Manchester United Anglie - Manchester United - Zprávy

Nevím, jestli si Sancho ještě někdy zahraje za Manchester United, řekl Ten Hag

Erik ten Hag (53) v pátek prohlásil, že neví, zda Jadon Sancho (23) ještě někdy nastoupí za Manchester United. Útočník byl od týmu odstaven poté, co na sociálních sítích kritizoval manažera Manchesteru United, protože se domnívá, že se stal obětním beránkem. Jádrem sporu je hráčův přístup k tréninku a nepříliš profesionální chování.

Man Utd se utká s nebezpečným Brightonem

Man Utd v posledním zápase prohrál na půdě Arsenalu a po úvodních čtyřech duelech má na kontě šest bodů. V 5. kole navíc Rudé ďábly nečeká lehký úkol, jelikož na Old Trafford zavítá Brighton, jenž je v současné chvíli na šestém místě a proti United neprohrál již tři ligová utkání za sebou.

Po kritice trenéra nesmí Sancho trénovat s fotbalisty Manchesteru United

Po kritice trenéra nesmí fotbalový reprezentant Jadon Sancho trénovat s prvním týmem Manchesteru United. Klub jej nechá připravovat se individuálně, dokud se problém s koučem Erikem ten Hagem nevyřeší, oznámil na svém webu.

Antony zůstane kvůli podezření z napadení mimo kádr Man Utd

Brazilský křídelník Antony zůstane kvůli podezření z napadení několika žen nějaký čas mimo kádr Manchesteru United. Anglický klub uvedl, že třiadvacetiletý hráč se k týmu po reprezentační přestávce nepřipojí a bude se zabývat obviněním z násilí.

Sancho odpověděl na kritiku manažera Ten Haga: Nevěřte všemu, co čtete

Anglický reprezentant Jadon Sancho se ohradil proti slovům kouče Manchesteru United Erika ten Haga, že nebyl na nedělní šlágr proti Arsenalu připraven kvůli špatné tréninkové morálce. Třiadvacetiletý křídelní hráč má pocit, že je nespravedlivě v klubu "obětním beránkem".

Arsenal proti United vyrýžoval zlaté body v nastavení, prosadila se stomilionová posila

Fotbalisté Arsenalu zvítězili ve šlágru čtvrtého kola Premier League před domácími příznivci 3:1 nad Manchesterem United. Herní převahu Kanonýrů sice narušil skvěle vyřešený protiútok Marcuse Rashforda ze 27. minuty, domácí se však nezalekli a bleskurychle zareagovali, když se trefil Martin Ödegaard. Londýňané byli lepším týmem i po zbytek duelu, což se do skóre promítlo v nastavení druhé půle. To se po rohovém kopu opřel do míče Declan Rice a svoji vysokou přestupní cenovku, atakující 100 milionů liber, poprvé splatil také vstřelenou brankou, která se nakonec ukázala jako vítězná.

Šlágr kola: Gunners vs. Red Devils

Arsenal hostí v pikantním souboji čtvrtého kola Premier League Manchester United. Po třech duelech jsou domácí pátí se sedmi body, hosté se nachází na osmé pozici a mají o bod méně.

Manchester United přeci jenom dotáhl Amrabata, k hostování má i opci

Jméno Sofyana Amrabata se v posledních dnech často skloňovalo ve spojení s Manchesterem United, ten nakonec příchod marockého středopolaře v závěrečných minutách přeci jen dotáhl. Sedmadvacetiletý hráč bude na Old Trafford zprvu hostovat.

Manchester United získal tureckého brankáře Bayindira, klub opustil Henderson

Manchester United přivedl z Fenerbahce tureckého brankáře Altaye Bayindira. Pětadvacetiletý hráč podepsal čtyřletou smlouvu s opcí na další rok. Old Trafford naopak opustil jiný gólman Dean Henderson, jenž přestoupil do Crystal Palace. United o tom informovali na klubovém webu.

Zraněný Varane vypadne na několik týdnů ze sestavy Manchesteru United

V Manchesteru United přišli v úvodu sezony o obránce Raphaëla Varanea. Francouzský reprezentant, jehož gól zajistil mužstvu v 1. kole nové sezony Premier League vydřenou výhru 1:0 nad Wolverhamptonem, bude chybět podle dnešního vyjádření klubu několik týdnů kvůli blíže neupřesněnému zranění.

United se vzpamatovali z děsivého úvodu. Rekordní trefu Awoniyiho zastínil Fernandes

Manchester United dokázal otočit duel třetího kola Premier League proti Nottinghamu a zvítězil 3:2. Pro Rudé ďábly přitom vše začalo nejhorším možným způsobem, neboť již ve čtvrté minutě prohrávali o dvě branky. Jako první se v sedmém po sobě jdoucím utkání anglické nejvyšší soutěže trefil nigerijský útočník Taiwo Awoniyi, který v tomto směru dorovnal africký rekord. Domácí se ale s další porážkou odmítli smířit, postupně se vrátili do zápasu a v 76. minutě jim druhou letošní výhru vystřelil z penalty kapitán Bruno Fernandes.

Man Utd narazí na Nottingham

Man Utd chce prodloužit domácí sérii neporazitelnosti, zatímco Nottingham se bude snažit navázat na domácí vítězství proti Sheffieldu.

Manchester United propustí Greenwooda, jenž byl zproštěn obvinění ze znásilnění

Manchester United propustí útočníka Masona Greenwooda, jenž byl letos v únoru zproštěn obvinění z pokusu o znásilnění. Vedení klubu se rozhodlo ukončit s jednadvacetiletým hráčem spolupráci po šestiměsíčním interním vyšetřování.

Tottenham zahnal strašáka z Manchesteru. Mlčící ofenzivu spasil premiérovou trefou Sarr

Tottenham v jednom ze šlágrů druhého kola Premier League porazil Manchester United 2:0 a vzájemný duel hraný na jejich stadionu ovládl poprvé od roku 2018. Rozhodující moment utkání nastal zkraje druhé půle, kdy se z první soutěžní trefy v dresu londýnského celku radoval Pape Matar Sarr. Rudí ďáblové, na jejichž lavičce náhradníků se objevil český brankář Radek Vítek, tak po šťastné výhře nad Wolves opět herně nepřesvědčili a ve dvou odehraných kláních vstřelili jediný gól.

Tottenham čeká bitva s Man Utd

Druhé kolo Premier League nabídne souboj Tottenhamu s Man Utd. Spurs by rádi napravili zaváhání z úvodního kola, Rudí ďáblové se naopak budou snažit o svou druhou ligovou výhru.