Manchester United Anglie - Manchester United - Zprávy

Další články

Podaří se Bournemouthu podruhé v sezóně porazit Manchester United?

Program 33. kola anglické Premier League nabídne v sobotu duel mezi znovuzrozeným Bournemouthem a Manchesterem United. Domácí fotbalisté by rádi prodloužili svou sérii vítězství na Vitality Stadium, naopak Red Devils poslední čtyři soutěžní utkání v základní době nevyhráli.

Remíza s Manchesterem United je pro Liverpool v boji o titul jako porážka, pronesl Van Dijk

Virgil van Dijk, kapitán Liverpoolu, prohlásil, že nedělní dramatická remíza 2:2 na hřišti Manchesteru United je pro jeho tým jako porážka, když v boji o titul v Premier League ztratil dva body.

Mizernou produktivitu Liverpoolu zalepil král Old Trafford Salah, laxní United vykouzlili bod

Fotbalisté Liverpoolu remizovali ve 32. kole Premier League na hřišti Manchesteru United 2:2. Pikantní souboj otevřel ve 23. minutě Luis Díaz, přičemž se jen zázrakem jednalo o jediný gól hostů v úvodním dějství. Red Devils v něm naopak nevyprodukovali jedinou střelu, což se jim na Old Trafford přihodilo poprvé od října 2015. Rychle po změně stran ale Bruno Fernandes vystihl uspěchanou přihrávku mezi obránci a z velké dálky přehodil brankáře. Rudé ďábly dokonce poslal do vedení výstavní ranou Kobbie Mainoo, bodový zisk pro Reds tak musel zachraňovat až v 84. minutě z penalty Mohamed Salah. Ten dal na tomto ikonickém stadionu už šestý gól, nikdo jich v roli hostujícího hráče nedal více.

United budou chtít přibrzdit Liverpool v cestě za titulem

Ve šlágru 32. kola Premier League se na Old Trafford střetnou Manchester United s Liverpoolem. Domácí mančaft je aktuálně na šesté příčce, výš už to ale půjde těžce, jelikož na páté Spurs ztrácí devět bodů. Hosté jsou na čele ligové tabulky o dva body před Arsenalem a o tři před Citizens.

Rekordy a první hattrick, Palmer režíroval šílený večer na Stamford Bridge

Byla to jeho další one man show. Cole Palmer (21) ve čtvrtek na Stamford Bridge dostál své přezdívky "Cold", udržel ledový klid, proměnil dvě penalty a ve 101. minutě zkompletoval nejen famózní obrat Chelsea, ale také svůj premiérový hattrick v Premier League.

Chelsea porazila United v lize po sedmi letech. Famózní podívanou rozhodl hattrick Palmera

Hráči Chelsea zvítězili ve fantastickém utkání 31. kola Premier League, které nabídlo plno zvratů, nad Manchesterem United 4:3. The Blues vstoupili do duelu výborně, když už v 19. minutě vedli o dvě branky. Rudí ďáblové ale po chybách v defenzivě londýnského celku dokázali vývoj zápasu otočit, přičemž o dvě trefy se postaral Alejandro Garnacho. Vše tak nasvědčovalo jejich vítězství, v šíleném závěru však zaúřadoval ve skvělé formě hrající Cole Palmer, který dvěma góly v nastavení završil hattrick, a rozhodl tak o první výhře svého celku nad týmem z Manchesteru po sedmi letech.

Manchester United se na Stamford Bridge utká s Chelsea

Kdysi spolu bojovaly o titul, nyní však půjde o střet jiného charakteru. Dvanáctá Chelsea hostí ve 31. kole Premier League šestý Manchester United, jejich střet však pořád táhne.

Opakované otřesy mozku? Následky mohou být fatální, musíme o tom mluvit, vyzval Varane

Obránce Manchesteru United Raphaël Varane (30) vyzval odpovědné osoby, aby se o hráče lépe staraly. Narážel tím na vlastní zkušenost, neboť během své kariéry utrpěl několik otřesů mozku, které ho následně vyřadily ze hry.

Manchesteru United se rozpadla obrana. Svalové zranění na měsíc vyřadilo Martíneze a Lindelöfa

Lisandro Martínez a Victor Lindelöf minimálně čtyři týdny nebudou k dispozici Manchesteru United. Prvně jmenovaný si krátce po návratu do sestavy v tréninku poranil lýtkový sval, zatímco jeho švédský spoluhráč si pro změnu proti Brentfordu pochroumal stehno.

Vyhaslé Rudé ďábly Mountův gól nespasil, Brentford v infarktovém závěru zachránil bod

Manchester United ve 30. kole Premier League remizoval s Brentfordem 1:1. Navzdory papírovým předpokladům mrzel nerozhodný výsledek jednoznačně domácí Včely, které byly po celé utkání lepším týmem. Jasnou střeleckou převahu však několikrát nedokázali využít i proto, že za Andrém Onanou hned čtyřikrát zazvonila branková konstrukce, přičemž navíc trefu Ivana Toneyho zneplatnil těsný ofsajd. Góly tak přinesl až šílený závěr, v němž na premiérový zásah Masona Mounta v dresu Rudých ďáblů z šesté minuty nastavení ještě stihl reagovat Kristoffer Ajer.

Brentford po sérii nezdarů přivítá Manchester United

Již šest utkání čeká na vítězství i vinou těžkého losu Brentford, v cestě za přerušením této série mu však stojí těžká překážka. Manchester United totiž větří šanci na Ligu mistrů a nechce se jí jen tak vzdát.

McTominay byl v Manchesteru United nechtěný, nyní je ve hře nová smlouva

V létě minulého roku se skotský reprezentant Scott McTominay (27) pomalu a nerad rozhlížel po novém zaměstnavateli. Rudí ďáblové vysílali jeho směrem signály, že s ním již do budoucna nepočítají. Ofenzivně laděný hráč však v této sezoně vykazuje parádní střeleckou formu, což by nakonec mohlo vést k tomu, že by se na Old Trafford mohl dočkat nového kontraktu.

Tým má víru a energii na to, aby dokázal úžasné věci, těšilo po postupu ten Haga

Byl to další bláznivý večer, který dokonale vystihuje kouzlo FA Cupu. Nejstarší pohárová soutěž na světě nabídla 120 minut dlouhé představení v Divadle snů, jehož průběh ozdobilo hned sedm branek. Vítězně ze čtvrtfinálového duelu vyšel nakonec domácí Manchester United, jehož trenér Erik ten Hag po postupu přes Liverpool uvedl, že nedělní výsledek může být pro Rudé ďábly odrazovým můstkem pro úspěšný závěr náročné sezony.

Motivační řeč ten Haga zabrala, sezonu Manchesteru United zachránilo bláznivé prodloužení

Manchester United porazil ve čtvrtfinále FA Cupu Liverpool 4:3 po prodloužení. Kouč Erik ten Hag se před utkáním snažil nabudit své svěřence slovy o tom, že zisk trofeje v nejstarší klubové soutěži světa je poslední možností zachránit sezonu. Rudí ďáblové se sice snažili tímto motivačním proslovem řídit a už v 10. minutě skórovali, jenže Reds se v závěru první půle nadechli k bleskovému obratu, který dokonal Mohamed Salah. Egypťan nastoupil do 14. střetnutí těchto odvěkých rivalů a vsítil už svou 13. trefu, proti žádnému jinému soupeři jich nedal více. Skóre se ale nakonec přelilo zpět na stranu domácích, o čemž v divokém prodloužení rozhodl ve 121. minutě Amad Diallo.