Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Wolves po dlouhé době prohráli, nestačili na Crystal Palace

Pět zápasů trvající neporazitelnost "Vlků" je minulosti. Svěřenci manažera Bruna Lageho totiž s prázdnou odjeli ze hřiště Crystal Palace, o jehož vítězství 2:0 rozhodli svými zásahy Zaha a Gallagher.

Wolves i Crystal Palace chtějí ve vzájemném duelu udržet neporazitelnost

Sérii pěti zápasů bez porážky za sebou aktuálně mají dva sobotní soupeři v rámci jedenáctého kola Premier League. K podstatně většímu bodovému zisku tuto šňůru využili Wolves, rovněž Crystal Palace ale nabral cenné body.

Šok na Etihad Stadium, Crystal Palace odváží všechny body

Manchester City nečekaně prohrál v domácí klání desátého kola Premier League s Crystal Palace 0:2. Hostům výhru zařídili Zaha s Gallagherem, navíc jim pomohlo vyloučení Laporteho z konce prvního poločasu.

Citizens chtějí další výhru přidat proti Crystal Palace

Na dostřel prvnímu místu se po devíti kolech nachází obhájce titulu Manchester City. Ten narazí na závěr říjnového programu na soupeře, který by se dal nazvat remízovým králem - tím je Crystal Palace.

VAR rozhodl o remíze

Crystal Palace remizoval v devátém kole Premier League s Newcastlem 1:1. Domácí poslal do vedení Christian Benteke, zanedlouho však vyrovnal Callum Wilson.

Newcastle vyrukuje na Crystal Palace už bez manažera Bruce

V rámci devátého kola Premier League vyzve Crystal Palace trápící se Newcastle United. Domácí jsou s osmi body čtrnáctí, hosté ještě nevyhráli a se třemi remízami jsou předposlední. Novým majitelům navíc došla trpělivost s trenérem Stevem Brucem, který u Magpies skončil.

Vieira: Bylo to velmi blízko, ale tohle říkáme až příliš často

Patrick Vieira je jednou z legend londýnského Arsenalu a včera se proti tomuto klubu postavil jako soupeř. Francouzský kouč je manažerem Crystal Palace, který v derby sahal po cenném vítězství, o to ho až v páté minutě nastavení připravil útočník Alexandre Lacazette...

Arsenal srovnal v 90. minutě

Fotbalisté Arsenalu remizovali v osmém kole Premier League s Crystal Palace 2:2. Kanonýry sice poslal z kraje duelu do vedení Aubameyang, hosté ale poté skóre zásluhou Bentekeho a Edouarda otočili, a tak se v závěru musel trefit Lacazette.

Arsenal se popere o body s Crystal Palace

Londýnský Arsenal sehraje v osmém kole Premier League duel s Crystal Palace. Kanonýři na tom zatím nejsou moc dobře ani v letošní sezoně, zatím jim patří třináctá příčka. Hosté jsou na tom však ještě o místo hůře.

Lišky ztratily vedení 2:0 a v závěru mohly být rády za remízu

Crystal Palace přivítal na svém stadionu Leicester City a proti těžkému soupeři nakonec vybojoval remízu 2:2. Lišky přitom po prvním poločase vedly už 2:0, když se postupně trefili Iheanacho a Vardy. Domácí se ale nevzdali a po gólech Oliseho a Schluppa dokázali srovnat. V závěru ještě mohl obrat dokonat Schlupp, ale hlavičkou minul. Palace jsou po vybojované remíze na 14. místě o příčku za Liškami.

Selhurst Park uvidí souboj ze druhé poloviny tabulky

V rámci 7. kola anglické Premier League přivítá Crystal Palace na svém trávníku v Selhurst Parku trápící se Leicester. Svěřenci kouče Rodgerse se zatím ne a ne dostat na vítěznou vlnu a v lize spíše paběrkují. Jen o trochu hůře jsou na tom Eagles, a tak není divu, že utkání nemá jasného favorita.

Brighton v závěru zachránil alespoň bod

V dohrávce šestého kola Premier League remizoval Crystal Palace s Brightonem 1:1. Domácí v prvním poločase poslal z penalty do vedení Zaha, v úplném závaru pak srovnal Maupay.

Naváže Brighton proti Crystal Palace na úspěšný úvod sezony?

Na závěr šestého kola Premier League hostí Crystal Palace překvapení letošního ročníku Brighton. Ten je totiž v tabulce aktuálně na šestém místě, případná výhra by jej však katapultovala do čela. Domácí jsou patnáctí.

Liverpool si hravě poradil s Crystal Palace

Vítězstvím domácího týmu 3:0 skončil zápas pátého kola Premier League mezi Liverpoolem a Crystal Palace. O branky se podělili Sadio Mané, Mohamed Salah a Naby Keita.

Liverpool se může dostat i na první místo, pokud zdolá Crystal Palace

Předloňský mistr FC Liverpool se může dostat do čela tabulky, pokud zdolá Crystal Palace a jeho nejbližší konkurenti ztratí. Do čela ho posune i výraznější výhra, v tomto případě by ale nadělala velké problémy hostujícímu manažerovi Patricku Vieirovi, který je pod neustálým tlakem. Eagles pod jeho vedením vyhráli jen jedno utkání.