Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Útočný tandem Citizens si rozdělil práci. Mistr v poklidu porazil Fulham i bez hlavního stratéga

Manchester City si ve čtvrtém kole Premier League poradil na Etihad Stadium s Fulhamem 5:1. Domácí se i přes nepřítomnost hlavního trenéra Pepa Guardioly, jenž se zotavuje po operaci zad, postarali o prodloužení vítězné série ve vzájemných utkáních, která nově čítá už 15 zápasů napříč všemi soutěžemi. Základní stavební kámen úspěchu položil Julián Álvarez. Ten dal úvodní branku svého týmu ve třech po sobě jdoucích domácích kláních v rámci anglické nejvyšší soutěže. Po změně stran pak nastartoval své motory třígólový Erling Haaland. Nezastavitelný Nor tím překonal další rekord soutěže, když na 50 gólových podílů, tedy kombinaci přesných zásahů a asistencí, potřeboval jen 39 zápasů.

Fulham se na půdě Citizens pokusí překvapit

Manchester City hostí v duelu čtvrtého kola Premier League Fulham. Obhájci titulu jako letos jediný stoprocentní tým znovu vedou tabulku. Cottagers jsou se ziskem čtyř bodů na dvanácté příčce.

Castagne přestoupil z druholigového Leicesteru do Fulhamu

Belgický obránce Timothy Castagne přestoupil z druholigového Leicesteru do Fulhamu. Tým Premier League uvedl, že se sedmadvacetiletým pravým bekem podepsal čtyřletou smlouvu s opcí na dalších 12 měsíců. Podle médií Fulham za třiatřicetinásobného belgického reprezentanta zaplatí zhruba 15 milionů liber (423 milionů korun).

Arsenal proti Fulhamu prospal začátek i konec. O první ztrátu vicemistra se postaral Palhinha

Hráči Arsenalu remizovali ve třetím kole Premier League s Fulhamem 2:2. Gunners nezačali utkání vůbec dobře a potřetí z posledních devítí ligových duelů hraných na Emirates Stadium inkasovali již v průběhu prvních 60 sekund, stejně jako v obou předchozích případech se jim však podařilo s výsledkem něco udělat. Nejprve 20 minut před koncem vyrovnal z penalty Bukayo Saka a zdánlivou otočku ve skóre dokonal Eddie Nketiah. Chalupáři to však ani v tento moment nezabalili a v 87. minutě jim bod vystřelil Joao Palhinha.

Arsenal chce proti Fulhamu udržet stoprocentní bilanci

Jedním ze tří celků se stoprocentně pozitivní bilancí je po dvou odehraných zápasech Arsenal. Nyní ho čeká druhé londýnské derby po sobě, tentokráte na svém stadionu přivítá Fulham, který zatím má spíše smíšené pocity.

Mitrović nakonec dostal svolení a dočkal se přestupu do Al Hilalu

Fulham včera po obědě hostil Brentford a na cestě do Saúdské Arábie tou dobou pomalu byl Aleksandar Mitrović. Srbský útočník měl již několik týdnů zaječí úmysly a nakonec se dočkal přestupu do Saúdské Arábie, jeho novým zaměstnavatelem je Al Hilal.

Malé derby o západní Londýn ovládl Brentford. Fulhamu se dvakrát do cesty postavilo břevno

Fulham i vinou smůly v zakončení nenavázal na úvodní vítězství, když ve druhém kole Premier League podlehl na domácí půdě Brentfordu 0:3. Hosté se dostali do vedení v závěru prvního poločasu poté, co chybu v defenzivě Chalupářů potrestal Yoane Wissa. Po změně stran se ve vápně dopustil nedovoleného zákroku Tim Ream, jenž byl po druhé žluté kartě poslán předčasně do sprch. Z následného pokutového kopu Bryan Mbeumo pojistil úspěch Bees.

Sobotní program Premier League přinese západolondýnské derby

Týden po prvním kole se Brentford vydává na Craven Cottage, kde se v sobotním západolondýnském derby utká s Fulhamem. Svěřenci Thomase Franka minulý víkend remizovali s Tottenhamem Hotspur 2:2, Cottagers se štěstím zvítězili 1:0 nad Evertonem.

Fulham navzdory obrazu hry zvítězil. Skvělého Lena při jediném zaváhání vysvobodil hvizd sudího

Everton v prvním kole Premier League padl na vlastním hřišti s Fulhamem 0:1. Aktivně hrající "Karamelky" si v průběhu utkání vypracovaly množství příležitostí ke vstřelení úvodní branky, recept na famózního Bernda Lena se jim ovšem najít nepodařil, byť v jednom případě Němce zachránil přísně odpískaný faul. Chalupáři začali hrozit až po změně stran, na čemž se podílel i rebel Aleksandar Mitrovič, který nastoupil v 58. minutě. Autorem vítězné trefy se nicméně stal čtvrthodiny poté jiný střídající hráč Bobby De Cordova-Reid.

Na začátku sezóny změří síly Everton s Fulhamem

V sobotu odpoledne zahájí nový ročník Premier League Fulham a Everton. Úvodní hvizd je naplánován na 16:00 a postará se o něj sudí Stuart Attwell.

Bassey vydržel v Ajaxu jen jednu sezónu, ve Fulhamu si vyzkouší třetí soutěž

Pouhou jednu sezónu vydržel Calvin Bassey v Ajaxu. Bezpochyby si představoval, že bude v Amsterdamu získávat jednu trofej za druhou, ale klub z hlavní nizozemské metropole se pral v uplynulé sezóně především sám se sebou. I proto potřeboval změnit prostředí a rozhodl se kývnout na nabídku od Fulhamu. Ten celku z Eredivisie pošle za přestup přes 20 miliónů eur.

Opráší Jiménez zašlou slávu? Wolverhampton vyměnil za Fulham

Pozice srbského útočníka Aleksandara Mitroviče ve Fulhamu je aktuálně dost nejistá, a tak se londýnský celek uchýlil k záložní variantě. Za zhruba pět miliónů liber přivedl do svých řad Raúla Jiméneze z Wolverhamptonu, který se upsal The Cottagers na dva roky. Ti každopádně mají ještě v budoucnu možnost uplatnit opci na prodloužení spolupráce až do roku 2026.

Mitrović v nejbližší době nenastoupí. Nespolupracuje řádně se spoluhráči, říká manažer Silva

Aleksandar Mitrović (28) z Fulhamu nenastoupil ani k nedělnímu předsezonnímu utkání proti Brentfordu. Srbský reprezentant totiž netrénuje tak, jak by měl. Uvedl to manažer Marco Silva (46) poté, co londýnský klub údajně odmítl nabídku na útočníka od saúdskoarabského Al-Hilalu.

United přetlačili Fulham, sezónu završili na třetím místě

Man Utd porazil ve 38. kole Premier League Fulham 2:1. Svěřenci kouče Erika ten Haga tak zvládli poslední utkání, prodloužili domácí neporazitelnost na 29 utkání v řadě a sezónu nejvyšší anglické ligy zakončili na třetím místě.

Na Old Trafford přijede Fulham

Man Utd naposled v sezóně sehraje ligový zápas před domácími fanoušky. Hráči Manchesteru v Divadle snů neprohráli už 28 utkání v řadě a v neděli přivítají desátý Fulham.