli a připsali si dvě porážky, díky čemuž klesli na 14. pozici.

Manchester United doma remizoval s Newcastlem

V 11. kole Manchester United přivítal na Old Trafford Newcastle. Největší šanci v prvním poločase měl hostující Joelinton, jenž v dobré pozici nejdříve nastřelil hlavou břevno a z následné dorážky orazítkoval levou tyč. V druhém poločase měli více ze hry domácí, ale nabídnuté příležitosti nedokázali proměnit a ve vyložené šanci selhal v nastaveném čase Rashford. Red Devils po nepříliš povedeném výkonu gól nevstřelili, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

Na Old Trafford přijede šestý Newcastle

Na Old Trafford se utkají sousedé v tabulce. Pátý Manchester United se bude chtít bodově dotáhnout na Chelsea, zatímco šestý Newcastle bude usilovat o třetí výhru v řadě.

Newcastle vysoko deklasoval hostující Brentford

Do zajímavé formy se dostává Newcastle United. Ten si totiž připsal druhou vysokou výhru v řadě, když na vlastním stadiónu rozstřílel Brentford vysoko 5:1. Hosté se přitom po deseti minutách málem dostali do vedení, jenže VAR jejich úvodní branku zrušil a od té doby už bylo na hřišti jen jedno mužstvo.

Newcastle přivítá Brentford

Výkony Newcastlu jsou zatím v letošní sezóně trochu rozpačité, svěřenci Eddieho Howea nicméně minulý týden trochu překvapivě rozdrtili Fulham na jeho hřišti 4:1, k čemuž ale dopomohla i brzká červená karta, která Fulham už v prvních deseti minutách poslala do početního oslabení. Naproti tomu Brentford zase nedokázal zvítězit na půdě nováčka z Bournemouthu, kde se musel spokojit s dělbou bodů po remíze 0:0.